System Professional, Energy Shampoo

System Professional, Energy Shampoo

Szampon wspomagający kurację zapobiegającą wypadaniu włosów. Zawiera mentol, który orzeźwia i pobudza funkcje skóry glowy oraz prowitaminę B5, która wzmacnia włosy, reguluje poziom wilgotności wlosów i skóry glowy. Szampon może być stosowany zarówno przy wypadaniu włosów, jak i w profilaktyce. Dostępny w salonach fryzjerskich.

kiepski

Namówiła mnie fryzjerka, ponieważ moje włosy zaczęły nagle strasznie wypadać.Jest dość wydajny, dobrze się pieni i spłukuje, nie wymaga w zasadzie użycia odżywki (nie utrudnia rozczesywania).Niestety - nie zapobiegł wypadaniu włosów i z pewnością nie kupię go więcej.Nie warto za tą cenę.Ilość zużytych opakowań: 1

zal kasy

Namowila mnie pewna fryzjerka, po tym jak zbyt duza kupka moich wlosow zostala jej w reku :) Generalnie kiepski nabytek. Po wielu tygodniach stosowania nie bylo zadnej roznicy. Wlosy jak wypadaly tak wypadaja. A co gorsza, nabawilam sie od niego lupiezu. Jedyne zalety to zapach, bardzo przyjemny i latwosc splukiwania. No i jest dosc wydajny. Ale nie jest to warte tylu pieniedzy.