Eveline Cosmetics, Beauty Line, Tusz wodoodporny podkręcająco - wydłużający

Eveline Cosmetics, Beauty Line, Tusz wodoodporny podkręcająco - wydłużający

Połączenie udoskonalonej formuły z prowitaminą B5 i proteinami pszenicznymi oraz swoistego rodzaju szczoteczki. Gwarantuje efekt niespotykanie wydłużonych i zalotnie podkręconych rzęs. Tusz nie rozmazuje się pod oczami i nie skleja rzęs. Zapewnia niezwykle trwały makijaż.

Do niczego:/

Ja go kiedys. kiedys kupilam, gdy potrzebowalam woododopornego tuszu na basen. Tusz ciezko sie naklada, bo trzeba mazac wiele razy do osiagniecia jakiegokolwiek efektu, nie podkreca, delikatnie wydluza ( z naciskiem na delikatnie. Owszem, jest woododporny, bo nie rozmazal i nie pokruszyl po wyjsciu z basenu, ale moje rzesy poprostu zlepily sie w jedna, co wygladalo groteskowo, dodatkowo przy demakijazu ( specfikiem do woododopornych kosmetykow) wypadlo mi mnostwo rzes. Wyrzucialm go. Raczej nie polecam.

Używam tego produktu daawno
Ilość zużytych opakowań:jakies 4 aplikacje

całkiem, całkiem

Fajny tusz o sucehj konsystencji, ale niestety jego najwieksza wada to to że efekt nie utrzymuje sie zbyt długo... a rzesy nie maja ładnego czarnego odcienia. Ale nadaje sie na jakies krótsze wyjscia albo gdy chce wygladać naturalnie. Najwiekszy plus to to ze nie podraznie, nadaje sie dla alergików, pasował nawet mojej mamie która ma naprawde wrazliwe oczy.

dobry, ale nie najlepszy

natura obdarzyła mnie długimi i czarnymi rzęsami, tak że w zasadzie nie potrzebuję używać żadnego tuszu, ale czasami przyda się dla "lekkiego wymodelowania". wtedy też używam tego tuszu. maluję nim tylko koncówki rzęs i wtedy wygląda idealnie. nie skleja mi się ani nie kruszy. z tą wodoodpornością to jest średnio. ale ogólnie jestem z niego zadowolona.Używam tego produktu od: 2 lat

kpina

to jakas kpina chyba.

skleja rzesy
rozmazuje sie
i na pewno nie jest wodoodporny :]

jest bardzo duzo tuszy wartych polecenia
a ja osobiscie tego tuszu nikomu nie polecam.

Używam tego produktu od: nie wiem nawet
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

beznadziejny

Kupiłam go przypadkowo i więcej razy go nie kupie. Nie dość że ma okropny zapach to nic nie dziala a co gorsza to wydaje mi się że rzęsy są jeszcze bardziej krótsze niz przed nałożeniem. Jednym słowem dno...

Używam tego produktu od:użyłam raz

wododporny???!!!!! wolny żart

Zwykły do bólu. Jednak jesli ktoś nie może wydać więcej pieniędzy na maskarę to może go kupić, bo nie jest tak bardzo zły. Z tA wodoodpornością to producent przesadził. PO kilku godzinach ( raczej 3 niz np 5) osypuje się na powiekę. Zeby uzyskać jako taki efekt trzeba położyć kilka warst, moze stąd to osypywanie. jeśli położy się jedna warstwę, będzie bardzo naturalnie, ale może nie pokruszy się. Jeszcze jedno, podczas malowania weszło mi trochę tuszu do oka, nie macie pojęcia jak bardzo szczypało!!! Jeszcze nigdy nic nie podrażniło mi tak oka jak ten tusz.

Używam tego produktu od:wystraczyły trzy razy i poddałam się
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

Nie polecam !!!!!!

Tusz kupiłam skuszona niską ceną i ładnym opakowaniem.Tusz jakis suchawy,na poczatku ładnie podkresla oko,ale po pół godziny juz nie widac nic oprócz cieni od rozmazanego specyfiku,ktory dodatkowo sie kruszy. Najgorszy tusz jaki mialam

rozmazuje się

Dostałam ten tusz od koleżanki, której nie pasował. Z początku byłam nim zachwycona - eleganckie opakowanie, kremowa konsystencja, ładnie podkreślał, rozdzielał i wydłużał rzęsy i .. ładnie, choć zadziwiająco intensywnie jak na tusz pachniał. Lekko podkręcał rzęsy. Ale .. po kilku godzinach tworzył cienie pod dolną powieką, a po dłuższym czasie odbijał się na górnej powiece:( Żeby to było jeszcze jakieś dyskretne rozmazywanie się, gdzie tam- normalnie odbite rzęsy:(
Pomimo wcześniejszych zalet, nie dało się go używać. Przeleżał tak 8 miesięcy i... nadal jest w stanie używalności, chociaż nie "polepszyło" mu się- nadal koszmarnie sie rozmazuje. Ale wielki plus za to, że nie wysechł i że się nie kruszy.
Podsumowując- gdyby się nie rozmazywał już po 2 godz. to byłby to całkiem fajny tusz.

Używam tego kosmetyku od 8 miesięcy z przerwami na inne
ilość zużytych opakowań: 1

okropny

Ma za zadanie wydłużać rzęsy i faktycznie tak jest szkoda tylko że przy tym strasznie je skleja ,słabo podkreśla oko i nie spełnia swej wodoodpornej funkcji.Nie dajcie się nabrać niskiej cenie, lepiej wydać więcej a kupić porządny produkt, bo ten nadaje się tylko do kosza.

Dobry

Nie rozmazuje się, nie skleja rzęs, fajnie je podkreca i pogrubia.
Bardzo ładne i wygodne opakowanie, które sprawia, że kosmetyk jest "elegancki".

Używam tego kosmetyku od: 2 miesiecy
ilość zużytych opakowań: 1

Wysuszacz rzęs

Skusiłam się, bo inne kosmetyki tej firmy są dobre. Ale niestety, nie ten. Faktycznie, jest trwały i podkręca rzęsy, ale każdą z nich w innym kierunku, szczególnie widać to było na końcówkach, jakoś tak się strzępiły, poza tym wysusza rzęsy i powoduje ich wypadanie. Musiałam stosowac potem przez kilka tygodni odżywki do rzęs. Raczej nie polecam

ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

nic specjalnego

niestety zbyt wiele dobrych rzeczy powiedzieć o nim nie mogę oprócz tego że ma ładne opakowanie i nie jest drogi
niestety strasznie się obsypuje, bardzo szybko wysechł mi w pojemniczku (jak go kupiłam to był szczelnie zamknięty w pudełku i na pewno wcześniej nie był otwierany), nie podkręca nic (przynajmniej ja nie zauważyłam), i na dodatek ma bardzo drażniący zapach