Repairwear, Intensive Night Lotion

Repairwear, Intensive Night Lotion

Bogata w składniki, regenerująca emulsja dla skóry mieszanej i tłustej. Redukuje drobne linie, zmarszczki. Dopasowuje się do naturalnego cyklu funkcjonowania skóry, zaopatrując ją w nocy we wszystkie niezbędne elementy, dzięki którym skóra odzyskuje równowagę i rano jest w doskonałym stanie.

Nadaje się do cery tłustej i mieszanej. Produkt przetestowany alergologicznie. Bezzapachowy.

Przesusza bardzo! i Zapycha

Jestem zachwycona tym niesamowitym matem,ktory pojawia sie juz kilka sekund po nalozeniu kremu:) Myslalam,ze w przypadku mojej cery jest to zupelnie niemozliwe! A tu prosze MAT TOTALNY do samego rana:) Na kolejny plusik zasluguje fakt,ze pory sa znacznie zwezone i obkurczone-jest to niestety efekt chwilowy-do zmycia preparatu. Poza tym idealnie wygladza buzke,powoduje,ze jest aksamitna w dotyku...ale cos za cos-nie ma odzywienia,nie sadze,ze wygladzi zmarszczki-jesli ktos posiada-strasznie PRZESUSZA! Po kilku aplikacjach skora schodzila mi platami!!! Myslalam,ze natrafilam na swoj KWC,a tu kolejny bubel Clinique:(Niestety odejmuje 2 gwiazdki-otoz ten "CUD"zapchal mi twarz-na linii brody szczegolnie! Nie miewam takich niespodzianek na twarzy-cos okropnego. Wnioskuje,ze mam chyba najbardziej klopotliwa cere na swiecie:( Wiekszosc zachwalanych produktow mi nie sluzy...poddaje sie!Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:30 ml

nie dla mnie;(

A ja mam mieszane uczucia... kremik jest bardzo dobry, super nawilza, wygladza, moja buzia jest w lepszej kondycji, zmarszczki sa splycone,jest naprawde godny polecenia, ale jak dla mnie ma jedna wade :( Mam wersje do cery tlustej, a wstajac rano moja buzka strasznie sie swieci! nie wiem czym to jest spowodowane... moze tym ze na dzien stosuje kremik chanel, moze sie nie lubią :) Jednym slowem polecam, jest naprawde fajny...

musze odjąć dwie gwiazdki, niestety zapchał mnie totalnie :( na początku wszystko było super ale po dłuższym stosowaniu moja cera wygląda dużo gorzej!
Używam tego produktu od; paru miesiecy

boski poprostu

miałam wcześniej Primodiale Lancoma i nie powiem - niezły był :) ale ten jest rewelacyjny!!!! nie wiem jak krem, bo jego nie posiadlam jeszcze :) ale lotion jest lekki, szybko się wchłania a twarz po nim po dosłownie kilku sekundach jest mile matowa i gładka jak jedwab...!!! coś niesamowitego

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

pierwsza depilacja bikini

Rewelacyjny

Działa jak obiecuje, regeneruje a skóra po aplikacji jest matowa i gładka. Nie wysusza! Dla mnie najważniejszy jest rzadko opisywany aspekt stosowania tego kosmetyku. Panie, które kładą się do łózka nie same będą zachwycone, że krem, który tak wspaniale działa na ich skórę nie klei się, nie błyszczy, nie maże, nie lepi. No i nie obudzą się panie przy boku mężczyzny z twarzą błyszczącą jak kostka masła. Ten kosmetyk powinien się znaleźć w łazience każdej kobiety narzekającej na przetłuszczającą się cerę.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

miło zaskakuje

Kupiłam na strawberrynet bo był w dobrej cenie i bardziej z ciekawości niż z potrzeby.
Podsumowuję krem na bdb:
- lekka konsystencja,
- szybko sie wchlania,
- skóra jest matowa, napięta i miła w dotyku,
- lekko matowi, ale nie wysusza,
- poprawia koloryt,
- nie zapycha.

Używam tego produktu od: kilka tyg.

Miłe zaskoczenie

No to muszę przyznać, że ten kremik pozytywnie mnie zaskoczył. Nie przepadam za Clinique i w zasadzie pewnie nigdy bym po niego nie sięgnęła, gdyby nie tak pozytywne recenzje. Najpierw próbka - skóra faktycznie w nocy przestała szaleć a strefa T nie przetłuściła się na maksa. Kupiłam więc produkt pełnowymiarowy i im dłużej go używam, tym bardziej doceniam. Jest wydajny, łagodny dla skóry, szybko się wchłania a w nocy pomaga skórze odpocząć. Gdyby jeszcze nie ten zapach... Może nie śmierdzi, ale zapachem też nie bardzo można to nazwać, na szczęście nie jest to intensywna woń i tylko podczas aplikacji przeszkadza. Gdy go kupowałam konsultantka w Sephora powiedziała mi, że cała linia Repairwear zostaje wycofana, a na jej miejsce wchodzi "YOUTH SURGE". Ma to być odpowiednik. Nazwa Repairwear dostaje natomiast końcówkę LIFT i będzie przeznaczona po 40 roku życia. Mam zatem nadzieję, że nowy produkt będzie równie skuteczny co stary a zmieni się tylko nazwa. Z drugiej strony nie rozumiem po co zmieniać coś co jest tak świetne.. żeby to popsuć...???Oby nie...

Nocne ukojenie

No w końcu,po długim i żmudnym poszukiwaniu preparatu,przeciwzmarszczkowego do mojej dojrzałej,tłustej,naczyniowej ,alergicznej z rozrszerzonymi porami cery ,zaryzykowałam i kupiłam tą emulsję.Używam -dzisiaj mija miesiąc.Nigdy nic nie wchłaniało mi się tak jak ten preparat.Rano nareszcze jestem nie tłusta,wygładzona i co najlepsze o jednakowym kolorycie.Napewno dokupię jeszcze wersję na dzień.Jestem bardzo zadowolona z efektów.Od miesiąca nie wyskoczyło mi nic na twarzy,a to dla mnie duży sukces.Z bólem serca wydałam 220zł,ale bardzo się opłacało.Preparat nie wiem na jak długo wystarczy,ale myśle,ze na dwa miesiące napewno.Nie zawiódł mnie,myśle ,że Was też nie zawiedzie.Używam tego produktu od:miesiaca

Pozwolę sobie o dopisanie recenzji na temat tego kosmetyku.Tak jak pisałam wcześniej jestem nim zachwycona i podtrzymuje nadal.Zakupiłam nastepną butelkę,dużo wcześniej,bo myslałam ,że starczy na dwa miesiące.Starcza na dwa i pół miesiąca.Moja cera tak się poprwaiła,że znajomi nie wierzą ,że tak mam zadbaną i ujędrnioną buzię.Ponoc wyglądam lepiej ,niż rok temu.Sama widzę poprawę nie wiarygodną.Po tych 10 tygodniach stosowania moje zmarszczki między oczami są prawie niewidoczne.Skóra się pogróbiła,że popękane naczynia przy nosie też jakoś się pochowały.Jeszcze niedawno ,skupiałam się tylko na nich jak je ukryc,teraz zapomniałam ,że jej mam.Super

super :)

Idealny dla mojej przetłuszczającej się cery. Leciutki, bezzapachowy (chociaż wyczuwa się lekki, mało przyjemny zapaszek, do którego jednak szybko się przyzwyczaiłam), nie zatyka porów. Świetnie nawilża i sprawia, że rano twarz mi się nie błyszczy, jest wypoczęta, wygładzona i ma ładny kolorek. Używam go po zastosowaniu serii 3 steps Clinique dla cery mieszanej i przetłuszczającej się.
To pierwszy krem na noc, który nie powoduje na mojej twarzy podrażnień i wyprysków. POLECAM!!!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

dobry nawilzacz

bardzo lubie ten lotion. swietnie sie wchlania i dobrze nawilza moja mieszana cere. nie wiem jak bardzo wygladza on zmarszczki o ile jakikolwiek kosmetyk jest w stanie to zrobic. Ja go lubie bo nie zapycha porow a twarz po nim wyglada dosc przyjemnie i gladko. Odejmuje jedna gwiazdke za cene w Polsce! ja tak jak i poprzedniczka kupuje ten specyfik zawsze za granica gdzie potrafi on kosztowac w wieeeleee mniej. Ogolnie kosmetyk wart polecenia! ale... cena

Używam tego produktu od:2 lat z przerwami

Dobry dla trzydziestolatek

Jeden z niewielu kosmetyków które mozna stosować przy tłustej, trądzikowej cerze. Nie tłuści, nie zapycha porów, bardzo ładnie sie wchłania i człowiek nie świeci się śpiąc. Dobrze nawilża, ujędrnia i uelastycznia skórę. Zauważyłam poprawę kolorytu natomiast nie zauważyłam zwężenia porów.
Juz nie kupię bo mam więcej lat i potrzebuję kosmetyk cieższego kalibru. Zawsze kupowałam w strefie bezcłowej lub za granicą.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: ze 3 fiolki.

Absolutne KWC

Absolutne KWC. Podobnie jak AfroJazz i mnie konsultantka Cinique probowala odwiesc od zakupu tego cuda. Jak dobrze, ze nie posluchalam! Kremik jest cudowny - lekki, idealnie sie wchlania, odzywia skore i wyrownuje koloryt. Uzywany w tandemie z 15-minute turnaround facial daje REWELACYJNE efekty. Jest bardzo wydajny, ale to chyba typowe dla produktow Clinique w ogole. Z pewnoscia jeszcze go zakupie pomimo wysokiej ceny bo przynajmniej widac za co sie placi :-)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno

super

Wciaz szukalam czegos na noc, po czym rano wstane z twarza w jednolitym kolorku i gladka, a nie z odciskami, przebarwieniami i wypryskami. Wiekszosc kremow zapychala moje pory badz pozostawiala tlusty film. Szukalam, szukalam i wkoncu posluchalam rad - i juz wiem ze warto bylo! Ten lotion jest doskonale wchalniajacym sie produktem, odzywia skore wiec rano jest zdrowa i gladka. gdyby nie to ze bladzioch ze mnie i ze skora ma tendencje do swiecenia sie w ciagu dnia to w ogole nie stosowalabym fluidow.
Nie pozostawia filmu na skorze ani niczego takiego.Nie wycieram resztek w poduszke bo wszystko ladnie szybciutko sie wchlania. Jest wart swojej ceny i bede go polecac - a do tego duzy plus- ma za swoje zadanie rowniez powstrzymywanie oznak starzenia co jest dodatkowym atutem! POLECAM!

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1szego