Kuracja dotleniająca, Krem na dzień intensywnie nawilżająco-dotleniający

Kuracja dotleniająca, Krem na dzień intensywnie nawilżająco-dotleniający

Zgłaszająca osoba: maja 281

Krem do codziennej pielęgnacji skóry niedotlenionej i słabo nawilżonej. Neutralizuje szkodliwy wpływ jaki mają na skórę czynniki cywilizacyjne takie jak: klimatyzacja, promieniowanie UV, sztuczne oświetlenie.

Cera odzyskuje zdrowy wygląd, jest bardziej jędrna i elastyczna, drobne zmarszczki ulegają wygładzeniu. Dodatkowo aktywna witamina E neutralizuje działanie wolnych rodników i opóźnia proces starzenia się skóry.

Skład: Aqua, Decyl Oleate, Sorbitan Stearate, Sucrose Cocoate, Cetearyl Isononanoate, Propylene Glycol, Squalane, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Alge Extract, PEG-8, Hemolymph Extract, Allantoin, Dimethicone, Tocopheryl, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Carbomer, Methylparaben, Propylparaben, DMDM Hydantoin, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Parfum

Cena: ok. 15 zł / 50 ml

całkiem dobry

Poleciła mi go koleżanka o cerze idealnej, więc czym prędzej pobiegłam do sklepu, żeby też mieć taka;)
Plusy:
- dobrze nawilża, (mam cerę mieszaną, która lubi się przesuszać:|)
- leciutki, nadaje się pod makijaż (zostawia delikatną powłoczkę na twarzy, ale mnie ona jakoś specjalnie nie przeszkadza)
- mam wrażenie, że buzia po nim jest wygładzona

Minusy:
- zapach, mimo, że przyjemny, to jednak intensywny i po pewnym czasie może drażnić
- koszmarnie niewydajny:/
Byłby moim ulubionym kosmetykiem, gdyby nie właśnie jego niewydajność. Zapewne jednak będę do niego wracać.

Używam tego produktu od:paru miesięcy

Średni

Spodziewalam się, że skóra będzie nawilżona i uzyska lepszy koloryt. Nic z tych rzeczy, tzn. owszem, nawilża, ale na niezbyt długo. Poza tym po jakimś czasie pojawiły się na skórze jakieś takie ni to nierówności, ni to wypryski, które znikają po odstawieniu kremu na kilka dni.
Ogólnie więc czekam aż się skończy, bo fatalnie nie jest, ale nie polecam.

warto wypróbować

Nie wiem, jakim cudem pojawiło się tyle negatywnych opinii na temat tego produktu. Używałam go rok temu mniej więcej i pamiętam, że byłam zadowolona, chociaż i tak dalej próbowałam innych kremów. Nawilżał, nadawał się pod makijaż, w moim przypadku mineralny, likwidowal uczucie ściągniętej skóry i nie przysparzał nowych wyprysków. W międzyczasie, kiedy ja się jeszcze nim kremowałam, zaczął go sobie pożyczać mój tata na nawilżenie wrażliwej skóry po goleniu i przeciw zasuszonej skórze. O ile ja rozstałam się z nim na rzecz dalszych podbojów, tata trwa przy nim do dziś i zawsze jak skończy się pudełko prosi żebym kupiła mu ten. Próbował kremów vichy i lierac dla mężczyzn, ale i tak zawsze wracał do tego. To musi o czymś swiadczyć.
Ja odkrylam go na nowo dzisiaj, kiedy po kilku dniach walki z jakimś fatalnym podrażnieniem na policzkach i szczypiącą się i łuszczącą skórą, wypróbowałam wszystko co miałam pod ręką, a czemu przypisywałam łagodzące właściwości i nawet przez myśl mi nie przeszło, że ten niepozorny krem, który zapamiętałam jako przyzwoity nawilżacz doprowadzi moje policzki do porządku. Polecam.

Używam tego produktu od: rok temu, pół roku
Ilość zużytych opakowań:razem z tatą chyba 5

Manicure - velvet nails

Tragedia

Krem w opakowaniu ma dość lekką konsystencję i na tym bym skończyła jego zalety. Zapach kremu jest dość intensywny i duszący - do przeżycia.
Po aplikacji na skórze pozostaje śliski film, który z każdą godziną coraz bardziej zamienia się w tłustawą maź. Absolutnie KAŻDY podkład, jaki mam (włącznie z mineralnymi) się na nim warzy już po 2-3 godzinach. Twarz wygląda nieświeżo, klei się.
Po ponad miesiącu stosowania nie zauważyłam żadnych pozytywnych efektów - pogłębiły się drobne zmarszczki, powstały nowe zaskórniki. NIESTETY jest wydajny - 1,5 miesiąca stosowania, a tylko pół opakowania zniknęło. Pierwszy raz wyrzuciłam krem do kosza - żadna moja znajoma go nie chciała...
Bardzo zawiódł mnie ten krem, aż tak, że już więcej nie kupię żadnego produktu firmy Soraya.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół

Dla mnie super.

Kremik jest rewelacyjny.
- ładnie pachnie
- szybko się wchłania
- nie pozostawia tłustego filmu, przez co świetnie nadaje się pod makijaż
- podkład rozsmarowuje się bez żadnych smug
- konsystencja w sam raz
- mógłby bardziej nawilżać, ale wybaczę mu to, bo pozostawia twarz gładziutką.

Jedyny minus - niestety szybko się kończy (wystarczył na jakieś 1,5 mies.)

Używam tego produktu od: 1,5 mies.

Również nie dla mnie

Pozwolę sobie na napisanie takiej samej recenzji w przypadku kremu na dzień i krtemu na noc z tej serii.
Otóż u mnie się one nie sprawdziły.
Nie mam jeszcze 25 lat, ale przez swoje "nawyki" postarzyłam swoją skórę o dobre parę lat naprzód ( w mgnieniu oka zaczęły mi się pojkawiać zagniecenia pod oczami i na czole zmarszczka :() Przechodząc do sedna, krem nic nie robi nawet nie nawilża (musiałam się co chwilę dosmarowywać, już po ok 10min od aplikacji). Mi nie podpasował (mam skórę dość suchą, czasmi w dobre dni można podciągnąć pod normalną). Dla osób ok 25 roku życia i niezbyt przesuszonej skórze może być ok.
P.S. krem starczył mi na niecały miesiąc.

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:na szczęście tylko jedno

POLECAM

Jak dla mojej cery krem jest super. Używam go już przeszło 2 lata i może oprócz Iwostin, żaden krem nie był tak dobry. Szybko się wchłania i nawilża skórę na cały dzień, przy tym wszytkich bez efektu cięzkości.

Ilość zużytych opakowań: ok.7

Nie działa pod żadym względem:

Jak to często bywa przy Sorayy kosmetyki,które zakupię są po prostu beznadziejne.Tak również jak ten krem,nie nawilża,nie wygładza,nie zauważyłam żadnej poprawy,którą obiecuje producent!Zauważyłam natomiast pogorszenie stanu skóry!
Okropność!

Używam tego produktu od:Jakiś czas temu

Jest ok

Polecam chociaż raz spróbować, fajna konsystencja, skuteczny, skórka fajnie nawilżona no i rewelacyjny zapach. Nie obciąża skóry tylko ładnie ją odświeża, nie zawiodłam się.Używam tego produktu od: 4 miesięcy

strsznie wodnisty

Szukałam kremu na dzień, lekkiego, nawilżającego, niematującego, ale też nie zostawiającego filmu na twarzy. Niestety w przypadku Sorai strasznie się zawiodłam. Konsystencja okropnie wodnista, zapach agresywny i nieprzyjemny, wielkich nawilżających efektów też nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

całkiem niezły:)

Pomimo wieku 23 lat używam kremu od około miesiąca. Bardziej w celu dogłębnego nawilżenia skóry niż zapobiegania procesu starzenia;)
Krem sprawdza się dość dobrze, choć moim zdaniem, konsystencja powinna być nieco lepsza, krem lżejszy. Po nałożeniu na skórę twarzy jest dość tłusty, ale również dość szybko się wchłania.
Ogółem- jest całkiem przyzwoity.

dobry

krem łatwo sie rozprowadza, dobrze nawilża...ale jak dla mnie ciut za słaboszybko sie wchłania, mam cerę mieszaną w kierunku do suchej, kiedys miałam tłustą, lubię kremy intensywnie nawilżające a nie zapychające moich porów, ten krem sie sprawdza, z tej półki cenowej bardzo dobra jakość, zastanawiam sie nad lepszym nawilżeniem z górnej półki

Używam tego produktu od:2 msc