Wibo, Lakier do zdobienia paznokci

Wibo, Lakier do zdobienia paznokci

Odpowiednia konsystencja lakieru ułatwia wykonanie na paznokciach nawet najbardziej fantazyjnych zdobień. Wysoka jakość komponentów wchodzących w skład lakieru sprawia, że ornamenty pozostają na paznokciach przez długi czas.
Opakowanie to przezroczysta, smukła, kwadratowa butelka. W komplecie pędzelek o cienkim długim włosiu, pozwalającym na precyzyjne malowanie wzorów na powierzchni paznokcia.

Cena: 6,29 zł / 8ml

przyjemniaczek

Kupiłam przypadkowo i jestem pozytywnie zaskoczona. Mam 3 rózne kolory i wszystkie są bardzo wydajne, dość długo utrzymują się na paznokciach. Pędzelek jest miękki, długi i cienki, co pozwala na zrobienie różnych wymyślnych wzorków. Dość szybko schnie i niestety ciężko się go zmywa. Plus za cenę

Używam tego produktu od: od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 szt.

Bomba

Obecnie mam trzy. Błekitny brokat oraz rózowy i czarny... Ostatnich dwóch dawno nie używałam a brokatowy mam od jakis 4 miesiecy i nie zgęstniał. Nie wiem, czy sam w sobie szybko schnie, ponieważ nakładam potem na niego preparat szybko schnący. Używałam go jeszcze kilka lat temu, a teraz znowu mnie wzieło na wzorki ;) I na 100% beda nastepne kolorki ;)

Używam tego produktu od: dlugo
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

do tej pory najlepszy

Jest to jedyny lakier tego typu, który nie staje się gęsty po kilku dniach :) Śliczne kolorki, niska cena. Szczególnie polecam srebrny brokat, pięknie się mieni idealny do wykończenia paznokcia :) Używam ich u siebie w salonie

Używam tego produktu od: 1 roku

Średni...

Mimo początkowej dobrej konsystenci i pięknemu, różowemu kolororowi, po jakimś czasie - zasechł. Po dolaniu odbobiny zmywcza powróciła dawna konsystencja. Podoba mi się pędzelek. A nie podoba mi się, że po jakimś czasie osiada u nasady buteleczki.

Ilość zużytych opakowań: 1 i pół =)

średni

Mam złoty brokatowy. Na początku byłam zachwycona. Bardzo trwały, łatwy w aplikacji dzięki miękkiemu pędzelkowi i dawał rewelacyjny efekt. Ale w błyskawicznym tempie zgęstniał i prawie uniemożliwia to jego dalsze używanie. Buteleczka nawet w połowie nie jest zużyta więc strasznie szkoda mi wyrzucić. O precyzyjnych wzorkach można zapomnieć ale może jeszcze do maziaków się nada.

Może być

Postanowiłam kopić ten lakier ze względu na to, że byłam chora na punkcie zdobienia paznokci:D
Sztywny pędzelek utrudniał aplikację. Lakier krótko utrzymywał sie "zdrowo" na paznokciu, bo ok. 2 dni padał. Kolor i pomysł na takie zdobienie jest super, ale dla doświadczonych pazuromaniaczek, a nie dla dziewczyn, które robią to od tak sobie. Mam mieszane uczucia. Może sprawdzi sie, gdy w tej kwestii sie podszkolę.

Używam tego produktu od: stycznia

o dziwo dobry

lakiery do zdobienia paznokci, które kupowałam najczęściej... bo innych nie było. Dobrze się malowało, odpowiednia konsystencja, szybko wysychał, odpowiednio intensywne kolory. Za szybko gęstniał i zakrętka przyklejała się do buteleczki. Ciężko się zmywa.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

może być.

Kupiłam sobie biały lakier, specjalnie do frencha. W sumie kolor zwyczajny, bo jaki też może być biały ;) Konsystencja bardzo płynna. Kryje (jedna warstwa mi wystarcza). Duża buteleczka - dzięki temu jest bardzo wydajny, ale zużycie przed wyschnięciem jest chyba niemożiwe. Pędzelek jest nieco za cienki.

Lakier oceniam na 3 gwiazdki.

nie kupię

Przychylam się do poprzedniej recenzji.Produkt bardzo średni moim zdaniem.Pędzelek moze cienki i można nim rysować precyzyjnie,ale tylko na początku zanim lakier zgęstnieje.A gęstnieje oj szybciutko.Posiadałam 3 kolory:złoto-żólty,czarny i srebrny brokatowy.Coż z tego,że były ładne,jeśli żadnej z buteleczek nie zdołałam zużyć choćby do połowy...Osobiście nie mogę polecić produktu,niestety...Chociaż może na plus jest to,że szybko zasychał na paznokciu...No i ładne kolory..i tyle...

Używam tego produktu od:kiedyś 3 sztuki niecałe
Ilość zużytych opakowań: j.w.

Zdecydowanie na nie

Kupiłam ten lakier do zdobień ze względu na niską cenę. Przez ok. 2 tyg. byłam naprawdę zadowolona, jednak później lakier okropnie zgęstniał ! Zupełnie nie da się nim już nic namalować,nadaje się jedynie do wyrzucenia...Zdecydowanie nie polecam !

Edit :
Dodaję jeszcze jedną gwiazdkę za to, że faktycznie szybko zasycha i jest bardzo trwały, wręcz mam problemy z jego zmyciem :P
Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:męczę 1

taki sobie

ostatnio kupiłam en lakier w 3 kolorach:
różowym, złotym-brokatowym, miedzianym-brokatowym.

-pędzelek jest cienki, dobry ale sam lakier jest jakby za gęsty, co utrudnia nakładanie.

-lakiery brokatowe są ciężkie do zmycia ale tak jest chyba ze wszystkimi brokatowymi lakierami ;)

-ładne kolory

za tak niską cenę jest ok

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:początek

przystępna jakość, niska cena

najczęściej przeze mnie używany i kupowany lakier do zdobień. Buteleczka jest w miarę duża, a pędzelek odpowiednio cienki. Lakier jest troszeczkę za gęsty i używanie wymaga większej precyzji. Trzyma się długo. Dużym atutem jest niska cena, natomiast minusem mały wybór kolorów (za mało zwykłych, za dużo brokatowych).

Używam tego produktu od:3 lat