X-Ceptional Wear Fond De Teint (nowa wersja) (Podkład kryjący)

X-Ceptional Wear Fond De Teint (nowa wersja) (Podkład kryjący)

Cena już od 32,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład kryjący w postaci fluidu. Doskonale pokrywa niedoskonałości skóry, zabezpiecza ją przed wilgocią, wiatrem, słońcem. Utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. Zawiera witaminę E, nawilżający aloes oraz filtr przeciwsłoneczny. Przeznaczony dla skóry normalnej, mieszanej, tłustej i z problemami naczyniowymi. Podkład należy nakładać wklepując jedną lub dwie cienkie warstwy.

Fatalny

Podkład kupilam za 55 zł w hebe. Patrząc po cenie spodziewalam się o wiele lepszego efektu...
Podkład bardzo szybko się sciera,nie matuje,uwydatnia niedoskonałości zamiast je maskować. Produkt jak na taką cenę jest naprawdę okropny. Nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445026].usefull || 0 }}% pomocna.

niestety zawód

zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam podkład, w odcieniu 11 porcelain, ktory jest naprawdę jasny, za co duzy plus
w moim odczuciu krycie jest jednak bardzo slabe, mozna je zbudować do średniego ( nie mam zadnego aktywnego trądziku)
wykończenie jest dość satynowe, na pewno nie matowe, skóra wygląda na nieświeżą, produkt osadza się dziwnie na skórze, podkreślając jej strukturę w nieestetyczny sposób
do tego jest nietrwały
nie polecam, nawet jakby kosztował 10zł

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1444971].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny na co dzień.

Ten podkład pozytywnie mnie zaskoczył. Jest bardzo lekki i niemal nie czuć go na twarzy a przy tym zapewnia porządne średnie krycie. Jedną gwiazdkę jednak trzeba mu odjąć za okropne opakowanie, z którego naprawdę ciężko wydobyć resztki produktu. Kolor 01 porcelain prawie idealnie mi pasuje a jestem naprawdę bardzo blada. Wart wypróbowania, jeden z najlepszych podkładów drogeryjnych na rynku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442566].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make up - oczy

Bardzo dobry podkład ale...

Kupiłam ten podkład, ponieważ jestem bardzo blada i kolor porcelanowy wydał mi się idealny dla mnie !
Plusy:
-dobre krycie
-kolor się nie utlenia
-nie robi maski
-cena również nie jest najgorsza

To byłby idealny podkład dla mnie, ale niestety po niecałym miesiącu korzystania moja twarz pokryła się wypryskami.. Coś w składzie musi mnie niestety uczulać ! :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400361].usefull || 0 }}% pomocna.

Dość dobry :)

Podkład posiada średnie krycie, które wygląda naturalnie. Kolory faktycznie jasne, nie oksyduję , bez efektu maski i uczucia ściągniętej, suchej skóry. Matowi, ale daję efekt delikatnie wilgotnej cery. Odejmuję gwiazdkę za jego nie trwałość, gdyż spływa z buzi, ściera się i wchodzi w zmarszczki mimiczne co nie wygląda tak pięknie jak na początku aplikacji. Plusy: kolor, brak efektu maski, krycie połączone z nawilżeniem. Minusy: trwałość a raczej jej brak, ściera się, wchodzi w zmarszczki mimiczne, podkreśla suche miejsca skóry, niewydajny, opakowanie bardzo nie wygodne (sztywna tubka), słabe krycie. Ogólnie polecam wypróbować na sobie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1375616].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawie hit

Całkiem przyjemny podkład, wiązałam z nim wielkie nadzieje, jednak nadal muszę poszukiwać swojego hitu.
Odcień 11 porcelain cudownie stapia się z moją skórą, nic nie odznacza się na linii żuchwy, co samo w sobie jest ogromnym plusem. Wpada w żółte tony. Podkład ma średnie krycie i wygląda na twarzy bardzo naturalnie- ukrywa to co ma ukryć, wyrównuje koloryt zachowując przy tym ładne naturalne wykończenie. Jedynym minusem według mnie jest krótki czas matowania skóry, zaczynam się błyszczeć już po 3-4 godzinach :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1311991].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem OK

PLUSY
- bardzo jasny odcień
- nie oksyduje, nie zmienia swojej formuły ani koloru
- wygodne opakowanie
- dobra formuła, pigmentacja i konsystencja
- niematowe wykończenie
- cena

MINUSY
- dostępność (tylko Hebe i Internet)
- liczyłam na lepsze krycie
- trochę wchodzi w pory i zmarszczki mimiczne
- kiepska trwałość :( Po kilku godzinach się ściera
- trochę zapycha
- trzeba go przypudrować

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251936].usefull || 0 }}% pomocna.

W sam raz na codzień

Moja cera jest bardzo problematyczna i ma duże skłonności do przetłuszczania się w strefie T. Podkładu używam od dłuższego czasu. Jak narazie nie znalazłam żadnego lepiej kryjącego i matującego drogeryjnego podkładu. Mój odcień to 11- najjaśniejszy
Plusy:
+Ma dobre krycie, w sam raz na codzień dla osób które mają "coś więcej" do ukrycia.
+ Jest dość trwały
+Matuje, może nie na jakiś bardzo długi czas ale parę godzin przypudrowany trzyma sie okej
+Nie zapycha
+Nie trzeba używać go dużo z czego jest dość wydajny
Minusy:
-Opakowanie, bardzo ciężko dostać się do końcówki podkładu (konieczne jest przecinanie opakowania)
- Cena (54,90 w mojej drogerii) jest troszkę wygórowana

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250843].usefull || 0 }}% pomocna.

11 - Porcelain

Oceniam, zdaje się że najjaśniejszy odcień z całej gamy, nr 11 - Porcelain.

Kupiłam kosmetyk zimą, w doborze pomogła mi obsługa Hebe, początkowo wydawał mi się za jasny do mojej cery, ale po pierwszym zastosowaniu dostałam wiele komplementów. Może dlatego, że jest to podkład naprawdę nieźle kryjący, który ładnie wygładza buzię. Przy położeniu dobrej bazy i przypudrowaniu wygląda naprawdę bardzo fajnie i profesjonalnie.

Przeszkadza mi jedynie ta tubka, jestem przyzwyczajona raczej do opakowań z pompką. Tu można szybko przesadzić zbyt mocnym ściśnięciem opakowania, szczególnie gdy produkt się kończy i nie mamy za bardzo jak zassać do środka nadmiaru, otworek jest bardzo mały. Ma też trochę nieprzyjemny (jakby chemiczny?) zapach, który początkowo mi przeszkadzał, ale z czasem do niego przywykłam. Mam też wrażenie, że jak na tak kryjący produkt mógłby utrzymywać się trochę dłużej, nałożony rano koło 16-17 znika z twarzy.

Niestety, nie mam porównania do innych mocniej kryjących podkładów (zazwyczaj używam Healthy Mix od Bourjois, który do takich nie należy). Oceniam go bardzo dobrze, jako kryjący debiut w mojej kosmetyczce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245593].usefull || 0 }}% pomocna.

Podkładowy hit :)

Jestem osobą, która uwielbia mocno kryjące podkłady - dodatkowo bladziochem.
Po wielu próbach i testach podkładów za każdym razem z podkulonym ogonem wracam do Gosha. Używam odcienia porcelain, a w okresie letnim natural.

Plusy:
+ nie robi maski na twarzy (chyba, że się użyje nieodpowiedniego pudru)
+ nie ciemnieje
+ ładnie pachnie
+ jest gęsty przez co ma dobre krycie (zakrywa każdą bliznę)
+ jest bardzo wydajny (przez konsystencję nie trzeba go dużo nakładać)

Minusy:
- trzeba rozcinać opakowanie żeby wydobyć podkład do końca

+/- trwałość - mimo, że go uwielbiam to w pracy bardzo szybko ścieram go rękami (mania dotykania buzi), mam cerę mieszaną więc może to kwestia indywidualna
+/- cena - waha się od 30 (internet) do 60 zł (stacjonarnie) więc jak na kieszeń studenta bądź osoby z podstawową pensją w sklepach stacjonarnych to sporo

Mimo kilku malutkich minusów zakochałam się w nim i raczej nie będę go już zmieniać. Polecam dziewczyną o jasnej karnacji, dla których "jasne" podkłady są pomarańczowe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178233].usefull || 0 }}% pomocna.