Kamill Sensitiv, 12-godzinny balsam do rąk i paznokci

Kamill Sensitiv, 12-godzinny balsam do rąk i paznokci

Balsam do rąk i paznokci do skóry wrażliwej nawilża, łagodnie chroni i pielęgnuje skórę rąk i paznokcie. Zawiera formułę Skin Balance-Essence ze skoncentrowaną siłą rumianku, która działa łagodząco, przynosząc ulgę skórze oraz pielęgnuje ją. Pozbawiony jest jakichkolwiek barwników oraz środków zapachowych, posiada neutralny dla skóry odczyn pH i został przebadany dermatologicznie.

Lekki, ale skuteczny!

Świetny krem! Lekki, nietłusty, wchłania się błyskawicznie, a mimo to działa! Dłonie po jego użyciu są gładkie, nawilżone, a wszystkie podrażnienia ukojone.
Dodatkowym plusem jest opakowanie z dozownikiem no i oczywiście świetny skład!
Lubię go i ja i mój mężczyzna, który uważa go za najlepszy krem do rąk i naprawdę chętnie go stosuje (!) :D

Ilość zużytych opakowań: jedno 125ml

Bardzo dobry krem, przyjemne zaskoczenie, po innym kremie Kamill;)

Krem kupiłam przypadkiem (oferowany za kilka pln do zakupów w SP;)). No i to było bardzo dobrze wydane kilka pln:)

+ bardzo wygodne opakowanie, idealne np. w pracy

+ neutralny zapach, bardzo mi odpowiada

+ świetna, śmietankowa konsystencja

+ znakomita wchłanialność, nie trzeba wsmarowywać godzinę (w pracy też ważne;))

+ działa! mimo lekkiej konsystencja znakomicie nawilża i lekko odżywia dłonie, pozostawia dłonie nie lepie, ale takie zaopiekowane

+ cena regularna ok, biorąc pod uwagę wydajność

Minusów nie widzę.

Dostaje 4 gwiazdki, bo nie wiem jak się sprawdzi zimą, kiedy problem z rękami mam bardzo poważny, do pękającego, krwawiącego naskórka włącznie. Jeśli się sprawdzi, zostanie moim KWC:)

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i 1 napoczęte

moze byc.

Ogólnie zaczne od tego, że wersja w zielonym opakowaniu jest lepsza. A co do tego kremiku: raczej dla niewymagających dłoni, nawilża natłuszcza delikatnie, szkoda że nie ma więcej składników odżywczych, całkiem dobry skład (bez barwników parafiny ), świetny pomysł z pompką przez co świetnie sprawdzi się w domu, okropnie pachnie jak dla mnie to nawet śmierdzi ;p ogólnie nie zachwyca ale przydaje się w domu.

Używam tego produktu od: 1 msc

Anna Małecka masaż twarzy

Lubię

To mój ulubiony krem z serii Kamill i chyba w ogóle ulubiony krem "biurowy" (czyli namiętnie używany w pracy;)). Nie ma co prawda silnie odżywczych, niezbędnych jesienią i zimą właściwości (za to niestety minus), ale w okresie wiosenno-letnim jest jak najbardziej wystarczający. Moje dłonie są bardzo wymagające, a ten krem (używany po każdym myciu rąk) pomaga mi je utrzymać w naprawdę dobrej kondycji:). Krem dobrze nawilża, łagodzi drobne podrażnienia i otacza dłonie warstewką ochronną, którą osobiście bardzo w kremach lubię, ale na pewno nie każdemu przypadnie ona do gustu. Ogromnym plusem jest szalenie wygodne opakowanie z pompką i spora pojemność kosmetyku, a także brak substancji drażniących w składzie. Polecam, ja wrócę do niego jeszcze nie raz:)

Pół na Pół

Nie wiem dlaczego nagle zniknęła moja recenzja, którą tu już dawałam...

Ok. Jeśli chodzi o ten krem to:
+ zapach - lekki, delikatny
+ konsystencja
+ można niewielką ilość rozsmarować na dłoniach
+ opakowanie z pompką
+ pojemność opakowania
+ wszędzie dostępny.

Minusy:
- mało wydajny
- stanowczo za drogi - nie kupiłabym go za 13 zł. Udało mi się upolować go w promocji 2 za 10 zł.

Ilość zużytych opakowań: jedno i pół

Są lepsze.

Jedyny plus tego kremu to dozownik. Długo się wchłania mimo dość wodnistej konsystencji, dozowana ilość wystarcza do nasmarowania ręki prawie do łokcia. Do tego zapach bez zapachu, ale jak dla mnie niemiły. Jak na ręce które nie myją naczyń, a inne prace porządkowe wykonują w gumowych rękawicach, ma bardzo słaby efekt. Muszę powiedzieć że jestem mocno rozczarowana.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie (125ml)

bardzo dobry

Mam dłonie skłonne do przesuszania, chociaż nie jakoś drastycznie. Kremu używam już po raz kolejny, ponieważ ładnie nawilża skórę. Bardzo szybko się wchłania (idealny do pracy biurowej - przetestowane), prawie w ogóle nie pachnie. Jeśli chodzi o film - owszem, pozostawia. Ale jest to film gładkości, a nie tłustości. To będzie odpowiadało niektórym, innym nie. Mnie akurat pasuje. Pozostaje na skórze do kolejnego mycia. Zaznaczę, że ja używam opakowania białego z niebieskimi dodatkami, nie tak jak tutaj na zdjęciu. Ponadto używam go już od dobrych kilku miesięcy i zwracam uwagę, że opakowanie zostało nieznacznie zmienione i mam wrażenie, że również skład. Krem jest teraz bardziej lejący od poprzedniej wersji i może wydawać się za lekki. Niemniej jednak bardzo go lubię, nie klei się, więc na pewno będę go używać.

I na co pragnę zwrócić uwagę - pamiętajcie, że kremy nie będą działać długofalowo. Jeśli codziennie myjecie, zmywacie, pracujecie etc, wasze ręce są stale narazone na te same czynniki. A to oznacza, że i kremu trzeba stale używać. Bywają po prostu lepsze i gorsze ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy, może rok

Ilość zużytych opakowań: 4-5

Raczej nie dla mnie

Muszę przyznać, że ten produkt trochę mnie rozczarował. Spodziewałam się po nim czegoś lepszego. Balsam nienajszybciej się wchłania, a na dłoniach jeszcze długo po jego użyciu pozostaje nieprzyjemny film. Nawilża dłonie - to trzeba mu przyznać, jednak nie jest to długotrwały efekt. Ale wszystko bym mu wybaczyła, wszystko bym zniosła gdyby nie ten zapach... Coś jakby rumianek, ale duszący i naprawdę trudny do wytrzymania. Do tego zapach jest bardzo intensywny i długo się utrzymuje. Plusem balsamu jest opakowanie (mam to z pompką) i jako taka wydajność (częściowo pewnie przez zapach, bo aż się używać go nie chce :P). Nie sądzę żebym do niego kiedyś wróciła.

Używam tego produktu od: mniej więcej miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

kiepski

Balsam kupiłam, ponieważ skusiła mnie promocja: 7zł za tubkę 100ml i Kamill to przecież dobra firma. A tu figa. Balsam strasznie rzadki, bardzo słabo nawilża, zwłaszcza skórki wokół paznokci i bardzo nieprzyjemnie pachnie. Niby powinnam to zrozumieć, bo jest napisane na opakowaniu że jest bezzapachowy, ale bez zapachu to bez zapachu a nie z brzydkim:(
Sto razy lepszy i w porównywalnej cenie jest taki różowy johnson&johnson 24h.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Idealny

Balsam kupiłam kiedyś przypadkowo, bo był w promocji w drogerii, za opakowanie z pompką zapłaciłam coś ok 6zł więc stwierdziłam że warto spróbować, nawet jeśli się nie sprawdzi. Ku mojemu zaskoczeniu, balsam okazał się genialny. Używam go tylko na noc, ponieważ w dzień jestem zwykle zabiegana i rzadko o tym pamiętam. Wchłania się bardzo dobrze, nie pozostawia tłustej warstwy. Dłonie są wyraźnie wygładzone i delikatne już po pierwszym użyciu. Paznokcie również bardzo mi się wzmocniły, czego nie zauważałam przy stosowaniu różnego rodzaju odżywek. Podsumowując jestem bardzo zadowolona z tego balsamu i na pewno kupię go ponownie.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

nie mam mu nic do zarzucenia

Krem kupiłam na promocji za 6 zł opakowanie 200 ml. Na początku przestraszył mnie zapach, jakiś chcemiczny, baaardzo brzydki. Jednak po jakimś tygoniu uzywania się ulotnił albo ja już go nie wyczuwałam.

Konsystencja kremu jest lekka, szybko się wchłania i zostawia delikatny filtr. Nawilża doskonale, dzieki niemu mam gładkie dłonie, a zaznaczam że są one bardzo wymagające i wiecznie suche, spierzchniete.

Jest niesamowicie wydajny, używam go już 2 miesiąc kilka razy dziennie, a dna pudełka nie widać. Samo opakowanie bardzo mi się podoba, można wszystko ładnie do końca wybrać;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

bardzo dobry

Bardzo dobry krem (mam w opakowaniu z pompką) - bardzo dobrze i na długo nawilża dłonie, przynosi im natychmiastową ulgę, doskonale się wchłania i pozostawia przyjemne uczucie na dłoniach. Jest wydajny i niedrogi. Pozbawiony środków zapachowych przez co pachnie... specyficznie;) Ale mi to nie przeszkadza;)
Kiedyś miaąłm wersję pachnącą (zielona butelka) i mam wrażenie, że byłajeszcze lepsza. Jednak już dobrze nie pamiętam, więc jakskończy mi się to opakowanie to kupię wersję zapachową żeby móc obiektywnie ocenić i porównać.