Garnier, Synergie Fresh, Tonik do cery normalnej i mieszanej

Garnier, Synergie Fresh, Tonik do cery normalnej i mieszanej

Bardzo dobry tonik, na bazie wody z owoców. Fajnie odświeża i ładnie pachnie. Nie wysusza i nie natłuszcza. Baje uczucie świeżości i komfortu.

Skład: Aqua, glycerin, vitis vinifera, pyrus malus, sodium pca, peg-60, hydrogenated castor oil, mathylparaben, polyaminopropyl, biguanide, parfum, (B4901/1)

Sprawdzony znajomy

Kupuje go zawsze, jak nie mam żadnej upatrzonej nowości, ani ochoty na eksperymenty. Uwielbiam go za zapach i uczucie świeżości rano, to naprawdę jest FRESH. Ogólnie marka Garniera jest dla mnie jak sprawdzony i niezawodny znajomy, wiem że mogę zawsze do niego wrócić.

Milutki :)

Dobry tonik po przystępnej cenie. Opakowanie duże, na długo mi starczy i nie będe musiała znowu biegać po sklepach w poszukiwaniu kolejnego toniku :). Daje świetne uczucie świeżości, bardzo szybko się wchłania i przepięknie, owocowo pachnie. Jest wydajny, polecam :)

pasuje:-)

Wspaniały tonik. Czuję po nim wyjątkowe odświeżenie. Ma przyjemny, świeży zapach (zielona herbata + owoce?). Byłam zaskoczona, że skóra nie jest ściągnięta, co zawsze wcześniej mi się zdarzało z innymi tonikami. Z plusów jeszcze nie podrażnia, fajnie matuje. Minusiki daję za opakowanie, z którego za dużo toniku się wylewa i średnie właściwości oczyszczające.

ilość zużytych opakowań: 1

Konturowanie Smashbox

na trójkę

To raczej delikatna woda owocowa, a nie tonik. Delikatnie odświeża i pięknie pachnie, nie wysusza.
Poza tym jest koszmarnie niewydajny.
Na moją cerę jakoś dobroczynnie nie podziałał, ale i też nie zaszkodził. Myślę że lepiej sprawdzi się u osób z normalną a nie mieszaną cerą.

bardzo dobry

Bardzo fajny tonik, cudownie pachnie, świetnie odświeża, przede wszystkim nie wysusza buźki. Spisywał sie super nawet przy mojej tłustej cerze :) Szkoda tylko ze nie zwęzał porów :( ale i tak uważam ze jest godny polecenia. I jeszcze do tego niedrogi. ;)

nie mam nic do zarzucenia

jak dla mnie najlepszy tonik, jakiego miałam okazję używać. Nie wysusza, ślicznie pachnie, ma ładne opakowanie i fajny kolorek. Nie jest drogi. Nie widzę wad.

taki, jaki powinien być

Tonik godny polecenia: odświeża, nawilża, nie wyszusza, nie powoduje przetłuszczania cery. Bezalkoholowy, koi podrażnienia.Po prostu dobry tonik...

fajny :)

Fajny bajerek :) U mnie lezy na stoliku nocnym, czasem lubię sobie przetrzeć buzie nim rano jak wstaję - orzeźwia, daje uczucie komfortu :) ŁAdnie pachnie - jak płyn do mycia naczyń :D Poprostu przyjemna, owocowa woda :) Mało wydajny ale to nic bo tani Polecam !

ulubiony

Świetnie nawilża, pięknie pachnie, jest wydajny i wygodny w użyciu. Zmywam nim nawet oczy i nie podrażnił ani nie uczulił. Dla mnie to ideał.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2
Recenzja: ...

dla mnie - doskonały

Świetny tonik. Ślicznie (owocowo) pachnie, miło odświeża skórę. Ma ładne opakowanie. Nie zamienię na inny! Zresztą używam całej serii Garniera Synergie Fresh ;-).

Bardzo dobry.

Cudowny. Ślicznie pachnie, przyjemnie odświeża i leciutko nawilża. Może też odrobinę rozjaśnia. Nie zostawia na skórze żadnej lepkiej warstewki. Po jego użuciu cera jest matowa i lekko napięta. Mój ulubiony tonik :)

Zużyłam kilka opakowań.

super

bardzo lubie ten tonik,zreszta tak samo jak zel do mycia twarzy z tej samej serii.tonik fajnie odświeża buzie,nawilża i do tego ma super zapaszek-taki energetyzujący:))bardzo go lubie