Wella, Wellaflex, Objętość dla Cienkich Włosów, Pianka maksymalnie utrwalająca

Wella, Wellaflex, Objętość dla Cienkich Włosów, Pianka maksymalnie utrwalająca

Innowacyjna propozycja firmy Wella. Nowy Wellaflex z formułą FlexActive zapewnia fryzurze długotrwałe utrwalenie, nawet do 24-ech godzin. Włosy zachowują przy tym elastyczność i pozostają pełne życia.
Pianka do układania włosów cienkich i delikatnych:
- Nadaje delikatnym włosom wyraźnie więcej puszystości, utrwala fryzurę nie sklejając włosów
- Zapewnia elastyczność fryzury, chroni ją przed promieniami UV, nie wysusza włosów
- Daje się łatwo wyszczotkować

zapachowa
z aplikatorem
Struktura
lekkie
Utrwalenie
bardzo mocne

polecam

Polecam produkty z tej serii dla wymagających kobiet. Świetnie utrwala, nadaje naturalny look. Firma godna polecenia dla każdej Pani. Cena idealna do jakości produktów.

Jestem od niej uzależniona

Od 10 lat kupuję pianki do włosów, przetestowałam większość dostępnych na rynku i ciągle wracam do tej. Jako jedyna naprawdę podnosi włosy, efekt utrzymuje się do mycia włosów. Jednak jej stosowanie nie jest łatwe, bo:
-skleja włosy i trzeba je dobrze wyczesać
-po dotykaniu włosów kleją się ręce
-w czasie wilgoci skleja włosy i (znowu)trzeba je rozczesać
-wysusza włosy
-ostatnio problemy z dostępnością
Mimo wielu wad uwielbiam ją i ciągle kupuję. Dzięki niej moje włosy są odbite od skóry, nie przetłuszczają się tak szybko, wyglądają na grube i mocne, loki utrzymują się przez cały dzień. Dzięki niej mam włosy o jakich zawsze marzyłam

Okropność

Mam włosy zdrowe, niefarbowane ale niestety cienkie, po użyciu tej pianki miałam na głowie siano! Włosy były posklejane, sztywne, suche i z pewnością nie zwiększyły swojej objętości.

Krótkie włosy bez obcinania? Zobacz, jak to zrobić!

Moja ulubiona!

Naprawdę podnosi mocno włosy od nasady, zwiększa mocno objętość, dobrze utrwala, po użyciu włosy się mniej przetłuszczają, jest wydajna, idealna dla cienkich włosów, jedyny minus - czuć ją dość mocno przy dotykaniu włosów, no ale coś za coś - jeśli ma dobrze utrwalić nie można jej wyczesać palcami ;)

Mieszane uczucia

Pianka ogólnie nie jest zła natomiast ma dwie zasadnicze wady:
-jeżeli przesadzicie z nią chociaż odrobinę obciąża włosy, nici wówczas z objętości
-wyraźnie skraca czas świeżości włosów, obciąża je

Nie jest to produkt po którym na drugi dzień odświeżycie jedynie fryzurę za pomocą suchego szamponu i spokojnie przechodzicie w niej jeszcze jeden dzień. Niestety wymaga ona zmycia gdyż obciąża włosy i skraca czas ich świeżości.
Utrwalenie oceniam na : średnie do dużego

Uwielbiam!

Pokochałam ten produkt od kiedy zrobiłam sobie grzywkę. Zawsze marzyłam żeby była ona puszysta, i optycznie wyglądało, że mam dużo włosów. Spełniła moje oczekiwania przy okazji sprawiając, że wyglądały w 100% naturalnie.

+ nadaje objętość
+ nie niszczy włosów
+ dobrze utrwala
+ sprawia, że włosy jako tako trzymają się razem bez pomocy lakieru
+ ładnie pachnie

Minusów nie zauważyłam.

Fajna

Fajna produkt potrafiacy nadac objetosc fryzurze. Ja uzywalam jej do lokow by lepiej sie prezentowały. I tak bylo. Loki stały sie sprezyste blyszczące i troszke jakby utrwalone.. Efekt utrzymał sie przez całą noc.

Używam tego produktu od: ok rok temu

Pomyłka

Pierwsza sprawa to fakt, ze skleja na mur beton. Uzywałm juz pianek tej firmy, ale to jest jakiś cud. Nałozyłam na mokre włosy, po 10 minutach miałam je suche i twarde, ile straciłam włosów przy wyczesaniu tego świństwa to nie powiem. Potem całe włosy jak siano.
Próbowałam na wałki. To samo. Po zdjęciu loki na mur beton i weż to rozczesz.
Póbowałam modelowania. Trzeba się wstrzelić w jakis magiczny moment po myciu a zaschnięciu pianki na beton, co dla mamy malego rozrabiaki jest trudne, bo nie jest panią swojego czasu. Udało się może raz, ze wymodelowałm i wyglądalam jak czlowiek.
Dlatego porzucam te piankę i szukam dalej, wierna pamięci nieodżałowanego Sunsilka, którego przestali produkować :(

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Świetna

Lekka pianka, nadaje się także do włosów gęstych (takich jak moje), nie skleja, nie niszczy włosów, efekt objętości utrzymuje się ok 2 dni. Przy stosowaniu co drugi dzień wystarcza na ok miesiąć.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 6-7 opakowań

Są plusy i minusy

Mam włosy do ramion, raczej cienkie i szukam zazwyczaj produktów które dodadzą im objętości.

Pianka najbardziej sprawdzała się przy robieniu loków wałkami na rzepy. Fale były bardzo ładne, efekt długo się utrzymywał po dodatkowym spryskaniu lakierem. Do prostych włosów średnio polecam, zwłaszcza mojej długości, gdyż po jakimś czasie robiły się "strąki", dodatkowo podwijały się jak w latach 90. ;)

+dobrze utrwala
+dodaje objętości
+wraz z wałkami daje ładne loki
+do modelowania bardziej skomplikowanych fryzur

-obciąża proste włosy
-trochę skleja
-przy codziennym używaniu starcza na ponad dwa tygodnie, potem leciała już tylko woda a nie pianka

Używam tego produktu od: używałam przez 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 - 200ml

moja faworytka

przetestowalam kilka roznych pianek do wlosow. zalezalo mi na delikatnym utrwaleniu oraz zwiekszeniu objetosci. to jedyna pianka ktora spelnila moje wymogi.
mam wlosy cienkie, solo rozpuszczone wygladaja okropnie, zbijaja sie w kolonie i nie sa odbite od nasady.
odkad mam ta pianke czesciej nosze rozpuszczone wlosy. super sprawdza sie tez przy roznych warkoczowych wariacjach, a takze pomaga wydobyc fale z moich wlosow.
mysle, ze zostane przy niej na dluzej :)

Używam tego produktu od: 3mce
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

nadaje objętość

Próbowałam wielu pianek na objętość, ta sprawdza sie znakomicie.

Zazwyczaj po wykończeniu butelki, musiałam zmieniać producenta, gdyż pianki nie dawały już żadnego efektu, jakby włosy się przyzwyczajały.

Z Wellą jest inaczej. Używam jej non stop a ona dalej ładnie utrzymuje efekt dodania objętości na moich cienkich włosach.

Nie przesusza,
Włosy się po nie niej układają.
Nie skleja.
Ładnie pachnie.
Jest trwała.
Włosy myję co dwa dni, nawet po nocy , włosy przeczesane palcami, unoszą się u nasady.

Używam tego produktu od: Ponad dwa lata
Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście