Piękno Natury, Krem odżywczy

Piękno Natury, Krem odżywczy

Zgłaszająca osoba: Olencja

Lekki krem odżywczy delikatnie i skutecznie pielęgnuje i odświeża skórę. Ekstrakt z maliny łagodzi podrażnienia i regeneruje naskórek, działa również odświeżająco. Witamina E zwiększa jędrność i elastyczność skóry, przyspiesza jej regenerację wraz z innymi składnikami tworzy kompozycję korzystnie wpływającą na spoistość skóry zachowując stały poziom nawilżenia. Kolagen morski przywraca skórze sprężystość i jędrność. Sprawia, że skóra staje się gładka i odpowiednio napięta. Krem ma lekką konsystencję jogurtu dzięki czemu można go stosować pod makijaż. Przyjemnie pachnie, łatwo się wchłania.
Cery normalnej i mieszanej z widoczną utratą jędrności.

Cena: ok. 10 zł / 50 ml

uwaga: proszę nie oceniać tutaj produktów z odnowionej serii Piękno Natury PLUS ! Jeżeli masz produkt z tej serii, najpierw zgłoś go do katalogu. Dziekujęmy - Redakcja

naprawde cudo

Miałam go raz ale zamierzam kupic ponownie.Skóra jest taka błyszcząca,idealnie nawilżona,wygląda bardzo zdrowo i do tego tak świeżo pachnie.skóra oddycha i jest promienna przez cały dzień!!!!!!!!!!!!!!!Używam tego produktu od:roku

fajny i tani

Teraz ta seria jest w innych opakowaniach, ale z teg co słyszałam skład został niezmieniony. Kremik podoba mi sie, doskonaly jest na chloda pore dla skory przetłuszczajacej sie, ma delikatna konsystencje, dobrze sie rozprowadza i wchłania, nawilza i odzywia, zostawia warstewke ochronna dzieki ktorej skora jest gladka, ale nie zadna swiecaca i natluszczona. Przyjemny zapach i odkad zmienila sie szata - ladne opakowanie. Delikatny, nakladam tez pod oczy i nic sie nie dzieje. Bardzo fajne mazidelko za doprawdy smieszna cene 9 zł. Zacheca do wyprobowania reszty tej serii.

Mój numer jeden!

Genialny!

Ukochany krem, najlepszy z najlepszych! Taniutki, naturalny, polski (!), niesamowicie szybko niweluje wszelkie podrażnienia cery. Nawilża doskonale, czuję na twarzy taką ochronną warstewkę, choć nie widać zbytniej tłustości po jego nałożeniu (a mam cerę mieszaną). Konsystencja cudowna, gęsta, śmietankowa, zapach wspaniały (aromat naprawdę luksusowego kremu), wchłania się dosyć szybko, nadaje się nawet pod fluid. Oczywiście - jest to dla mnie krem raczej "zimowy" (ze względu na cerę mieszaną), a radzi sobie nawet z mrozem. W lato używam go raczej jako kremu na noc. Nie powoduje zapychania porów w twarzy i tworzenia się pryszczy czy zaskórników. Jest to jedyny krem, jak dotąd, do którego powracam regularnie.

Lubię go szczególnie właśnie ze względu na ten piękny, bogaty zapach. Wygrywa nim z niejednym kremem z wyższej półki.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Przyjemny

Ja co prawda jestem posiadaczką cery mieszanej, ale nie mam zastrzeżeń do tego kremu. Ma przyjemną, nietoporną konsystencję, bardzo intensywny- jakby kwiatowo-ziołowy zapach. Dobrze się rozsmarowuje, nieźle wchłania i nawilża. Wybitnego odżywienia nie zauważyłam ;)). Na zimę jak znalazł, na lato może być trochę za ciężki. Ot- przyzwoity kremik, ale i bez rewelacji.

Jest dostatecznie, ale nie świetnie:)

Zacznę od końca czyli od zrecenzowania opinii moich poprzedniczek; specjalnie przejrzałam ich profile skóry, bo nie chciało mi sie wierzyć, że uważają ten krem za kiepski.
I jaki rezultat?
Jeśli krem ma w składzie olejek z wiesiołka, olejek z awokado i witaminę E to chyba logiczne, ze jest to krem przeznaczony do skóry suchej i bardzo suchej, a nie mieszanej , czy tlustej, prawda? No i na tłustej to raczej dobrych efektów po nim nie będzie, na suchej - i owszem, bedą:P
Ten krem przypomina mi Dermedic, Hydrain2 . Porządnie natłuszcza, niweluje wszelkie paskudne zrogowacenia, nawilża nieco gorzej, ale nieżle, nie zapycha porów(skóra sucha!!!), pozostawia na skórze śliską warstwę i nie ma tego topornego, matowego paskudztwa na twarzy, które występuje zawsze po Vichy, Nutrilogie. To jest naprawdę fajny krem za grosze, co po raz kolejny daje mi do myślenia----------> czy ja naprawdę jestem jakaś wybrakowana, że kazdy krem apteczny powyżej 30 zł mnie uczula? Krótko mówiąc wrócę do niego w przyszłą zimę, niewątpliwie:), bo teraz czas już na nawilżajcy z tej samej serii.

Minusem jest to , że krem ma dośc ładny zapach, który jednak jest dramatycznie natarczywy, pachnie nim caly pokój i zapach nie chce się ulotnić...po trzech dniach naprawdę ma sie dość tak mocnego zapachu na twarzy:)))))
No, a po dwóch tygodniach niestety zapachu ma się już do tego stopnia dość, że człowiak nosi!!! Zauważylam też , że bardzo dobre wrażenia z początku użycia, lekko bledną w trakcie używania, ale nadal plusy przeważają nad minusami....Jednak drugiego razu nie będzie ze względu na zapach!

dno, ale...

dobry jest do rąk.:D Nie wiem co mnie podkusiło do ekseprymentów z tym kremem, mam wystarczająco dużo na półce, sprawdzonych kremów. Nie wiem, w każdym razie to był błąd-pory mi zatkał na amen walczę teraz z wysypem pryszczy. :( To , że mi zatka pory było zresztą do przewidzenia, ale nie przeszkadzało mi to w podjęciu ryzyka użycia kremu. :D Chciałam się trochę odżywić ( ha ha), tymczasem krem odżywia tyle co kot napłakał.Rozkłada się na twarzy dziwną warstwą i za nic nie chce się wchłonąć.On sobie, skóra sobie.Do tego ta warstwa jest wazelinowato- matowa.Czujesz, że coś masz na skórze, ale to coś nie ma żadnego wpływu na nią.Jeśli czułam ściągnięcie po myciu twarzy, to po posmarowaniu tym kremem nadal je czułam, tylko że było przykryte warstwą smarowidła.Zaiste bardzo to ciekawe.Krem jest po prostu denny, ale nadaje się świetnie do rąk!Miałam kilka próbek i w ten właśnie sposób w efekcie je zużyłam.Idealna jak dla mnie konsystencja, poślizg, nawilżenie. :D No i ma baaardzo intensywny zapach( ładny), jak dla dłoni to nawet ok, ale tak perfumować krem do twarzy, to lekka przesada.Daję aż dwie gwaizdki, bo tak sobie myślę -może pomylili receptury i słoiczki?Mieli go włożyć do opakowania z napisem " do rąk", ale w roztargnieniu stworzyli krem-niby-odżywczy-do -twarzy.;)

hmm....

Trzeba przyznać że krem ten przede wszystkim nawilża, a także nie podrażnia mojej alergicznej cery, jest bardzo tani - i na tym właściwie kończą się jego plusy.
Jest gęsty, ciężko się go rozprowadza, skóra błyszczy się, nie podoba mi się jej koloryt po nałożeniu tego kremu dlatego używałam go tylko na noc. Poza tym jego zapach nie przypadł mi do gustu, jest zbyt duszny, ciężki.

ilość zużytych opakowań: 1

znośny

Krem ma dość lekką półtłustą konsystencję i łatwo się rozsmarowuje. I to chyba koniec jego zalet. Zapach jak dla mnie średnio przyjemny, żeby nie powiedzieć nieprzyjemny ;) Odżywienie w ogóle niewyczuwalne. Wolę jak kremy odżywcze mają bardziej treściwą konsystencję. W przypadku tego kremu czuję tylko, że się wchłonął, nic więcej. Do tego pozostawia tłusty, świecący film na twarzy, który trwa niezmiennie przez całą noc. Nota bene stosowałam go tylko na noc i już wiem dlaczego on siedzi w tej kategorii mimo, że to krem przeznaczony na dzień ;) Na dzień na pewno bym go nie zniosła, a na noc da się jakoś przeboleć.

Ilość zużytych opakowań: 2 próbki, które starczyły mi na 4 nocne aplkacje; więcej nie będzie,tym bardziej, że nawet forma występowania mnie do niego nie przekonuje: wolę tubki

niespodzianka

Wygrałam go razem z maseczką w jakimś konkursie i myślałam, że wyląduje w koszu, bo mam cerę tłustą, ale użyłam i został. Gęsty, ale nie za tłusty, dobrze się rozprowadza i wchłania. Ślicznie pachnie. W pierwszym momencie matuje, co dziwne tym bardziej im więcej go nałożę, choć tylko na pięć minut, ale to i tak niespodzianka jak na kosmetyk odżywczy do cery suchej. Potem buzia zaczyna się świecić, ale da się wytrzymać, zwłaszcza na noc. Zostawia lekki film ochronny, trochę się lepi, ale bardzo niewiele. Używałam go na noc, rano twarz była dobrze odżywiona i nawilżona, oraz na mróz, wtedy dobrze chronił. Dobry na zimę, latem może być za ciężki.

Oceniam na 4.00

za ta cene- rewelacja; ostatnio zaopatrzylam sie tez w mleczko i tonik wlasnie z tej serii, jestem bardzo zadowolona

Oceniam na 4.00

Ma ciężką konsystencję, trudno go rozprowadzić, trochę lepi się po nałożeniu. Ale za to bardzo szybko się wchłania i twarz się po nim nie świeci. Szkoda, że nie ma informacji o filtrach, więc pewnie ich nie ma. Jest tylko napisane, że olejek z avocado chroni przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W sumie jestem z tego kremu bardzo zadowolona. No i cena też jest optymistyczna.