Alga Q10+Omega Plankton, Krem nawilżająco-wygładzający na dzień

Alga Q10+Omega Plankton, Krem nawilżająco-wygładzający na dzień

Intensywnie nawilżający krem z naturalnymi wyciągami z alg z Archipelagu Brehat. Zawarty w kremie intensywnie nawilżający jedwab morski tworzy na skórze niewidzialny "elastyczny opatrunek", który chroni ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Omega plankton intensywnie i głęboko odżywia naskórek oraz zapobiega utracie wilgoci. Kompleks witamin E i C uzupełnia niedobory witamin w skórze. Zastosowany w kremie koenzym Q10 tzw. "eliksir młodości" opóźnia efekty starzenia i przyspiesza odnowę biologiczną skóry. W efekcie krem łączy w sobie lekkość, niezwykłą siłę nawilżania, wygładzania i ochrony. Egzotyczne składniki "morskiego koktajlu" poprawiają kondycję skóry zapewniając jej zdrowie, świeżość i promienny blask.

Dobry :-)

Bardzo przyjemny kremik, konsystencja troszkę zbyt gęsta co powoduje oporne rozprowadzanie na skórze, ładny , świeży zapach, lekko niebieski kolorek. Dobrze nawilża, skóra staje się jędrna i jakaś taka rozjaśniona :-). Pozostawia tłusty film, który u mnie niestety nie wchłania się nawet po dłuższym czasie, dlatego przed nałożeniem podkładu przecieram twarz tonikiem.

Dobry, ale ...

Sam kremik jest całkiem niezły. Ma taki przyjemny lekko morski kolorek, dość przyjemny zapach- no to algi ni to coś słodkiego. Konsystencja nie za gęsta nie za lekka. Trochę ciężko go rozsmarować, robi wrażenie jakby "tępego". Chwilę po rozprowadzeniu na twarzy pozostaje świecąca i lepiąca się warstwa, która jednak szybko się wchłania.Buzia jest dobrze nawilżona i odżywiona, sam krem w sobie mi się podoba, ale odejmuję gwiazdkę za wyjątkowo brzydkie opakowanie- tandetny cięzki plastik robi na mnie złe wrażenie.

ok

Hmm, to mój pierwszy krem z literką Q. Działa rzeczywiście, czuje się po nim taka wypoczęta, to tak jakby robił mi masaż ;-), dobrze nawilża, tylko ten zapach, myślałam, że będzie bardziej taki morski, a on jest taki...po prostu nieładny, po prostu chemiczny, dlatego tylko 3 gwiazdki

Świąteczny makijaż

świetny, działa!

Kremik zasługuje na pochwałę. Najpierw miałam próbki i zadziałały tak świetnie, że go kupiłam. Super nawilża, cera nie jest po nim ściągnięta, jak po niektórych kremach nawilżających. Wygładza również i jakoś tak odświeża.Buzia trochę się świeci, ale jego zadaniem nie jest przecież matowanie.Nie wałkuje się, jest bardzo dobry pod makijaż.Ma bardzo przyjemną, leciuteńką konsystencję (lżejszą niż np. Nivea Soft), ładnie pachnie (choć zapachowcom mógłby chyba przeszkadzać) i ma ładny lekko zielony kolorek :)