Schwarzkopf, Schauma, Świeżość Bawełny, Suchy szampon do włosów

Schwarzkopf, Schauma, Świeżość Bawełny, Suchy szampon do włosów

Cena już od 9,69 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Prosty i szybki w użyciu suchy szampon do włosów przetłuszczających się The Cotton Schauma Fresh Spray. Włosy natychmiast po użyciu są czyste, a efekt świeżości utrzymuje się do 48h. Formuła z bawełny i wyciągów aloesowych pozwala usunąć nadmiar tłuszczu. Jest bardzo łagodny dla skóry głowy, ponieważ nie zawiera silikonu. Aplikacja produktu jest to bardzo łatwa. Oprócz zapewnienia świeżości wzmacnia włosy i nadaje im połysk oraz miękkość.
Zalety:
- zapewnia dodatkowy dzień świeżości,
- bez silikonów,
- do 48h efektu świeżości,
- polecany nawet do włosów bardzo tłustych.

Świetny!

Szampon rewelacyjnie odświeża włosy! U mnie to odświeżenie utrzymuje się bardzo długo- zwykle używam szampon dwa dni pod rząd (tylko ja raczej stosuję na przyklapnięte, a nie bardzo przetluszczone włosy). Rano spsikam włosy i do końca dnia mam świetną fryzurę, i to nie w kitce a w rozpuszczonych włosach. Jestem jasną blondynką, więc bielenie szamponu mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie - to świetny sposób na odrosty :) Do minusów zaliczyłabym bardzo słabą wydajność i zbyt intensywny zapach, co prawda ładny, ale jednak zbyt intensywny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136711].usefull || 0 }}% pomocna.

suchy sztywniak

Pierwszy raz w życiu kupiłam suchy szampon, tylko po to, by przekonać się, że jest mi on zupełnie niepotrzebny.

Kosmetyk stosowałam, gdy brakowało mi czasu na mycie włosów. Wtedy, gdy nie były one już pierwszej świeżości, ale też nie były mocno przetłuszczone.

Właściwie szampon działał, to znaczy sprawiał, że włosy unosiły się i stawały świeższe u nasady. Sprawiały wrażenie umytych po prostu.
Specyfik (dobrze wyczesany) nie był widoczny w postaci białych smug (ważne w moim przypadku - włosy koloru ciemnokasztanowego). Szampon nie wywoływał łupieżu ani swędzenia skóry.

Pozostają tylko dwa problemy:

1. Dokładne spryskanie moich gęstych włosów, a później porządne wyczesanie ich zajmowało mi prawie tyle samo czasu, co umycie głowy. Wniosek: lepiej umyć, zwłaszcza, że w kolejnym dniu i tak będzie już to nieodzowne.

2. Fryzura po zaaplikowaniu suchego szamponu jest sztywna i nieelastyczna. Uczucie hełmofonu noszonego na głowie jest nieco niekomfortowe. Być może odczuwam to tak, bo nie używam na co dzień lakieru i nie nawykłam do nieruchomych fryzur.

Zapach: bardzo intensywny, wyczuwalny niemal cały dzień. Na szczęście znośny.

Wydajność: przy średnio bujnych włosach pewnie przeciętna. Przy moich - słaba.

Opakowanie: estetyczne i nieawaryjne... chociaż nieekologiczne (spray).

Cena: poza promocją - wygórowana

Używam tego produktu od: używałam zeszłego lata
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1048036].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Kupiłam go w promocyjnej cenie w rossmannie, za ok 8 zł, niestety był w cenie na do widzenia, więc nie wiem czy będzie dostępny :(. Co najbardziej mnie w nim zauroczyło to zapach. Świeży, pachnący wręcz jak perfumy. Długo się utrzymuje na włosach. Dobrze je odświeżał, nie bielił za mocno włosów. Jedyny minus- szybko się kończy. Natomiast plusem był naprawdę dobry atomizer, który idealnie rozpylał szampon. Nie podrażniał skóry głowy, nie wysuszał. Dla mnie jeden z lepszych :).

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041000].usefull || 0 }}% pomocna.

Salon fryzjerski

Najlepszy ze wszystkich !!

Przetestowałam kilka rodzai suchych szamponów (batiste, Issana, radical) i najchętniej wracam do niego :D
Myje włosy codziennie wieczorem, niestety następnego dnia ok 17 są już lekko przetłuszczone, ale dzięki temu szamponowi wyglądają świeżo, są uniesione u nasady i wyglądają wspaniale :D
Niestety cena (ok 12 zł) jest trochę za wysoka i częściej używam tego z Issany (nie daje aż takiej objętości i nie odświeża tak fajnie), ale gdy ten z Schaumy jest w promocji kupuje 2 opakowania :D
Polecam najbardziej ze wszystkich, batiste nie dorasta mu do pięt. Nie rozumem dlaczego ludzie tak się nimi zachwycają, droższe, a włosy są tak samo tłuste i wcale nie odświeżone :)

Jak dla mnie Schauma jest numerem 1 w suchych szamponach :D

Używam tego produktu od: prawie 2 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016417].usefull || 0 }}% pomocna.

od niechcenia

Produkt ma bardzo ładny zapach, jednak może on \'gryźć się\' z perfumami. Łatwo wyczesać go z włosów. Odświeża, ale nie na długo. Cena jest mniej więcej taka sama jak innych drogeryjnych suchych szamponów. Jeden z wielkich minusów to to, że nie jest wydajny (jedno opakowanie starczyło mi na 4 razy, nie nakładałam go dużo).

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1014186].usefull || 0 }}% pomocna.

Daje radę

Mój pierwszy suchy szampon :) Obecnie testuje szampony Batiste, ale zawsze mam Schaume pod ręką.
Odkąd odkryłam suche szampony są stałym elementem mojej pielęgnacji. Posiadam włosy tłuste u nasady, suche na końcach. Na następny dzień moja fryzura potrzebuje odświeżenia.
Zużyłam już 3 buteleczki Schaumy (na szczęście 2 z nich kupione na promocji za całe 6 zł :D) i na pewno kupię następne. W przeciwieństwie do szamponu Batieste XXL, Schauma pięknie pachnie :D
Do tego: odświeża, włosy są uniesione, małe opakowanie dobre w podróż, dobra cena, wydajny - mi wystarczy 5-6 psiknięć,
Na minus: bieli moje ciemne włosy

Na pewno kupię kolejne opakowania, bo jak na razie to jedyny suchy szampon który mnie usatysfakcjonował.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005020].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny, ale bez szału

W kryzysowych sytuacjach jak najbardziej się sprawdza :)

+ pięknie pachnie
+ zapach bardzo długo się utrzymuje (może kłócić się z perfumami)
+ nie pozostawia białych śladów na włosach
+ rzeczywiscie odświeża
+ łatwo się wyczesuje
+ ładne opakowanie
+ przystępna cena

- nie jest wydajny
- odświeża tylko na kilka godzin (a nie na 48h)
- nie unosi włosów u nasady

To był mój pierwszy suchy szampon, który pachniał po prostu cudownie, niesety to mi nie wystarcza :( potrzebuję czegoś co doda objętości moim włosom, uniesie je u nasady - dlatego skuszę się na szampon batiste, który dostępny jest już w polskich drogeriach :)

Używam tego produktu od: ok. 7 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997485].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem dobry

Przyjemny, idealny na podróż :)

+ ładnie odświeża włosy
+ bardzo ładny zapach, nie męczy
+ przystępna cena w promocji
+ nie bieli zbytnio włosów
+ ładne poręczne opakowanie, małe dzięki temu idealne na podróż

- bardzo mało wydajny

Używam tego produktu od: ok roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994252].usefull || 0 }}% pomocna.

Produkt działa, ale starcza na krótko.

Moje włosy bardzo szybko się przetłuszczały, więc zaczęłam myć je codziennie. W końcu zdałam sobie sprawę, że jest to dla nich niezdrowe. Postanowiłam to zmienić i "oduczyć" je tego.
Zakupiłam w tym celu suchy szampon.
Kiedy pierwszy raz go użyłam byłam w szoku - nie spodziewałam się tak zachwycającego efektu! Włosy wyglądały świeżo, nie były tłuste. Zapach bardzo mi się podobał, znajomym i rodzinie również.
Moje włosy są jednak dosyć gęstę, więc musiałam używać go sporo, a wtedy okazało się, że jest on bardzo, bardzo mało wydajny. Chcąc stosować go faktycznie co drugi dzień musiałabym kupować przynajmniej dwa opakowania na miesiąc.
Teraz zastanawiam się nad zakupem suchego szamponu z firmy Isana.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994155].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby

Słysząc pozytywne opinie o suchych szamponach postanowiłam sama je zacząć wypróbowywać. Również dlatego, że po jednym dniu moje włosy są już lekko przetłuszczone, a nie zawsze mam czas lub okazję je umyć. Zatem swoją przygodę zaczęłam z tym szamponem. Niestety mocno mnie zniechęcił do tych specyfików. Bardzo drażni mnie jego zapach, poza tym nie widzę jakiegoś szczególnego efektu po jego zastosowaniu, być może powinnam pryskać go więcej. Plus za to, że ładnie się wyczesuje i rzadko kiedy widać na moich ciemnych włosach jakieś jasne ślady po nim. Jednak niestety to za mało, abym sięgnęła po niego ponownie.

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991631].usefull || 0 }}% pomocna.