Bikini, Peeling złuszczająco-wygładzający

Bikini, Peeling złuszczająco-wygładzający

Bikini peeling do twarzy, szyi i dekoltu.
Preparat o podwójnym działaniu delikatnie złuszcza w sposób naturalny martwe komórki naskórka, uwalniając skórę od zanieczyszczeń; wygładza i uelastycznia, poprawia mikrocyrkulację i koloryt skóry.
Aktywne składniki naturalne:
Algi morskie-bogate w proteiny, witaminy i sole mineralne, nawilżają, wygładzają i uelastyczniają skórę.
Olej ze słodkich migdałów - zawiera lipidy doskonale przyswajalne przez skórę, które wzmacniają i odżywiają naskórek.
Mikrokuleczki olejku jojoba - posiadają właściwości złuszczające, poprawiające cyrkulację i wygładzające drobne zmarszczki.
Peeling należy stosować 1-2 razy w tygodniu.
EFEKT: skóra twarzy, szyi i dekoltu doskonale nawilżona, gładka i elastyczna, pełna blasku i świeżości.

Szoruje porządnie

Daje 4 gwiazdki pomimo, że więcej nie kupię. I zaraz wyjaśnię dlaczego: to jest pierwszy peeling, przy którym nie muszę się skarżyć na zbyt małą ilość ścierających drobinek. Jest ich naprawdę dużo i do tego są naprawdę drobne - czyli tak jak (dla mnie) być powinno. Jednak niestety ten kosmetyk podrażnia mi skórę; jest po prostu zbyt ostry. Także pomimo dużej skuteczności działania nie zamierzam być mu wierna.
Poza tym sprawuje się jak inne peelingi - zbyt szybko zasycha na skórze i trzeba po jakimś czasie masowania trochę zwilżyć skórę, żeby znów uzyskać "poślizg", zapach okej, przeciętna wydajność. Dobrze sie zmywa. No cena jest dodatkowym atutem, ja za niego dałam jakieś 8 zeta.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze.

Nic do zarzucenia

Kupiłam w ciemno. Na gwałt potrzebowałam peelingu, gdyż suche skórki na twarzy doprowadzały mnie do szału, a w domu jakimś dziwnym trafem wszelkie specyfiki peelingujące się pokończyły. Uznałam, że za 8,99 można zaryzykować i w ostateczności wyrzucić. Jakież bylo moje zaskoczenie gdy okazało się, że peeling robi swoje. Ma mnóstwo drobinek, które faktycznie złuszczają. Wydawał nie się troszkę ostry, ale skóra go lubi, nie jest zaczerwieniona ani podrażniona. Nie oczekuję wiele od peelingu, poza odpowiednim złuszczeniem. Ten wywiązuje się z zadania bardzo zadowalająco. Pachnie przyjemnie i jest wydajny.

Dobry z plusem

Mięciutki, delikatny, tani, płynny - taki trochę budyń do picia, słodki zapach, biały kolor, niebieskie drobinki. Bardzo wydajny, bardzo łatwo się po skórze rozprowadza. Nie zasycha, lekko natłuszcza, ale bardzo dobrze się zmywa, bardzo przyjemny w użyciu: nie wpływa w negatywny sposób na skórę - nie podrażnia. No i oczywiście relacja cena/pojemność. Doskonała.
Dla mojej skóry tłustej, już raczej starszej niż młodszej, bardzo łagodny. A to zaleta ;).
Jeśli stosowany regularnie, wygładza skórę - oczywiście, bez przesady, wągry jak były, są plamki jak były, są: ale np. skóra wokół nosa się nie łuszczy i w dotyku wydaje się gładsza.
W zasadzie nie ma się do czego przyczepić, absolutnie. Ale czy ja sobie kupie go ponownie?
No nie wiem. Teraz, kiedy już wkrótce będzie mnie stać na Biotherm?
Używam tego kosmetyku od około trzech tygodni.

Używam go od około trzech tygodni.

Czy gwiazdy są gotowe na sezon bikini?

Bardzo go lubię !!!

Bardzo dobry- nie podrażnia, wręcz przeciwnie, można go zastosować nawet na rozdrażnioną i zmęczoną cerę, żeby skóra była uspokojona, oczyszczona i dobrze odżywiona. Świetnie sie nim masuje - bardzo ładny zapach. To naprawdę dobry kosmetyk za niską cenę.Poza tym - wydajny. Zamierzam być mu wierna przez długo czas.......

milusi:)

zaczęłam go używać ,kiedy skończył mi się ten z avonu . I porównując te dwa produkty stwierdzam, że ten z bielendy ma równie dużo ścierającyh drobinek ,przy czym ma lżejszą konsystencję i w ogole nie podrażnia, po tym z avonu zdarzało mi się mieć zaczerwienioną cerę. Pozatym fajnie pachnie, a używanie jego to sama przyjemność.

Godny polecenia

naprawdę dobry, ładnie wygładza buźkę, w wyczuwalny sposób ściera martwy naskórek. Tani i wydajny. Kończy się, więc teraz mam zamiar kupić peeling ST. IVES i jeżeli się nie sprawdzi, to wrócę do Bielendy. Zdecydowanie polecam.

godny polecenia

To naprawdę bardzo dobry peeling. Nie za gęsty, ma dużo drobinek, które w wyczuwalny sposób oczyszczają skórkę . Buźka po nim jest taka mięciutka i gładziutka i co ważne nie przesuszona.

to lubię

Lekki, taki trochę jakby śliski, o idealnej konsystencji, ładnie pachnie. Drobinek jest dużo i są ostre, czuję jak ścierają i złuszczają, tak jak lubię. Zostawia lekki film, twarz jest wygładzona, lekko rozjaśniona, stosuję go bez obawy nawet na naczynka, bo krzywdy im nie robi. Sprawia, że pory są zmniejszone, a twarz przyjemnie matowa. Wydajny.

Fajowy

Nie pamiętam kiedy, a raczej czy w ogóle kiedykolwiek peeling tak mnie usatysfakcjonował. Granulki są drobne i ostre, ale w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu. No skuteczne po prostu. Twarz po zabiegu miałam lekko różową, gładką, świeżą - taką wyszorowaną, bez uczucia, że masowałam ją przez 3 minuty czymś co się po niej tylko ślizgało. Mimo tego, że mam cerę suchą i pękające naczynka nie stosuję peelingów enzymatycznych bo "nie czuję" ich działania... Natomiast ten idealnie przygotowuje skórę na przyjęcie maseczki lub samoopalacza. Poza tym baza w której zanurzone są granulki nie znika w trakcie masowania, więc nie musiałam wyciskać dodatkowej porcji preparatu czy moczyć rąk. No i cena - ja dałam za niego 10 zł, do czasu kiedy pozostanie na rynku na pewno pozostanę mu wierna.