Nivea Visage, Piękno i Ukojenie, Żel - krem do mycia twarzy do cery suchej i wrażliwej

Żel - krem Nivea wzbogacony olejkiem migdałowym i ekstraktem z nagietka delikatnie oczyszcza skórę suchą i wrażliwą nie powodując jej wysuszenia:
- skutecznie oczyszcza i usuwa zanieczyszczenia,
- dostarcza skórze dodatkowego nawilżenia by zachować jej elastyczność,
- skutecznie oczyszcza i usuwa zanieczyszczenia,
- dostarcza skórze dodatkowego nawilżenia by zachować jej elastyczność.

Skład: Aqua, Isopropyl Palmitate, Paraffinum Liquidum, Glycerin, PEG -20 Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20, Methylpropanediol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Glyceryl Stearate, Cetyl Palmitate, Decyl Oleate, Calendula Officinalis Flower Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Panthenyl Triacetate, Glycine Soja Oil, Decyl Glucoside, Lactose, Cellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Sodium Carbomer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Limonene, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Benzyl Alcohol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Parfum, CI 73360.

Cena: 15,40zł / 150ml

Całkiem dobry

Cóż, żel się nie pieni, co może powodować pewną dezorientację, ale ogólnie i tak uważam, że jest dobrej jakości. Nie mam buzi suchej, ale jako do normalnej produkt jest całkiem przyzwoity. Super konsystencja, dosłownie jak kremu do twarzy z granulkami pilingującymi, więc stosowanie go było dla mnie czystą przyjemnością. Piękny zapach, kosmetyk wydajny i dosyć niedrogi, estetyczne opakowanie. Jednym minusem jest to, że ciężko go wydobyć z opakowania, trzeba mocno ściskać. Super delikatny, nie podrażnia

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Piękny zapach

Żel kupiłam, gdy szukałam idealnego produktu do mycia mojej twarzy, po nocy o delikatnym zapachu. I znalazłam!

Plusy:
+Zapach
+Delikatna konsystencja
+Praktyczne opakowanie
+Bardzo wydajny

Minusy:
-Nie pieni się

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Nie spełnia zadania!

Mam cere suchą dlatego bardzo zależało mi na kupnie żelu który nie będzie mi podrażniał skóry, by dobrze mył.
Moja twarz po umyciu tym kremem- żelem była gładka, przyjemna w dotyku, ale nie czułam by moja twarz była czysta. Z produktu jestem nie zadowolona ponieważ nie spełnia zadania. Więcej nie kupie tego produktu, ponieważ wystarczał na krótko.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże opakowania

wrastające włoski

Zapychacz skóry

Dramat, dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Skąd oni wzięli to COŚ?!

Po pierwsze - konsystencja. Tłusta breja, którą ciężko rozprowadzić na twarzy. Nie pieni się, ciężko zmyć to cholerstwo z buzi.

Po drugie - jakie oczyszczenie do jasnej Anielki? To jest jakaś kpina! Po umyciu twarzy tym czymś miałam ją tłustą, jakbym nasmarowała się oliwą z oliwek. Kompletnie nie zmywa makijażu.

Po trzecie - jakie nawilżenie? Sorry, ale jeśli dla producenta natłuszczenie = nawilżenie, to ja już więcej pytań nie mam ;/

Mało tego - to zapychacz jakich mało! Wystarczy przeczytać etykietkę, by dowiedzieć się, że w składzie znajduje sie parafina - to ten ohydny składnik odpowiedzialny za zatykanie porów. Osobom ze skłonnością do wyprysków stanowczo odradzam z racji tego, że po tygodniowym stosowaniu znacznie im się pogorszy. Zresztą, żel stosowała także moja mama, która ma bardzo suchą skórę i miała identyczny problem z zapchanymi porami więc...

Nie polecam. Na pewno też nigdy więcej nie skuszę się na kupno tego świństwa.

Używam tego produktu od: Już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1, które przekazałam mamie a potem wylądowało w koszu

Fajny

Bardzo dobry produkt :)

Plusy:
- przyjemna, kremowa konsystencja
- oczyszcza
- nie podrażnia
- łagodny
- tani
- ma delikatny zapach

Minusy:
- chyba nie ma

Ilość zużytych opakowań: dwa

Aksamitny dotyk ...

Produkt jest naprawdę dobry, jest on polecany szczególnie dla cery suchej, ja natomiast jestem posiadaczką cery mocno przetłuszczającej się. Mimo wszystko spodobał mi się .

Plusy :

+ aksamitna, kremowa konsystencja
+ piękny zapach
+ nawilża skórę
+ nie zapycha
+ wygładza i zmiękcza buzię

Minusy :

- słabe oczyszczanie
- wydajność

Nie pieni się..

+ dobrze oczyszcza
+ nie podrażnia
+ łagodzi i nawilża buzię
+ ma piękny zapach
+ ładne opakowanie

- opakowanie ładne, ale jest duży problem z "wykończeniem" produktu (moja wersja była w tubce)
- zdecydowanie wolę jak produkty do oczyszczania buzi, pienią się

mój ulubiony

Uwielbiam go bo nie ściąga mi cery po myciu. Uzywam go wraz z żelem do mycia z biedronki i mydłem aleppo jako ostatniego kroku. Ma przyjemny zapach i nie podrażnia mi oczu. Fajnie oczyszcza i pielęgnuje twarz. Jest wydajny i już z nim zostanę.

Używam tego produktu od: marca t.r
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

w porządku.

Żel-Krem przede wszystkim NIE PODRAŻNIA mojej wrażliwej i suchej cery. Delikatnie myje , pachnie , jest baaaaardzo wydajny. Nie wyskakują mi pryszcze, cera mi się oczyściła. Zdaje swój egzamin, godny polecenia.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Mogło być lepiej.

Produkt ogólnie DOBRY.

Myjąc nim twarz, nie zuważyłam żadnych niepokojących rzeczy. Żel ślicznie pachnie, bardzo nawilża, niestety słabo radzi sobie z delikatnym nawet makijażem. Mi nie zaszkodził, ale również nie wywołał jakiś rewelacji. Czy do niego powrócę? Nie wiem bo po co mi kosmetyk, który tylko nawilża i ładnie pachnie? Można go zastąpić maską nawilżającą, bądź serum. W żelach jednak szukam czegoś więcej.. Polecam natomias dziewczynom o bardzo suchej skórze, przynosi ulgę i koi. Może wrócę do niego w zimę, bo wtedy moja skóra potrzebuje nawilżenia. Produkt ten jest bardzo wydajny co działa na jego korzyść, ma w sobie w bardzo małej ilości granulki, od czasu do czasu sie pojawiają. :D Ogólnie polecam bo na pewno nie wywoła żadnych przykrych niespodzianek.:)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie dalej w trakcie.:)

przeciętny

Nie byłam z niego zbytnio zadowolona i nadal szukam ideału.

ZALETY:

* nie wysuszał i nie uczulał
* ładny, delikatny zapach
* wygodne opakowanie
* fajna, gęsta konsystencja

WADY:

* przede wszystkim nie pozostawiał uczucia świeżości i porządnego umycia
* niedokładnie zmywał nawet resztki makijażu
* w ogóle się nie pieni

krem żel przygotowuje skórę do nawilżenia

Ogólnie ten krem-żel nie oczyszcza zbyt dobrze, radzi sobie z tym średnio, ale ja i tak stosuję wiele kosmetykòw oczyszczających : początkowo olejek, następnie ten właśnie krem, tonik, mleczko, peeling... Tak więc odrobinę oczyszcza, akurat na tyle, na ile mi tego potrzeba, bo to, czego nie usunę tym żelem, wymyjè innym kosmetykiem, więc nie obawiam się braku oczyszczenia :-). Krem za to rewelacyjnie nawilża i natłuszcza, co, a jednak!, tutaj jest korzystnymz jawiskiem :-). Kosmetyk ten jest zarówno drugim etapem oczyszczenia jak i pierwszym etapem nawilżenia . I ten zapach... Krem jest łagodny, idealnie masuje się nim skórę, odpręża i odświeża :-)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego, 1/ 7 ?( baardzo wydajny)