Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

X-Ceptional Wear Fond De Teint (nowa wersja) (Podkład kryjący)

X-Ceptional Wear Fond De Teint (nowa wersja) (Podkład kryjący)

Podkład kryjący w postaci fluidu. Doskonale pokrywa niedoskonałości skóry, zabezpiecza ją przed wilgocią, wiatrem, słońcem. Utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. Zawiera witaminę E, nawilżający aloes oraz filtr przeciwsłoneczny. Przeznaczony dla skóry normalnej, mieszanej, tłustej i z problemami naczyniowymi. Podkład należy nakładać wklepując jedną lub dwie cienkie warstwy.

Mocno średni

Kupiłam go również ze względu na krycie i nawilżenie, na obu polach raczej się zawiodłam, ponieważ spisał się - jak w opisie - mocno średnio. Używałam go razem z korespondującym pudrem z GOSH, ale jakoś specjalnie się nie dopełniały.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1573481].usefull || 0 }}% pomocna.

sa lepsze

- kryje slabo, wszystkie niedoskonalosci przebijaja przez podklad
(nie kryje tak dobrze jak kultowy Revlon Colorstay czy Catrice HD)
- nie dla osob z tradzikiem, widocznymi niedoskonalosciami czy cer tlustych
- trzeba go duzo nalozyc, zeby niedoskonalosci zakryl, 1 warstwa nie wystarcza, przez co nie jest wydajny
- sciera sie miejscowo z twarzy w ciagu dnia, nie trzyma sie cery tlustej, mieszanej (choc producent twierdzi co innego)
- nie zastyga po nalozeniu
- nie matuje, trzeba go pudrowac co 2 godz, w innym wypadku wyglada twarz jak spocona (twarz swieci sie duzo bardziej niz po revlonie)
- gdy twarz zaczyna wydzielac sebum znika ten podklad
z twarzy, przegrywa z sebum
- troche sie ciastuje po kilku godz, ale nie wiem czy nie wina pudrowania go, matowienia non stop, ale bez matu twarz wyglada na spocona, bardzo nieestetycznie, a przykladajac do twarzy bibulki matujace sciera sie strasznie z twarzy
- opakowanie beznadziejne
***
Szczerze to spodziewalam sie czegos bardziej wow, po obietnicach producenta, a wyszlo przecietnie. Zdecydowanie lepiej wypada Catrice, a kosztuje o polowe mniej.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572451].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

Producent pisze, że podkład ten zapewnia pełne krycie bez efektu maski, utrzymuje się na skórze przez wiele godzin dając nieskazitelne, matowe wykończenie, bez parabenów i perfum.

+ ładne odcienie, brak efektu maski
+ długo się utrzymuje
+ dobre krycie
+ nie podrażnia, nie uczula

- dość tłusty, po 2 godzinach skóra zaczyna się świecić
- odbija się na ubraniach
- testowany na zwierzętach ;/
- brak SPF
- miałam problem żeby zużyć go do końca przez opakowanie
- niewydajny

Wolę MF Face Finity

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538426].usefull || 0 }}% pomocna.
dzienny smoky eyes

Jest ok

Podkład kupiłam zachęcona przez jedną z youtuberek i niestety nie jest taki super.
Zalety:
- odcień 12 - natural jest cudowny, dawno nie znalazłam tak pasującego do mnie
- konsystencja - nie jest ani lejąca ani zbyt "tępa"
- na mojej twarzy wygląda naturalnie
- nie podkreśla suchych skórek
Wady:
- największa wada: zapycha! Nosiłam go 2 może 3 dni i miałam na twarzy pełno nowych zaskórników i syfków, ale mam lekki trądzik, a podobno u osób z normalną cerą nic się nie dzieje
- cena
- krycie raczej średnie/dobre
Co do ścierania się tego podkładu to nie będę komentować, ponieważ testowałam zimą i chłodną wiosną dlatego dużo kichania i szalik zawsze robią swoje.
Daje 4 ponieważ dla osób, które nie potrzebują dużego krycia i nie mają problemów z cerą będzie super. No i za odcień.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1524496].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój numer jeden

Ma bardzo delikatny zapach. Odcień, który posiadam to 14.
Konsystencja jest idealna. Nie jest zbyt lejąca, ani zbyt gęsta. Łatwo rozprowadza się na twarzy zarówno pędzlem jak i palcami. Ładnie się wtapia w skórę, dobrze kryje. Ja zazwyczaj daję go więcej na policzki, ponieważ chcę zakryć rumieńce na twarzy. Wklepuję podkład palcami i nie da się zauważyć że w tym miejscu jest go więcej. Idealnie stapia się z cerą.
Jest bardzo trwały. Większość podkładów już około południa świeci się na mojej twarzy, natomiast Gosh utrzymuje się bez poprawek cały dzień.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511096].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

Nie jest idealny ale ok . zaleta glowna to ze nie testowany na zwierzetach. Kryje dobrze, ale jest troche tlusty I trzeba uzyc pudru sypkiego by wymatowac.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1489071].usefull || 0 }}% pomocna.

Fatalny

Podkład kupilam za 55 zł w hebe. Patrząc po cenie spodziewalam się o wiele lepszego efektu...
Podkład bardzo szybko się sciera,nie matuje,uwydatnia niedoskonałości zamiast je maskować. Produkt jak na taką cenę jest naprawdę okropny. Nie polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445026].usefull || 0 }}% pomocna.

niestety zawód

zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam podkład, w odcieniu 11 porcelain, ktory jest naprawdę jasny, za co duzy plus
w moim odczuciu krycie jest jednak bardzo slabe, mozna je zbudować do średniego ( nie mam zadnego aktywnego trądziku)
wykończenie jest dość satynowe, na pewno nie matowe, skóra wygląda na nieświeżą, produkt osadza się dziwnie na skórze, podkreślając jej strukturę w nieestetyczny sposób
do tego jest nietrwały
nie polecam, nawet jakby kosztował 10zł

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1444971].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny na co dzień.

Ten podkład pozytywnie mnie zaskoczył. Jest bardzo lekki i niemal nie czuć go na twarzy a przy tym zapewnia porządne średnie krycie. Jedną gwiazdkę jednak trzeba mu odjąć za okropne opakowanie, z którego naprawdę ciężko wydobyć resztki produktu. Kolor 01 porcelain prawie idealnie mi pasuje a jestem naprawdę bardzo blada. Wart wypróbowania, jeden z najlepszych podkładów drogeryjnych na rynku.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442566].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry podkład ale...

Kupiłam ten podkład, ponieważ jestem bardzo blada i kolor porcelanowy wydał mi się idealny dla mnie !
Plusy:
-dobre krycie
-kolor się nie utlenia
-nie robi maski
-cena również nie jest najgorsza

To byłby idealny podkład dla mnie, ale niestety po niecałym miesiącu korzystania moja twarz pokryła się wypryskami.. Coś w składzie musi mnie niestety uczulać ! :(

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400361].usefull || 0 }}% pomocna.