Wella, Wellaflex, Objętość dla Cienkich Włosów, Pianka maksymalnie utrwalająca

Wella, Wellaflex, Objętość dla Cienkich Włosów, Pianka maksymalnie utrwalająca

Innowacyjna propozycja firmy Wella. Nowy Wellaflex z formułą FlexActive zapewnia fryzurze długotrwałe utrwalenie, nawet do 24-ech godzin. Włosy zachowują przy tym elastyczność i pozostają pełne życia.
Pianka do układania włosów cienkich i delikatnych:
- Nadaje delikatnym włosom wyraźnie więcej puszystości, utrwala fryzurę nie sklejając włosów
- Zapewnia elastyczność fryzury, chroni ją przed promieniami UV, nie wysusza włosów
- Daje się łatwo wyszczotkować

utrwalające, termoochronne
w sprayu
Struktura
lekkie
pianka
Utrwalenie
średnie

Najlepsza pianka, jaką stosowałam :)

Jestem pozytywnie zaskoczona tym produktem :) Pianka nałożona na wilgotne włosy działa cuda- dodaje objętości i lekkości, pozwala na dowolne modelowanie włosów. Nie spodziewałam się, że z taką łatwością uzyskam pożądaną fryzurę, biorąc pod uwagę niesforność moich włosów.. :) w nawet najmniejszym stopniu nie skleja pasm i nie osadza się. Podstawa przy modelowaniu! :)

fajna.

Moje włosy..zupełnie pozbawione objętości...skusiłam się na zakup tej pianki.. I powiem szczerze że nie zauważyłam większej zmiany.włosy byly tylko lepiej utrwalone...

Pianka dla mnie rewelacja dodaje objętości, przyjemnie pachnie i utrwala na długo. Wydaje mi się że zagości na mojej półce na stałe. Polecam, tym bardziej że według mnie nie niszczy włosów.

Botox na włosy Lucyny

Polubiłam ją :)

Od zawsze uważałam, że pianka do włosów to coś zbędnego. Z natury mam cienkie włosy, ale jest ich dosyć dużo, takie przynajmniej sprawiają wrażenie. Bałam się, że pianka tylko wzmocni puszenie. Otóż nie! :) Okazuje się, że potrafi przede wszystkim zdefiniować moje włosy, podkreśla skręt, dodaje objętości przy nasadzie dzięki czemu cała fryzura wygląda po prostu lepiej. Włosy stają się bardziej sprężyste.
Efekt w moim wypadku utrzymuje się spokojnie przez cały dzień. Polecam wszystkim właścicielkom cienkich włosów :)

Naturalny efekt

Jeśli lubisz widoczną objętość włosów i naturalny efekt - ten produkt jest dla Ciebie.
Lekka konsystencja,przyjemny zapach i wyjątkowe działanie,to tylko kilka zalet pianki Wella Flex Fullness For Fine Hair.
Świetnie utrwala nawet długie włosy,wyraźnie odbija je od nasady i sprawia,że wyglądają na bardziej gęste i mocne.
Pianka jest wydajna,ma korzystną cenę i naprawdę pozwala cieszyć się większą objętością włosów - dla mnie to produkt bez wad.

Super pianka

Cieszę się, że trafiłam na piankę, która jest skierowana bezpośrednio do posiadaczek włosów takich jak moje. Jestem z niej bardzo zadowolona! Przede wszystkim nie obciąża i nie skleja włosów, co zawsze było moją zmorą jeśli chodzi o pianki. Nie zauważyłam także efektu szybszego przetłuszczania skóry głosy, co jest dla mnie bardzo ważnym czynnikiem. Pianka jest łatwa w użyciu, bardzo szybko wnika we włosy i od razu daje uczucie bardziej miękkich, zdyscyplinowanych i gładszych włosów. Ma bardzo przyjemny zapach i wystarczająco gęstą konsystencję, jest niezwykle wydajna. Mimo tego, że od pewnego czasu używałam pianek raczej sporadycznie (nie chciałam niepotrzebnie obciążać włosów), to ta na tyle dobrze się sprawdziła, że bardziej przekonała mnie do tego rodzaju kosmetyków. Pianka znacznie zwiększa objętość włosów i ułatwia ułożenie fryzury, a także rozczesanie włosów. Trwałość także jest w porządku, myję włosy co drugi dzień i spokojnie przez ten czas efekt się utrzymuje (a być może nawet dłużej). Polecam zdecydowanie :)

Jest w porządku

Pianka, według mnie, spełnia podstawowe potrzeby każdej z nas. Włosy mają lepszą objętość, wyglądają na ładniejsze, dość łatwo się je rozczesuje. Nie mam do niej zastrzeżeń, jednak nie jest ona jakaś mega genialna, jest w porządku.

Godna polecenia

Ostatni raz używałam pianki około 5 lat temu. Kojarzyła mi się z posklejanymi włosami i sztuczna fryzurą. Pianka WellaFlex Fullness For Fine Fair przełamała moje postrzeganie pianek. Włosy faktycznie stały się bardziej elastyczne, wyglądają zdrowo, mają więcej objętości nie będąc przy tym posklejane. Pianka godna polecenia!

Używa produktu od: próbka

Obj

Pianka WellaFlex Fullness For Fine Hair naprawdę świetnie utrwala, a także nadaje objętości całej fryzurze. Moje niesforne kosmyki włosów nie były w żaden sposób obciążone czy posklejane. Zapach jak najbardziej zasługuje na pochwałę. Prawdopodobnie po piankę sięgnę ponownie.

Doskona

Pianka wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Lekka konsystencja nie obciąża włosów i nie przyspiesza przetłuszczania nadając fryzurze wrażenia objętości i lekkości. Pianka utrzymuje się na włosach bardzo długo. Nie skleja i nie wysusza włosów działając na nie niemal jak odżywka. Według mnie produkt świetnie utrwala fryzurę nie pozostawiając po sobie "szkód" jak w przypadku większości innych dostępnych na rynku pianek. Jestem bardzo zadowolona z produktu i z pewnością sięgnę po niego jeszcze nie raz.

Pianka WellaFlex Fullness For Hair

Pianka WellaFlex Fullness For Hair bardzo dobrze się aplikuje i ślicznie pachnie. Dzięki niej włosy mają widocznie większą objętość. Pianka nie skleja włosów i utrzymuje fryzurę na długi czas. Polecam.

Wspania

Pianka WellaFlex Fullness For Fine Hair sprawia, że włosy są niezwykle podniesione, mają większą objętość, ale co najważniejsze pianka nie skleja włosów. Pianka skutecznie pozwala cieszyć się cudownie podkreślonymi lokami. Włosy nie są wysuszone, a wręcz przeciwnie wspaniale błyszczące i perfekcyjnie się układają. Fryzura zachowuje swoją elastyczność przez długi czas. Zdecydowanie polecam wszystkim kobietom, które pragną cieszyć się podniesionymi i pięknie podkreślonymi włosami. Żadnych wad zdecydowanie nie posiada.