Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Indola, Advanced Milk Complex Vitality Shampoo 3 Combination (szampon do włosów mieszanych)

Indola, Advanced Milk Complex Vitality Shampoo 3 Combination (szampon do włosów mieszanych)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 200 ml
Cena 20,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Innowacyjny szampon do włosów zawierający AMC oraz składniki nawilżające włosy. Specjalnie sformułowany dla suchych włosów z przetłuszczającą się skórą głowy. Efektywnie myje włosy nawilżając je i odżywiając na całej długości, pozostawiając je czyste, zdrowe i błyszczące.

AMC - Advanced Milk Complex jest to unikalny kompleks makro- i mikroelementów oraz związków nawilżających, bogaty w aminokwasy, będący źródłem tłuszczy, witamin i protein.

MACRO: kompleks wodorowęglanów, tłuszczy i protein mlecznych, składników roślinnych bogatych w witaminy A i E. Powodują one wzrost kondycji, witalności i odżywiania włosa polepszając strukturę i wygląd.

MICRO: system hydroprotein mlecznych oraz ich pochodnych zawierających unikalne aminokwasy oraz aminokwasy pochodzące z mleka. Aminokwasy mleczne poprzez swoją naturę wnikają głęboko w strukturę włosa, odżywiając ją i regenerując. Dwa z nich: kwas glutenowy i prolina mają zdolność utrzymywania odpowiediej wilgotności włosa.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Spełnione obietnice :)

Pseudonaukowy bełkot na buteleczce (patrz zgłoszenie) nie wzbudza zaufania ;) Ale TO DZIAŁA! Mam delikatne, podatne na przesuszenie włosy z tłustą skórą głowy. Po umyciu tym szamponem skóra mniej się przetłuszcza (zdarza mi się myć włosy raz na dwa dni - przedtem nie było to możliwe). Loczki są miękkie, nie przesuszone, i się nie elektryzezują :) Szampon ładnie pachnie i jest dość wydajny. Odejmuję gwiazdkę za opakowanie - ładne, ale ma duży, odkręcany korek, niepraktyczny pod prysznicem.Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  137
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  87
  recenzji

  52
  pochwał

  8,52

 3. 3

  0
  produktów

  65
  recenzji

  56
  pochwał

  7,07

Zobacz cały ranking