Doigts de Fee (zestaw trzech lakierów i brokatu)

Doigts de Fee (zestaw trzech lakierów i brokatu)

Zestaw trzech 3ml lakierów do paznokci i słoiczka z brokatem ma służyć wykreowaniu oryginalnego manicure. Dzięki szybko schnącemu i dobrze kryjącemu lakierowi, wystarcza nanieść jedną jego warstwę na paznokcie. Specjalnie opracowany pędzelek pozwala na łatwą aplikację, podobnie szybki i równie prosty w obsłudze jest brokat (przypominajacy bardziej drobne, kuliste cząsteczki niż właściwy brokat; na paznokciach zresztą też nie przyjmują one wyrównanej struktury).

Natychmiast po pomalowaniu lakierem paznokieć należy umieścić w słoiczku z brokatem, i obrócić kilka razy. Po wyjęciu z opakowania, nadmiar brokatu należy zdmuchnąć. Zestaw pozwala także na kreowanie bardziej skomplikowanych wzorów na paznokciach, przez nanoszenie borkatu na np. jeden tylko kolor (zestaw jest tak opracowany, aby lakiery komponowały się ze sobą).

Produkt występuje w kilku zestawach kolorystycznych, z różnymi odcieniami brokatu.

Czy on nadal istnieje?

Lakier dostalam w prezencie od kolezanki rok temu w wakacje. Nie widzialam go nigdy w Polsce i w sumie zastanawiam sie, czy nadal jest dostepny.

Moj lakier jest teoretycznie brazowy z zewnatrz, ale po pomalowaniu nim paznokci okazuje sie, ze jest czerwony. Wlasciwie wisniowy.
Kolor bardzo ladny, buteleczka rowniez prezentuje sie niezle.
Lakier wytrzymuje nadzwyczaj dlugo bo okolo tygodnia.

Jedynym mankamentem tego produktu jest szczoteczka...jest strasznie krotka i trudno nia pomalowac paznokcie. Przynajmniej ja mialam problemy :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

ciekawy efekt

Bardzo ladnie sie prezentuje na paznokciach w sztucznym swietle, nie wiem ile jest kolorow brokatu, ale moj jest wpadajacy w seledynowy. Uzycie proste, spektakularny efekt, gorzej ze zmywaniem, ale i tak do przezycia. Na imprezy doskonaly wybor

nic nie warte

Straszny gniot!Jak lubie ta firme, a zwlaszcza jej produkty do paznokci to ten zestawik jest straszną wpadką.Mam zestaw w odcieniach brazu z brokatem (tzn jakimis matowymi opilkami)Lakiery sa ok. Fajne male buteleczki, dobrze kryja. Ale ten brokat ani nie swieci, ani nie ma efektu.Nalozenie go jest wrecz niemozliwe. Do pudeleczka nie da sie wlozyc palca, palcem nakladac tez nie, bo od razu sie odciska, a nasypujac go starczylby na 2 razy. Koszmarnie niewydajny "brotak" a na dodatek efekt beznadziejnyladniej wyglada na paznokciach brokacik kupiony za 2-3 zlote w kiosku.Generalnie pomysl nietrafiony. lepiej zaczeli by sprzedawac takie male lakiery i tyle, bo ten zestaw to zwykle naciagactwoIlość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

Studio fryzur kucyk Beyonce

to ma być Bourjois?

Mam dokładnie taki zestaw, jak na zdjęciu: trzy kryjące lakiery i biały brokat. Miałam zamiar ocenić produkt po dłuższym czasie używania, ale nie wiem, czy takowy będzie: strasznie się rozczarowałam, choć bardzo Bourjois lubię. Przede wszystkim, aplikacja: lakierki nakąłdają się szybciutko, kryją na 100% za pierwszym razem, szybko schną itp, ale włożenie łapy z pazurami do tego ustrojstwa, pudełeczka z brokatem, przekracza moje zdolnosci manualne. Przy próbach wsadzenia palca zgodnie z ilustracją na opakowaniu, połowa pozostaje odkryta, przy próbach jakiego takiego wpakowania pazura w proszek brokatowy, brzegi opakowania ściągają mi lakier, co to jest!!!Dalej: trwałość. Ja rozumiem, że jest to brokat, więc, w założeniu, większość kobiet pomaluje się nim na imprezę, ale ja próbowałam zastosować go na dzień, w wyniku czego tego samego dnia miałam odpryski - ten cholerny brokat ma na paznokciu strukturę pumeksu, zahacza wiec o wszystkie ubrania, kanapy itp, i powolutku się ściera. Co do samego wyglądu - jest rzeczywiscie ładny, ale na wieczór, bo w dziennym świetle manicure wygląda jak matowy, dziwny. Brakuje mi jakiegokolwiek połysku - bo te grudki brokatu (jakaś taka struktura małych kryształków) są matowe, niestety (dlaczego, dlaczego się to wogóle nazywa brokatem???).Słowem - nie polecam, chyba, że ktoś szuka właśnie takiego efektu, i nie liczy na trwałość.

bajerek

Miałam zestaw szaro niebiesko fioletowy z gwiazdkami. Gęsty, dobrze się nakłada, trochę długo schnie. Trwały, twardy, nadaje ładny połysk. Można nakładać jeden kolor na drugi, otrzymując ciekawe efekty. Jedna warstwa daje efekt półtransparentny, dwie mocno kryją. Niestety, gwiazdki słabo się trzymają i szybko odpadają. Nie gęstnieje w buteleczce. Wydajny.