Rejuvi, e Eyebrow Revitalizer (Odżywka do brwi)

Rejuvi, e Eyebrow Revitalizer (Odżywka do brwi)

Zawiera mieszankę witamin i wyciągów ziołowych, które w naturalny sposób oczyszczają cebulki brwi i stymulują mieszek.
Jest to naturalny, ekonomiczny i wygodny sposób upiększenia brwi. Przy codzienny stosowaniu można zauważyć znaczącą poprawę w wyglądzie i dotyku brwi już po upływie dwóch tygodni.
Dla uzyskania optymalnych rezultatów nakładać oszczędnie na brwi na noc używając szczoteczki. Przerwać stosowanie na kilka dni, jeśli wystąpi jakiekolwiek uczucie dyskomfortu. Następnie wznowić kurację i stosować co drugi dzień. Unikać kontaktu z oczami.
Odżywka polecana jest dla kobiet, które:
- mają słabe brwi, ponieważ wyrywały je lub goliły,
- mają rzadkie brwi z uwagi na proces starzenia,
- mają bardzo rzadkie brwi po nieudanym makijażu permanentnym,
- dla kobiet którym brwi wypadają.

w tuszu
żel
odżywki do brwi
stymulujące wzrost

Polecam, bo naprawdę działa!

Moim zdaniem odżywka ta działa, tylko trzeba przeczekać te wszystkie minusy o których pisała moja poprzedniczka... Tzn piekące uczucie wokól brwi, schodząca skóra (może nie płatami ale jednak) i cała reszta o której pisze Chwalona. Może te minusy nie sa zbyt komfortowe, ale po dłuższym stosowaniu i jak już wcześniej wspomniałam &quot;przeczekaniu najgorszego&quot; odżywka daje rezultaty. No i z częstszym stosowaniem dokuczliwe uczucia zanikają. Brwi są gęściejsze i jest ich nieco więcej, przekonałam się na własnej skórze. Miałam bardzo delikatne i cieniutkie a odrosły tak że nawet koleżanki zauważyły, więc chyba jednak coś wtym jest... :) Ja osobiście polecam :)

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki po 9 ml

Nie

Ja ten produkt dodałam , więc ja go pierwsza skomentuje .

Moje naturalne brwi są grube i dość ciemne oraz każdy włosek na brwiach rośnie w inną stronę , ciężko je wymodelować. Kiedyś , a raczej cały czas , reguluje je albo zbyt cienko albo są nierówne . Z desperacji po nieudanym regulowaniu brwi , postanowiłam że kupuje sobie jakiś preparat na brwi , aby ewentualnie po nieudanej regulacji użyć tego produktu żeby jak najszybciej moje włoski na brwiach zaczęły rosnąć i doszły do normalnego kształtu , żebym mogła je na nowo wyregulować . Kupiłam ten produkt na allegro , kosztował dużo ponad 100 zł to jest bardzo dużo a efektów żadnych nie miała wręcz same minusy.

- po posmarowaniu tym płynem brwi , zaczęła mnie piec skóra
- po 4 dniach stosowania zaczęła mi schodzić skóra z brwi ( płatami mi schodziła )
- wysuszał skórę brwi i w okół brwi , zdzierałam tą skórę z twarzy , nie dało się tego ukryć pod żadnym pudrem okropnie to wyglądało
- nie zauważyłam żeby zaczęły mi rosnąć brwi lub żeby się zagęściły ( rosły w swoim naturalnym tępię )
- miałam wrażenie że im zaszkodził ten preparat , włoski były jakieś wysuszone
- nie odpowiada mi zapach tego produktu śmierdzi jakąś cebulą plus czosnek ,jakieś zioła oraz substancje chemiczne
-specyfik przypomina mi z koloru bursztyn
- zła aplikacja ( pędzelek taki sam jak do malowania paznokci , bardzo ciężko smaruje się brwi tym pędzelkiem , właściwe nie dociera do cebulek brwi , tylko smaruje je powierzchownie , trzeba nacisnąć mocniej pędzelek żeby substancja dotarła do cebulek brwi )
-zostawia na brwiach kolor brązowy , jednak po zmyciu go wodą nie barwi włosków
-buteleczka jest szklana ( z grubszego szkła )
-substancja ma konsystencje ciekłą
- cena zbyt wysoka
- trudna dostępność

Reasumując

Produkt zaszkodził moim brwią , szczególnie skórze brwi i w okół brwi , wyżera skórę po czym ona schodzi i roluję się na brwiach , nie zauważyłam szybkiego odrastania i zagęszczania , produkt się nie nadaję bo wyżera delikatną skórę brwi .. Dlatego jakbym mogła nie oceniałabym ten produkt ale jak muszę to daję pół gwiazdki NIE POLECAM TEGO PRODUKTU !

Używam tego produktu od: używałam miesiąc i podejmowałam próby z tym produktem . .ale już nie używam już
Ilość zużytych opakowań: 1 op