Yves Rocher, Bio Spécific Nutrition, Nutri-Total (Balsam odżywczy do ciala 3w1)

Yves Rocher, Bio Spécific Nutrition, Nutri-Total (Balsam odżywczy do ciala 3w1)

Balsam przeznaczony przede wszystkim dla bardzo suchej, wymagającej odżywienia skóry. Działa trzystopniowo: intensywnie nawilża naskórek, widocznie wygładza i eliminuje ślady przesuszenia, a także chroni skórę.
Konsystencja pół-mleczka pół kremu ma wspomóc szybkie wchłanianie, tak, by natychmiast po aplikacji balsamu można się było ubrać.
Opakowanie wygodne (tuba), niemniej wodnista konsystencja niekoniecznie idzie z nim w parze.
Ładny, spokojny, kremowy zapach.

BDB nawilża i odżywia

Gdyby nie był taki drogi pewnie bym go stale kupowała.
Ale poza tym jest super. Świetnie nawilża i odżywia. Ma też delikatny, przyjemny zapach.
Nic dodać nic ująć

Używam tego produktu od:miesiąc

tak :)

Kupiłam ten balsam na allegro za kilkanaście złotych :) więc nie wydałam za dużo ;d jestem z niego zadowolona :) Szybko się wchłania, lubię jego rzadką konsystencję :) nawet ładnie pachnie. Nie wiem czy go kupie bo nie mam dostępu do kosmetyków YR :)

bardzo udany kosmetyk

balsam ma to coś w sobie, co sprawia, że lubię go bardziej niż inne,
plusy:
- zauważam działanie nawilżające i odżywiające wyraźniej niż podczas stosowania innych balsamów tej czy innych firm;
- zapach jest przyjemny, raczej neutralny, dla mnie to plus;
- duży plus ;-) za to, że czasem jest dodawany jako gratis do zamówień -ogólnie mam wrażenie, że YR dodaje w ten sposób dobre kosmetyki, przekonałam się już do kilku, których nie zamawiałam, ale dostałam gratisowo;
minusy:
- średnia wydajność,
- cena jest zawyżona, pewnie dlatego są częste promocje ;-)

Używam tego produktu od:dawna z przerwami

Ten balsam obecnie funkcjonuje w zmienionej graficznie serii: jest to biała tubka z kielichem żółtego kwiatu.

Fakt, rzadka konsystencja. Nie każdemu może przypaść do gustu. Ale walory tego balsamu taką cechę łatwo rekompensują.
Balsam ma bardzo przyjemny zapach. Bardzo dobrze się rozprowdza i wchłania. Najważniejsze zaś: naprawdę zmienia naskórek --> zauważalnie wygładza i natłuszcza. Nie wiem, czy można czegoś więcej sobie życzyć (z życzeń realnych).
Polecam.

Zdaje się, że przy prezentacji nie podano ceny. Cena podstawowa: 37 zł.

Używam tego produktu od: od pewnego czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

mało wydajny

Przyzwoity balsam do ciała. Dosyć rzadki (stąd jego szybkie zużycie), za to dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania. Ponieważ używałam go już wiele razy, znudził mi się jego zapach i teraz wręcz mnie drażni. Ale poczatkowo może wydawać się całkiem miły.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 7

moj ukochany balsam...

jest rewelacyjny! wydajny, super sie wchlania, dlugo dziala, delikatny... zarazilam n im przyjaciolki i mame- wszystkie zachwycone... dosc drogi niestety- ale YR ma czesto promocje i wtedy a niego poluje! ;)Używam tego produktu od:kilku lat

Luksus

Balsam, który odkryłam bardzo dawno temu a wciąż mnie zachwyca.
To jeden z takich kosmetyków, których używanie sprawia, że zwykła chwila staje się nieco przyjemniejsza :)
Zawsze mam wrażenie, że to taki produkt z wyższej półki!
+ konststencja idealna,
+ bardzo dobrze nawilża (nie przetłuszcza!)
+ luksusowy zapach
+ wydajny
+ uzależnia!!!

Dla mnie rewelacyjny. Zawsze z przyjemnością do niego wracam!

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: ok 5

z chęcią :)

Bardzo przyjemny balsam, świetnie radzi sobie z przeszuszoną, łuszczącą się po zimie skórą- momentalnie nasze ciało staje się gładkie, miękkie, doskonale nawilżone, no przynajmniej moje :). Równie szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy, raczej warstwę ochronną. Zapach bardzo delikatny, dla niektórych to zaleta, ale dla mnie wada- kocham balsamy o apetycznych aromatach. Wbrew pozorom dość wydajny, a w promocji tani, więc myślę, że warto spróbować.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:-

niewart swojej ceny

skusiłam sie na ten balsam w czasie jednej z promocji YVES Rocher. Efektu poza srednim nawilżeniem nie zauważyłam. Jego konsystencja ułatwia rozprowadzanie i wmasowywanie w ciało. Ma według mnie jedna zdecydowana wadę. Pozostawia na ciele (jak wiele innych kosmetyków tej firmy) gorzk smak. Niby nic ale ja chcę by mój mężczyzna z przyjemnoscia mnie dotykał takze i językiem :) smak tego balsamu skutecznie to utrudnia :( No i jest wiele lepszych balsamów za połowę ceny.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Jestem zadowolona

Kupiłam ten balsamik w promocji za 60% ceny. I muszę przyznać, że jest niezły. Ma przyjemny, w miarę neutralny zapach, konsystencję mleczka i dobrze się rozprowadza oraz wchłania. Skóra pozostaje nawilżona i gładka. Jak dla mnie to bardzo fajny balsamik, ale cena mogłaby być nieco niższa:/

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1/3 pierwszego

Prawie ideał, latem :-)

Kupiłam zchęcona pzrez panią w sklepie, że wyprzedają się te balsamy od reki, postanowiłam i ja go wypróbować. Tubka troszkę mała, jak na taką cenę- pomyślałam, ale jak się potem okazało balsam jest wydajny. Podoba mi się subtelny bardoz zapach, konsystencja szybkiego wchłaniania się i natychmiastowego nawilżenia, wygładzenia, regeneracji. Idealny latem gdy chcę szybko wyjść nie czując tłustości balsamowej na całym ciele. Mam skórę suchą, jednak latem staram się używać niezbyt gęstych balsamów. Ten był strzałem w dziesiątkę :) Bardoz mi się spodobało w nim też to, że jest idealny na podróż, forma tubki bardzo mi się w tym wypadku podoba :)
Polecam! :)

Używam tego produktu od: połowy czerwca, na zmianę z innymi tego typu produktami :)
Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie drugiego

całkiem OK, ale..

Kupiony przypadkiem i jednorazowo, do tego w promocji za 60% ceny więc nie tak źle..
Moze i tubka jest mała, to fakt, ale mnie np wystarcza aplikacja raz na pół tygodnia, zreszta do czestszych nie zmusilabym sie bo nie odpowiada mi zapach balsamu (wole jednak nieco konkretniejsze), na mojej skorze wchlania sie on dosc wolno co takze nie zacheca mnie do stosowania czesto (zwykle balsamow uzywam codziennie lub 2x dziennie, skóra bardzo szybko mi się przesusza - po tym tak nie jest)
Co do wymienionej wady - wylewania się balsamu z opakowania - muszę przyznac ze u mnie taki wyciek nie nastąpił, ale trenowałam na jeszcze rzadszych w konsystencji ;-) jednym słowem - tuba mi nie przeszkadza, przeciwnie - lubie taką gęstość balsamu. Jedyne czego moge sie przyczepic to - u mnie - powolne wchłanianie.. no i wysoka cena ;-)
To czy kupie go raz jeszcze zależy głównie od promocji w Yves-Rocher, ale przypuszczam że jeszcze pare razy zagości na mojej półce