Rimmel, Lasting Finish Lipstick by Kate Moss (Szminka do ust)

Rimmel, Lasting Finish Lipstick by Kate Moss (Szminka do ust)

Cena już od 8,80 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szminka jest jednym z kosmetyków Kate Moss Make Up Collection for Rimmel London, czyli kosmetyków sygnowanych własnoręcznym podpisem modelki. W kolekcji jest strażacka czerwień, jaskrawy róż, lila glamour, soczysty pomarańcz, pastelowy róż, beż nude lub perłowy. Każda z nas znajdzie coś dla siebie. Ich formuła zawiera czarne diamenty, dzięki czemu nadają wargom intensywnego koloru, a technologia Color Protect sprawia, że utrzymują się na nich do 8 godzin!

Efekt
perłowe, matowe
w sztyfcie
kryjące

Wykorzystała: kilka próbek

Sama nie wiem

Z jednej strony fajnie, bo się długo utrzymuje nie wymaga zbytnio poprawek, ale nie lubię jej zmywać. Kolory ma ładne. Mat ma również ładny jednak jeżeli chodzi o mat i trwałość wolę zastygające pomadki w płynie. Od tej oczekiwałam odpoczynku dla ust lekkiego nawilżenia a nie ciężkiej formuły która prawie wżera się w usta.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1401326].usefull || 0 }}% pomocna.

odcień 01

Kupiona dla żartu nr 01. Czerwień podszyta odcieniami pomarańczowymi. Chciałam sprawdzić o co tyle szału. Mat, idealny mat. Rozprowadzenie na ustach to był koszmar. Wysuszenie na maksa. Kolor obłędny. Z serii tych imprezowych jak dla mnie. Nie wyszłam z domu, bo zaczęło mi się to roznosić po całej twarzy. Po godzinie to już czułam skorupę na ustach. Recenzja z serii histerycznych, gdyż jak to przywarło do ust, to się nie dało dokładnie usunąć, a potem pojawiły się ranki.

To pewnie ten kolor i ta seria. Używałam innych pomadek Rimmel (matowych i nawilżających) i nie było takich akcji.
Tylko dla wytrwałych i niewrażliwych na te wysuszacze. Ja odradzam długotrwałe noszenie na ustach, bo potem znów trzeba doprawadzać je do porządku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1401271].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam ją

Ma cudne kolory, przyjemną konsystencję i zapach, rozprowadza się tak precyzyjnie, że nie potrzeba konturówki. No i jej trwałość! Trzymam ją w torebce w sumie tylko na wszelki wypadek, bo i tak nie potrzeba jej poprawek :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1397361].usefull || 0 }}% pomocna.

Patrol kosmetyczny - drapping

sucha

Trudno mi uwierzyć w pozostałe recenzje, mi się kompletnie nie sprawdziła, musiałam oddać koleżance. Kupiłam ją ze względu na ładne opakowanie i zapach. Tak bardzo wysuszała mi usta, że nie byłam w stanie jej nosić, nawet ładnie rozprowadzić było mi ją ciężko, musiałam używać jako podkład pomadki nawilżającej, co niestety załagadzało efekt. Nie wiem jak ocenić trwałość, gdyż co chwile nakładałam nawilżającą pomadkę bo nie mogłam wytrzymać.
Na plus wspaniałe intensywne kolory, ale dla mnie nadaje się tylko do zdjęć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1391471].usefull || 0 }}% pomocna.

Fenomenalna pigmentacja

Pigmentacja to coś co od samego początku mnie pozytywnie zaskoczyło. Posiadam nr 20 i nigdy wcześniej nie spotkałam tak cudownego koloru fuksji . Na ustach prezentuję sie zjawiskowo, nie wysusza ust, trzyma się całkiem długo jak na niematowy produkt (chociaż z pewnością nie jest to 8 godzin), a zapach przypomina mi świeże arbuzy. Cena dość przystępna, ja swoją pomadkę zakupiłam na promocji Rossmanna -49%. Opakowanie jest dość proste, ale urzeka na swój sposób.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390036].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie polecam

Szminka sprawdza się rewelacyjnie! Jest bardzo wydajna i długo utrzymuje się na ustach. Jedyny taki mały minusik za to że bardzo odciska się na szklankach/kubkach itp.
Mimo wszystko polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369196].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny produkt

Miałam dwa kolory: 05 i 20. Są super napigmentowane, ładnie się ścierają. Nie są bardzo trwałe. Starczyły mi na bardzo długo. Nawet nawilżają i nie czuć ich na ustach. Schludne i ładne opakowanie. Bardzo chętnie do nich wracam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1359191].usefull || 0 }}% pomocna.

Mam szminki z tej serii w kilku odcieniach. Każ da jest świetna! Mają piękne kolory, pigment jest świetny Mają przepiękny zapach. Nie wysuszają mi ust Dobrze się nakładają. Mogą się jednak odbijać. Żeby podnieść ich trwałość po nałożeniu jednej warstwy przypudrowuje je przez warstwę chusteczki higienicznej, nastepnie nakładam koleją warstwę i odpijam usta na papierze. Po takim nałożeniu wytrzymują naprawdę długo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338016].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciekawa szminka :)

Szminkę kupiłam w Rossmannie na promocji -49%. Wybrałam odcień mocno fioletowy (bodajże nr 30). Kolor jest naprawdę przepiękny,w ciągu dnia usta nie wyglądają na przesuszone. Szminka dodaje bardzo dużo uroku mojej dosyć chłodnej cerze. Minusem tej szminki jest średnia trwałość. Jedząc np. kanapkę wychodzi ona poza kontur ust, odbija się np. na szklance czy jedzeniu. Jednak uważając podczas spożywania wystarcza często mała poprawka. Mimo to szminkę polecam ze względu na kolor i pigmentację.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1335251].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetne pomadki

Posiadam dwie pomadki z serii Kate nr 05 i 31. Pomadki dobrze kryją, mają intensywne kolory. Długo utrzymuje się kolor na ustach. Praktycznie same plusy. Jednak pomadki od Kate mają jedną wadę ,że wysuszają usta. Szminkę nosi się na ustach przyjemnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1311801].usefull || 0 }}% pomocna.