Krem pielęgnacyjny do rąk i paznokci oliwkowy z ekstraktem z shiitake (stara wersja)

Krem został opracowany specjalnie do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci szczególnie narażonych na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Wyjątkowe działanie preparatu zapewniają naturalne wyciągi z owocu drzewa oliwnego i azjatyckiego grzybka shitake. Dzięki ich bogactwu w witaminy, proteiny, enzymy i sole mineralne oraz dodatku alantoiny dłonie staną się gładkie, właściwie odżywione. Krem wspomaga odnowę skóry i łagodzi podrażnienia.
Doskonały dla skóry suchej i dojrzałej.
Nie testowany na zwierzętach, przebadany dermatologicznie. Posiada atest PZH.

Nad morze, drogie panie!

Mnie również zapach tego wspaniałego kremiku kojarzył się z morzem. Zawsze miałam kłopot z suchością dłoni, a teraz... znalazłam doskonałe remedium!

Plusy:
- konsystencja, dłonie się nie lepią, a krem nie wylewa się z opakowania
- mmm, przyjemny zapach
- cena!
- odpowiednie nawilżenie rąk
- utrzymanie efektu nawet po przerwie w używaniu
- jest bardzo wydajny, chodzę do szkoły, dotykam kartek, kredy, wszelkich mazików i tak dalej, więc często na lekcji, kiedy nauczycielka nie patrzy, wyjmuję z torby kremik i smaruję biedne łapki, mimo, iż używam go miesiąc, nadal mam go jeszcze w tubce

Minusy: brak

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Naprawdę warty polecenia!

Tego kremiku używałam już dość dawno, ale wspominam go bardzo dobrze:). Piękny zapach-mojej przyjaciółce kojarzył się z morzem;) odpowiednia konsystencja, wchłaniał się tez doskonale, a cena-malutka;) no i myślę że opinia producenta w działaniu tego kremu została spełniona i za to daje 4* i polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu i teraz muszę znów kupić;)

Fantastyczny

Używam go jak na mnie baaardzo długo...
Miałam problemy z łapkami. Wciąż wysuszone. Próbowałam chyba wszystkiego: tanie, drogie, badziej i mniej popularne kremy. Niektóre dawały efekt, ale jeśli tylko przestawałam stosować choćby na dwa dni wszystko zaczynało się od początku. Aż trafiłam na "Barwę" i... nie wierzyłam "TANIE A DOBRE", a to już prawie wcale niespotykane
Cena: "darmo" jak na to co oferują
Efekt: super
+ ciekawy, niespotykany zapach
+ nie pozostawia uczucia tłustości
+ świetnie się wchłania
+ sprawia, że skóra staje się delikatna, wygładzona
Po prostu minusów BRAK

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ojjj chyba z 20

depilacja jak się przygotować

dość dobry

Krem o bardzo ładnym i niespotykanym zapachu. Dośc długo wchałania się i niestety pozostawia uczucie obecności na dłoniach pzrez dośc długi okres.Bardzo dobzre nawilża i regeneruje zniszczone dłonie. Cena przystepna.

Dobry kremik

Pierwsze co mi się nasuwa na myśl, to zapach tego kremu. Mam co do niego mieszane uczucia - sam w sobie bardzo mi się podoba, ale jest wg mnie zbyt intensywny jak na krem do rąk, bo nie lubię, żeby jego woń przesłaniała perfumy. :p
Poza tym same pozytywy: odpowienia konsystencja i wchłanialność. Skóra po posmarowaniu nim jest gładka i nawilżona, nie lepi się i nie jest tłusta. No i ta cena. :D

bardzo dobry

Mam w domu pełno tych kremów bo mama dostaje je w pracy. Ostatnio ostro sie wzielam za moje przesuszone dłonie i testuje wszystko co mi sie nawinie :).
Ten krem mi sie spodobal :)

Jego plusy:

+ dobra konsystencja
+ szybko się wchłania
+ pachnie troche dziwnie, ale przyjemnie
+ dłonie po jego użyciu są niesamowicie gładkie, miękkie i nawilżone
+ niska cena

I jeden minus :)

- zapach po pewnym czasie staje sie drażniący, przynajmniej dla mnie.

Ładny zapach

Szybko sie wchłania, nawilża, trochę natłuszcza, skóra dłoni jest delikatna i nawilżona, sama przyjemność stosowania, cudowny zapach ;)
Dłonie po jego używciu są gładkie i wyraźnie nawilżone.

Używam tego kosmetyku kilka miesięcy
ilość zużytych opakowań: 1

KierunekŁ Orient

Ten krem zawiera rozne, orientalne skladniki, chociazby ten grzybek shitake. I chwala mu za to !!! Faktycznie super do codziennej pielegnacji. Nawilza, wzgladza. Na paznokcie tez niezly. Czasem mam spekane dlonie, ale wzsterczy ze kilka razy posmaruje nim rece, sa juz nie do poznania po kilku dniach. Fajna, gesta konszstencja. Dosc szybko sie wchlania. No i tani. Ladnie pachnie !!! Super, jednzm slowem !!!

Plus za zapach

Krem o konsystencji śmietany w areozolu :) wchłania się dobrze, nie zostawia tłustej powłoki. Ale też nie robi nic spektakularnego, zapobiega uczuciu suchości dłoni. Bardzo przyjemny zapach jest najlepszym argumentem zakupu (obok przystępnej ceny za poręczne opakowanie).
Świetna alternatywa dla glicerynowych tłuściochów w podobnej cenie.

****

Moim zdaniem baaaaaaardzo dobry kremik- delikatnie pachnie, nie pozostawia tłustej powłoki na dłoniach, poza tym ręce są gładkie, a paznokcie dobrze nawilżone :D Polecam!!!!

pięknie pachnie

Bardzo przyjemny kremik. Dobrze nawilża dłonie, szybko się wchłania, nie lepi się i do tego cudnie pachnie. Nie mam zniszczonych ani przesuszonych dłoni, więc nie wymagam cudów od kremu. Ten bardzo mi odpowiada. Polecam.

mam jedno ALE...

Początkowo bardzo mi się ten krem podobał, ale z czasem doszłam do wniosku, że przy regularnym stosowaniu kremu skóra staje się wysuszona, a paznokcie zaczynają się rozdwajać i kruszyć. Gdyby nie ten drobny ;) fakt skusiłabym się pewnie na kolejną tubkę, gdyż poza tym kremik ten mi odpowiada: jest taniutki, ma dużą i wygodną tubkę, której nie trzeba odkręcać, przyjemnie pachnie, ma treściwą konsystencję, nie pozostawia tłustego filmu i szybko się wchłania.