Pure Color EyeShadow Duo (stara wersja)

Pure Color EyeShadow Duo (stara wersja)

Cienie w 6 unikalnych połączeniach kolorystycznych w ciekawych opakowaniach.
Opakowanie zawiera 70% jaśniejszego cienia oraz 30% cienia ciemniejszego.
Cienie bezzapachowe.

Cena: / 3,6 g

ladne kolory-jakość przeciętna

Kiedyś na lotnisku dostałam zestaw 4 cieni w wersji nie do sprzedaży. W moim opakowaniu znajdują się dwa cienie matowe mleczna biel i ciemna czekolada oraz dwa brokatowe:imbirowy i cynamonowy :) W kasetce cienie prezentują się rewelacyjnie, na oku już trochę gorzej.

Cienie są miękkie, kremowe, łatwo łączą się ze sobą dając najróżniejsze wersje kolorystyczne. Jakość cieni jednaj jest przeciętna, podczas aplikacji osypują się, pigment na powiece dość szybko blednie, brokat ma tendencje do migrowania.

W sumie mam to w nosie, bo i tak je dostałam za darmo :) Dlatego nie ponosząc kosztów a tym samym nie będąc teraz rozczarowana wystawiam 3* :)Używam tego produktu od: sporadycznie

bez cienia rewelacji

Przeciętny, przeciętny, przeciętny cień. Miałam taki podwójny zestaw w kasetce GWP. Po prostu nie ma się o czym rozpisywać, cienie jak cienie, taki inglot albo inny bell, no może trochę aksamitniejsze...Może...Nie kupować chyba że na allegro za 1/3 ceny.

Używam tego produktu od:próby były
Ilość zużytych opakowań:jw

Wysoka cena za kiepską jakość.

Wysoka cena za kiepską jakość.
Łatwo się aplikują ale równie szybko znikają z powieki (bez bazy). Fajne kolorki i na tym koniec. Nie udało mi się ich zuzyć do końca, ponieważ pękły i zrobił się proszek ;( Nie rzucałam nimi ;), dbałam jak o jajko. Może miałam jakąś felerną partię ale już się pewnie nie dowiem, ponieważ nie zamierzam więcej wyrzucać pieniędzy w błoto.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

depilacja rąk

całkiem porządne

dostaja wielki plus ze trwalosc - nie zbieraja sie w zalamaniu powieki, dlugo wygladaja tak jak zaraz po aplikacji, oraz za to ze sie nie osypuja. nie daje pieciu gwiazdek za to ze na powiece wygladaja mniej intensywnie niz opakowniu . mam odcienie pale moon i mocha cup. rozczarowal mnie szczegolnie ten drugi, gdyz dlugo szukalam takiego kolorku, szkoda tylko ze na powiece jest jasniejszy:(

Używam tego produktu od:2 tygodni

Ładne, ale...

Piekne kolory! Śliczne opakowanie! Ale niestety - trwałość przeciętna!!! Nie znikają zupełnie z powieki, jednak niemiłosiernie zbierają się w załamaniu powiek. Za tę cenę można oczekiwać czegoś więcej. Poza tym - niezbyt duża gama zestawów do wyboru. Moim zdaniem nie sprawdza się takie ułożenie cieni (jaśniejszy cień dookoła, w środku mała ilość ciemniejszego odcienia). Trudno jest nabrać na pędzelek czy na palec jedynie odcień środkowy, mogą się mieszać.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Świetne - eleganckie

Świetne cienie (mam wersję Venus) - wyglądają tak profesjonalnie i elegancko na oku jak by makijaż był zrobiony przez profesjonalistę. Świetnie się łączą, lekko przechodzą jeden w drugi przy rozcieraniu. Super.

Nie wypowiadam się na temat trwałości, gdyż z zasady wszystkie cienie aplikuję na bazie i unikam wszelkiego ryzyka. Na bazie trwałość jest idealna - makijaż oka wieczorem wygląda tak samo jak rano.

Jedyny minus to cena. I pomyśleć, że tacy Amerykanie płacą za nie mniej mimo że zarabiają ogólnie więcej....

Używam tego produktu od: niedawna

super

Kupiłam, bo mnie zachwyciły. Zobaczyłam fachowo zrobiony przez wizażystę makijaż tymi cieniami, i ... oszalałam ;) Ja ma piękny delikatny żółty kolorek + brąz, ciemny, taki mocno czekoladowy. Niebieskie oko podkreślone tym brązem wyglada oszałamiająco. Jakość cieni też rewelacyjna. Kolory pięknie wyglądają na oku, trochę się mienią. Ale bardzo, bardzo delikatnie. Cień trzyma się na powiece godzinami. Bardzo ładnie wtapiją się w oko i ładnie modelują jego kształt. Bez załamań, nieestetycznego gromadzenia się na powiece. Po prostu super. Polecam z czystym sumieniem. No i są bardzo wydajne.

Bardzo dobre

Długo szukałam cieni, które nie będą zbierać się w załamaniach moich małych powiek i w końcu znalazłam:) (nr 2 Venus) Są naprawdę bardzo trwałe, ścierają się równomiernie, nie gromadząc w załamaniach i dopiero pod koniec dnia wymagają delikatnych poprawek. Nie są suche, a przez to i łatwo się nakładają i nie obsypują. Bardzo wydajne. Jedna gwiazdka mniej za opakowanie - i w moim pierwszym i w drugim nie wytrzymały zawiaski oraz za to, że pod koniec używania rozkruszyły się w pudełku - może dlatego, że trzymałam w nim aplikatory(?)

Cienie jak cienie ;)

Dobre cienie, nie są złe można by powiedzieć :D
Tym cieniom właśnie na tej zasadzie, nie mam nic do zarzucenia, no może oprócz średniej trwałości.
Opakowanie, jak zwykle w serii Pure Color piękne, gadżet świetnie prezentujący się w kosmetyczne :)
Sama jakość cieni też bardzo dobra, drobniutko zmielone, pięknie rozprowadzają się na powiece, nie osypują. Ja mam zestaw ciemnego, ciepłego brązu, oraz żółto-złotego. Kolory nie są typowo perłowe, są jakby matowe z milionem maleńkich drobinek. Wygląda to bardzo efektownie.
Jedynym minusem jaki widze, jest trwałość tych cieni- jest ona bardzo przeciętna :( dość szybko zbierają się w załamaniu powieki.
Właśnie dlatego zastanawiałam się czy dać im 3 czy 4 *, dostały 4 i jest to troche naciągana czwórka, bo za tą cene powinny nie tylko ładnie wyglądać i długo się trzymać, ale nawet śpiewać, tańczyć i recytować :D

****

Bardzo lubię te cienie . Moje ulubione kolorki to Venus różowo - brązowe , przyjemnie się je rozprowadza po powiece , nie są tępe , są okropnie wydajne , i to właśnie na nich nauczyłam się cieniować oko : D łączenie kolorów sprawia mi wielką frajdę , zlewają się one ze sobą w mgnieniu oka jak akwarele . Często , w przypadku innych cieni to muszę się kurczę nieźle namachać , żeby coś wycieniować - rączki jeszcze w tym nie mam wprawnej . Zastrzeżenia mam dwa : co do ceny - 170 zł to bardzo dużo za takie dwa kolorki , co do pacynek - mikrusińskie , ledwo je sie trzyma w paluszkach , pacynek nie zamykam w pudełku z cieniami - bo te wtedy się rysują i robi mi się z cieni proszek .

Jedne z najlepszych

Zanim zdecydowalam sie na zakup tych cieni...przetestowalam dobrze probki,maly zestaw tych cieni ktore dostalam jako darmowy prezent przy zakupie czegos tam....byla akurat taka promocja.
Same probki zrobily na mnie wrazenie...tak wiec z czystym sumieniem ....bo chodzi o dosyc spory wydatek....zakupilam te cienie ...maja fajne zestawienie kolorowe tak wiec nawet wybredna osoba cos dla siebie znajdzie.
Nie sa typowo prasowane....twarde...powiedzialbym ,ze maja dosyc kremowa konsystencje...tzn.wydaja sie "mokre"...nakladaja sie super....nie trzeba tej czynnosci powtarzac ...jedna warstwa wydaje sie wystarczajaca....utrzymuja sie naprawde dlugo...nie obsypuja...jedyny minus to maly aplikator..taki troche nie poreczny....ale mozna sie przyzwyczaic....no i opakowanie ...cudo...

piekny efekt

Jestem wlascicielka nr 04 - neptune, jest to jasny niebieski, taki zimny charakter cienia troszke przypomina meteoryty guerlaina zwlaszcza parme lunaire, choc absolutnie nie wpada w fiolet, ale jest zimny, ksiezycowy, na powiece wyglada rewelacyjnie. Drugi cien to granat, choc na oku to zimny, ciemny niebieski. Oba cienie sa ak pomiedzy pudrwoymi a perlowymi. Ladniutkie opakowanie, jak to estee, dwa gabkowe aplikatorki - wiekszy i cieniutki do kresek. Ja robie kreske ciemniejszym cieniem i efekt jest rewelacyjny.
Cienie sa trwale, wytrzymuja caly dzien.

Polecam do dziennego, delikatnego i interesujacego makijazu.