Lasting Finish Lipstick by Kate Moss (Szminka do ust)

Lasting Finish Lipstick by Kate Moss

Cena już od 8,80 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szminka jest jednym z kosmetyków Kate Moss Make Up Collection for Rimmel London, czyli kosmetyków sygnowanych własnoręcznym podpisem modelki. W kolekcji jest strażacka czerwień, jaskrawy róż, lila glamour, soczysty pomarańcz, pastelowy róż, beż nude lub perłowy. Każda z nas znajdzie coś dla siebie. Ich formuła zawiera czarne diamenty, dzięki czemu nadają wargom intensywnego koloru, a technologia Color Protect sprawia, że utrzymują się na nich do 8 godzin!

Efekt
perłowe, matowe
w sztyfcie
kryjące

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 42

uwielbiam

bardzo przyjemne szminki

mocno napigmentowane, duza gama kolorystyczna, bardzo kremowe, trwale jak na swoje wykonczenie, jedne z lepszych dostepnych w drogerii, posiadam 8 odcieni wiec o czyms to swiadczy ;)

polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247028].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 31

Napisanych recenzji: 60

Super kolory, ale mało trwała

Mam kilka sztuk w różnych odcieniach. Szczególnie skusiłam się na 10 i 20.
Kolorystycznie jestem bardzo zadowolona. Odcienie są mocne, ładnie kryją, usta są pełne koloru, wyraziste.
Właściwie utrzymują się na ustach do pierwszego jedzenia czy picia. Potem znikają w magiczny sposób i zauważymy jedynie ich ślady na obrzeżach ust ;)
Ale tak serio, mało jest pomadek, które urzymają się po spożyciu posiłków, a jeśli już są to albo są drogie (max factor), albo niemiłosiernie wysuszają i są drogie (bourjois).
Dlatego ja bym dała tej pomadce szansę. Opakowanie prezentuje się przyzwoicie, bardzo ładnie kryje usta i ma oryginalne kolory.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246173].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Jedna z ulubionych!

Polecam tą szminkę, mam nr 10. Potrafi utrzymać się do 6h z jedzeniem i piciem. Wymaga lekkich poprawek. Nie wysusza aż tak bardzo ust. Najlepiej kupować ją na -49%.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245743].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make-up: brwi

Napisanych recenzji: 9

Okropnie wysusza usta

Miałam 3 szminki z tej serii... plusem jest ogromna paleta kolorów do wyboru oraz długa trwałość na ustach. Jednak po kilkunastu minutach usta są okropnie suche i ściągnięte. Dla mnie odpada.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244188].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 10

Przepiękny kolor

Posiadam odcień 05.

*Kolor szminki jest bardzo intensywny.

*Po aplikacji już na pierwszy rzut oka widać pięknie odbijający światło brokat :)
Usta są żywe, promienne, a ich kolor rozświetla buźkę :)

*Jest dość trwała, jak na taką konsystencje, bo niejednokrotnie tak mocno zabarwiła usta, że ciężko było ją zmyć. Kiedy szminka się zmyje zostaje jej jeszcze trochę na krawędziach ust.

*Wolę matowe szminki, bo nie lubię uczucia lepkości na ustach, ale da się wytrzymać.

*Według mnie gama kolorystyczna idealna na specjalne okazje

*Bardzo przyjemnie się ją aplikuje. Jest kremowa.

*Usta są nawilżone, jednak po dłuższym stosowaniu wysusza, czego następstwem jest powstawanie nieestetycznych grudek na wargach po aplikacji produktu :(

*Świetne opakowanie.

*Przepięknie pachnie.

*Jeśli kupujemy na promocji, cena moim zdaniem bardzo korzystna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240646].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Genialna!

Plusy:
- bardzo trwała (spokojnie do 5 godz się trzyma, nawet po kawie, a na obrzeżach warg praktycznie do końca dnia)
- fajnie matowa
- mocno napigmentowana
- świetny kolor ( mam odcień fuksji nr 20)
- nie rozmazuje się
Minusy:
- czasami trudno ją zmyć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220321].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Dobra szmika

Posiadam odcień 05. Była to moja pierwsza "kolorowa" szminka o bardziej intensywnym i ciemniejszym kolorze niż zwykle ;)
+ bardzo ładnie wygląda na ustach
+ ma delikatną, balsamiczną formułę
+ kolor jest intensywny, ale nie jaskrawy ( ciemny róż nadal wygląda w miarę naturalnie, nie przerysowuje makijażu)
+ ładne, trwałe opakowanie

- usta muszą być w stanie idealnym - szminka zostawia brzydkie grudki przy nawet najmniejszych przesuszeniach
- bardzo wysusza usta
- bardzo nietrwała :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218276].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 56

Napisanych recenzji: 832

Super!

Doskonała szminka w każdym calu.

+ Estetyczne, solidne opakowanie.
+ Piękny zapach.
+ Intensywny różowo-czerwony kolor (oceniam kolor 16)
+ Idealnie nawilżone usta,.
+ Łatwość aplikacji.
+ Cena.
+ Wydajność.

- Niestety nie jest trwała. Wystarczy jedna kawa i już jest prawie niewidoczna na ustach.
- Trudna dostęność. Zwłaszcza, że mój kolor jest już wycofany :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1199993].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 13

Napisanych recenzji: 51

Bardzo fajny produkt

Posiadam dwa odcienie tej pomadki: nr. 28 i 32. Oba są delikatne, ale dobrze napigmentowane i delikatnie połyskujące. Formuła pomadek jest bardzo kremowa, dobrze się rozprowadza i bardzo ładnie pachnie. Pomadki są trwałe, równomiernie się ścierają i bardzo ładnie wyglądają na ustach. Paradoksalnie, mogą delikatnie podkreślać suche skórki i wchodzić w zmarszczki na ustach. Te dwa minusy jednak nie zniechęcają mnie do pomadek, bo kolory są prześliczne. Polecam ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1191003].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

Spoko

Po prostu dobra szminka
+cena do jakości spoko ok 20 złotych w Rossmanach
+pigmentacja
+łatwość nakładania
+ładny design
-trwałość, zjada się mega szybko
Po prostu okej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1183918].usefull || 0 }}% pomocna.