Kuracja dotleniająca, Krem na noc intensywnie odżywczo-dotleniający

Kuracja dotleniająca, Krem na noc intensywnie odżywczo-dotleniający

Krem do codziennej intensywnej pielęgnacji skóry niedotlenionej i słabo nawilżonej. Zawiera naturalne bioaktywne składniki pochodzące z nieskażonego otoczenia Wielkiej Rafy Koralowej, które skutecznie dotleniają skórę i naprawiają szkody powstałe w ciągu dnia stymulując jej regenerację podczas snu.
Unikalna ciekłokrystaliczna struktura kremu zapewnia jego doskonałe wchłanianie i długotrwałe działanie.

dramat

Tzn, moja recenzja jest w 100% subiektywna gdyz mnie uczulil. niestety ;/

Co do samego kremu konsystencja i zapach przyjemny :)
Niestety o dzialaniu malo moge powiedziec oporocz tego ze mnie uczula.

Ale ze w swiecie nic sie nie marnuje to skonczyl jako krem do stop :) bardzo dobrze dziala na stopy :)

Używam tego produktu od: pol roku

bardzo fajny :)

kremik przy pierwszym użyciu mnie przeraził, bo na twarzy zostaje tłusta warstwa, a twarz świeci się niemiłosiernie, ale na szczęście nie zapchał mi porów, ani nie spowodował niemiłych niespodzianek na twarzy
jest bardzo wydajny, jedna warstwa wystarcza, krem bardzo dobrze nawilża
minus jest właśnie za tą tłustą warstwę, bo pokazać się ludziom nie bardzo można po jego nałożeniu xD
ogólnie plus ma za składniki, które mają zapobiegać starzeniu, efektu jeszcze nie mogę potwierdzić, ale może w przyszłości się okaże :)

Fantastyczny na lato!

Kremik ten uratował moją miejscami przesuszoną, choć mieszaną i do tego wrażliwą cerę tego lata. Szukałam dobrego kremu na noc, który zapewni dobre nawilżenie i nie będzie ciężki. Voilla!
Plusy:
- Bardzo dobrze nawilża,
- Cera już po kilku dniach używania tego kremu jakby ożywa, nie wiem, czy to poprawa mikrokrążenia, ale koloryt się ujednolica, rano buzia jest lekko zaróżowiona i wygląda promienniej,
- Bardzo dobrze współgra z mieszaną cerą - miejsca przesuszone koi i nawilża, tłustych nie przyprawia o świecenie,
- Nie zapycha, nie podrażnia, moją alergiczną skórę wręcz koi i uspokaja,
- Przyjemna konsystencja, nie za ciężka ale i nie wodnista,
- Szybko się wchłania,
- Niedrogi, a jakość naprawdę mnie zdziwiła na plus,
- Piękny zapach :)
- Wydajny.

Polecam ten krem na lato i dla osób o wrażliwej, mieszanej cerze. U mnie sprawdza się doskonale i już planuję zakup całej serii :)

Używam tego produktu od: ok 3 tygodni

Well 01

Świetny i niedrogi

Bardzo wydajny, stosunkowo lekki krem na noc, służy nawet przy tłustej cerze. W porównaniu do innych kremów na noc które miałam przyjemność używać, ten jest lekki, nie obciąża skóry, nie zapycha i nie przetłuszcza, a naprawdę działa. Rano skóra jest nawilżona, wypoczęta, gładka i miękka. Jak dla mnie super i to za niewielkie pieniążki.

bo ja wiem

Kupiłam ten krem, ponieważ wcześniej zużyłam klika opakowań kremu dotleniającego pod oczy z tej serii - który był dla mnie idealny.
Niestety ten krem już taki nie był.
Na plus była tylko jego przyjemna w dotyku i nakładaniu konsystencja.
Na minus fakt, że się w ogóle nie wchłaniał i po chwili zostawała na twarzy tłusta warstwa.
Szukam czegoś innego.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Calkiem niezly

Witam!
Mam skore mieszana sklonna do swiecenia.Przez zycie w ciaglym stresie odnioslam wrazenie iz postarzyla mi sie zbyt szybko.Z racji tego,iz mam dopiero 21 lat,a juz odczuwam niezadowolenie ze swojej skory postanowilam cos z tym zrobic.
Przetestowalam na sobie na prawde wiele kremow i ten jest jednym z przyjemniejszych w uzytkowaniu,dodatkowo jest niedrogi.
Pomimo,iz mam wersje na noc,używam go i rano i wieczór.
Na pewno nie matuje,ale nie powoduje tez nieestetycznego swiecenia,ewentualnie calkiem znosne rozswietlenie.Barzdo dobrze nadaje sie jako krem pod oczy.
Jest leki,latwo sie rozprowadza i da sie odczuc poprawe stanu skory juz po kilku uzyciach.
Na niego stusuje miejscowo puder sypki mineralny i musze powiedziec,ze jestem calkiem zadowolona z efektu.Jeszcze jakies kilka miesiecy temu byloby nie do pomyslenia nie uzycie podkladu,teraz nie do pomyslenia jest uzywanie go codziennie:)

Używam tego produktu od:niecaly miesiac
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Niestety nie dla mnie

Pozwolę sobie na napisanie takiej samej recenzji w przypadku kremu na dzień i krtemu na noc z tej serii.
Otóż u mnie się one nie sprawdziły.
Nie mam jeszcze 25 lat, ale przez swoje "nawyki" postarzyłam swoją skórę o dobre parę lat naprzód ( w mgnieniu oka zaczęły mi się pojkawiać zagniecenia pod oczami i na czole zmarszczka :() Przechodząc do sedna, krem nic nie robi nawet nie nawilża (musiałam się co chwilę dosmarowywać, już po ok 10min od aplikacji). Mi nie podpasował (mam skórę dość suchą, czasmi w dobre dni można podciągnąć pod normalną). Dla osób ok 25 roku życia i niezbyt przesuszonej skórze może być ok.
P.S. krem starczył mi na niecały miesiąc.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu

polskie potrafi być dobre :D

Z ręką na sercu mogę polecić ten kremik :)

Lubię swoją skórę wieczorem, kiedy jest rozbudzona, zaróżowiona a nie taka jak rano czyli szaro-bura, blada jak ściana. Teraz jednak po stosowaniu na noc tego kremiku, mogę śmiało powiedzieć, że kondycja mojej skóry znacznie się poprawiła :) znacznie-jeśli chodzi o jej koloryt :) skóra po przebudzeniu ma ładny kolorek i jest doskonale nawilżona i wygląda na zdrową, wypoczętą :)

Krem sam w sobie jest treściwy, po nałożeniu pozostawia tłusty film ale nie przeszkadza mi to absolutnie. Od kremu na noc wymagam pielęgnacji i nawilżenia większego niż za dnia, ponieważ mam cerę mieszaną, za dnia staram się ją głównie matować a "dotlenienie" zostawiam na noc ;)

Krem ładnie i subtelnie pachnie.

Szczerze - to pozytywnie się rozczarowałam, bo nie wierzyłam, że ten krem może działać :D

miłe wspomnienia

Używałam tego kremu gdy stosowałam tabletki antykoncepcyjne i miałam przez nie przesuszoną cerę. Potrzebowałam mocniejszego nawilżenia i z tego kremu byłam bardzo zadowolona. Fajnie nawilżał cerę, szybko się wchłaniał, cera była po nim promienna i odżywiona, wyglądała na zdrową. Gdy jednak odstawiłam hormony i cera znów stała się tłusta, ten krem mi już nie służył. Gorzej się wchłaniał, pozostawiał leciutki film na skórze, która niemiłosiernie błyszczała.
Niemniej stosowanie całej kuracji dotleniajacej (zwłaszcza z supertonikiem z tej serii) na pewno poprawiło ogólny wygląd i stan mojej cery gdy była sucha. Do tłustej nie polecam

Używam tego produktu od: używałam rok

nie polecam

Nie wiem jakie zaćmienie miałam podczas kupowania tego kremu...Jest naprawdę do kitu... Parafina na pierwszym miejscu składu i żadnych pozytywnych efektów po zastosowaniu. Zawsze na noc stosowałam tłuściochy typu Emollium czy Iwostin Lipidowy na noc i moja twarz rano wyglądała fantastycznie. Nie wiem co brakuje temu kremowi, ale jest dla mnie nic nie wart...

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Nieprzyjemny w użytkowaniu

Kupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu. Jednak mi wcale nie jest do (u)śmiechu. Krem ma zbyt mocny zapach, który mi bardzo przeszkadza. Poza tym jego konsystencja pozostawia wiele do życzenia - taka wielka bryła kremu. dobrze nawilża, skóra go toleruje. Jednak te dwa wymienione wyżej minusy dyskwalifikują go na całej linii. Jeżeli krem ma być dobry to powinien spełniać wszystkie wymogi. Zauważyłam już, że prawie wszystkie produkty Soraya tak intensywnie pachną i zapach mają do siebie bardzo zbliżony. Powinni popracować nad zmniejszeniem jego intensywności, bo nie każdemu to pasuje. Teraz przestawiłam się na coś mocniejszego na noc (Chanel Precision Hydramax) i o wiele bardziej go sobie chwalę.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

świetny

Delikatny krem na noc, idealny na lato. Dobrze się rozprowadza i przyjemnie pachnie. Rano skóra jest taka mięciutka i delikatna.
Pomógł doprowadzić moją suchą skórę to bardzo dobrego stanu nawilżenia.

Używam tego produktu od: 2 m-ce