Tołpa, Dermo Men, Głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy (stara wersja)

Tołpa, Dermo Men, Głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy (stara wersja)

Innowacyjny, hypoalergiczny preparat w formie głęboko oczyszczającego żelu do codziennego mycia twarzy.
Dzięki zastosowaniu peelingującego piasku korundowego usuwa martwy naskórek i zwęża rozszerzone pory. Redukuje niedoskonałości skóry, przywraca świeży i wypoczęty wygląd skóry. Doskonale wygładza, nie powoduje podrażnień ani uczucia ściągnięcia.

Dobry żel do mycia twarzy nie tylko dla mężczyzn

Żel ma dobry skład i kiedyś na promocji zdecydowałam się spróbować ten produkt. Produkt naprawdę dobrze oczyszcza skórę, ma bardzo małe drobinki piasku i działają również jako peeling. Ma standardowy "męski" zapach, ale lubię to. Używam jednak tego produktu nie codziennie, ponieważ przy częstym zastosowaniu pojawiało się uczucie suchości skóry, ale jako głęboko oczyszczający żel do stosowania od czasu do czasu jest świetny.

Cudowny

Żel do twarzy stosuje z moja szczoteczka foreo. Posiada w swojej konsystencji mikridrobinki peelingujace, ktore daja uczucie lekkiego "pieczenia" na twarzy podczas mycia. Twarz po umyciu jest miękka i gladka, peeling jest tak delikatny, ze mozna stosować ten żel spokojnie 2x dziennie. Zel pieknie pachnie, ma fajna konststencje, ktora dobrze sie pieni. Plus oczywiście za naturalny sklad. Tubka poręczna, wersja mini świetnie w podróż, zel jest bardzo wydajny. Juz mała kropla żelu wystarcza do oczyszczenia całej buzi. Zel ten dobrze niweluje kaszke na policzkach, nie eliminuje całkowicie, ale jest jej znacznie mniej. Polecam każdemu z problematyczna cera. Cena niska zacheca do kupna.

Bardzo bardzo dobry

Ten żel jest naprawdę dobry. Głęboko oczyszcza pory, wykonuje delikatny peeling który zapobiega powstawaniu nowych niedoskonałości a przy tym nie ściąga skóry. Cera jest odświeżona , wyraźnie czystsza i promienna , gotowa na dalszą pielęgnacje.
Jedynym minusem może być to, że może być za mocny dla delikatniejszych cer, poza tym jest bardzo wydajny kończę 1 opakowanie a mineły już 2 miesiące,

Jednak nie kupię na razie ponownie tego produktu, gdyż chce przestestować żele o większych właściwościach antybakteryjnych np z olejkiem z drzewa herbacianego. :)

jestem zadowolony

jestem naprawdę zadowolony mam za sobą wiele różnych tego typu Lepszych i gorszych płynów, żeli itp Tołpa głboko oczyściła niedoskonałości skóry, głęboko dlatego ponieważ nie wracają po paru dniach

Jestem zadowolony

Jestem zadowolony, trzeba powiedzieć że produkt nie jest tani ale głeboko oczyszcza skórę, już po 3 użyciach , do tego łatwo nakłada się na twarz ibardzo przyjemnie pachnie, nie dam 5* tylko ze względu na cenę, choc z drugiej strony warto wydać te 20 zł na produkt który po prostu działa

Rewelacja

Niestety jestem posiadaczką cery skomplikowanej niby tłusta jednak sucha i co chwilę coś się pojawia. Żel jest idealny na drobne sypryski .idealnie odświeża cerę i matuje.

Nie tylko dla mojego bohatera

Kupiłam go na stronie tołpy. Postanowiłam podczas wspólnego prysznica wypróbwać ! Zel kupiłam dla niego, ale jak się okazało - ciągle go podkradam:D

Żel ma formę takie bardzo delikatnego peelingu - oczyszcza twarz bardzo dokładnie i bardzo delikatnie. Przez formę delikatnego peelingu jakby hiper pyłku doskonale zmywa makijaż.

Mógłby bardziej nawilżać?

mój mąż

Mój mąż każdego dnia używa własnie tego żelu do mycia twarzy. Gdy mu go zakupiłam uważał że jest mu nie potrzebny, jednak gdy zaczął go używać przyznał mi racje że jest naprawdę dobry. To już której opakowanie i uważam sama , że zel jest wydajny, starcz na długo, ładnie pachnie i jest idealny dla mężczyzny.

najlepszy żel oczyszczający dla mężczyzn

Nie spotkałam się z lepszą propozycją żelu oczyszczającego męskiej skóry. Niestety, często marki kosmetyczne (nie wiem dlaczego) wycofują ze sprzedaży swoje perełki... nie mogę go nigdzie dostać więc podejrzewam, że tak właśnie się stało..

Żel miał białą, lekko mętną konsystencję żelową. Wystarczyła dosłownie odrobina, aby umyć twarz tym preparatem. Rewelacyjnie oczyszczał pory, wnikał bardzo głęboko i dawał uczucie chłodzenia na skórze. Mój mężczyzna rozprowadzał go na twarzy, spieniał i zostawiał na 2-3 minuty, aby kosmetyk mógł podziałać jeszcze dłużej. Ja także widziałam różnicę w oczyszczeniu skóry, po tym preparacie Jego cera wyglądała naprawdę dobrze. Czasem nawet mówił, że lekko go piecze, ale nie było to jakieś mocne i skóra nie robiła się zaczerwieniona lub podrażniona więc domniemam, że to efekt normalny.

Opakowanie w wygodnej tubie, zamykane na mocny zatrzask. Nigdy nie widziałam, aby nawet etykietka się zdarła, więc solidna, ładna szata graficzna. Wiele razy zabierał go na wyjazdy i nigdy mu się nie wylał.

Zapach miał bardzo świeży i przyjemny, każdemu mężczyźnie raczej by podpasował. Orzeźwiający i energizujący.

Pojemność 150ml kosztowała w granicach 18-20zł.. jak na żel myjący to nie mało, ale biorąc pod uwagę działanie był warty wydania tych pieniędzy.. Na stronie producenta zwykle udawało się go dostać trochę taniej bo często dostawałam powiadomienia o promocjach :)

Kosmetyk bardzo wydajny, 1 opakowanie zużył w ok 2 miesiące (a u niego to naprawdę długo bo czasem widziałam, że sobie żelu oczyszczającego nie żałował i zwykle 150ml wystarcza mu max na miesiąc). Ubolewamy, że nigdzie już go nie ma, znaleźliśmy inny kosmetyk, ale to nie to samo.. Droga Tołpo, apelujemy o przywrócenie tego kosmetyku! ;) kupilibyśmy ponownie jakby tylko można było..

Świetny żel - także dla kobiet

Polubiłam ten żel - jest przeznaczony dla mężczyzn, ale i przy mojej cerze z ŁZS też ten kosmetyk się sprawdza.

Moja cera:
Łojotokowe zapalenie skóry w strefie "T". Suche policzki z naczynkami. Wrażliwa, alergiczna. Wiek - 25 lat, pierwsze zmarszczki miminczne (czoło, okolice oczu). Duża tendencja do zapychania porów. Moja cera lubi kwasy, codzienne złuszczanie. Bywa wrażliwa, delikatna, alergiczna.

Wygodna tubka. Widać ile poszło. Bez problemu da się z niego wycisnąć. Dzięki klapce bez problemu się otwiera żel - jest to wygodne.

Działanie:
Nie pieni się intensywnie, ale świetnie oczyszcza twarz. Zmniejsza też tendencję do zapychania porów. Lekka kremowa konsystencja nie spływa z dłoni i bez problemowo nakłada się na skórę. Poza tym dzięki zawartości cynku pomógł mi zlikwidować masakrę jaką wywołał krem z Baikal Herbals (zrobił ją "dzięki" zawartości sylikonów). Obecnie moja cera po nim nie jest wysuszona, lecz odświeżona, a niespodzianki zdecydowanie rzadziej się pojawiają. Także ten żel jest świetny też dla kobiet z cerą z tendencją do niedoskonałości. Czuję poza tym po nim intensywne oczyszczenie, a dzięki lekkiemu efektowi peelingującemu także usunięcie skórek wywoływanych przez ŁZS. Także jak dla mnie jest tak samo dobry jak ten z serii Pure System z YR.

Dostępność/ cena / wydajność:
Żel jest w każdym Rossmanie - także jest dobrze.
Cena jest dobra.
Wydajność - ponad miesięczna także jest dobrze.

Czy kupię ponownie?
Tak. Żel świetnie oczyszcza cerę, zmniejsza tendencję do niedoskonałości - także jego zakup jest pewny. Nie interesuje zaś mnie kwestia, że to jest męski kosmetyk To chyba nic z tego, a swoją drogą uważam, że jeśli kobiece nie szkodzą męskie kosmetyki, a wręcz pomagają to niech używa. Jest tak samo jak dla mnie jak z męskimi zapachami – jeśli się podobają, niech używa.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Bardzo przyzwoity produkt

Żel kupiłam chłopakowi ale mnie też zdarzało się go używać i muszę przyznać że 100% spełnia swoje zadanie:
+ dobrze oczyszcza cerę
+ usuwa martwy naskórek
+ ładnie pachnie
+ dobrze się pieni
+ ma solidne opakowanie
+ nie podrażnia

Jedynym minusem jak dla mnie jest to że nie można używać na okolice oczu.

bardzo dobry kosmetyk

Żel dostałem w prezencie (zestawie) od mojej dziewczyny. Trafiła w 10 ;-) W życiu nie używałem tak dobrego kosmetyku do twarzy.
+dokładnie oczyszcza skórę
+nie powoduje podrażnień (np. po goleniu)
+jest bardzo wydajny, wygodny w użyciu
+ma przyjemny zapach
+konsystencja powoduje, że żel mocno oczyszcza skórę, ale nie napina jej (pielęgnuje)
+nie wywołuje reakcji alergicznych

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1