Wella, Wellaflex, Objętość dla Cienkich Włosów, Pianka maksymalnie utrwalająca

Wella, Wellaflex, Objętość dla Cienkich Włosów, Pianka maksymalnie utrwalająca

Innowacyjna propozycja firmy Wella. Nowy Wellaflex z formułą FlexActive zapewnia fryzurze długotrwałe utrwalenie, nawet do 24-ech godzin. Włosy zachowują przy tym elastyczność i pozostają pełne życia.
Pianka do układania włosów cienkich i delikatnych:
- Nadaje delikatnym włosom wyraźnie więcej puszystości, utrwala fryzurę nie sklejając włosów
- Zapewnia elastyczność fryzury, chroni ją przed promieniami UV, nie wysusza włosów
- Daje się łatwo wyszczotkować

pianka
Utrwalenie
średnie

Cudo!

Pianką jestem totalnie zachwycona. Nie skleja, włosy dzięki niej stają się puszyste, wygładzone, lśniące i wyglądają na zdrowe oraz odżywione. Bardzo mi się podoba jej zapach! Ogromny plus, jest naprawdę cudowny i przy okazji po użyciu utrzymuje się na włosach. Najlepiej mi się jej używa po wieczornym umyciu włosów, kiedy są jeszcze wilgotne. Na drugi dzień mam świetną fryzurę. Włosy układają się idealnie, a co najważniejsze widoczna jest ich zwiększona objętość.  Nie spodziewałam się tak rewelacyjnych efektów i powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczona. Na pewno pianka zostanie u mnie na stałe i będzie moją towarzyszką w codziennej pielęgnacji włosów. Jak skończy się pierwsze opakowanie to obowiązkowo lecę po kolejne, także nie skończy się tylko na zwykłym jednorazowym "testowaniu". Już teraz nie obejdę się bez niej. Przy okazji polecam wszystkim!

Miłe zaskoczenie :)

Ogólnie nigdy nie byłam przekonana do pianek do momentu w którym kilka dni temu nie przyszła mi pianka jest poprostu idealnym rozwiązaniem dla dziewczyn które chcą poprawic objętości swoich włosów . Mam nadzieje że ciąg dalszy testowaniaa tego produktu da równie korzystny efekt jak przez te dwa dni . godna polecenia

Lepsza od lakieru z tej samej serii ;)

Przede wszystkim ułatwia wystylizowanie fryzury, nadaje też objętości włosom.
Pianka chroni włosy przed utratą wilgoci i przed szkodliwym promieniowaniem UV.
Plusem pianki jest też to, że nie skleja włosów, nie obciąża ich i nie wysusza kosmyków.
Łatwo ją wyczesać z włosów, a nie lubię efektu, gdy nakładam kosmetyk do stylizacji, a potem moje włosy to jeden wielki splatany kłak - tu tego efektu nie ma.
Nadaje fajnego połysku włosom i zdrowego wyglądu.
Używanie pianki i aplikowanie jej też nie sprawia większych problemów.
Na włosach pozostawia przyjemny i delikatny zapach.
Zdecydowanie bardziej odpowiada mi niż lakier - jednak oba produkty sa godne polecenia.

Remington

Testowanie

Pianka jest niesamowita.Niezwykle układa włosy jak i zarazem nadaje zapach moim włosom które dzięki temu pachną niesamowicie jak i wyglądają.Pianka ta jest polecana osobom z włosami puszącymi się które po użyciu zmniejszą swoją objętość.

Najlepsza pianka, jaką stosowałam :)

Jestem pozytywnie zaskoczona tym produktem :) Pianka nałożona na wilgotne włosy działa cuda- dodaje objętości i lekkości, pozwala na dowolne modelowanie włosów. Nie spodziewałam się, że z taką łatwością uzyskam pożądaną fryzurę, biorąc pod uwagę niesforność moich włosów.. :) w nawet najmniejszym stopniu nie skleja pasm i nie osadza się. Podstawa przy modelowaniu! :)

fajna.

Moje włosy..zupełnie pozbawione objętości...skusiłam się na zakup tej pianki.. I powiem szczerze że nie zauważyłam większej zmiany.włosy byly tylko lepiej utrwalone...

Pianka dla mnie rewelacja dodaje objętości, przyjemnie pachnie i utrwala na długo. Wydaje mi się że zagości na mojej półce na stałe. Polecam, tym bardziej że według mnie nie niszczy włosów.

Polubiłam ją :)

Od zawsze uważałam, że pianka do włosów to coś zbędnego. Z natury mam cienkie włosy, ale jest ich dosyć dużo, takie przynajmniej sprawiają wrażenie. Bałam się, że pianka tylko wzmocni puszenie. Otóż nie! :) Okazuje się, że potrafi przede wszystkim zdefiniować moje włosy, podkreśla skręt, dodaje objętości przy nasadzie dzięki czemu cała fryzura wygląda po prostu lepiej. Włosy stają się bardziej sprężyste.
Efekt w moim wypadku utrzymuje się spokojnie przez cały dzień. Polecam wszystkim właścicielkom cienkich włosów :)

Naturalny efekt

Jeśli lubisz widoczną objętość włosów i naturalny efekt - ten produkt jest dla Ciebie.
Lekka konsystencja,przyjemny zapach i wyjątkowe działanie,to tylko kilka zalet pianki Wella Flex Fullness For Fine Hair.
Świetnie utrwala nawet długie włosy,wyraźnie odbija je od nasady i sprawia,że wyglądają na bardziej gęste i mocne.
Pianka jest wydajna,ma korzystną cenę i naprawdę pozwala cieszyć się większą objętością włosów - dla mnie to produkt bez wad.

Super pianka

Cieszę się, że trafiłam na piankę, która jest skierowana bezpośrednio do posiadaczek włosów takich jak moje. Jestem z niej bardzo zadowolona! Przede wszystkim nie obciąża i nie skleja włosów, co zawsze było moją zmorą jeśli chodzi o pianki. Nie zauważyłam także efektu szybszego przetłuszczania skóry głosy, co jest dla mnie bardzo ważnym czynnikiem. Pianka jest łatwa w użyciu, bardzo szybko wnika we włosy i od razu daje uczucie bardziej miękkich, zdyscyplinowanych i gładszych włosów. Ma bardzo przyjemny zapach i wystarczająco gęstą konsystencję, jest niezwykle wydajna. Mimo tego, że od pewnego czasu używałam pianek raczej sporadycznie (nie chciałam niepotrzebnie obciążać włosów), to ta na tyle dobrze się sprawdziła, że bardziej przekonała mnie do tego rodzaju kosmetyków. Pianka znacznie zwiększa objętość włosów i ułatwia ułożenie fryzury, a także rozczesanie włosów. Trwałość także jest w porządku, myję włosy co drugi dzień i spokojnie przez ten czas efekt się utrzymuje (a być może nawet dłużej). Polecam zdecydowanie :)

Jest w porządku

Pianka, według mnie, spełnia podstawowe potrzeby każdej z nas. Włosy mają lepszą objętość, wyglądają na ładniejsze, dość łatwo się je rozczesuje. Nie mam do niej zastrzeżeń, jednak nie jest ona jakaś mega genialna, jest w porządku.

Godna polecenia

Ostatni raz używałam pianki około 5 lat temu. Kojarzyła mi się z posklejanymi włosami i sztuczna fryzurą. Pianka WellaFlex Fullness For Fine Fair przełamała moje postrzeganie pianek. Włosy faktycznie stały się bardziej elastyczne, wyglądają zdrowo, mają więcej objętości nie będąc przy tym posklejane. Pianka godna polecenia!