Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Rimmel, Lasting Finish Lipstick by Kate Moss (Szminka do ust)

Rimmel, Lasting Finish Lipstick by Kate Moss (Szminka do ust)

Cena już od 13,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szminka jest jednym z kosmetyków Kate Moss Make Up Collection for Rimmel London, czyli kosmetyków sygnowanych własnoręcznym podpisem modelki. W kolekcji jest strażacka czerwień, jaskrawy róż, lila glamour, soczysty pomarańcz, pastelowy róż, beż nude lub perłowy. Każda z nas znajdzie coś dla siebie. Ich formuła zawiera czarne diamenty, dzięki czemu nadają wargom intensywnego koloru, a technologia Color Protect sprawia, że utrzymują się na nich do 8 godzin!

Efekt
perłowe, matowe
w sztyfcie
kryjące

Może być

Szminka nie wywarła na mnie żadnego szału. Z łatwością się ją aplikuje, z trudem zciera. Trwałość jest średnia. Mój odcień 10 (czerwony) pozostawia po sobie ślad. Szminka uwydatnia skórki i wysusza usta. Do używania na codzień się nie nadaje (przynajmniej u mnie). Kolory są intensywne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541891].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

+ dostępność
+ cena (jak na taką cenę bardzo dobra jakość)
+ ładne kolory
+ ładnie się rozprowadza
+ wydajna
+ nie podkreśla suchych skórek

- trwałość

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541001].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Używam już bardzo długo.
Plusy:
- piękne kolory
- długo się utrzymuje, nawet przy jedzeniu i piciu
- matowa
- idealnie kryje
Minusy: nie zauważyłam.

Kiedyś miałam taki różowy kolor, bardzo rzucający się w oczy, niestety zostawiłam na lotnisku i nie mogłam znaleźć takiego samego. Nie pamiętam numeru (nie był to 20). Czy ktoś mógłby pomóc? Szukałam bezowocnie, podobno część odcieni wycofali.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1520381].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak dobrać kolor podkładu

Kolor na tak, formuła na nie

Kolor 05, różowy z odrobiną koralowego. Wykończenie pół perłowe.
Kolor jest bardzo ładny. Życzyłabym sobie satynowego wykończenia i uczucia natłuszczenia, nawilżenia jak w szmince L'Oreal Color Riche nr 378 velvet rose. Byłabym wtedy zadowolona. Dla mnie ta szminka z Rimmela jest za sucha. Poza tym szybko znika z ust. Nie jest droga, więc można się na niej uczyć w jakich kolorach dobrze się wygląda, ale takie podejście to jest w sumie marnowanie pieniędzy.
Opakowanie mi się podoba, ale opakowanie jest dla mnie mało ważne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511986].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetne

Zaraz obok Golden Rose Velvet Matte to szminki Rimmel by Kate Moss to jedne z najlepszych produktów do ust.

Pomadki są bardzo trwałe, utrzymują się na ustach przez kilka godzin. Kolory są intensywne i dobrze napigmentowane. W gamie znajduje się przepiękna, chłodna czerwień, na którą nie mogłam trafić nigdzie indziej. Pomadki nie przesuszają ust, nie zjadają się w sposób nieestetyczny. Są tanie i szeroko dostępne. Opakowanie jest trwałe i wytrzymałe. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1466797].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna szminka

Szminka dostępna w każdej drogerii, w przystępnej cenie. duży wybór wyrazistych i modnych kolorów. Dosyć długo się trzyma.

+ kolory - wyraziste
+ trwałość
+ nie wysusza
+ cena - mniej niż 20 zł

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1446771].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Pomadki By Kate Moss miłe i fajne mam kilka odcieni z tej serii jak dla mnie są :
- matowe
- wydajne
- cena ok bo ok 22,99 zł
- dość trwałę choć nie do końca max 6h
- dostępne w kilku odcieniach
- wydajność duża
- opakowanie ładne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443731].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna na co dzień

Posiadam odcień jasnego różu . Fajna konsystencja idealnie sie rozprowadza i długo utrzymuje sie na ustach . Fajna cena w przyszłości kupie inne kolorki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1437781].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam!

Mam dwie pomadki z tej serii: 10 - przepiękna klasyczna czerwień, pięknie napigmentowana i 16 - słodki róż, w stylu baby doll;) Pomadki sa śliczne i trwałe. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1436911].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo fajna i trwała

Do tej pory mój najlepszy wybór. Bardzo ładne kolory, trwałość super, na 100%. Kupuję ją sobie i koleżankom na urodziny, często mamie. To produkt który mogę z czystym sumieniem polecać :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435671].usefull || 0 }}% pomocna.