Oriflame, Giordani Gold, Age-Defying Foundation (Ujędrniający podkład pod makijaż) (stara wersja)

Zgłoszony przez Beatę:

Podkład ten wspaniale się rozprowadza dzięki niesamowicie lekkiej konsystencji, idealnie stapia się z cerą, silne nawilża i ujędrnia, moja cera mimo, że jest tłusta nie świeci się i nie tworzy się na niej maska. Jedynym minusem jest jego mała zdolność krycia usterek cery, więc nie polecam tego kosmetyku paniom z dużymi wypryskami czy przebarwieniami. Poza tym jest super.

Skład: aqua (water), cyclomethicone, butylene glycol, cetyl dimethicone, cetyl dimethicone copolyol, polyglyceryl-3 oleate, phenyl trimethicone, cera alba (beeswax), ethylhexyl methoxycinnamate, mica, sodium chloride, methylparaben, hydrogenated castor oil, propylene glycol, propylparaben, disodium edta, camellia sinensis (leaf extract), dimethicone, parfum (fragrance), trimethoxycaprylsilane,(+/- ci 77891, ci 77491,ci 77492, ci 77499). may contain: titanium dioxide, iron oxides

Cena: 51 zł / 30 ml

naprawdę niezły

Co prawda nie ma go już w ofercie ale mogę powspominać ;-)
plusy:
+ równomierne krycie bez plam, zacieków
+piękny naturalny kolor a co z tym idzie naturalny efekt
+ łatwa aplikacja dzięki butelce z pompką
+ łagodny nie podrażniał, wręcz nawilżał
+ nie zapychał
+ trwały, nawet imprezę przetrzymał

minusy:
to że nie ma go już w katalogu a z reguły wiem że jak oni coś wycofają i potem to wraca w nowej niby lepszej wersji, to nie jest już to samo, z reguły gorszy nie wiem dlaczego

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dwie buteleczki

Bardzo dobry

Tego podkładu używałam w czasach liceum kiedy miałam przetłuszczającą się cerę z wypryskami. Nie zgodzę się z opiniami że jest słabo kryjący - na mojej twarzy tuszował wszelkie wszelkie niedoskonałości. Był bardzo trwały. Matowił skórę na wiele godzin mimo iż producent tego nie obiecywał. Dawał bardzo naturalny efekt - zero maski. Nie zapychał porów, nie powodował wysypu nowych wyprysków. Nie wysuszał , wręcz nawilżał. Spisywał się o niebo lepiej od wszelkich podkładów kryjąco-matujących dostępnych wtedy na rynku. Przestałam go używać tylko dlatego iż kosmetyczka i konsultantka Oriflame straszyły że zniszczy mi cerę - podkład przeznaczony był dla pań po 30-stce .
Do 30-stki wciąż trochę mi brakuje. Cera bardzo się poprawiła więc pewnie prezentował by się jeszcze lepiej. Może kiedyś znów do niego wrócę i przetestuje jego nową wersję .Ciekawi mnie czy wciąż jest tak dobry.
Obecnie przechodzę etap zachwytu najnowszym płynnym podkładem Rimmela - Lasting Finish 16 h Mineral - moim KWC jak na razie.

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 5 może 6

Naturalny efekt

Moim zdaniem najlepszy podklad Oriflame. Uzywalam go latem 2 lata temu na zmiane z Lancome i musze przyznac ze prezentowal sie lepiej. Mimo ze nie kryl i nie matowil tak dobrze jak Lancome, to jednak nie wysuszal, nie zmienial koloru i dawal bardzo naturalny efekt.Mysle, ze jeszcze go kupie, tym bardziej, ze pojawila sie nowa wersja.

Używam tego produktu od: uzywalam go kilka miesiecy

Oriflame tutorial 2 konwertowany

nie dla mnie

Kosmetyk bardzo wygodny w użyciu, daje średnie krycie, takie jak lubię.Ładnie pachnie i bezproblemowo się rozprowadza. Cóż z tego jesli spływa z mojej mieszanej cery. Po około godzinie zaczynam się błyszczeć. Zużyłam jedno takie opakowanie, drugie, które miałam w zapasie oddałam mamie, której podkład służy. Szkoda, że nie ma wersji dla cer mieszanych/tłustych, bo nie tylko nastolatki mają taki rodzaj skóry...

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 i trochę z drugiego

Świetny ;)

Jest genialny,chociaż jeszcze nie dla mnie.Podkradam czasami mamie,jak zależy mi na trwałym,idealnym makijażu :D Ma wygodną,poręczną byteleczkę z pompką (+),jest wydajny:) Świetnie się rozprowadza,matuje na długo,nie tworzy smug,nie schodzi z twarzy :) Wyrównuje koloryt. Jest po prostu idealny!Kiedyśsobie napewno kupię (jak jeszcze będzie) :D

Używam tego produktu od:jakiś czas

naprawdę bardzo dobry :)

Kupiłam zachęcona opiniami i bez wahania potwierdzę, że to naprawdę bardzo dobry podkład. Ta lekkość... W ogóle go nie czuję i faktycznie mało go widać. Początkowo wydaje się tłustawy, mazisty, ale dość szybko stapia się z cerą, nadaje jej blasku, faktycznie ujędrnia.Na wielkie krycie nie ma co liczyć, dlatego też czasem wspomagam się korektorem. Szkoda, że jest tak niewiele kolorów i w zasadzie trudno go dobrać. Mam 2 spośród najjaśniejszych i jest on troszkę ziemisty.

Używam tego produktu od: 2 tyg

jesteś, a jak by cię nie było

czytałam gdzieś, że po skończeniu pewnego wieku ujędrniające podkłady bardzo się przydadzą.Skończyłam 35 lat i padło na Oriflame. W tym miesiącu był w promocji i nie żałuję zakupu. Podkład rozprowadza się idealnie, ja używam gąbki, ale nie wprawionym tez pójdzie gładko. Nie zsotawia smug jest , ale go nie widać. Jesli ktoś szuka bardziej kryjącego, to może się rozczarować, mnie nie było to potrzebne. Kolor doskonale stapia się z cera nie brudzi ubrań i naprawdę ujędrnia. Twarz jest wypoczeta, kolor wyrównany i nie widac podkładu tym samym zero maski

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

najlepszy podkład

Na początek: mam lat 20, mam skórę mieszaną i tłustą, problemową, zaczerwienioną, z niespodziankami jeśli zapomnę o maści. Nie lubiłam swojej skóry do czasu kiedy kupilam ten podkład.
Same plusy i jeden minus - nie ma go w katalogu narazie i nie mam pojęcia co teraz, podkład się skończył a ja na każdy inny już kręcę nosem.
PLUSY co następuje:
+ piękny kolorek (mam najjaśniejszy)
+ mila, rzadka i lekka konsytstencja
+ rozprowadza się bardzo łatwo i przyjemnie
+ nie pozostawia smug (nawet jeśli nie jestem zbyt uważna w jego nakładaniu)
+ ujednolica kolor skóry (nie widać też rozszerzonych porów)
+ nie widać go na twarzy
+ leciutko kryje, nie wygląda się już jak klown
+ nie ściera się
+ nie brudzi kołnierzyków !!!
Moja skóra jest niedobra i się świeci, więc używam pudru matującego na ten podkład, a mimo to czuję się lekko i bez zbędnej "tapety" na twarzy.
Z racji tego, że się skończył (i katastorfa - w najbliższym katalogu również brak) to cały czas szukam jakiegoś podkładu, któtry mógłby być przynajmniej w połowie tak dobry jak ten i nic...
Jak dla mnie KWC!!!

Ilość zużytych opakowań: z powodu braku w katalogach narazie 1 :/

dla normalnych/suchych cer

Jak uzylam probki, bylam zachwycona - rzadki, gladko sie rozprowadzal, ladnie kryl. Kupilam cale opakowanie. z czasem zaczyna widziec sie wady. Przede wszystkim to krycie ejst takie srednie (ale to wlasnie obiecuje producent: lekkie/srednie), natomiast ogolnie podklad ladnie wyrownuje koloryt. Najwiekszy minus: cera swieci sie zaraz po nalozeniu, dodatkowo szybciej zaczyna sie swiecic w ciagu dnia po poprzednim przypudrowaniu. I stad mysle, ze jest to rewelacyjnby podklad dla osob bez problemow z rlusta cera. Wybor kolorow tez pozostawia wiele do zyczenia, obawiam sie, ze najjasniejszy nie bedzie odpowiadal wielu bladolicym.

Używam tego produktu od:

Polecam.

Podkładu używam ja jak i moja mama:

PLUSY:
-ładnie ujednolica kolor skóry
-skóra naprawdę jest napięta i ujędrniona
-dobrze się rozprowadza
-nie jest ani za gęsty, ani za rzadki, taki w sam raz
-ładnie pachnie
-jest lekki
-ma fajne opakowanie z pompką
- można kupić w promocji kilka buteleczek i wtedy podkład kosztuje ok 30zł

MINUSY:
-nie kryje idealnie

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo...

Na razie najlepszy

Swietny i najlepszy z tych, które wypróbowałam. Nie wygląda sztucznie, jest lekki, dobrze się rozprowadza i ładnie się trzyma.
Jedyną wadą jest to,że ma tylko 5 odcieni i najjaśniejszy z nich jest dość ciemny [brakuje takiego porcelanowego].

Używam tego produktu od:?

świetny!

Dostałałam go w prezencie. Sama pewnie nie kupiłabym ze względu na cenę ;) Teraz jednak wiem, że warto czekać na promocje, bo ten podkład jest cudowny!
Świetnie się rozprowadza, nie tworzy "maski", nawilża tam, gdzie trzeba, jest lekko kryjący i nie zatyka porów. Poza tym lekko napina skórę, poprawia jej wygląd. Ma filtry UV :D
Pachnie lekko, przyjemnie. Jest bardzo wydajny. Ma świetne opakowanie z pompką -dzięki niemu nigdy nie wyleję sobie za dużo podkładu, poza tym to bardzo higieniczne.
Polecam!Używam tego produktu od: