Oriflame Beauty, Liselotte Watkins Lip Gloss (Błyszczyk Liselotte Watkins)

Oriflame Beauty, Liselotte Watkins Lip Gloss (Błyszczyk Liselotte Watkins)

Niezwykle połyskujący, półprzezroczysty błyszczyk do ust o smakowitym, owocowym zapachu. Naturalne olejki canola, nasiona dzikiej róży i winogron chronią usta i sprawiają, że są nawilżone i wygładzone - w sam raz na pocałunki! Dostępny w dwóch odcieniach: Backstage Pink i Runway Fuchsia.

Skład: Polybutene, Oleyl Alcohol, Ricinus Communis Oil, Polyethylene, Mica, Hydrogenated Castor Oil, Aroma, Synthetic Fluorphlogopite, Canola Oil, Propylparaben, Vitis Vinifera Extract, Rosa Canina Fruit Oil, Silica, BHT, Saccharin, Tin Oxide, Tocopherol

/s/

bardzo dobry

Nadaje ustom lekko różowy kolor, jest półprzeźroczysty. Ma w sobie lekkie rozświetlające drobinki, nie klei się, lekko pachnie. Nie ma smaku. Mam kolor Runway Fuchsia

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Całkiem ok

Kupiłam ten błyszczyk, bo był w naprawdę fajnej cenie. Duży, ładnie opakowany, czegoż chcieć więcej? Konsystencja jest bardzo gęsta, może nawet za bardzo? Kolor widoczny na ustach, dzięki konsystencji długo pozostaje tam gdzie musi. Dodatkowo usta są nawilżone i gładkie. Połysk jest bardzo subtelny. Przeszkadzają mi jednak drobinki, nie lubię ich w kosmetykach do ust.

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Polecam!

Błyszczyk jest trochę za gęsty, ale pomimo tego dobrze się nakłada, jest bardzo delikatny i dobrze nawilża usta:) Używam go dość długi okres czasu, a jeszcze mi się nie skończył, jest więc mega wydajny:)

Używam tego produktu od: poł roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

Manicure - glitter nails

Lubię :)

A ja tam lubię ten błyszczyk :) Kupiłam go jakiś czas temu w zestawie z pudrem i tuszem do rzęs. Posiadam odcień Backstage Pink.

* gęsty, ale nie skleja ust - przypominia budyń
* przyjemny, słodkawy zapach i podobny smak
* pozostawia na ustach delikatny, jaśniutki kolorek i złoto-różowe, malutkie drobinki
* duża pojemność
* nawilża usta

Ja go lubię i polecam dla osób lubiących delikatny makijaż ust :)

Bubel!

Dostałam ten błyszczyk jako dodatek do gazety "Glamour", początkowo zdziwiło mnie, że pełnowymiarowy produkt jest dodatkiem do gazety. Rzadko się to zdarza. Teraz wiem dlaczego tak namiętnie był dodawany nawet kilka razy :P

Plusy:
- opakowanie ułatwiające szybką aplikację i to tyle

Minusy:
- przede wszystkim jest strasznie lepki! Podczas jego stosowania straznie działało mi na nerwy to, że włosy się do niego lepiły i ciągle musiałam je "ściagać"
- zapach- słodki aż mdły, chemiczny
- smak- również chemiczny, gorzki (wiem, że błyszcyków się nie je, ale czasami odrobina dostaje się do jamy ustnej ;) )
- cena!!

Ilość zużytych opakowań: niepełne jedno

Bardzo słaby

Totalny średniak. Na rynku jest multum dużo lepszych kosmetyków. Nie dziwne, że wciąż pojawia się, jako dodatek do gazet.

+ kolor (mam jasny)- nie widać mocno tandetnego brokatu, wpasowuje się nawet w trend "nude"
+ opakowanie- dość łatwo się nakłada, nie wychodzi za duża ilość kosmetyku
+ cena - skoro można go dostać za 5 zł

- trwałość- ŻADNA
- i co najważniejsze- STRASZNIE LEPKI, na wszystkim zostawia paskudna lepką warstwę, włosy się kleją, palce jak chce zetrzeć np. ze szklanki też- fuj.

Daję 2 gwiazdki, bo trochę zalet ma i pewnie może podpasować niektórym. Dla mnie (głównie ze względu na tę lepkość)- NIE!

Używam tego produktu od: stycznia
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Czemu nie

Błyszczyk zamówiłam w promocji za ok. 5 zł. Posiadam odcień bladego różu, który na ustach wygląda raczej jak bezbarwny błyszczyk.

Plusy:
- błyszczyk delikatnie rozświetla usta (ma maleńkie drobinki, których nie widać na pierwszy rzut oka)
- przez pierwszy okres uzywania ładny zapach, przypominający owocową Mambę
- wygodne opakowanie-tubka - nie lubię błyszczyków z aplikatorami, taki jak ten jest wygodniejszy w użyciu, wystarczy wycisnąć taką ilość jaką się potrzebuje, bez kilkakrotnego machania aplikatorem
- duża pojemność (15 ml)

Minusy:
- kleista, gęsta konsystencja - nie wylewa się z tubki, łatwo się go aplikuje, ale z drugiej strony skleja usta i włosy łatwiej się przyklejają do ust
- początkowa cena, poza promocją - zbyt wygórowana
- po pewnym czasie używania zapach nabiera chemicznej nuty

Błyszczyk jak to błyszczyk, na jakiś czas pozostawia efekt nawilżenia, jednak podczas jedzenia czy picia łatwo się ściera. Używam go od czasu do czasu, na zmianę z pomadkami ochronnymi.

Jest ok

Kupiłam go w promocji za 4zł. Super zapach, długo się utrzymuje bo jest gęsty :)

+ SPOKO ZAPACH
+ fajne opakowanie
+ świetne kolorki
+ gługo sie trzyma
+ 15ml to duuzo :)

Używam tego produktu od: kilku dni

Lubię go

Błyszczyk był dołączony do Glamour. Jestem mile zaskoczona, bo tubka jest spora, błyszczyk bardzo ładnie pachnie i wygląda na ustach (delikatny róż z brokatem). Dość długo się trzyma, a ja mam tendencję do "zlizywania" czegokolwiek co mam na ustach :) Niestety klei się.

Plusy:
+ apetyczny zapach,
+ wygodne opakowanie,
+ trwały,
+ ładnie wygląda na ustach

Minusy:
- klei się,
- podobno w regularnej cenie ma kosztować ok 23 zł TO ZA DUŻO, jak na taki błyszczyk

Używam tego produktu od: kilku dni

Bardzo przypadł mi do gustu!

Błyszczyk ma bardzo fajne opakowanie i wygodną aplikację. Bardzo go lubię :)

Plusy:
- śliczny odcień delikatnego rózu
- konsystencja
- aplikacja
- delikatny zapach
- trwałość i wydajność
- efekt mokrych ust
- nawilżenie