Plus que Parfait! (Podkład kryjący)

Plus que Parfait! (Podkład kryjący)

Wyjątkowo delikatny podkład, który wygładza i matuje, utrzymując się na skórze przez cały dzień. Jednolity odcień makijażu gwarantuje lekka, łatwa w aplikacji formuła. Podkład daje pudrowy, jedwabisty efekt. Nie zatyka porów. Zawiera filtry, witaminę E oraz specjalny kompleks chroniący skórę przed szkodliwym działaniem środowiska. Został przebadany dermatologicznie. Dostępny w 4 odcieniach.

Wspomnienia...

Uzywałam go chyba ze sto lat temu;P Szkoda, ze juz nie jest dostepny, mam do niego sentyment. Zakupiłam produkt na wycieczke do Francji w szkole sredniej i własnie z tym regionem swiata (poza tym ze jest to produkt francuzki) mi sie kojarzy.To był mój pierwszy drozszy podklad, którym byłam mega zafascynowana i podekscytowana:) Pamiętam, ze ładnie stapiał sie z moją cerą, kryjąc jej niedoskonałosci dostatecznie dobrze. Delikatnie matowil buzke, utrzymując się na niej do wieczora... Szukając recenzji podkładów firmy znalazłam własnie ten i wspomnienia młodosci wróciły...ech ;P

Używam tego produktu od: wieki temu...:)

był niezły

Szkoda że ten puder jest już w zasadzie nie do kupienia. Może jeszcze gdzieś na allegro... Zdążyłam zużyć tylko 1 opakowanie. Miał jeden minus przez który nie dostanie KWC - wysuszał moją skórę. Jednak był bardzo trwały, trzymał się na buzi cały dzień i wyglądał przy tym bardzo naturalnie. Nie wyglądałam w pracy jakbym miała maskę. Ładnie matowił. Był trochę rzadki, ale mu to wybaczam.

Używam tego produktu od:używałam ok. rok temu

mocne 4

Używałam tego podkładu ok roku temu zużyłam nawet dwa opakownia. Podkład ladnie matowił cere (mam tłusta) dawał aksamitne wykonczenie przez co cera wygladala bardzo promiennie i aksamitnie, krycie rowniez bardzo zadowalajace . Plus za fajne i pomyslowe opakowanie. Minus za to że był troche rzadki ale dobrze sie rozprowadzał.
Zapomniałam dodać ze wygladal bardzo naturalnie idealnie stapiał sie z cera bez efektu maski.
Używam tego produktu od:ok rok temu.

Serum na zmarszczki

Dobry ale małe krycie

Na podkład namówiła mnie Pani w drogerii twierdząc,że naturalnie wygląda i świetnie kryje.

Ja jako typowie lato ale z problemami naczynkowimi zdecydowałam sie na ten zakup bo podobno miał być dla mnie jak znalazł.:
plusy:
- ładnie się rozprowadza
- pięknie pachnie
- ładnie wygląda na skórze
- matowi
wady
- mało kryje - przebarwień raczej nie ukryje
- podkreśla lekko suche skórki
Ogólnie nie kupię go po raz drugi ponieważ przy mojej skórze problemowej całkowicie się nie sprawdził ale mimo wszytko polecam go posiadaczką bezproblemowaych cer.

Używam tego produktu od:juz nie używam

Kolejne cudo Bourjois

Lekki, lejący podkład daje się cudownie rozprowadzić bez żadnych smug. Dość dobrze kryje, ale ja i tak wolę najpierw użyć korektora. Nie spływa przez cały dzień, dobry podkład pod cienie (Pastel Lumiere, ta sama firma, równie trwałe, równie wydajne i równie boskie!). Nie opalam się nigdy, niemniej tej zimy zaczął być trochę za ciemny, a z tego co mi wiadomo to mam najjaśniejszy odcień - to chyba jego jedyny, malutki zresztą minusik (malutki bo i dużo jasniejszy mi nie potrzebny, teraz po prostu mieszam z jakąś porcelaną w płynie :D i jest ok)

Ilość zużytych opakowań:jedno. codzinnie używany. nawet w lecie.

polecam

u?ywa?am go jaki? czas temu i by?am bardzo zadowolona.podk?ad ma bardzo dobr? konsystencj?,dobrze matuje,zostawia cer? g?adk? i promienn?.jak dla mnie baardzo wydajny!

U?ywam tego produktu od:dawna
Ilo?? zu?ytych opakowa?:1

dobry

Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię, bo nie wiadomo czemu straasznie powoli zużywam podłady...A tyle ich jest na rynku...Czyżby mało ich potrzeba do porządnie nawilżonej/zadbanej cery (a taką mam)? Miesiącami nie mogę zużyć podkladu, nudzę się, staram i nie mogę...
Ale do rzeczy-to bardzo przyzwoity podkład. Dość dobrze kryje, ładnie się rozprowadza, jest w ogóle! niewidoczny na twarzy, co do podkreślania skórek-nie wiem, nie mam ani jednej suchej skórki, niech żyją olejki do twarzy! Nie tworzy maski, nie matuje jakoś przesadnie (ale jeszcze nie spotkałam takiego, który by to robił) no i pod koniec dnia nie wygląda tak dobrze jak rano, ale w końcu nie chanel to jest;)
Bardzo ładny jasny kolor, w ogóle nie widać że coś mam na twarzy!
Opakowanie też z tych ładniejszych;)
Polecam.Używam tego produktu od:jesieni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1
04.02.07.Odejmuję *, bo zauważyłam że podkład po paru godzinach sprawia, że twarz wygląda na zmęczoną, włazi w bruzdy mimiczne etc...

Niezły,ao..

Niezły ale, nie podoba mi sie efekt przesuszonych skórek,jaki pozostawia ten podkład w suchych partiach skóry.Bardzo dobrze kryje,jednak nie znalazłam dla siebie odcienia.Tn który kupiłam jest zbyt jasny, idealnie sprawdza sie jednak jako korektor pod oczy,ze wzgledu na swą płynna ,delikatna konsystencje.

Używam tego produktu od:dwóch lat

...

swiecilam sie po nim strasznie juz po 1 godz, a mial matowac.a poza tym kolezanka ciagle mowila mi ze mam maske, widac bylo jego granice,trudno sie go rozsmarowuje,a trzeba sie bardzo postarac by nie zrobil smug, draznil mnie tez jego duszaco-pudrowy zapach,

Używam tego produktu od:1 mies

jeden z ulubionych

mam cerę trądzikową, bardzo tłustą i bardzo polubiłam ten fluid ponieważ daje ładne pudrowe wykończenie, dobrze kryje, mogłam doskonale dobrac kolor :) no niestety nie matuje zbyt długo, ale nie znam takiego co by moją twarz na dłuzej utrzymał swieża..:(
polecam

+ srednie krycie
Jego minusy:
- nie matuje zbyt długo
- mało przystepne kolory
- opakowanie, które nie jest praktyczne
Ogólnie lubie go tyle, ze wybrałam sobie odcień który źle wygląda na mojej skórze.

Używam tego produktu od:5miesiecy
Ilość zużytych opakowań:połowa 1

nieszczegolny

Ciekawe opakowanie, bardzo lekka i przyjemna konsystencja,dobre krycie, mily zapach - to tyle o zaletach tego podkladu,. Niestety nie spelnia on swojego podstawowego zadania, czyli matowienia, dodatkowo brzydko podkresla pory. Po paru godzinach splywa, ukazujac wszelakie niedoskonalosci skory, ktore dodatkowo malowniczo sie swieca. Niestety podklad nie dla mnie .

Używam tego produktu od:?