Rimmel, Lasting Finish Lipstick by Kate Moss (Szminka do ust)

Rimmel, Lasting Finish Lipstick by Kate Moss (Szminka do ust)

Cena już od 8,80 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szminka jest jednym z kosmetyków Kate Moss Make Up Collection for Rimmel London, czyli kosmetyków sygnowanych własnoręcznym podpisem modelki. W kolekcji jest strażacka czerwień, jaskrawy róż, lila glamour, soczysty pomarańcz, pastelowy róż, beż nude lub perłowy. Każda z nas znajdzie coś dla siebie. Ich formuła zawiera czarne diamenty, dzięki czemu nadają wargom intensywnego koloru, a technologia Color Protect sprawia, że utrzymują się na nich do 8 godzin!

Efekt
perłowe, matowe
w sztyfcie
kryjące

Znasz skład tego produktu?

świetna!

Kolor jest bardzo intensywny - taki jakiego oczekiwałam, w miarę dobra trwałość, jak dla mnie super :) Jak na tą chwilę posiadam jedną ale z chęcią wypróbuję również inne kolory.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1280686].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękne kolory w dobrej cenie

Mam dwa odcienie i oba spisują się dobrze. Szminki są dobrze napigmentowane, dają piękne, głębokie kolory i satynowe wykończenie. Na ustach zostają niestety do pierwszego posiłku. W tej cenie są jednak bardzo dobre. Dodatkowo pięknie pachną i nie wysuszają ust.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265843].usefull || 0 }}% pomocna.

uwielbiam

bardzo przyjemne szminki

mocno napigmentowane, duza gama kolorystyczna, bardzo kremowe, trwale jak na swoje wykonczenie, jedne z lepszych dostepnych w drogerii, posiadam 8 odcieni wiec o czyms to swiadczy ;)

polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247028].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Oko

Super kolory, ale mało trwała

Mam kilka sztuk w różnych odcieniach. Szczególnie skusiłam się na 10 i 20.
Kolorystycznie jestem bardzo zadowolona. Odcienie są mocne, ładnie kryją, usta są pełne koloru, wyraziste.
Właściwie utrzymują się na ustach do pierwszego jedzenia czy picia. Potem znikają w magiczny sposób i zauważymy jedynie ich ślady na obrzeżach ust ;)
Ale tak serio, mało jest pomadek, które urzymają się po spożyciu posiłków, a jeśli już są to albo są drogie (max factor), albo niemiłosiernie wysuszają i są drogie (bourjois).
Dlatego ja bym dała tej pomadce szansę. Opakowanie prezentuje się przyzwoicie, bardzo ładnie kryje usta i ma oryginalne kolory.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246173].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedna z ulubionych!

Polecam tą szminkę, mam nr 10. Potrafi utrzymać się do 6h z jedzeniem i piciem. Wymaga lekkich poprawek. Nie wysusza aż tak bardzo ust. Najlepiej kupować ją na -49%.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245743].usefull || 0 }}% pomocna.

Okropnie wysusza usta

Miałam 3 szminki z tej serii... plusem jest ogromna paleta kolorów do wyboru oraz długa trwałość na ustach. Jednak po kilkunastu minutach usta są okropnie suche i ściągnięte. Dla mnie odpada.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244188].usefull || 0 }}% pomocna.

Przepiękny kolor

Posiadam odcień 05.

*Kolor szminki jest bardzo intensywny.

*Po aplikacji już na pierwszy rzut oka widać pięknie odbijający światło brokat :)
Usta są żywe, promienne, a ich kolor rozświetla buźkę :)

*Jest dość trwała, jak na taką konsystencje, bo niejednokrotnie tak mocno zabarwiła usta, że ciężko było ją zmyć. Kiedy szminka się zmyje zostaje jej jeszcze trochę na krawędziach ust.

*Wolę matowe szminki, bo nie lubię uczucia lepkości na ustach, ale da się wytrzymać.

*Według mnie gama kolorystyczna idealna na specjalne okazje

*Bardzo przyjemnie się ją aplikuje. Jest kremowa.

*Usta są nawilżone, jednak po dłuższym stosowaniu wysusza, czego następstwem jest powstawanie nieestetycznych grudek na wargach po aplikacji produktu :(

*Świetne opakowanie.

*Przepięknie pachnie.

*Jeśli kupujemy na promocji, cena moim zdaniem bardzo korzystna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240646].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialna!

Plusy:
- bardzo trwała (spokojnie do 5 godz się trzyma, nawet po kawie, a na obrzeżach warg praktycznie do końca dnia)
- fajnie matowa
- mocno napigmentowana
- świetny kolor ( mam odcień fuksji nr 20)
- nie rozmazuje się
Minusy:
- czasami trudno ją zmyć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220321].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra szmika

Posiadam odcień 05. Była to moja pierwsza "kolorowa" szminka o bardziej intensywnym i ciemniejszym kolorze niż zwykle ;)
+ bardzo ładnie wygląda na ustach
+ ma delikatną, balsamiczną formułę
+ kolor jest intensywny, ale nie jaskrawy ( ciemny róż nadal wygląda w miarę naturalnie, nie przerysowuje makijażu)
+ ładne, trwałe opakowanie

- usta muszą być w stanie idealnym - szminka zostawia brzydkie grudki przy nawet najmniejszych przesuszeniach
- bardzo wysusza usta
- bardzo nietrwała :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218276].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Doskonała szminka w każdym calu.

+ Estetyczne, solidne opakowanie.
+ Piękny zapach.
+ Intensywny różowo-czerwony kolor (oceniam kolor 16)
+ Idealnie nawilżone usta,.
+ Łatwość aplikacji.
+ Cena.
+ Wydajność.

- Niestety nie jest trwała. Wystarczy jedna kawa i już jest prawie niewidoczna na ustach.
- Trudna dostęność. Zwłaszcza, że mój kolor jest już wycofany :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1199993].usefull || 0 }}% pomocna.