X-Ceptional Wear Fond De Teint (nowa wersja) (Podkład kryjący)

X-Ceptional Wear Fond De Teint (nowa wersja)

Cena już od 32,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład kryjący w postaci fluidu. Doskonale pokrywa niedoskonałości skóry, zabezpiecza ją przed wilgocią, wiatrem, słońcem. Utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. Zawiera witaminę E, nawilżający aloes oraz filtr przeciwsłoneczny. Przeznaczony dla skóry normalnej, mieszanej, tłustej i z problemami naczyniowymi. Podkład należy nakładać wklepując jedną lub dwie cienkie warstwy.

fluidy

• Alcohol Denat,
  • Simethicone

Napisanych recenzji: 2

Podkładowy hit :)

Jestem osobą, która uwielbia mocno kryjące podkłady - dodatkowo bladziochem.
Po wielu próbach i testach podkładów za każdym razem z podkulonym ogonem wracam do Gosha. Używam odcienia porcelain, a w okresie letnim natural.

Plusy:
+ nie robi maski na twarzy (chyba, że się użyje nieodpowiedniego pudru)
+ nie ciemnieje
+ ładnie pachnie
+ jest gęsty przez co ma dobre krycie (zakrywa każdą bliznę)
+ jest bardzo wydajny (przez konsystencję nie trzeba go dużo nakładać)

Minusy:
- trzeba rozcinać opakowanie żeby wydobyć podkład do końca

+/- trwałość - mimo, że go uwielbiam to w pracy bardzo szybko ścieram go rękami (mania dotykania buzi), mam cerę mieszaną więc może to kwestia indywidualna
+/- cena - waha się od 30 (internet) do 60 zł (stacjonarnie) więc jak na kieszeń studenta bądź osoby z podstawową pensją w sklepach stacjonarnych to sporo

Mimo kilku malutkich minusów zakochałam się w nim i raczej nie będę go już zmieniać. Polecam dziewczyną o jasnej karnacji, dla których "jasne" podkłady są pomarańczowe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178233].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 55

słaby

Bardzo podoba mi się formuła tego podkładu, nie za płynna nie za gęsta, bardzo dobrze go się rozprowadza i jeśli nie potrzebujemy dużego krycia, to wystarczy nałożyć minimalną ilość podkładu, przy zaczerwienieniach czy przebarwieniach również ta ilość jest wyraźnie mniejsza niż w bardziej płynnych podkładach.
Świetnie pomyślane opakowanie, łatwo można dozować już niewielkie ilości, jest ciemne przez co podkład się nie utlenia, a jak już jest na wykończeniu można rozciąć i zużyć naprawdę do końca.
Nie robi maski, nie wchodzi w zmarszczki a nawet te mniejsze wyrównuje (jestem sporo po 30), ma przyjemny neutralny zapach oraz nie zapycha
Trochę za mała gama kolorów 11 -porcelain będzie za ciemna dla bladziochów, ja będąc umiarkowaną białą twarzą wypadałam pomiędzy 11 a 12 i w zależności od humoru taki wybierałam.
Niestety pomimo tak obiecującego początku, podkład słabo spełnia swoją rolę.
Bardzo szybko się ściera - u mnie (mieszana skóra w stronę suchej/odwodnionej) po około 3h u koleżanki (mieszana w kierunku tłustej) po około 4h. Przy czym ściera się nierównomiernie i robi dziwne plamy ( u mnie np. zostaje tylko na czole i żuchwie ;) )

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1169026].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

NIE POLECAM :(

Poprosiłam w hebe o podkład mocno kryjący do cery mieszanej i bardzo problematycznej. Wyszło bardzo słabo...
-ulatnia się z twarzy po kilku godzinach
-maksymalnie podkreśla suche skórki
-"z matowym wykończeniem"=zupełnie nie matuje... wręcz jakby przetłuszczał skórę twarzy
-strefa T wygląda po krótkim czasie dosłownie jak żarówka (+skórki)
-nie kryje niedoskonałości
-wszystko zostaje na oprawkach okularów
-zupełnie nie wart swojej ceny
-zostawia okropne smugi
-sam wypływa z opakowania
-dziwny zapach

Jednak nie wszystko jest takie najgorsze:
+kolor 11 porcelain IDEALNY, do tej pory najlepszy jaki kiedykolwiek znalazłam dla swojej bardzo bladej cery
+ładne opakowanie
+nie tworzy maski, naturalne wykończenie
+fajna konsystencja

Wierzę, że na twarzy mało problematycznej sprawdzi się znacznie lepiej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1149131].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak dobrać puder

Napisanych recenzji: 5

Zapowiadał się bardzo dobrze

Piękny efekt, naturalny ale kryjący, dobre kolory, dobrze się rozprowadza, ale... całkowicie znika z twarzy po 3/4 godzinach. Bardzo to dziwne, gdyż nie mam cery tłustej, co najwyżej mieszaną.
Wysoka cena jak na parę godzin krycia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145841].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Bardzo dobry podkład kryjący do cery wrażliwej w rozsądnej cenie.
Dobrze kryje, w porównaniu do innych podkładów kryjących nie tworzy maski, nie zatyka porów, nie wysusza skóry, nie spływa ze skóry, jest wydajny.

Używam tego produktu od: 3 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136576].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 88

Ulubieniec

Minusy:
- może trochę wysuszać, więc trzeba pamiętać o dobrym nawilżeniu skóry
- nie praktycznie i nie poręczne opakowanie (tradycyjne z pompką byłoby o wiele lepsze ;))
- cena
- dostępność

Plusy:
- wydajny
- jasny kolor (dla mnie jako bladziocha ma to ogromne znaczenie, bo podkładów w kolorze idealnym dla mnie jest mało, a tutaj odcień 11 bardzo dobrze się wtapia w kolor mojej cery / szyi)
- matuje (jeżeli przypudrujemy efekt matu utrzymuje się na prawdę długo)
- konsystencja (nie za rzadka, nie za gęsta, dobrze się rozprowadza)
- trwałość (utrzymuje się bardzo długo)
- krycie (krycie ma bardzo dobre, radzi sobie z większymi i mniejszymi niedoskonałościami, sama mam cerę naczynkową i rumieńce bez problemu kryje)

Jeżeli nakładamy go cienką warstwą, to nie tworzy efektu maski. Można dołożyć drugą (również cienką) warstwę i również bardzo dobrze wygląda.
Świetnie się utrzymuje na twarzy.

Podsumowując - mój ulubieniec i śmiało mogę powiedzieć, że nawet ideał.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1114111].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 101

Znalazłam ideał !

W końcu po latach znalazłam podkład idealny.
Mam cerę mieszaną ze skłonnościami do wyprysków. W zimie dodatkowo moja twarz jest bardzo narażona na zaczerwienienia z zimna. Trudnością było dla mnie dobrać podkład o odpowiednim kolorze, który nie zapychał by mojej cery, a jednocześnie miał dobre krycie. Gosh sprawdził się w 100%. Odkąd go używam, trądzik nie powraca, skóra oddycha i wygląda świeżo przez cały dzień. Na promocji w Hebe dostępny za ok. 35zł.

używam odcienia 11, najjaśniejszego w gamie, jest to chłodny neutralny beż, bez grama różu <3 strzał w 10

+konsystencja - idealny do nakładania palcami, dla mnie najwygodniejsza metoda (nie rozcieram tylko wklepuję), jest dość treściwy, na początku lekko lepki ale nie zapycha

+krycie - między średnim a mocnym, dobrze ujednolica kolor cery, dobrze zakrywa niewielkie ślady po krostkach, ale na pewno nie poradzi sobie całkowicie ze sporymi problemami skórnymi.

+wykończenie - nie jest do końca matowe, ale skóra w ciągu dnia nie świeci się, wygląda bardzo świeżo, do utrwalenie wystarczy bardzo mała ilość pudru

+ trwałość - około 7h bez poprawek wytrzyma na pewno, nie ściera się tak szybko ani nie znika z nosa(a z tym mam ogromny problem ;))

+wydajność - używam już od miesiąca, a podkładu jest jeszcze sporo, dodatkowo pojemność jest większa niż standard - 35ml

+opakowanie - wąski gwint, dzięki czemu produkt nie będzie wylewał się z tubki

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088991].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

ideał na świecące noski

Najdłużej powstrzymuje przebijanie sebum w strefie T, (po 9h odcisnęłam niewielki namiar na chusteczce)
nie wchodzi w zmarszczki,
najlepiej nakłada się palcami (nałożyć i wklepać),
nie zsuwa się pod noskami od okularów (okularnice, znacie ten problem :))

Testowałam go w powyższych aspektach (bo to jest dla mnie wyznacznik jakości produktu) na zmianę z podkładem l\'oreal true match, inglot hd, revlon colorstay -WYGRAŁ GOSH.

Czy jest drogi to pojęcie dość względne, ale na promocji warto się skusić :)

Mój świecący nosek nie jest już żarówką, oczywiście jak wbije w niego puder ;)

mój kolor - Gosh X-Ceptional Wear Foundation 12 NATURAL

Używam tego produktu od: maj 2015
Ilość zużytych opakowań: 2x 35ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1081551].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 5

dla suchej skóry

posiadam kolor natural, kupiłam na Allegro za około 30zł, kolor jest bardzo ładny, nie ma różowych pigmentów, wygląda się w nim zdrowo. Nie jest to podkład matujący- jeśli ktoś ma tłustą skórę musi użyć pudru !!! dla suchej skóry super.
MINUSEM TEGO PODKŁADU JEST... trudność w nakładaniu.... nieumiejętna posiadaczka owego kosmetyku narobi sobie nim same smugi!!! Przeczytałam że należy ten fluid wklepywać... ciekawe...
Jakoś radzę sobie gąbką do podkładów- pędzel nie daje rady, dłonie też nie do końca...

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie napoczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1049721].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 25

Tragedia

Ten podkład nie ma żadnych plusów. Jest drogi, po godzinie świecę bardzo mocno, ściera się po kilku godzinach. Krycie? Jedynie wyrównanie kolorytu, nie przykryje nawet maleńkich przebarwień. Jestem bardzo zła, że dałam się namówić na ten pokład. Pieniądze wyrzucone w błoto. NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043734].usefull || 0 }}% pomocna.