Gorgol, Grzebień drewniany duży Afro

Gorgol, Grzebień drewniany duży Afro

Pojemność 1 szt

Duży drewniany grzebień z szeroko rozstawionymi zębami, wykonany z naturalnych surowców. Do rozczesywania włosów na sucho i na mokro, w szczególności gęstych i kręconych.

grzebienie
Wykonanie
drewniane

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Ulubiony grzebień

Mam proste, długie, wysoko porowate włosy. Grzebienia używam od roku. Bardzo sprawnie rozczesuje zarówno mokre jak i suche włosy. Solidnie wykonany, poręczny, ładny i przyjemny w użyciu,

Bardzo dobry,

Ogólnie - dobry grzebień, radzi sobie z moimi falowanymi, plączącymi się włosami, nie wyrywa ich,. Po dłuższym używaniu nie pojawiły się rozdwojone końcówki, przynajmniej jest ich dużo mniej (ale to nie tylko grzebienia zasługa). Ponadto zajmuje niezwykle mało miejsca w torebce, ze względu na swoją "płaskość".
\\nGrzebień świeżo po zakupie nie był zbyt dobrze wyszlifowany, musiałam się z tym trochę pomęczyć i zrobić to sama drobnym papierem ściernym, potem jeszcze poprawiałam pilniczkiem. Z czasem się wygładził. Olejowałam go kilka razy, żeby zmiękczyć te potencjalnie niebezpieczne zakamarki.
\\n
\\nCzęsto wypada mi z dłoni podobnie jak TT, dlatego nie jest to mój ulubiony grzebień.

Ilość zużytych opakowań: 1 grzebień

niesamowity

Jak dla mnie - idealny.Z natury moje włosy sa grube i proste, często jednak się plączą. Grzebień w ogóle nie wyrywa włosów jak każdy inny który miałam do tej pory.Jest delikatny dla włosów, nie posiada ostrych krawędzi :)
Z łatwością rozczesuje włosy,sama przyjemność .

Moje KWC!!!

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Must have!!!

Kocham go! nie potrzebny mi już Tangle Teezer, mam go zawsze przy sobie. Świetny ro robienia przedziałka, rozprowadzania odżywki, rozczesywania mocno splątanych długich włosów.

Mam nadzieje że starczy mi na całe życie! a zapłaciłam za niego grosze....

Używam tego produktu od: 4-ech lat
Ilość zużytych opakowań: 1 duży grzebień Gorgol

najlepszy

Kupiłam jego mniejszego brata, ale wątpię, by różniły się czymś poza wielkością i cenią. Z całego serca polecam. W walce z puszeniem używałam już szczotki z naturalnego włosia, ale nawet ona nie pomogła i wtedy trafiłam na to oto cudeńko. Natury włosów nie zmieni - ale po niczym nie były gładsze, nabierają też pięknego połysku. Poza tym grzebień nie niszczy fal jak szczotka, tylko je "ogarnia". Będziemy nierozłączni :)

Najlepszy wynalazek do rozczesywania długich włosów :)

Mam długie, gęste, rozjaśniane włosy i rozczesanie ich jest naprawdę trudne. Miałam różne grzebienie i szczotki włącznie z Tangle Teezer, ale przerzuciłam się na ten grzebyczek odkąd zauważyłam, że Tangle Teezer bardzo połamał mi włosy przy rozczesywaniu. Po kilku miesiącach te połamania stały się widoczne i musiałam podciąć włosy oraz zacząć poszukiwania innego sposobu na ich rozczesanie. Skusiłam się na ten grzebyk i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Można nim w delikatny sposób rozczesać bardzo splątane włosy, nie łamiąc i niewyrywając ich przy tym. Przy Tangle Teezer miałam mnóstwo połamanych włosów na podłodze, ale i tak go stosowałam, ponieważ wtedy nie miałam lepszego rozczesywacza ;) Teraz ten grzebyk jest dla mnie nr 1. Mam podobny plastikowy, ale drewniany dużo lepiej się sprawdza, nie elektryzuje włosów, przez co mniej się puszą. Przyda się dziewczynom, które zapuszczają włosy, bo nie łamie ich podczas czesania. Wiadomo, kilka włosków się znajdzie na podłodze, ale nie taka ilość jak przy innych szczotkach czy grzebieniach. Dodatkowym plusem jest wygląd i rozmiar - spokojnie można go nosić w torebce. Polecam go serdecznie szczególnie długowłosym dziewczynom :)

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: na razie jeden

Najlepszy grzebień z drewna, jaki miałam.

Nawiązując do recenzji poprzedniczki - faktycznie grzebień firmy Gorgol jest lepszy od grzebienia z TBS ponieważ jest dokładniej wykonany: wszystkie krawędzie są odpowiedno oszlifowane, zaokrąglone i gładkie, przy czym grzebień jest solidny, wykonany z jednego kawałka drewna, dzięki temu prezentuje się elegancko (mam jeszcze jego "brata" z rączką, w związku z czym zastanawiałam się, któremu z nich przyznać wyższą notę, jednak estetyka zwyciężyła - tamten jest klejony z dwóch kawałków, co nie wygląda w mojej opinii zbyt ładnie, więc uznałam za lepszy ten).

Zdecydowanie zdjęcie nie odzwierciedla jego piękna, które zwraca uwagę otoczenia, gdy wyjmujemy z torebki (swoją drogą, to producent powienien zadbać o jakość zdjęć na swojej stronie bo mam od niego kilka produktów i wszystkie w rzeczywistości prezentują się lepiej, niż to wynikało ze zdjęć).

Kolejna ważna rzecz, którą nalezy podkreślić to fakt, iż jest to produkt polski, od polskiego producenta.

Cena adekwatna do jakości.

Reasumując: Nie mam się do czego przyczepić, nie znalazłam nic, co można by było uznać za wadę tego produktu, więc przyznaję mu najwyższą notę, czynię go ponadto moim typem gdyż nie wyobrażam sobie powrotu do plastikowych grzebieni.

Lepiej wykonany niż TBS

Grzebień kupiłam po wyrzuceniu plastikowego, któremu połamały się zęby - podczas noszenia w tornistrze.
Zawsze mam go przy sobie - w torebce - jest bardziej kompaktowy niż szczotka.
Rozczesuję włosy zarówno na sucho jak i na mokro. Dobrze sprawdza się podczas wiązania włosów w kitkę.
Nie znalazłam żadnych wad, które by mi w czymś przeszkadzały.
Jest lepiej oszlifowany niż podobny grzebień The Body Shop - tamten jest mniej gładki.
Produkt jest dostępny w sklepach z artykułami fryzjerskimi.

Używam tego produktu od: ok 4 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 grzebień nie nosi śladów zużycia - a jedynie używania :)