Fruttini, Body Lotion (Balsam do pielęgnacji ciała)

Fruttini, Body Lotion (Balsam do pielęgnacji ciała)

Balsam do ciała o subtelnym i zmysłowym zapachu czyni pielęgnację skóry przyjemną. Wyszukane komponenty nawilżające, wyskowartościowy naturalny olejek migdałowy i witamina E znakomicie pielęgnują i wygładzają skórę. Zawiera kompleks witamin B3 i B5, znakomicie się wchłania i daje skórze długotrwałe poczucie aksamitnej gładkości i elastyczności.
Dostępne warianty:
Honey Cream mleko i miód
Candy Cream karmelowo-migdałowy
Power Shake mandarynkowo-figowy
Cherry Vanilla wiśniowo-waniliowy

Zapach uzależnia - Ginger and passionfruit

Przez przypadek znalazłam balsam fruttini w Egipcie w aptece. Jak tylko powąchałam ginger and passionfruit to zgarnęłam z półki. Zapach jest po prostu zniewalający. Najpierw zakochana w zapachu z pewną dozą nieśmiałości jak będzie z działaniem i na prawdę nie zawiodłam się. Super nawilża i nie klei się co zdarza się w przypadku niektórych balsamów.
\\nSama rozkosz poczuć na ciele ten zapach. Zazwyczaj kupowałam balsamy jak najmniej perfumowane żeby nie kłóciły się z zapachem moich perfum ale w tym wypadku zapominam o perfumach bo zapach jest och ach. Kilka raz zdarzyło mi się, że osoby siedzące obok mnie zwróciły uwagę, że pięknie pachnę.
\\nWczoraj właśnie doznałam szoku jak weszłam do polskiej drogerii i wcale się tego nie spodziewając zobaczyłam ta markę u nas na półce. I co jeszcze bardziej mnie zdziwiło znalazłam poza balsamem i żye i masło... także z pewnością będę testować dalej
\\nNo i troszeczkę zdjęcie jest tutaj nieaktualne bo obecnie balsamy występują w postaci tubki 200 ml

Cudo !

Uwielbiam owocowe kosmetyki , więc kupiłam Truskawka & Karambola . Po pierwsze ślicznie pachnie , po drugie ma wygodne opakowanie , po trzecie szybko się wchłania , po czwarte jest bardzo wydajny ( wystarczy mała ilość na posmarowanie całych nóg ) . Zapach długo pozostaje i dla mnie jest to plusem . Jeżeli ktoś nie lubi długo pozostającego zapachu balsamu to nie polecam .

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: w czasie pierwszego

uzależnienie !

kiedyś byłam uzależniona wręcz od wszystkich kosmetyków tej właśnie firmy. balsamy do ciała/ust, żele, mgiełki, peelingi... wszystko musiałam wypróbować ! szczególnie, że kiedyś miałam dobrze z dostępem bezpośrednim do nich ( drogeria mojej mamy :) )
super nawilżały, prześlicznie pachniały. nie moge o nich nic złego pwoiedzieć i tyle :)
zaznaczam, że nie wiem, czy kupie je ponownie, gdzyż nie mam do nich obecnie dostępu.

Używam tego produktu od: oj już dawno dawno
Ilość zużytych opakowań: kazdy zapach !

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

przyjemny

A ja trochę podciągnę srednią :)
Mam wersję nowsza, czyli w tubie. Tuba wygodna, kolorowa, miękka i pojemnośc sympatyczniejsza - nie lubie balsamów po 400 ml, bo nie chcą sie skonczyc ;)
Zapach mleczno-pomarańczowy, czyli karmelków lub lizaka pomaranczowego - idealnie współgra z demeter orange lollipop :) Zapach słodki, na odświeżające cytrusy nie mamy co liczyc, ale mnie sie podoba. Konsystencja niezbyt gęsta, dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchłania - zadnego mazania czy wałkowania. Nie natłuszcza, nawilża w miarę - tak na rano, dla skóry normalnej. Wydajny.
Na pewno nie jest to balsam rewelacyjny, znam lepsze, ale przyjemnie się go stosuje. No i jakościowe znacznie lepszy od masełek z tej firmy ;)

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:konczę 1

toksyczna pomarańcza

Miałam wersję mleczna pomarańcza. Brzmi obłędnie, pachnie również ale całkowicie negatywnie. Balsam ma fajne opakowanie, dość rzadką ale przyjemną konsystencję, wchłania się nawet szybko. Nawilża średnio. Ale ten zapach-wstrętny, nic z pomarańczy, taki ciężki, chemiczny.....okropny. Zużycie tego kosmetyku do końca to była mordęga i dlatego na inny zapach już się nie skuszę.

Używam tego produktu od:3 tygodni

apetyczna pielęgnacja cz.2

Tak jak w przypadku żelu pod prysznic - miłe rozczarowanie:) Balsam nie tylko apetycznie pachnie owocami (wersja CHerry Vanilla), ale przede wszystkim posiada świetne właściwości pielęgnacyjne.
Doskonale nawilża moją suchą skórę, lekko ją natłuszcza, bardzo dobrze się rozsmarowuje. W połączeniu z żelem pod prysznic wyrażnie poprawił stan mojej skóry.
Polecam.

Używam tego produktu od:2 tyg.

jednak nie boski zapach

używam wersji mleczna pomarańcza. jestem zachwycona. pachnie obłędnie, odświeżająco i słodko za jednym zamachem.
dobrze nawilża. jestem z niego bardzo zadowolona!Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań:-

poprawiam recenzję: nie wiem czy w ciągu miesiąca zmienił mi się węch czy co (w ciąży nie jestem) ale po prostu nie jestem w stanie znieść woni tego balsamu. zmienił się w jakieś chemiczne świństwo do mycia toalet. tfu! nie tknę go juz nigdy.

Aż pachnie, i.. tylko pachnie.

pierwsza, najwazniejsza zaleta-->boski zapach, długo się utrzymuje, przesiakają nim ubrania;)jak dla mnie coco banana to gwarancja dobrze rozpoczętego dnia:)tylkoże..sam piękny zapach i fajna konsystencja to trochę za mało, żeby nazwac kosmetyk balsamem.Może trochę nawilża, ale na pewno nie spektakularnie.Ot kupic zeby pachniał:), wydac 15 złotych i włączyc jego uzycie w rytuał porannych przyjemnosci, tyle;)

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Warto kupić

Pięknie pachnie co nie jest jego jedyną zaletą jak w przypadku wielu innych tego typu balsamów.Skóra jest po nim nawilżona ( choć ze skórą bardzo suchą na pewno sobie nie poradzi ) i miła w dotyku- jak aksamit.Zapach utrzymuje się dość długo, a w miarę upływu stosowania balsamu nie nudzi się ( mam bananowo-kokosowy ), choć w tym przypadku wszystko zależy od gustu.Wiśniowy szybko mi się znudził, a potem jego zapach wręcz drażnił mnie.Na pewno jeszcze nie raz kupię ( następny w kolejce będzie mandarynkowy albo czekoladowy :D ).Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

nowa wersja jest SUPER

Mialam nowa wersje tego balsamu (w tubce) o zapachu bodajze mlecznej czekolady.
I musze przyznac, ze takiego super balsamu, to jeszcze nigdy nie mialam:)
Zuzylam go co do ostatka i bardzo zalowalam, ze sie skonczyl.
Balsam pachnie niesamowicie, cos jak kakao pomieszne z czekolada. Ma super konsystencje, szybko sie wchlania, jest bardzo wydajny.
Nawilza i pielegnuje skore.
Jak wypatrze go jeszcze w Galerii Centrum, to na pewno ponownie go kupie:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Orgazmu brak - wolę Avon

Matko Boska, ile to ja się nasłuchałam o tych balsamach. Nie mówiąc już o tym, ze nie można ich u mnei w mieście nigdzie kupic:) Znajomi namiętnie używają kremow do ciała z tej linii, więc nawąchawszy się u nich pomarańczowo -mlecznego, zdecydowałam, ze kupię na próbe kokosowo-bananowy. Oczywiście w tej nowej wersji w butli.

Zapach na siłe mozna przyrownać do kokosa, choć bardziej przypomina cukierki toffii mleczne - dziwna sprawa , bo w zasadzie najpier pachnie bardzo mocno, potem zamienia sie w zapach tektury:D, a potem na powrót wraca do swojego zapachu:)

Co mi w tym balsamie pzreszkadza to własnie taka upierdliwa nuta tektury, która pojawia się co pewien czas. Zauważyłam jednak , ze zapach bardzo podoba się płci brzydkiej - możliwe , ze to wynik duszącej słodyczy, która jest bazą , bardzo mocna zresztą i długotrwała . Ja zdecydowanie wolę waniliowy zapach Avonu i raczej nei będę wchodzić w dłuższy romans z Frutinni, choć zdecydowanei lepiej nawilza od Avonu i pozostawia skórę dość gładką . W kazdy razie to nie są zapachy na lato - zdecydowanie na jesień i zimę .

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego kokosowo-bananowego, moze wypróbujęjeszcze mleczno-miodowy

Kooochaaaaam!

Az mi szczena opadla, jak zobaczylam ze ma tylko 2 gwiazdki! Ale fakt faktem, ze ja tez mialam ten w tubce, czyli nowsza wersje :) mialam go rok temu w wakacje, teraz u siebie niestety nigdzie nie moge go dostac, i jakos o nim zapomnialam (jak moglam). Nawilzal chyba dobrze, bo bylam nim zachwycona a skore mam raczej sucha :) mialam zapach mleczno-pomaranczowy i uwazam, ze jeste to najpiekniejszy, najsamczniejszy, najbardziej boski zapach pod sloncem!Nigdy nie mialam nic, co by tak pieknie pachnialo. Ostatnio zobaczylam go w promocji, ale w formie kremu (tez mialam, ale kokosowy), i poprostu musze go kupic, bo nie bede mogla spac spokojnie :)Kumpela miala czekoladowo-kawowy i tez byl super, chociaz na lato troche za slodki. Wydajnosc? Chyba starczyl mi na dosc krotko, ale to nie dziwne przy tak namietnym smarowaniu :) Tubka sliczna i poreczna, kocham go, poprostu kocham!!! :D :*