Lancome, LCM Beauty Skin Conditioner - 24h Hydration

Lancome, LCM Beauty Skin Conditioner - 24h Hydration

Istna bomba witaminowo - minerałowa, której głównym zadaniem jest odżywienie i nawilżenie skóry zmęczonej nieregularnym trybem życia, niekorzystnym wpływem środowiska, a nawet zmieniającymi się porami roku! Występuje w formie transparentnego, lekkiego żelu. Występuje w 4 wariantach: dla cery suchej (różowy), normalnej (żółty), mieszanej (fioletowy)i tłustej (zielony).

Cena: zł

KWC

wspaniały kosmetyk! używałam go głównie na noc. istna bomba witaminowa, skóra cudownie nawilżona. miałam wersję zieloną. niestety, nie mogę już nigdzie dostać tego kosmetyku, a na tru cena mocno podskoczyła:( niemniej, jak tylko podreperuje finanse, na pewno znów go zamówię bo moja twarz pokochała ten kosmetyk!

Rewelacja

Wygladza,rozswietla,poprawia koloryt,napina..wszystko w jednym przynajmniej w polaczeniu z moja cera.Tylko nigdzie w Polsce nie mozna go dostac.Dostalam probke ktora starczyla na 4 dni (rano i wieczorem) a teraz bezskutecznie poszukuje w Poznaniu.Ani sladu..JESLI KTORAS Z WAS WIDZIALA GO W POLSCE TO PROSZE O KONTAKT!

Rewelacja!

Jest to ostatnia odsłona firmy Lancome. Opracowany specjalnie z myślą o młodych kobietach - w moim przypadku sprawdza się znakomicie! Posiadam wersję do cery mieszanej, która całkowicie spełnia swoje funkcje - nawilża suche partie twarzy i jednocześnie absorbuje nadmiar tłuszczu ze strefy T. Dodatkowo skóra jest cudownie wygładzona i autentycznie rozświetlona:) Szczerze polecam, dgyż to najlepszy kosmetyk, z jakim miałam do tej pory do czynienia.