Polecamy: 3 DNI DO BIELI

X-Ceptional Wear Fond De Teint (nowa wersja) (Podkład kryjący)

X-Ceptional Wear Fond De Teint (nowa wersja) (Podkład kryjący)

Cena już od 31,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład kryjący w postaci fluidu. Doskonale pokrywa niedoskonałości skóry, zabezpiecza ją przed wilgocią, wiatrem, słońcem. Utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. Zawiera witaminę E, nawilżający aloes oraz filtr przeciwsłoneczny. Przeznaczony dla skóry normalnej, mieszanej, tłustej i z problemami naczyniowymi. Podkład należy nakładać wklepując jedną lub dwie cienkie warstwy.

dobry

Producent pisze, że podkład ten zapewnia pełne krycie bez efektu maski, utrzymuje się na skórze przez wiele godzin dając nieskazitelne, matowe wykończenie, bez parabenów i perfum.

+ ładne odcienie, brak efektu maski
+ długo się utrzymuje
+ dobre krycie
+ nie podrażnia, nie uczula

- dość tłusty, po 2 godzinach skóra zaczyna się świecić
- odbija się na ubraniach
- testowany na zwierzętach ;/
- brak SPF
- miałam problem żeby zużyć go do końca przez opakowanie
- niewydajny

Wolę MF Face Finity

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538426].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok

Podkład kupiłam zachęcona przez jedną z youtuberek i niestety nie jest taki super.
Zalety:
- odcień 12 - natural jest cudowny, dawno nie znalazłam tak pasującego do mnie
- konsystencja - nie jest ani lejąca ani zbyt "tępa"
- na mojej twarzy wygląda naturalnie
- nie podkreśla suchych skórek
Wady:
- największa wada: zapycha! Nosiłam go 2 może 3 dni i miałam na twarzy pełno nowych zaskórników i syfków, ale mam lekki trądzik, a podobno u osób z normalną cerą nic się nie dzieje
- cena
- krycie raczej średnie/dobre
Co do ścierania się tego podkładu to nie będę komentować, ponieważ testowałam zimą i chłodną wiosną dlatego dużo kichania i szalik zawsze robią swoje.
Daje 4 ponieważ dla osób, które nie potrzebują dużego krycia i nie mają problemów z cerą będzie super. No i za odcień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1524496].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój numer jeden

Ma bardzo delikatny zapach. Odcień, który posiadam to 14.
Konsystencja jest idealna. Nie jest zbyt lejąca, ani zbyt gęsta. Łatwo rozprowadza się na twarzy zarówno pędzlem jak i palcami. Ładnie się wtapia w skórę, dobrze kryje. Ja zazwyczaj daję go więcej na policzki, ponieważ chcę zakryć rumieńce na twarzy. Wklepuję podkład palcami i nie da się zauważyć że w tym miejscu jest go więcej. Idealnie stapia się z cerą.
Jest bardzo trwały. Większość podkładów już około południa świeci się na mojej twarzy, natomiast Gosh utrzymuje się bez poprawek cały dzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511096].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż - najmodniejsze światowe trendy w make-upie

ok

Nie jest idealny ale ok . zaleta glowna to ze nie testowany na zwierzetach. Kryje dobrze, ale jest troche tlusty I trzeba uzyc pudru sypkiego by wymatowac.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1489071].usefull || 0 }}% pomocna.

Fatalny

Podkład kupilam za 55 zł w hebe. Patrząc po cenie spodziewalam się o wiele lepszego efektu...
Podkład bardzo szybko się sciera,nie matuje,uwydatnia niedoskonałości zamiast je maskować. Produkt jak na taką cenę jest naprawdę okropny. Nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445026].usefull || 0 }}% pomocna.

niestety zawód

zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam podkład, w odcieniu 11 porcelain, ktory jest naprawdę jasny, za co duzy plus
w moim odczuciu krycie jest jednak bardzo slabe, mozna je zbudować do średniego ( nie mam zadnego aktywnego trądziku)
wykończenie jest dość satynowe, na pewno nie matowe, skóra wygląda na nieświeżą, produkt osadza się dziwnie na skórze, podkreślając jej strukturę w nieestetyczny sposób
do tego jest nietrwały
nie polecam, nawet jakby kosztował 10zł

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1444971].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny na co dzień.

Ten podkład pozytywnie mnie zaskoczył. Jest bardzo lekki i niemal nie czuć go na twarzy a przy tym zapewnia porządne średnie krycie. Jedną gwiazdkę jednak trzeba mu odjąć za okropne opakowanie, z którego naprawdę ciężko wydobyć resztki produktu. Kolor 01 porcelain prawie idealnie mi pasuje a jestem naprawdę bardzo blada. Wart wypróbowania, jeden z najlepszych podkładów drogeryjnych na rynku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442566].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry podkład ale...

Kupiłam ten podkład, ponieważ jestem bardzo blada i kolor porcelanowy wydał mi się idealny dla mnie !
Plusy:
-dobre krycie
-kolor się nie utlenia
-nie robi maski
-cena również nie jest najgorsza

To byłby idealny podkład dla mnie, ale niestety po niecałym miesiącu korzystania moja twarz pokryła się wypryskami.. Coś w składzie musi mnie niestety uczulać ! :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400361].usefull || 0 }}% pomocna.

Dość dobry :)

Podkład posiada średnie krycie, które wygląda naturalnie. Kolory faktycznie jasne, nie oksyduję , bez efektu maski i uczucia ściągniętej, suchej skóry. Matowi, ale daję efekt delikatnie wilgotnej cery. Odejmuję gwiazdkę za jego nie trwałość, gdyż spływa z buzi, ściera się i wchodzi w zmarszczki mimiczne co nie wygląda tak pięknie jak na początku aplikacji. Plusy: kolor, brak efektu maski, krycie połączone z nawilżeniem. Minusy: trwałość a raczej jej brak, ściera się, wchodzi w zmarszczki mimiczne, podkreśla suche miejsca skóry, niewydajny, opakowanie bardzo nie wygodne (sztywna tubka), słabe krycie. Ogólnie polecam wypróbować na sobie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1375616].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawie hit

Całkiem przyjemny podkład, wiązałam z nim wielkie nadzieje, jednak nadal muszę poszukiwać swojego hitu.
Odcień 11 porcelain cudownie stapia się z moją skórą, nic nie odznacza się na linii żuchwy, co samo w sobie jest ogromnym plusem. Wpada w żółte tony. Podkład ma średnie krycie i wygląda na twarzy bardzo naturalnie- ukrywa to co ma ukryć, wyrównuje koloryt zachowując przy tym ładne naturalne wykończenie. Jedynym minusem według mnie jest krótki czas matowania skóry, zaczynam się błyszczeć już po 3-4 godzinach :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1311991].usefull || 0 }}% pomocna.