Rimmel, Extra Super Lash WOW Mascara (Tusz do rzęs)

Rimmel, Extra Super Lash WOW Mascara (Tusz do rzęs)

Tusz Extra WOW to najnowszy wariant flagowej maskary Rimmel. Daje 12-krotne pogrubienie rzęs, dzięki o 50% większej szczoteczce. Po użyciu tuszu Super Lash Extra WOW rzęsy stają się spektakularnie powiększone bez sklejenia i bez grudek.

Zwykly tusz

Nie zauwazylam jakichs specjalnych wlasciwosci tego tuszu - lekko pogrubia rzesy (jak wiele tego typu kosmetykow), na poczatku uzywanie troszke je skleja, jest dosc trwaly i wydajny.

bubel

Jest to jeden z tych produktów , które lepiej omijać szerokim łukiem. Jestem bardzo zawiedziona jakością tego produktu...
- bardzo szybko wysycha
- ma koszmarną szczoteczkę
- skleja rzęsy
- nie jest trwały
- bardzo szybko się rozmazuje
- kruszy się

co jest fajne?
+ cena
+ dostępność
+ często jest w promocji

Tani i dobry

Dla mnie jeden z lepszych tuszy. Klasyczna, niezbyt duża szczoteczka oraz średniej gęstości konsystencja to jest to, na co w pierwszej kolejności zwracam uwagę i co od razu powoduje, że maskara ma u mnie plus.
Tusz Rimmel fajnie się nakłada. Nawet 2-3 warstwy nie wyglądają tandetnie i nie tworzą się grudki na rzęsach. To bardzo ważna cecha, jeśli chcemy mieć możliwość stopniowania makijażu - jedna warstwa wystarczy w makijażu codziennym, Natomiast przy makijażu wieczorowym 2 czy 3 warstwy nadadzą pożądanej wyrazistości ale mimo to oko będzie wyglądało dobrze i lekko. Maskara przyjemnie wydłuża i pogrubia włoski. Niestety nie daje efektu podkręcenia.
Niezaprzeczalną zaletą tuszu jest też fakt, że kosmetyk przez cały dzień wygląda dobrze - nie kruszy się, nie osypuje na policzki. A i kosmetyk w opakowaniu przez długi czas zachowuje swoją konsystencję w niezmiennym stanie.
Dla mnie tusz Rimmel jest jednym z lepszych i w zasadzie może konkurować z wieloma droższymi tuszami.

przeciętny

Tusz pogrubia, wydłuża i delikatnie podkręca rzęsy. Jednak dla mnie szczoteczka jest dość niewygodna (bardziej lubię takie wąski szczoteczki). Trochę skleja rzęsy. Nie można się po nim spodziewać jakiś oszałamiających efektów, ale jak za tak niewielką cenę jest całkiem w porządku.

Bobbi Brown - Oko

Mój ulubiony z "tanich" tuszy do rzęs. Miałam go 2 razy, pierwszy raz byłam zachwycona, drugi raz trochę mi się kruszył i było coś niewygodnego na szczoteczce, co trochę bolało podczas malowania, takie jakby zgrubienie :P
Pomimo to, myślę, że to akurat był wadliwy egzemplarz a i tak mi nie przeszkadzało. Mam po tym tuszu piękne rzęsy i może nie dorównuje tym drogim, ale jak na swoją cenę jest genialny :D

Używam tego produktu od: ***
Ilość zużytych opakowań: ***

Może być, choć szału nie ma

Dobrze pogrubia i utrzymuje się na rzęsach, jednak gdy nałoży się więcej warstw zaczyna się kruszyć i tworzy grudki na rzęsach. Niestety łatwo się rozmazuje, wystarczy kropelka wody i już spływa po twarzy. Jest jednak dość niedrogi, nie wywołał u mnie uczulenia( jak to było w przypadku wielu innych tuszy), nie ma drażniącego zapachu, przyzwyczaiłam się do niego i chyba na razie przy nim zostanę.

Używam tego produktu od: ok 2 lata
Ilość zużytych opakowań: zużytych 6 opakowań

Polubiłam go

A ja polubiłam ten tusz. Kupiłam go przypadkowo, bo akurat w Rossmanie była promocja. Od razu przypadł mi do gustu:
- ładnie poczernił moje rzęsy
-wydłużył
-pogrubił tak jak chciałam
-nie sklejał rzęs, nie tworzyły sie grudki, nie sypał się
-cena
-wydajność

A teraz mam problem, żeby go znaleźć w sklepie.

Zdecydowanie nie

Mascarę kupiłam w zestawie z lakierem i szminką (gdyby nie to na pewno bym się na nią nie zdecydowała ze względu na mało atrakcyjne opakowanie) i bardzo się na niej zawiodłam.

Plusy:
- pogrubia rzęsy i to wszystko

Minusy:
- mało atrakcyjne ,,zwykłe" opakowanie
- klasyczna, zwykła sztoteczka, nie lubię takich
- ciężko się rozporowadza
- bardzo skleja rzęsy
- ciężko je potem wyczesać i są niemiłe w dotyku
- za mało tuszu nabiera się na szczoteczkę przez co trzeba nałożyć kilka warstw, by efekt był widoczny
- nie wydłuża
- pozostawia gródki
- kruszy się i obsypuje
- jest suchy
- na rzęsach daje efekt jak u zniszczonej lalki

Używam tego produktu od: tygodnia

Dobra mascara, ale na max 3 miesiące

Na początek zaznaczęę, że tusz kupiłam i używałam już 3-krotnie (3 różne opakowania, kupione w różnych miejscach, w różnych odstępach czasu i porach roku).
Mój typ urody, to naturalny złoty szatyn, o dużych, brązowych oczach i gęstych, czarnych rzęsach, które jednak mają jasne końcówki.
Zatem poszukuję tuszu, który:
- wydłuży i podkręci włoski
- rozdzieli rzęsy i wyczesze je ku górze
- nie usztywni rzęs
- będzie trwały
- najlepiej ekstra czarny

I ten tusz taki jest, ale NIE ZAWSZE.
Właściwie nie wiem, od czego to zależy, ale efekt po nałożeniu mascary jest za każdym razem inny, co mnie niesamowicie irytuje.
Duża szczoteczka potrafi nabrać zbyt wiele tuszu i posklejać włoski. Dzieje się tak zazwyczaj po ok 3-4 tyg. użytkowania produktu, ale NIE JEST TO ZASADĄ, ponieważ przy 1 op. już po tygodniu się kleił, a przy kolejnym po 2 mies. miał idealną konsystencję.
Ten tusz to wielka niewiadoma i dlatego raczej więcej do niego nie wrócę.
Podsumowując:
+ ładny, czarny kolor
+ duża szczoteczka, którą szybko nałożymy produkt
+ trochę wydłuża i podkręca, efekt NATURALNY, ale widoczny i ładny
+ pogrubia (chociaż na tym zależało mi najmniej)
+ pozostaje na rzęsach kilka godz. (max 6-7)

- po okresie j.w. zaczyna się sypać na kości policzkowe, nieuważny ruch ręką i mamy efekt roztartej smugi węgla
- nieodporny na wilgoć, również tę w powietrzu (np. mgła)
- nie wiadomo, przez jaki okres czasu tusz będzie się nadawał do użytku
- potrafi skleić rzęsy i porobić kluski

Reasumując, wypróbować warto, szczególnie jeśli da się kupić w promocji za ok 11zł, ale nigdy nie wiadomo, jaki będzie efekt - i za tę niepewność właśnie, nie lubię tego tuszu.

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 pełnowymiarowe

Dobry dla niewymagających

Tusz ten dostałam ok. 2 lata temu na wigilię, kiedy zaczynałam przygodę z kosmetykami, był to mój pierwszy tusz do rzęs ;) Wspominam go dobrze, ponieważ spełniał moje oczekiwania, czyli uniesienie i przyciemnienie rzęs. Pamiętam, że na początku miałam problemy z jego aplikacją, bo na szczoteczkę nabierało się dużo tuszu i do tego moja niewprawiona ręka sprawiała, że sklejał włoski. Nie osypywał się.
Nie spełnił jednak obietnicy producenta - nie pogrubiał rzęs.

Plusy
+ intensywność koloru
+ nie osypuje się
+ unosi
+ cena
+ dostępność
+ wydajność

Minusy
- nie pogrubia

Używam tego produktu od: ok. 2 lata temu

Spodziewałam się totalnego badziewia;)

Wpadł mi w ręce przez przypadek. Zapłaciłam ok. 13 zł w promocji. Do tej pory próbowałam może z dwóch innych tuszy Rimmel i nie wspominam tego z zachwytem. Tusz ma klasyczną szczoteczkę, początki miał mizerne, po czym zgęstniał nieco i można nim wykonać całkiem wyrazisty makijaż oka. Dobrze rozdziela rzęsy, malując się w pośpiechu nie da się jednak uniknąć owadzich nóżek. Przy 2-3 warstwach pogrubia, przy jednej widocznie wydłuża. Tusz mam od 4 miesięcy, leżał dość długo w kosmetyczce (w międzyczasie używałam innych mascar) i nadal nadaje się do użytku. Lekko osypuje się w ciągu dnia ale nie robi tak zwanego ksera pod łukiem brwiowym co sobie cenię. Ogólnie tusz godny polecenia, nie kosztuje majątku a daje solidny efekt porównywalny do tuszy za 60 zł.

Używam tego produktu od: od sierpnia

fajny

kupiłam go przypadkiem ale nie żałuje bo jest fajny,dobrze wydłuża i żeczywiście jest efekt wow. szczoteczka dokładnie maluje nawet krótkie rzesy. cena też zachęca:)
minusem jest zmywanie .

Całkiem dobry

Kupiłam ten tusz na przecenie w Naturze i wydałam dokładnie 12 zł, nie ukrywam, skusiła mnie cena. Nie jest idealny, ale:
+ dobrze go widać
+lekko wydłuża rzęsy
+ jako tako je pogrubia
+ nie pozostawia grudek
+ długo się na nich utrzymuje
+ mimo, że nie jest wodoodporny nie rozmywa się od razu.
Za taką cenę warty zakupu!