Sprawdź ceny produktu

Szukasz kryjącego podkładu, który będzie trwały nawet do 24h?
Podkład Teint Idole Ultra Wear zapewnia efekt perfekcyjnego makijażu nawet przez całą dobę. Dzięki Teint Idole Ultra Wear z technologią EternalSoft stawisz czoła swoim wyzwaniom.

Efekt? Utrzymuje się przez cały dzień, bez poprawek. Ujednolicony koloryt, bez świecenia się. 24 godziny komfortu.

Teint Idole Ultra Wear od Lancôme to podkład łatwy w aplikacji, pozostawia cerę gładką, aksamitną i matową, bez pudrowego efektu.

Dla ochrony skóry przed szkodliwym działaniem słońca, podkład zawiera także filtr SPF 15.

Dobrze matujący podkład

Podkład w kolorze 008 Beige Opale pasuje do jasnej, porcelanowej karnacji. Jego krycie w skali od 1 do 10, oceniam na 9. Jest naprawdę na bardzo dobrym poziomie. Kryje naczynka, oraz niedoskonałości. Zaletą produktu jest matowienie cery. Nie potrzeba już pudrów matujących, matuje prawie w 100%, lecz tu zaczynają się schody. Podkład w dotyku jest bardzo suchy i tępy. W momencie zastyga. Lubię nakładać podkład palcami i niestety było widać ślady ruchów palców na twarzy, a w niektórych miejscach zrobiły się placki, grudki. Polecałabym go dla cery typowo tłustej, mocno świecącej. Moja jest miejscami sucha i po nałożeniu podkładu stała się szorstka. Jeśli chodzi o trwałość to utrzymuje się około 9 godzin, więc uważam, że bardzo przyzwoicie.

To jest to !!

Otrzymałam do testowania podkład o pojemności 5ml. Pomyślałam - No starczy na tydzień czasu... i się miło zdziwiłam.
Podkład ma płynną konsystencję. Wystarczy nałożyć niewielką ilość . Idealnie się rozprowadza, doskonale matuje, jest lekki - twarz po nałożeniu jest promienna, jedwabiście gładka , nawilżona - taki efekt WOW:)
Przede wszystkim podkład nie wysusza skóry, co w moim przypadku jest rewelacyjne ponieważ mam cerę suchą.
Podkład utrzymuje się na twarzy Ok. 13 godzin bez żadnych poprawek.
Jedyny minus to to, że zostawia ślady na ubraniu - No ale to nie jest podkład niebrudzącego.
Jestem zachwycona :-)

idealnie matujacy

Podkład dobrze sprawdził sie na mojej cerze a mam tłustą , długo utrzymuje sie na skórze idealnie matuje i nawilża. dla mnie bardzo dobry byłam zadowolona

Może być

Podkład robi na początku piorunujące wrażenie, ale zacznę od początku. Po nałożeniu podkładu mokrą gąbeczką byłam bardzo zadowolona z efektu, krycie idzie budować, super ujednolica skórę, nie podkreśla porów- a je maskuje, rewelacyjnie współgra z innymi kosmetykami, wygładza i daje takie małe rozświetlenie cery, ale takie zdrowe, bogate i upiększające. Po zrobieniu nim całego makijażu nie mogłam wyjść z podziwu jak upiększył moją facjatę :) Myślę sobie ,,strzelę sobie selfiaczka,, i to uczyniłam. Jakież było moje kolejne zdziwienie kiedy na zdjęciu podkład robił magiczne upiększenie, buzia na prawdę wyglądała przepięknie. Pomyślałam sobie, że to w końcu podkład, którego szukałam całe lata. Niestety czar prysł pod koniec dnia, ponieważ ściemniał o 1 może 2 tony (warto brać kolor jaśniejszy), podkreślił mi na twarzy suche skórki, których nie było widać na początku makijażu (prawdopodobnie podkład przesusza skórę). Otóż jakie wyciągnęłam wnioski. Podkład jest idealny na większe wyjścia pod warunkiem, że kolor podkładu będzie idealnie dobrany, twarz zostanie wypeelingowana i mega nawilżona. Na co dzień hmmm nie polecam, ale na imprezy, śluby czy inne cuda wianki tak (pod warunkiem przygotowania cery pod ten podkład).

Uwaga, to KWC!

Podkład idealnie stapia się z cerą. W buteleczce podkład wyglądał jakby był co najmniej o dwa odcienie za jasny, nakładając go spodziewałam się wręcz trupiego efektu, a tu takie zaskoczenie! Po chwili perfekcyjnie wyrównał się koloryt skóry, niedoskonałości jakby gdzieś zniknęły, a efekt matu był wystarczający, by nie potrzebować już pudru. Bardzo podoba mi się konsystencja, taka "w sam raz", nie ma najmniejszego problemu z równomiernym rozprowadzeniem. Efekt nieskazitelnej cery utrzymuje się praktycznie cały dzień bez poprawek. Uwielbiam go!

Bardzo dobry podkład

Bardzo dobry, trwały podkład o rewelacyjnym kolorze i trwałości. Nie oksyduje, długo się trzyma, matuje ale nie przesusza. Nie wymaga przypudrowywania, ładnie trzymają się na nim inne kosmetyki do makijażu. Napewno kupię ponownie.

Używa produktu od: próbka

recenzja

Bardzo polubiłam ten podkład, pięknie wyrównuje skórę, ujednolica koloryt. Rzeczywiście jest długotrwały, dobrze wygląda nawet po kilku godzinach, matuje skórę.

Mój numer 1

Podkład Lancome, Teint Idole, Ultra Wear Foundation otrzymałam do testowania i od pierwszego użycia się w nim zakochałam.
Podkład cudownie się rozprowadza,nie zbiera się w zmarszczkach,nie oksyduje. Pozostawia buzię, delikatną, zmatowioną.
Dodatkowo bardzo długo na mojej twarzy utrzymywał się efekt zmatowienia.Nie musiałam poprawiam go pudrem matującym.Bardzo wydajny.

Lancome, Teint Idole, Ultra Wear Foundation (Długotrwały podkład do twarzy)

Mam mieszane odczucia co do podkładu. By zapewnić sobie dobre krycie, jakiego oczekuję nakładam dwie warstwy + korektor. Generalnie po nałożeniu dwóch, niegrubych warstw buzia wygląda ładnie, wręcz jak u porcelanowej laleczki. Nie mam problemu z trądzikiem i pryszczami ale akurat jeden "intruz" pojawił się na moim czole w trakcie testowania. Podkład nie do końca poradził sobie z tym by zakryć go idealnie. Konsystencja podkładu mi się podoba, jest wydajny - nie potrzeba nakładać go dużo i ładnie się rozprowadza. Przez pierwszych kilka godzin makijaż wygląda perfekcyjnie, prawdę mówiąc dawno żaden podkład tak się u mnie nie sprawdził. Niestety czar po tych kilku godzinach pryska! Podkład przypudrowany nawet dużą ilością pudru ściera się głównie na brodzie i w okolicach nosa, zahaczając o część policzków. Nie do końca mi się to podoba i na pewno daje to minus ogólnej ocenie. Czy jeszcze go kupię? Nie za tą cenę... ale jeśli będzie w promocji to na pewno. Może nie jest idealny ale jasny kolor jest naprawdę jasny, a ciężko mi znaleźć podkład, który tak idealnie do mnie pasuje jeśli chodzi o kolorystykę. Dodatkowo przez parę godzin, moja buzia wygląda naprawdę ładnie.

Podkład Lancome

Otrzymałam podkład do testowania. Podkład ma fajną konsystencję i ładnie pachnie, jednak jak na podkład kryjący to nie do końca spełnia swoją funkcję. W połowie dnia spływa i nie kryje idealnie, tak jak robią to tańsze podkłady. Być może będzie dobry dla idealnej cery ktora nie posiada niedoskonałości.

To nie mój ideał

Podkład nie jest zbyt gęsty, ani za leisty. Nakładałam go zarówno palcami, jak i pędzelkiem i o wiele bardziej polubiłam ten drugi sposób. Przy pierwszym sposobie zdecydowanie zbyt szybko zastygał. Podkład nie tworzy smug, rozkłada się bardzo równomiernie.

Koloryt
W ofercie dostępnych jest wiele wariantów kolorystycznych produktu. Ja testowałam numer 008 Beige Opale oraz 03 Beige Diaphane. Niestety żaden z kolorów nie współgrał z moją cerą. Pierwszy okazał się zbyt jasny wręcz trupio blady, drugi natomiast za ciemny. Myślę, że odcień pośrodku byłby idealny. Ostatecznie jednak bardziej skłoniłam się ku wersji 008, gdyż podkład po czasie delikatnie ciemnieje. Nie mniej jednak zadowalające jest to, że na rynku są takie blade kolory, gdyż większość Polek ma jasne karnacje, a podkładów w takich tonach jest jak na lekarstwo.

Działanie
Podkład ma średnie krycie. Niestety w przypadku cieni pod oczami i niedoskonałości konieczny był korektor. Koloryt mojej cery z wyjątkiem tym stref był ujednolicony. Jeżeli chodzi o trwałość to jest ona na plus. Podkład utrzymywał się na twarzy przez kilka godzin. Nie wiem czy aż 24 bo nigdy tak długo nie noszę makijażu, ale kilka na pewno. Po tym czasie nie było mowy o przetłuszczeniu cery w strefie T. Skóra nadal wyglądała na matową. Podkład nie roluje się, niestety podkreśla suche skórki o istnieniu których nawet nie wiedziałam. Jest lekki i przyjemny w noszeniu, nie zatyka porów. Czy zalety te sprawią, że zdecyduje się na jego zakup. Raczej nie. Niestety podkład nie okazał się ideałem. Jego cena jest dość wysoka, a podobne właściwości mają produkty z niższej półki cenowej. Dalej więc szukam swojego ideału.

Nieźle

Jest drogi, ale wart tych pieniędzy. Bardzo nie lubię kiedy odczułam kilka warstw kremów na twarzy, a to jedyny podkład, z którym nie mam podobnej problemy

wart? CHYBA NIE!

Dość przyjemnie się go używa. Ładnie pachnie, zapewnia słabe krycie, ktore można doprawdy budować, nie tworzy efektu maski! Przyzwoicie matuje. Niestety dość oporne się go rozprowadza! Za to do jego plusów mozna zaliczyć fakt, iż jest lekki i nie zapycha.... Czułam się w nim wyjątkowo świeżo, komfortowo i naturalnie. Na pewno nie będzie odpowiedni dla osób z bardzo problematyczną cerą, gdyż nie zakrywa w dobrym stopniu . Jednak punkt kryje lekkie przebarwienia i cienie pod oczami. Nie wyświęcania się, ale buzia wydaje się w nim promienna. Zdecydowanie produkt godny polecenia szczególnie dla suchych cer!