Bell, Royal Glam, Long Lasting Lip Gloss (Trwały błyszczyk z aloesem)

Bell, Royal Glam, Long Lasting Lip Gloss (Trwały błyszczyk z aloesem)

Pojemność 5,5 ml

Komfortową aplikację błyszczyka Royal Glam gwarantuje specjalny, spłaszczony kształt aplikatora, który równomiernie i niezwykle gładko rozprowadza szlachetne kolory kosmetyku na ustach.
Formuła błyszczyka typu `long lasting` pozwala cieszyć się ulubionym odcieniem i aksamitnym efektem dłużej, nawet przez kilka godzin.
Dodatek aloesu wyraźnie wpływa na poprawę kondycji ust.
Zmiękcza naskórek, regeneruje spierzchnięte usta i działa pielęgnująco.
Oferowany w 5 pastelowych kolorach.

Słaby

Mam odcień 062 (beżowo-różowy), kupiłam go w promocji za 6 złotych. Szukałam nieperłowego błyszczyku, wybrałam kolor, jakiego zwykle używam w wersjach perłowych. Okazuje się, że to nie do końca się sprawdza, w przypadku perły efekt jest bardzo ładny, a ten trochę wybiela usta, no ale to nie wina producenta.

Błyszczyk jest bardzo gęsty, przy nakładaniu marze się, ale ostatecznie udaje się go równomiernie rozłożyć. Choć na pewno nie jest to typ błyszczyku, którym można szybko machnąć usta bez użycia lusterka.
Zbiera się w wewnętrznych stronach warg w nieestetyczne krechy, odciskanie na chusteczce niewiele daje: błyszczyka ubywa, a krechy dalej są.
Bardzo przyklejają się do niego włosy.
Nie odpowiada mi aplikator, jest za miękki i za długi.
Za to zapach jest bardzo fajny, kojarzy mi się z Mambą. :D
Co do tego "long lasting" - no cóż, nie jest długotrwały, ściera się równie szybko, jak wszystkie błyszczyki.

Używam tego produktu od: 2,5 tyg.

Średniak jakich pełno

Błyszczyk dostałam. Mam nudowy róż (nie wiem jaki dokładnie, kolor/nazwa się starł)

Kolor w opakowaniu wygląda ok, jednak pigmentacja na ustach nie jest taka super. Delikatnie się klei, czego ja nie lubię w błyszczykach i nie jest wcale taki trwały- kiedy go miałam musiałam często go poprawiać, bo miałam wrażenie, że znika.

+aplikacja
+zapach
+błysk

-trwałość
-pigmentacja
-klejący

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Super trwały

Chciałam od dawna kupić coś do ust z wygodnym aplikatorem i stanęło na bellu z hebe. jestem pozytywnie zaskoczona i na pewno kupię jeszcze raz! Najbardziej spodobał mi się kolor średni róż, który na moich ustach wyglądał niespodziewanie dobrze. Minusem jest jedynie lokalizacja sklepu hebe; zuopełnie nie po drodze ;/

Używam tego produktu od: tygodnia

NIE TEGO SIE SPODZIEWAŁAM

JA OCENIAM KOLOR 060 SLICZNY RÓZOWY KOLOR. NIESTETY SLICZNY ON JEST ALE TYLKO W OPAKOWANIU. NA USTACH WYGLADA DLA MNIE DOSC TANDETNIE. W DUZEJ ILOSC W OGOLE OKROPNIE WYGLADA. JEST DOSC CIEZKI I TAKIE DZIWNE UCZUCIE MAM JAK GO NAKLADAM ZE ZARAZ MAM OCHOTE GO WYTRZEC. ZAPACH MA LADNY, APLIKATOR NIEPORECZNY. CO DO TRWALOSCI NIE JEST TO NAPEWNO BŁYSZCZYK SUPER TRWALY.

Moim zdaniem jest to dobry błyszczyk

Zacznę od koloru, który mam - 061 czyli taki cukierkowy, dość intensywny róż. Opakowanie - dość ładne, schludne. Nadmienię, że bardzo lubię firmę Bell, i ten błyszczyk mnie nie zawiódł.

Ma bardzo ładny, landrynkowy zapach i nieklejącą, ale gęstą konystencję. Dobrze nakłada się na usta, ale trzeba uważać z ilością, żeby się nie mazał. Błyszczyk ładnie uwydatnia usta i zostawia je wypielęgnowane.
Utrzymuje się zwyczajnie - nie za krótko, nie za długo.

Moim zdaniem warto spojrzeć w drogerii na ten produkt, bo naprawdę ślicznie wygląda na ustach. Dodatkowo cena jest bardzo zachęcająca.

Polecam :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

może być

W kategorii milkshake\'ów zdecydowanie wolę te od Essence :) miałam kolor taki łososiowy.

Zalety:
- ładne, widoczne kolory
- wygodnie się nakłada
- bardzo ładnie kryje, a przy tym nie smuży
- trwały
- wydajny
- ładnie pachnie

Wady:
- jak dla mnie ma zbyt gęstą konsystencję
- i co najważniejsze, jak dla mnie za słaby błysk :) bardziej barwi usta na te pastelowe kolory, ale np. Essence oprócz krycia ma świetny błysk!

Supcio błyszczyk

Mam kolor 060. Jest to taki różówy cielaczek.

+ma wygodny aplikator
+ładnie kryje. Nie jest to krycie pełne, ale takie typowo błysczzykowe
+nie robi smug
+nie zbiuera się w kącikach, nie waży się
+jest wydajny, przez to, że ma bardzo gęst ą konsystencję
+taniutki

-dla niekórych może być za lepki [ja już się przyzwyczaiłam]
-dla mnie jego zapach jest zbyt intensywny

Zdecydowanie TAK!

Nie przepadam za błyszczykami... źle w nich wyglądam.. chętnie próbuję nowych rzeczy aby przekonać się czy nic się nie zmieniło... tym razem się opłaciło!

+duży wybór kolorów (ja mam kolor: 062)
+fajnie nawilża usta (przy innych blyszczykach najpierw używałam nawilżającej pomadki a dopiero potem nakładałam błyszczyk)
+kolor długo się utrzymuje
+ładnie pachnie
+nie klei się
+jest go dużo
+jest wydajny

Miusem jest:
-słaba dostępność (swój kupuję tylko w Hebe)

za tak niską cenę- bardzo dobry

kolor utrzymuje się naprawdę dość długo porównując inne błyszczyki w tej grupie cenowej,nie jest lepki i ma przyjemny zapach. Odejmuję jedną gwiazdeczkę za "skromną" gamę kolorystyczną.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

średniaczek

Zobaczyłam go pierwszy raz w Twoim Stylu, cena była zachęcająca, opis też, więc przygarnęłam jeden w DN.
Mam nr 062, delikatny beż. Trzeba przyznać, że gama kolorów jest ciekawa.

Błyszczyk jest dość gęsty i niestety trochę ciężko się nakłada, można zrobić sobie łatwo smugi, dlatego nie radzę malować się nim bez lusterka. Wytrzymuje na ustach ok. godziny. Niestety największą jego wadą jest to, że się klei. Poza tym wysusza usta. Ma słodki, dość chemiczny zapach. Mi on tak strasznie nie przeszkadza i już się przyzwyczaiłam. Wydajność standardowa. Dostępność i cena także na plus, chociaż znam tańsze błyszczyki (np. Essence) o podobnym działaniu. Bardzo przyjemny, gąbkowy aplikator, plus za brak drobinek. Drugi raz go jednak nie kupię.

Super kolory

Błyszczyk kupiłam przypadkowo skuszona jego kolorem. Wybrałam najjaśniejszy, nude i jak na błyszczyk za parę złotych efekt jest super.
Usta ładnie odbijają światło i są lekko rozjaśnione, błyszczyk jest taki półkryjący. Jak dla mnie - super, bo lubię makijaż nude.
Jedyną większą wadą jest fakt, ze się klei. Chociaż mi to aż tak bardzo nie przeszkadza.
Jakby się czepiać to wydajność też nie jest powalająca, bo szybko go zużyłam, ale może to efekt tego, że nie mogłam się od niego oderwać :D

Ja bym poleciła :)

Używam tego produktu od: około dwa miesiące

Uwielbiam!

Nie przepadam za błyszczykami, bo zwyczajnie jest mi w nich nieładnie...ale ten błyszczyk uwielbiam!

Plusy:
- piękny kolor, mocno kryjący wbrew pozorom, bo błyszczyki zwykle dają głównie połysk. Ja mam bardzo mocno napigmentowane usta i ciężko przykryć ich naturalny kolor, zwłaszcza jasnym błyszczykiem, a ten daje sobie radę bez problemu
- śliczny zapach
- stosunkowo trwały
- nie klei się bardzo
- usta sa po nim faktycznie mięsiutkie i widzę jego działanie nawilżające

Ilość zużytych opakowań: pierwsze, ale na pewno kupię następne