Plantacea, Krem łagodząco-nawilżający pod oczy

Plantacea, Krem łagodząco-nawilżający pod oczy

Krem opracowany został z myślą o codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu, szczególnie podatnej na podrażnienia. Krem łagodnie pielęgnuje, nawilża i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska. Kompleks naturalnych witamin A+C+E z owoców i pestek rokitnika, zapewnia skuteczne i dobroczynne działanie na skórę. Dzięki naturalnemu źródłu pochodzenia gwarantuje skórze pełne bezpieczeństwo. Krem został wzbogacony ekstraktem z białej herbaty, który zapobiega przedwczesnemu powstawaniu zmarszczek. Wspomaga również mikrokrążenie i w efekcie zmniejsza worki pod oczami.
Uwzględniając specyficzną budowę delikatnej skóry wokół oczu i większą podatność na procesy starzenia, w kremie zawarto specjalne proteiny roślinne utrzymujące właściwy poziom nawilżenia i zapobiegające utracie wody z naskórka. Ponadto proteiny te mają zdolność wnikania w głąb skóry i wypełniania drobnych zmarszczek, dzięki czemu wygładzają kontur oka.
Kompleks łagodzący, w którym połączono ekstrakty z aloesu i korzenia lukrecji przyspiesza regenerację uszkodzonego naskórka, głęboko nawilżając przesuszoną skórę. Kojące działanie kompleksu wzmacniają alantoina i d-panthenol. Starannie dobrane składniki kremu minimalizują ryzyko wystąpienia podrażnień.

Warto próbowac

Ostatni moj nabytek pod oczka. Jest rzeczywiście bardzo delikatny kojacy lagodzcy .Ladnie się wchłania, dobrze nawilża. Nie wygładza, nie spłyca zmarszczek tak jak mami producent z Lublina:)). Na sińce pod oczami tez nie ma pozytywnego wpływu. Ja polecałabym go raczej dla osób mlodych ktore potrzebuja jakiegos lekkiego kremiku a nie spodziewaja sie spektakularnych efektow.
Dla mnie jest zdecydowanie za słaby , bo z moimi siniolami nie robi nic.
Plusem jest bardzo estetyczne opakowanie, aplikator, czytelnosc ulotki dolaczonej, za to dodalam jedna gwiazdke.
jestem w trakcie pierwszego opakowania.

polecam

Żel przyjemnie koi i chłodzi, a także dobrze nawilża moją suchą skórę. Nie powoduje żadnych podrażnień. Delikatnie napina skórę likwidując worki pod oczami, ale z cieniami tak dobrze już sobie nie radzi. No ale w sumie producent nie obiecuje ich rozjaśnienia :). Dobry i na dzień i na noc. Ma wygodną i higieniczną tubkę z "dzióbkiem".

Używam tego produktu od 2 miesięcy / Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

PS Ponieważ teraz potrzebuję już nieco silniejszych specyfików tego kremiku już nie kupię, ale polecać będę dalej :)