Bikini, Żel wyszczuplający antycellulit przeciw rozstępom

Bikini, Żel wyszczuplający antycellulit przeciw rozstępom

Delikatna konsystencja żelu sprawia, że preparat równomiernie się rozprowadza i całkowicie wchłania w ciągu 5 minut. Bogata i nowatorska receptura zapewnia skuteczne wyszczuplanie, ujędrnianie oraz widoczne wygładzanie powierzchni skóry tzw. efektu pomarańczowej skórki.
Aktywne czynniki naturalne:
Algi morskie -bogate w proteiny, witaminy i sole mineralne, nawilżają, wygładzają i uelastyczniają skórę.
Kofeina- doskonale wchłania przez skórę, aktywizuje spalanie komórek tłuszczowych.
Imbir- poprawia krążenie, co sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej.
Ekstrakty roślinne:
- ze skrzypu - zawiera krzem i flawonoidy, działa ściągająco i ujędrniajaco
- z bluszczu- bogaty w taniny, uelastycznia skórę, przeciwdziała obrzękom
- z Ginko biloba - "wyłapuje" wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry, wzmacnia tkankę łączną, co przeciwdziała powstawaniu rozstępów
Żel nie brudzi bielizny. Wg zapewnienia producenta, po 6 tygodniach systematycznego stosowania żelu na skórę ud, u 75% kobiet objętych badaniami, stwierdzono redukcje obwodu średnio o 2cm.

Skład: Aqua, Glycerin, Glyceryl Polyacrylate, Acrylates Copolymer, Propylene, Glycol, Equisetum Arvense, Hedera Helix, Zingiber Officinalis, Ginko Biloba, Fucus Vesiculosus, Algae, Ethoxydiglycol, Triethanolamine, Polypropylene Terephtalate, Coffeine, PEG- 40 Hydrogenated Castor Oli, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol, Parfum, Diazolidynyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, CI 42090.

Cena: zł

polecam

kupiłam w ciemno przed wakacjami, bo skusiła mnie przystępna cena. Nie wierzyłam w efekty. Po stosowaniu prawie codziennie choć raz przez dwa tygodnie zauważyłam, że skóra stała się bardziej napięta, celulit zmniejszył się. Jestem zadowolona, zwłaszcza jak na zkup w ciemno.
Wadą jest mała wydajność. Nie zostawia śladów. Zapach trochę jak dla mnie nieprzyjemny, ale to kwestia gustu.
W miarę szybko się wchłania. Przyjemna żelowa konsynstencja.

Używam tego produktu od: 3 tyg

ani dobre ani złe

Żadna rewelacja, ale nie mogę też powiedzieć że bubel. Nie zauważyłam ako takich efektów po pewnym czasie stosowania i po prostu odechcialo mi sie go uzywac.No a to niestety wymaga systematyczności. Dlatego stoi on sobie teraz i czasem na niego spojrzę i użyję, chociaż wiem ze jednorazowe posmarowanie raz na dwa miesiace nic nie da:P
Poza tym rozprowadza się średnio, lepi się do rąk i pozostawia potem dziwną warstwę którą mozna zeskrobać jakby:| Wchłania sie w porządku. Ale wolałabym w przyszłości zakupić coś innego.

Używam tego produktu od:roku?
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Świetny

Żel naprawe jest swietny!Stosowalam go rownoczesnie z peelingiem rowniez z tej samej serii i efekt byl niesamowity!Skora ujedrniona,bardzie elastyczna,skorka pomaranczowa "wyparowa":)Nawet moj chlopak zauwazyl roznice:)To,ze na niektore osoby zel nie dziala to normalne-nikt przeciez nie jest identyczny!Mnie pomogl!

Czy gwiazdy są gotowe na sezon bikini?

TAK!!

Używałam juz wielu preparatów tego typu (Avon,Oriflame,Miraculum,inne Bielendy,Kolastyna,Hean),i zasadniczo zauwazyłam , że najlepiej działają na mnie te z imbirem, ten równiez ma go w składzie a do tego niska cena sprawiła, że postanowiłam go wypróbować. I raczej zostanę przy nim dłuższy czas:)fajna , żelowa konsystencja, zapach nie jest rewelacyjny sam w sobie , ale jakoś dobrze pasuje do konsystencji :), żelik szybko sie wchłania, pozostawiając troszku lepką warstwę , ale mi to nie przeszkadza , bo po masażu, zawsze jeszcze wcieram balsamik. A skóra po żeliku , przynajmniej w moim wypadku jest od razu bardzo napięta i gładka,po kilkunastu użyciach cellulit jest wyraźnie mniej widoczny, a pośladki bardzo jędrne.Uzupełnie ocenę po 6 tygodniach , bo po tylu producent zapewnia widoczne efekty.A ja juz po dwóch tygodniach jestem bardzo zadowolona:) Polecam, chocby na próbe , bo to nie jest wielki wydatek, w porównaniu z innymi produktami tego typu :) No i zalecam kilkuminutowy masażyk po kazdym użyciu ;)

Tani ale dobry preparat

Używałam do prawie zaraz po porodzie, bo był to czas kiedy nie miałam sił na długie wsmarowywanie skomplikowanych preparatów i potrzebowałam kosmetyku, który się szybko wchłania. Za tą cenę rewelacja. Efekty było widać po m-cu stosowania. Napinał skórę , i trochę rozjaśniał rozstępy. Konsystencja żelu powoduje natychmiastowe wchłanianie i to mi bardzo odpowiadało. Oceniam go wysoko za wydajność i widoczny efekt. Za tą cenę gorąco polecam.

nie!!

nie lubie tego zelu. koncze go z przymusu i zastanawiam sie czy po prostu go nie wywalic do kosza i skonczyc ta udrękę.:D zel kiepsko sie wchłania, ma niezbyt mily zapach. nie ma mowy o zadnym ujedrnieniu czy wyszczupleniu!!:( nie zero efektow :( chlip

średni

zachecona wczesniejszymi recenzjami szybko go kupilam i stosowalam regularnie, ale nie ejstem zbytnio zadowolona, owszem ladnie pachnie, ale w sumie nie ejst az tak wydajny a poza tym ciezko sie wchlania, noa le to mobilizuje do masazu wiec to nawet dobrze ale jest jeden podstawowy minus, on sie trasznie lepi!! zawsze musze rece umyc!! raz jak sie wysmarowalam i usiadlam w majtkach na plastikowym taborecie to gdy wstalam gwaltownie to myslalam ze ktos mi skore z tylka oderwal!! aha no i raz to jak po wysmarowaniu sie nim siedzialam z nogą zalozona na noge to zrobilam sobie depilacje kolana i az mi krwinki popekaly :) no wiec uwazajcie dziewczyny bo lepi sie strasznie, najlepiej poczekajcie zanim cos zrobicie do calkowitego wyschniecia :) nie upie nastepnego opakowania.

aha co do celullitu to hmm moze cos tam zadzialal, ale jednoczesnie cwicze wiec to chyba raczej zasluga fitnessu :) potwierdzam ze skora jest faktycznie napieta i gladziutka :)

Bielenda-Super

tak jak ten z zielona herbata - poprostu rewelacyjny! co ja tu dużo bede pisac - napisałabym to samo co w recenzji zelu z zieloną herbatą.... tyle że w Bikini nie ma granulek z wit E, zapch jak dla mnie mniej przyjemny i gorzej się rozprowadza, ale rezultaty takie same! polecam!

To jeszcze nie ten

Żel ma miły zapach, jest wydajny. Szybko się wchłania, może aż za szybko, bo trudno wykonać masaż, kiedy on w mgnieniu oka znika. Tak więc na brzuch musiałam stosować większą ilość. Mimo tego błyskawicznego wchłaniania pozostawia trochę uczucia lepkości. Skóra po jego użyciu jest gładka, napięta, ale nieco mało nawilżona. Na rozstępy nie stosowałam (miałam inny preparat, a ten miał zwalczać celullitis i pomóc w wyszczupleniu), nie mierzyłam się, ale "na oko" nie wyszczuplił. Szukam lepszego.

yyy, on działa

Gęsty, galaretkowaty żel. Dość ładnie, delikatnie pachnie. Dobrze się rozprowadza i wchłania, choć trzeba uważać na ilość, nie można go wziąć za dużo, bo będzie robił białe smugi. Nie lepi się i nie zostawia tłustej warstwy, znika i mozna nakładać coś nawilżającego, choć i sam nieźle nawilża, przy samodzielnym stosowaniu nie odczułam żadnego wysuszenia czy ściągnięcia skóry. Lekko napina, ujędrnia, wygładza, wyszczupla, utrzymuje udka w dobrej kondycji. Rozstępów nie mam, więc nie mogę stwierdzić, czy na nie działa, ale uda przy jego tosowaniu po prostu ładnie wyglądają. Wydajny.