Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Med, Tagescreme 5% Urea (Krem na dzień z mocznikiem 5%)

Med, Tagescreme 5% Urea (Krem na dzień z mocznikiem 5%)

Krem na dzień do cery suchej i wrażliwej. Pielęgnacja skóry z woskiem Crystoline S. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, chroni przed negatywnym wpływem środowiska, łagodzi podrażnienia, zmniejsza uczucie swędzenia. Pielęgnuje skórę, szybko się wchłania i jest doskonały także jako podkład pod makijaż. Z składnikiem Crystoline S (krystaliczny wosk uzyskiwany z nie zmydlającej frakcji olejku z oliwek) gwarantuje optymalną pielęgnacje cery suchej i wrażliwej.

na dzień
w słoiczku
Struktura
lekkie
krem
50 – 100ml

Rewelacja!

Krem jest śmiesznie tani, ale działa znakomicie.
Uwielbiam go za efekt świeżej, wypoczętej twarzy.
Skóra jest nawilżona, odświeżona, gładka i miękka w dotyku.
Nie wywołał u mnie żadnych podrażnień, nie zapchał porów, nic mnie nie wysypało.
Jest wydajny, szybko się wchłania, zostawiając delikatny "film".
Cud, miód i orzeszki :D z chęcią do niego wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[936561].usefull || 0 }}% pomocna.

5/5

Plusy:

- Cena

- Dostępność

- Zapach

- Konsystencja

- Nawilżenie

- Wydajność

- Szybko się wchłania

- Nie świeci się

- Nie zostawia tłustego filmu

- Idealny pod makijaż

- Nie zapycha

Minusy:

- Opakowanie (trzeba wydobywać go palcami)

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[936543].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok.

Krem kupiłam za śmieszne pieniądze, niecałe 4zł w Rossmannie, kiedy był w tzw CND. Do kupna zachcęcił mnie mocznik w składzie. No i cena oczywiście.
Co do kremu:
- mega wydajny, ze dwa miesiące go używam a jeszcze jest ponad połowa słoiczka
- ładnie się wchłania, nie lepi się, nie roluje, nie jest za tłusty, dzięki czemu nadaje się pod makijaż
- dobrze nawilża, likwiduje przesuszone, odstające skórki, jeśli takie są. Świetnie sprawdza się teraz, zimą

Co do małych minusów:
- jak dla mnie mógłby ładniej pachnieć :) ale za mocno mi to nie przeszkadza
- łatwo z nim przesadzić, za dużo się nałoży to buzia się świeci, jakby nie do końca się wchłaniał, dlatego lepiej brac go mało (zapewne dlatego jest tak wydajny)

Podsumowując, kremik jest w porządku, a jesli wziąć pod uwagę jego cenę, to nawet bardzo w porządku ;) Raczej go nie kupię ponownie, jako że lubię testować nowe rzeczy, ale sam krem mozna polecić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[718514].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

nawilża, ale lubi podrażniać

kupiłam ten krem pod koniec ostatniej zimy, chyba w marcu
używałam przez 4 tygodnie, starając się dać mu szansę - bardzo mi wtedy nie odpowiadał - intensywnego nawilżenia nie zauważyłam, ale skóra była w dobrej kondycji, i on tylko utrzymywał nawilżenia
przeszkadzalo mi za to, że krem lubi podrażniać - wszystkie zaczerwienienia twarzy po nim są bardziej widoczne, naczynka również
czasami skóra koło nosa piecze - wg mnie nie nadaje się do wrażliwej cery
teraz, kiedy dopadła mnie inwazja suchych skórek bez przekonania wyciągnęłam ten krem
i cud - już po kilki uzyciach mogłam spokojnie nałożyć podkład i żadnych suchych skórek nie widać - skóra jest miękka, nawilżona, gładka
(choć podrażnia trochę, tak jak wcześniej, ale przynamniej jest coś w zamian)
poza tym to dobry krem na dzień - wchłania sie szybko, do matu, choć zostawia po sobie taką warstwę ochronną, jakby cos zasychalo na twarzy - kremy zawierające woski zazwyczaj tak robią, mi to nie przeszkadza
nadaje sie też pod podkład
ja nie kupię go ponownie, bo szukam kremu, po którym twarz będzie wyglądać dobrze także bez podkładu, ale muszę przyznać, że nawilża dobrze

Używam tego produktu od: miesiąc pod koniec zimy, miesiąc teraz
Ilość zużytych opakowań: prawie całe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[711837].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialny

Same plusy
+super nawilża
+nie powoduje podrażnień i zaczerwienień
+ delikatny zapach
+niska cena

Mam bardzo wrażliwą skórę, przetestowałam przynajmniej połowę kremów na rynku i dopiero ten niepozorny dał radę wszystkim problemom :)

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[678152].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Po przeczytaniu tylu pozytywnych recenzji tego kremu postanowiłam, że go wypróbuje. Po pierwszych dwóch użyciach byłam zadowolona - buźka miękka, gładka i nawilżona. Mentalnie planowałam już zakup kolejnego słoiczka. Niestety przy dłuższym stosowaniu sprawił, że moja twarz robiła się sucha i taka hmmm szorstka? Eksperymentowałam z ilością nakładanego kosmetyku - i albo sprawiał, że moja twarz była wręcz niezdrowo tłusta albo z kolei nieestetycznie sucha. Używałam go przez ok 2 miesiące. Nie polecam

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[654875].usefull || 0 }}% pomocna.

Ukochany

Na tym kremie mogła bym zakończyć wszystkie poszukiwania ideału. Stosowałam wiele kremów lecz żaden nie był tak dobry jak ten. Zawsze omijałam produkty Isany szerokim łukiem, żyjąc w złudnym przekonaniu że jedynie takie kremy jak garnier czy nivea są naprawdę skuteczne. Zawsze mi się zdawało że krem który kosztuje ok. 5 zł i to na dodatek marki rossmanna, nie będzie wiele wart. Bardzo się myliłam. Zachęcona opiniami na KWC sięgnęłam po niego gdy był na promocji. Kupiłam wtedy również krem Ziaji "Ulga" który kosztował dwa razy tyle a teraz stoi nie używany na półce. Ale do rzeczy :)

Plusy kremu:
+świetnie nawilża! wreszcie koszmar suchych skórek poszedł w zapomnienie, mam wrażenie jakby tego właśnie od początku potrzebowała moja skóra.
+nadaje się pod podkład; bez rolowania itp.
+wchłania się do matu - wreszcie nie mam twarzy świecącej się jakby była posmarowana czymś tłustym dzięki czemu zostawia Ziaję już w przedbiegach daleko w tyle (i nie mam na myśli jedynie linii \'ulga\' :P)
+lekka konsystencja
+ solidne opakowanie
+ bardzo ładny zapach
+ Nie jest komedogenny! moja skóra po jego zastosowaniu znacznie się uspokaja, zmiany trądzikowe występują już bardzo rzadko, co więcej ten krem świetnie łagodzi wszelkie zaczerwienienia i podrażnienia.
+ jest bardzo wydajny. Opakowanie wystarczyło mi na kilka miesięcy codziennego stosowania. Wystarczy niewielka ilość by posmarować całą twarz.
+ CENA w promocji kosztował 5 zł a ostatnio widziałam go po 3,50 (wow)

MINUSY
- mógłby być w tubce stosowanie byłoby bardziej higieniczne ale wiem, czepiam się :P
- łatwo można z nim przesadzić. Gdy się go nałoży grubą warstwą to nie wchłonie się całkowicie i może dawać to lekki dyskomfort
- prawdopodobnie wycofują go ze sprzedaży i jest to ogromny minus ale dla drogerii Rossmann bo jest to jedyny sklep gdzie można go kupić :( zrobiłam zapasy jednak jeżeli naprawdę go wycofają to znów będę zmuszona szukać czegoś nowego. A mogło być tak pięknie.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[651384].usefull || 0 }}% pomocna.

Fantastyczny

Rewelacja!

+ nawilża moją skórę nie pozostawiając na niej tłustej powłoki
+ delikatny zapach
+ leczy moje podrażnienia na skórze
+ naturalny skład
+ cena
+ wygładza skórę

nie zauważyłam żadnych minusów w tym kosmetyku:))

Używam tego produktu od: niedawna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[631225].usefull || 0 }}% pomocna.

BARDZO DOBRY !

OPATRUNEK DLA SKÓRY. Świetny dla osób ktore borykają sie z przesuszoną, odwodnioną, podraznioną skórą. Pomimo swojej bardzo niskiej ceny spełnia wszystkie zadania jakie prducent opisał na opakowaniu. Dzieki zawartości silnie nawilżającego składnika aktywnego jakim jest mocznik idelanie nadaje się także do skory cierpiącej na AZS ( atopowe zapalenie sk óry) niwelując dyskomfort taki jak świad, pieczenie i uczucie rozdraznienia skóry. Produkt polecam także dla skór trądzikowych, mieszanych w celu przywrócenia odpowiednego nawilżenia skóry ( wbrew pozorą cera trądzikowa i tłusta moze być także skóra odowdnioną lub przesuszoną )

Plusy :)

* intensywnie nawilża suchą skórę
* zapobiega powostawaniu suchych skórek w obrębie np. nosa
* wygładza skóre i delikatnie ją napina
* wygładza drobne zmarszczki
* świetnie sprawdza sie nawet pod makijaż
* łagodzi podrażnienia
* niweluje uczucie dyskomfortu na twarzy
( swędzenie i pieczenie)
* wspomagający przy leczeniu AZS dzieki zawartości mocznika
* poprawia elastyczność skóry
* delikatnie napina skóre
* idealnie nadaje się do skóry wrażliwej, a nawet alergicznej
* BARDZO NISKA CENA ZA TAK DOBRY KREM!

Minusy :(

Brak

Stosowanie : rano i wieczorem na oczyszczona skórę twarzy i dekoldu delikatnie wmasowując ( mozna zastosować masaż masując twarz opuszkami palców okrężnymi ruchami, a nastepnie delikatnie wklpeując ). W razie potrzeby i uczucia ciągnięcia, suchości na skórze aplikacje kremu w ciągu dnia mozna powtórzyc kilkakrotnie.

Pozdrawiam serdecznie :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[625842].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjny produkt za śmieszną cenę, mój KWC

Fenomenalny !
\\nBorykam się od jakiegoś czasu z ogromnymi problemami z cerą. Po zimie, a co za tym idzie wystawianiem na mrozy i sezon grzewczy nie potrafiłam opanować wysychających partii i jednocześnie pojawiających się wyprysków. Do tego mam cerę wrażliwą, wiele kremów aptecznych potrafi mnie uczulić wywołując dodatkowe podrażnienia. Ten krem po kilku dniach zlikwidował wszystkie problemy, dodatkowo zachwycając skórę konsystencją
\\nPlusy :
\\n+cena-najtańszy krem jaki miałam
\\n+nie zapycha porów
\\n+super konsystencja, dobrze się wchłania
\\n+super nawilża, redukuje podrażnienia
\\n+lepszy od 10 x droższych kremów aptecznych
\\n+cera miękka i gładka, odżywiona, bez suchych partii
\\n+naczynka, zmarszczki mniej widoczne
\\n
\\n

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[619759].usefull || 0 }}% pomocna.