Clinique, Repairwear, Intensive Night Cream

Clinique, Repairwear, Intensive Night Cream

Bogaty w składniki, regenerujący krem dla skóry suchej. Redukuje drobne linie, zmarszczki. Dopasowuje się do naturalnego cyklu funkcjonowania skóry, zaopatrując ją w nocy we wszystkie niezbędne elementy, dzięki którym skóra odzyskuje równowagę i rano jest w doskonałym stanie.

Cena: 230zł / 30ml; 320zł / 50ml

Moja skora jest mieszana wiec balam sie troche ze krem bedzie za ciezki. Wiekszosc kremow powoduje u mnie wypryski i przetluszczanie. Bylam jednak pozytywnie zaskoczona. Krem jest bardzo dobry, wyrownuje koloryt, odzywia. Skora jest rozjasniona,wypoczeta i ma zdrowszy wyglad. Co do zmarszczek to nie jestem w 100% przekonana.Stosuje ten krem tez na dekolt i szyje i chociaz na szyi zmarszczki sa mniej widoczne to jednak mysle ze efekt moglby byc lepszy.

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1go

Świetny nawilżacz

Zaznaczyłam że kupię ponownie, jeśli będzie znów dostępny w drogeriach. Za wersję Lift nawet się nie biorę, jakoś nie potrafię zaufać tej nowości. Ale do rzeczy:
Kremik świetnie nawilża, uspokaja moją alergiczną skórę, chociaż zdarzają się dni gdy się nie lubimy, ostatnio moja skóra twarzy zmeiniła się z przetłuszczającej się do normalnej w kierunku suchej i tak o to pokochałam ten krem. Świetnie nawilża, wygładza koloryt skóry. Rano buzia jest taka świerza i promienna. Uwielbiam go. Nistety nie można go już nigdzie zakupić.

EDIT:-------------------------------------

Kremik bardzo dobry w swoim przedziale cenowym jednak znalazłam lepsze choć znacznie droższe. Jeszcze jedną rzecz nie tak drogą lepszą od tego kremu znalazłam która jest moim absolutnym uzależnieniem: Beauty Flash Clarins- cudo w tubce!!!

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 -30ml

super

MOj ulubiony krem na noc, skora jest po nim wypoczeta, rozjasniona i nawilzona. Krem nie uczula, ma przyjemny delikatny zapach, fajna konsystencje. Jest troche malo wydajny, ale ja rowniez smaruje nim dekolt i szyje, moze stad taki szybki ubytek tego cuda ze sloiczka.
Teraz mysle o zakupie jeszcze wersji pod oczy, wersji na dzien nie polecam strata pieniedzy, ale wersja na noc to strzal w dziesiatke.

Używam tego produktu od:2
Ilość zużytych opakowań: 8 miesiecy

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

DOBRYY

Krem jest DOBRY , skóra po nalozeniu kremiku znacznie gładsza, mięciutka!Widać znaczne efekty . Przeznaczony rowniez do wrażliwych cer .Dla mnie 5

Używam tego produktu od:22.06.2009

Cudo!!

Moja skóra jest trochę mieszana ale skłonna do wysuszeń a przy tym bardzo wrażliwa, dlatego zdziwiłam się że ten krem mnie nie uczulił, gdyż zwykle musiałam używać tylko tych "aptecznych" bo tylko te tolerowała moja skóra:(Od jakiegoś miesiąca używam próbki, którą dostałam do zakupów. Kremik jest cudowny!Koloryt eis wyrównał, skóra znacznie gładsza, mięciutka!Widać znaczne efekty!!Po skończeniu gratisika biegnę do sephory kupić normalne opakowanie-trochę drogie ale wiem że żałować nie będę!!POLECAM!!Nawet do wrażliwych cer!!!
Cd. Recenzji (po miesiącu używania ):
Wczoraj byłam w sephorze żeby kupić to cudo i Pani mi powiedziała, że jest to krem dla Pań 40+....:(((Spytałam więc też innej Pani( bo często bywa tak, że każda mówi co innego),która to potwierdziła niestety:(Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:-

GENIUSZ :)

Z czystym sumieniem mogę napisać że to mój absolutny faworyt!

Mam niezwykle wrażliwe okolice oczu i mimo iz stosując kreny na noc omijałam oczy szerokim łukiem, budziłam sie z gigantycznymi opuchnięciali.

Mam cerę mieszaną a używam wersji do cery suchej i budzę się rano z cudnie promienną twarzą :) (wcześniej stosowałam np. clarins nuit do cery mieszanej i budziłam się z tłustą warstwą na twarzy, opuchnięciami i rozszerzonymi porami brrrr)

Zmarszczki mimiczne wyprasowane, koloryt cudnie wyrównany, pory zmniejszone, zastanawiałam się parę razy czy warto robić makijaż ;)

Używam tego produktu od:2mce
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

skuteczny

No cóz, mam sporo więcej niż 25 lat:), ale z tego kremu jestem zadowolona. Pięknie się wchłania, mam wrażenie rozjaśnionej, wypoczętej buzi następnego ranka po aplikacji. Coś tam lekko wyprasował wokół ust i oczu:)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kilka duuuużych próbek

super, lecz niestety...

Zachęcona pozytywnymi opiniami na Wizażu pospieszyłam do Sephory po próbkę tego kremu.
Może nie pierwszego ale już od drugiego, no może trzeciego poranka moja cera zaczęła wyglądac świetnie. Byla rozjaśniona, dobrze nawilżona, wygładzona.
Powiem krótko, wyglądałam super o poranku, co rzadko się zdarza, zwłaszcza odkąd skończyłam 30-tkę :-)
Po tak pozytywnej ocenie próbki, podjęłam decyzję o zakupie pełnowymiarowego słoiczka i tu spotkało mnie spore rozczarowanie: okazało się że krem ten został wycofany z produkcji i nie można go już kupic w żadnej perfumerii, przynajmniej w mieście, w którym mieszkam.
Konsultantka firmy Clinique wyjaśniała mi, że krem ten posiadał starą przeciwzmarszczkową formułę, z której się wycofano.
Podobnież na jesieni ma byc wprowadzony nowy krem na noc dla tego przedziału wiekowego.
Poczekamy, zobaczymy...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedna próbka

uwielbiam

Ten krem daje mi mnóstwo radochy. Wieczorem kiedy zrobię juz demakijaż i posmaruję się tym kremem... stawiam lustro i nie moge się napatrzeć. Rano z kolei cerę mam wypoczętą, promienną i mięciutką.
Właściwie używam go codziennie. Mój KWC wśród kremów na noc.

Krem jakich malo!!

wyglada jak budyn,rozsmarowuje sie jak maselko,wygladza rozjasnia,twarz z dnia na dzien jest piekniejsza!wchodzac z rana do lazienki nie moglam uwierzyc ze to moja twarzyczka:)po paru dniach juz widac bylo efekty,nie jest za tlusty.KOcham produkty Clinique!!s i powiem wam ze juz od dobrych lat nie widze zadnych plam,krostek,zaskorniakow.Ale wracaja do kremu,ten krem chyba zostal przez boga wyslany do naszych slepikow:))aha i jest Mega Wydajny!!

Używam tego produktu od:7 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:wtrakcie pierwszego

CUDOWNY

Krem jest tak wspaniały, że nie sposób go przechwalić. Nie ukrywam, że zainteresowałam się nim po świetnych opiniach na Wizażu i na MUA :) Po użyciu próbki wiedziałam już, że kupię ten kremik. Tak też zrobiłam kilka tygodni temu i jestem zachwycona widokiem swojej buzi każdego ranka od paru tygodni :) Jak już napisały inne Użytkowniczki, krem ma konsystencje masełka, ale wchłania się bardzo dobrze. Ja nakładam sporą ilość, bo lubię rozpieszczać moją skórę :) fakt, że trochę się błyszczy po nałożeniu, ale to przecież na noc, więc sie nie czepiam, zwłaszcza zważając na ilość nakładanego przeze mnie kosmetyku :) Krem nawilża, odżywia, dopieszcza, rozjaśnia, reguluje, pomaga problemowej cerze, no cudo po prostu i to bez przesady... :)
Na pewno kupię ponownie, choć jak kupowałam to używane obecnie opakowanie, to myślałam raczej o kuracji, chociaż 25 lat już skończyłam :) myślę też o wersji "lift", też zachwalanej, ale na tą tym bardziej jestem za młoda. Chyba kupię "lift" jako kurację a z tą wersją zaprzyjaźnię się na dłużej...;)

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1/3 opakowania 50 ml, ale grubo nakładam ;)

Jeden z najlepszych

Swietny! Po pierwsze - krem jest bardzo wydajny, mimo uzywania co wieczor nie zauwazylam znaczacego ubytku w sloiczku. Po drugie - gesta konstystencja latwo sie wchlania, dobrze nawilzajac buzie i niwelujac zmeczenie. Podsumowujac - rano moja skora wyglada na wypoczeta, jakby rozswietlona i gladsza. Po prostu cudo, juz sie z nim nie rozstane :)Używam tego produktu od: miesiaca