AA, AA HYDRAoxygen, Mleczko do demakijażu twarzy

AA, AA HYDRAoxygen, Mleczko do demakijażu twarzy

Delikatne mleczko zawierające w swoim składzie m.in. wyciąg z magnolii, alantoinę, pantenol i aktywny tlen. Ma trochę rzadką konsystencję, ślicznie pachnie. Znakomicie i bardzo szybko usuwa makijaż z twarzy nie wysuszając i nie ściągając skóry. Buzia jest po nim gładka dobrze nawilżona i dotleniona. Jedyna wada - bardzo szczypie, gdy trochę mleczka dostanie się do oka. Ale ogólnie bardzo polecam. Cena też jest przystępna - ok. 10 zł, za 200 ml butelkę.

Wróc :)

Bardoz dobre mleczko, nie uczulające, nie podrażniające o idealnej konsystensji .. Do tego świetnie nawilża, dobrze zmywa makijaż nie ważne czy oczu czy twarzy, radzi sobie z każda ilością maskary :) Ogółem bardzo dobre mleczko . eh.. niestety wycofali z produkcji.. ale mam jeszccze go w domu :P

Używam tego produktu od: dwóch lat

Jedno z ulubionych

Bardzo lubie to mleczko szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Ze swojego zadania wywiązuje się znakomicie, dokładnie oczyszcza twarz z makijażu i wszystkich innych nieczystości ;) mimo dość wrażliwej cery nie podrażnia mi jej, ani nie ściąga, pozostawia miłą w dotyku, zaryzyuje stwierdzenie że wręcz dlikatnie nawilża. Jedyne co mi się w nim nie podoba to dość wodnista konsystencja, ja lubie gęste, treściwe mleczka.

Dobre mleczko

Mleczko ma bardzo rzadką konsystencję, jest bardzo leiste, troche spływa z twarzy. Bardzo ładnie pachnie, szybko i bezproblemowo usuwa makijaż. Faktycznie jak dostanie sie do oka straszliwie piecze, ale pozatym dobry kosmetyk.

WŁOSY lokówka

są lepsze

Pierwsze mleczko jakiego zaczęłam używać, mam do niego sentyment ;) Ma miłą, ale lekko oleistą konsystencje, trochę lepiącą. Służy mi do demakijażu głównie oczu, bo na inne partie twarzy jest za tłusty. Nie podrażnia, nie uczula skóry, jest bezzapachowe, ale mało wydajne. Ogólnie takie sobie.UIlość zużytych opakowań: 2

Dobre

Bardzo lubię produkty AA, to jedna z firm na których mogę zawsze polegać i obejdzie się bez przykrych niespodzianek. To mleczko, podobnie jak mleczka z innych serii, bardzo dobrze oczyszcza skórę i dokładnie usuwa makijaż. Dość wydajne. Jednak mimo wszystko wole mleczko z linii pomarańczowej - klasycznej, bo to może odrobinę szczypać w oczy.

ciut podrażnia

Faktycznie twarz jest odświeżona po użyciu, podobnie jak zielone mleczko z tej firmy ma dobre zdolności oczyszczania twarzy z makijażu, nie zużywam go przy tej czynności więcej niż powinnam.Dałabym 4 gwiazdki, gdyby nie fakt, że miałam nieprzyjemność doświadczenia bliskiego spotkania tego mleczka z moimi oczami. Efekt - pieczenie i zaczerwienienie spojówek (a wrażliwych oczu to ja nie mam).W sumie: nawet nieźle mi służy, jeżeli tylko nie robię nim demakijażu jak jestem już zmęczona i niezbyt przytomna.