Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Rossmann, Isana Hair, Farbglanz Shampoo (Szampon do włosów brązowych)

Rossmann, Isana Hair, Farbglanz Shampoo (Szampon do włosów brązowych)

Szampon z karmelem i ekstraktem z orzecha włoskiego jest specjalnie dostosowany do potrzeb włosów brązowych i farbowanych na brązowo. Formuła pielęgnacyjna z witaminą E, pantenolem, filtrem UV i pigmentami koloryzującymi, pozwala włosom lśnić jedwabistym brązem przez długi czas.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Coco-Glucoside, PEG-200, Hydrogenated Glyceryl Palmate, Propylene Glycol, Quaternium-80, Panthenol, Polyquaternium-10, Tocopheryl Acetate, Parfum, Citric Acid, Sodium Formate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Benzophenone-4, PEG-35 Castor Oil, Sodium Hydroxide, Juglans Regia Seed Extract, Lactic Acid, Glucose, Potassium Sorbate, Caramel, Basic Brown 16, Basic Brown 17, Basic Blue 99

Cena; 8zł / 250ml
/s/

Zwykły szampon

Od jakiegoś czasu dałam sobie spokój z farbowaniem włosów i jest mi z tym dobrze :) ale jednak widzę że odrosty minimalnie różnią się od reszty włosów (które pokrywa średniobrązowa farba), więc postanowiłam spróbować tego szamponu.
Liczyłam, że ożywi kolor odrostów i sprawi, że staną się bardziej czekoladowe w odcieniu. Niczego takiego jednak nie zauważyłam. Szampon jest przyjemny w stosowaniu, ładnie pachnie i ma poręczne opakowanie. Dobrze spełnia swoją funkcję oczyszczania włosów, nie powoduje plątania ani matowienia.
Ogółem: dobry szmpon, ale dla mojego koloru nie zrobił nic.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 250 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999931].usefull || 0 }}% pomocna.

Może byc

Szampon ładnie pachnie, w nowej wersji jest w tubie. Dobrze myje włosy, podkreśla refleksy moich włosów. Nawilża włosy, ale nie w sposób obciążający czy przetłuszczający. Lubię go. Stosuje na zmianę z innymi szamponami. Mogę go polecić. Ale nie należy oczekiwać cudów 😊

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973955].usefull || 0 }}% pomocna.

nie za dobry

duzo wad, mało zalet

Klapka do zamykania pękła, toporne opakowanie, nieprzezroczyste. Konsystencja szamponu gęsta, farbuje sanitaria (jest wzmianka na opakowaniu). Źle się spłukuje z włosów, bardzo je obciąża. Nie nadaje się dla moich cienkich włosów. Pogłębienia koloru wraz z jedną butelką niezauważyłam.

tani
ładnie pachnący
dostępny w rossmannie

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[962689].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

chętnie go kupię ponownie

zapach spoko,
pogłębienia koloru jeszcze nie zauważyłam, ale to pewnie przez to, że stosuję go na zmianę z innymi szmaponami,
co jest na plus to to, że używany wraz z odżywką z tej samej serii doo włosów brązowych bardzo odżywia i wygładza włosy, dodatkowo nie trzeba ich później prostować , co w przypadku moich włosów jest koniecznością, bo się strasznie puszą,
ułatwia rozczesywanie
co do koloru to rozumiem, że ma to być szampon barwiący włosy, ale niestety zauważyłam, że zabarwił także odpływ z prysznica...

Ilość zużytych opakowań: ok 1/3 opkowania 400ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[909795].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny

Za każdym razem, gdy jestem pod prysznicem i używam tego szamponu przypominam sobie, że muszę dodać recenzje! :-)

po przeczytaniu kilku Waszych postów... z którymi się nie zgadzam postanowiłam trochę go obronić ;-)

najbardziej zabolało mnie jak ktos napisał, że szampon nie powinien mieć takiego koloru, konsystencji, zapachu..
a jak ma wyglądać kolor szamponu który ma za zadanie pogłębiać kolor brązowy ? no chyba nie będzie przezroczysty ani różowy ;-)

mi ten kolor i konsystencja przypomina sos czekoladowy - aż chcialoby się go zjeść! ;-) a zapach... no piękny! mi przypomina mieszankę czekoladowo-wiśniową... i czuć ją wyraźnie podczas mycia dzięki czemu staje się ono przyjemnością :-)

ok przejdźmy teraz do działania...

JA JESTEM ZADOWOLONA

Jako posiadaczka ciemnobrązowych włosów które zaczynają siwieć jestem mile zaskoczona działaniem tego szamponu.

Dzięki niemu nie muszę już tak często farbować włosów.

Farbuje włosy henną khadi - orzechowy brąz, zazwyczaj kolor satysfakcjonował mnie przez miesiąc a teraz spokojnie mogę poczekać dwa miesiące :-) nawet siwe tak nie rzucają się w oczy.

nie wiem dziewczyny może za krótko go trzymacie na głowie ?
ja najpierw myje głowe zostawiam go , potem myje ciało a na koniec spłukuje się cała dzięki czemu szampon ma szansę pobyć na czuprynie parę minut :-)

Ponad to szampon nie ma silikonów, co było dla mnie bardzo istotne bo przy hennie silikony osłabiają efekt koloryzacji, włos tak nie przyjmuje farby...
Zazwyczaj szampony bez silikonów wysuszały moje włosy - ten tego nie robi, przeciwnie, czasem w pośpiechu mogę pominąć odżywkę i krzywda im się nie dzieje, dobrze się rozczesują :-) są błyszczące.

Opakowanie - ja nie mam z nim problemu, nawet namydloną ręką można je otworzyć bez trudu. Buteleczka nie zajmuje dużo miejsca na półce pod prysznicem. To też plus ;-)

Cena - na każdą kieszeń.

Czego chcieć wiecej...

POLECAM!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[909742].usefull || 0 }}% pomocna.

szału nie ma ale dobrze myje

może być, kupiłam go po zafarbowaniu włosów na jasny popielaty brąz- kolor jednak i tak sie wypłukiwał mimo szamponu i odzywki- jakaś katastrofa to dla mnie nie była przynajmniej odrosty były praktycznie niewidoczne przy ciemnym blondzie

dobrze mył i dośc wydajny, ale z tym zachowaniem koloru to chyba mocna lipa

Używam tego produktu od: przez 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[864495].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajny

Kupuję ten szampon, żeby odżywić naturalny kolor włosów i nadać im połysk. Efekty nie są spektakularne, ale zauważam lekkie odżywienie koloru, a włosy są bardziej błyszczące. Dodatkowe zalety to: wydajność, czekoladowo -wiśniowy zapach i niska cena.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Około 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[839094].usefull || 0 }}% pomocna.

nie przesusza

Raczej jestem na tak.
Nie moge powiedziec nic złego na temat tego szamponu prócz tego że nie zauważyłam poprawy koloru jak to obiecuje producent. Możliwe że stosuję za krotko, zobaczymy w dłuższym okresie czasu.
Ogólnie szampon nie powoduje u mnie żadnego przesuszenia wręcz przeciwnie włosy wyjątkowo dobrze się rozczesują.
Jest wydajny.Nie trzeba użyć dużo żeby włosy były czyste i fajnie umyte.
Bardzo przyjemny zapach aż miło się stosuje:)
Tani.
Dostępny.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[839064].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Z reguły używam szamponów naturalnych, ale podczas lata moje włosy lekko zjaśniały przez działanie słońca i postanowiłam zainwestować w produkt, którego zadaniem jest odświeżenie koloru włosów i nadanie mu głębi. Padło na Isanę w wersji do włosów brązowych.

Kosmetyk nie jest drogi, zapłaciłam za niego niecałe 7zł w Rossmanie.

Skład:
Propylene Glycol w składzie, inne PEG’i, barwniki – na minus
Filtr UV – na plus

Ma przyjemny lekko kokosowy zapach.

Całkiem lejąca konsystencja – jednak nie tak, aby przelewała się przez palce – koloru ciemnego, głębokiego brązu. Bardzo zachęcająco.

Szampon dobrze się pieni i łatwo spłukuje.

Szampon jak szampon. Dobrze oczyszcza, nie przesusza i nie podrażnia. Nigdy nie oceniam szamponów pod względem pielęgnacji, ponieważ to nie ich zadanie. Najbardziej zależało mi na delikatnym przyciemnieniu włosów. To tylko produkt do oczyszczania włosów więc cudów nie oczekiwałam, jednak efektu nie ma żadnego.

Reszte szamponu zużyję do mycia psa. : )

+ filtr UV
+ ładny zapach
+ tani
+ wydajny
+ dobrze oczyszcza i dobrze się pieni
+ nie podrażnia i nie przesusza włosów

- Propylene Glycol i inne PEG’i
- zero efektu przyciemnienia włosów, odświeżenia koloru czy jego pogłębienia
- bardzo nieporęczne opakowanie, a dokładniej wieczko, które ciężko się otwiera

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[806737].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie

Wrażenia takie same jak po użyciu odżywki z tej serii

Odżywkę i szampon dostałam od mamy. Mam wrażliwą skórę głowy i zazwyczaj używam aptecznych produktów do włosów, czasami robię jednak wyjątek i kupię coś drogeryjnego ale raczej z wyższej pólki, ponieważ za każdym razem gdy używałam czegoś taniego to przez kilka tygodni leczyłam krostki na głowie i tak smao było i tym razem

Plusy:
-cena
-konsystencja
-opakowanie poręczne choć nieprzezroczyste
-po zastosowaniu włosy są miękkie
-bardzo dobrze się pieni
-nie brudzi

Minusy:
-podrażnia skórę głowy
-mało wydajny
-zapach ( dla mnie zbyt chemiczny i duszący )
-nie zauważyłam też żadnego działania na kolor
-przetłuszcza włosy
-dziwny kolor szamponu

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[774074].usefull || 0 }}% pomocna.