Nivea, Visage, Piękno i Ukojenie, Żel - krem do mycia twarzy do cery suchej i wrażliwej

Żel - krem Nivea wzbogacony olejkiem migdałowym i ekstraktem z nagietka delikatnie oczyszcza skórę suchą i wrażliwą nie powodując jej wysuszenia:
- skutecznie oczyszcza i usuwa zanieczyszczenia,
- dostarcza skórze dodatkowego nawilżenia by zachować jej elastyczność,
- skutecznie oczyszcza i usuwa zanieczyszczenia,
- dostarcza skórze dodatkowego nawilżenia by zachować jej elastyczność.

Całkiem całkiem

Mam mieszaną cerę ze skłonnościami do przesuszania ,myślałam że będzie wręcz idealny a jednak troszeczkę wysuszał co nie było jednak problemem bo każdy krem nawilżający/natłuszczający sobie z tym poradzi.Zatem:
+ zapach
+konsystencja
+komfort użytku
+świetnie oczyszcza i odświeża twarz
+ nie podrażnia

- prz stosowaniu 2 razy dziennie mi delikatnie wysuszyła buźkę
-wydobyć z opakowania resztki produktu zalicza się do misji specjalnych ; /

Używam tego produktu od: 2 mc
Ilość zużytych opakowań: zwykłe 1

dobry żelik :)

używam tego żelu jedynie rano, aby odświeżyć skórę po nocy :) mam tłustą skórę, więc na poranne odświeżenie i lekkie nawilżenie nadaje się bardzo dobrze :)

Plusy:
:) cena, ok 10 zł w promocji
:) dostępność
:) fajnie odświeża
:) delikatnie nawilża
:) nie ściąga
:) nie pozostawia tłustej warstwy
:) wygładza
:) delikatny
:) fajna kremowa konsystencja
:) bardzo ładny zapach
:) fajny różowy kolor :P

Minusy:
:( nie jest zbyt wydajny

nie oceniam zmywania przez ten żel makijażu, ponieważ nie jest on do końca do tego przeznaczony, poza tym ja go nie używam do demakijażu, więc na ten temat się nie wypowiem, ale polecam go do porannego odświeżenia także osobom z tłustą skórą :)

Ilość zużytych opakowań: przy jedynie porannym stosowaniu 1 całe i odrobina drugiego :)

Przyjazny dla skóry

Produkt fajny, dla skóry wrażliwej strzał w dziesiątkę. Nigdy nie sprawił, ze skóra była czerwona, napięta. Stosuje się go przyjemnie, a co najważniejsze bezpiecznie.

Zalety:
- delikatnie oczyszcza skórę
- nawilża
- nie podrażnia
- po umyciu buzia jest aksamitna, gładka w dotyku
- swietna konsystencja
- ładne opakowanie
- przyjemny zapach

Wady:
- parafina
- ciężko go wydobyć z opakowania gdy się kończy

Nie rozumiem za bardzo zarzutów, że nie zmywa makijażu - jak można oczekiwać tego od produktu, który nie jest przeznaczony do demakijażu?!

Na bank do niego jeszcze wrócę :)

nie dla mnie

Żel - krem, zachęcająco brzmiało. Ale to niestety nie dla mnie. Słabo myje, mam nawet wrażenie jakby zapychał skórę... może przez to że zostawia na mojej buzi jakby lepką powłokę. Zdecydowanie wrócę do normalnego żelu. Zapach ok.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 - 150 ml

Wśród zwykłych- przyzwoity.

Używam tego produktu rano, żeby umyć twarz z kremu na noc i reszty ;) i do takiego zwykłego przemycia twarzy sprawdza się bardzo dobrze. A nawet jestem zaskoczona, bo nie dość, że twarz czuje się odświeżona, to jeszcze dodatkowo nawilżona.
Nie podrażnia, nie zapycha porów, jest delikatny i kremowy (dlatego się nie pieni).
Nie wiem jak poradzi sobie z zanieczyszczeniami po całym dniu, po makijażu itp., ale jako produkt przygotowujący cerę na cały dzień dobrze się sprawdza.

Ilość zużytych opakowań: jedno 150ml

nie bardzo...

jest delikatny to fakt, ale niedokładnie oczyszcza.
Nie pieni się w ogóle, a twarz myję sie faktycznie jakby kremem (właśnie taką ma konsystencje). Ładny zapach to plus.
Nie powalił mnie... będę szukała dalej najlepszego :D

Delikatny

Jest to żel na pewno do cery wrażliwej i suchej. Wygładza skórę pozostawiając ją aksamitnie gładką, nie wysusza, wspomaga nawilżanie skóry. Stosując go z kremami nawilżającymi, naprawde pomaga. Bradzo delikatnie oczyszcza, co dla skóry tłustej i mieszanej może być za mało. Ogólnie kiedy mam przesuszoną skórę działa idealnie, lecz kiedy moja cera znowóż robi się mieszana z przewagą tłustej... odpada.

+ cena, konsystencja, zapach, dostępność, delikatność

Mocna trójka "z plusem".
Sama nie wiem czy jest tak bardzo skuteczny, na pewno delikatny i przyjemny.
Duży plus za zapach, uwielbiam go.
Cena korzystna, no i dostępność!
Po umyciu twarzy tym żelem-kremem nie czuję wielkiej ulgi czy orzeźwienia, mam tylko poczucie czystości twarzy i ładny zapach przez kilka minut.
Jest okej, ale jeśli spodziewacie się czegoś, co pozostawi efekt mega orzeźwionej i czystej skóry to raczej nie z tym kosmetykiem.
Ale polecam dla samej konsystencji i zapachu, do używania raz na jakiś czas, a nie na co dzień.

Może być

Szczerze mówiąc nie tego oczekiwałam. Zależało mi na czymś co dobrze oczyszcza, a po tym kremie-żelu tego nie zauważyłam...

Zalety:
+ fajna kremowa konsystencja - bardzo delikatny,
+ nie podrażnia,
+ wydajny

Wady:
- słabo oczyszcza,
- ściąga skórę

Byłby moim KWC gdyby nie parafina

Nie używam podkładu, nakładam na twarz jedynie puder transparentny i róż - te 2 produkty świetnie zmywa. Zapach jest niesamowicie przyjemny, granulek jest mało, uwielbiam je rozpuszczać ciepłem dłoni. Samo użytkowanie kremu-żelu jest niesamowicie przyjemne. Po umyciu twarz jest niezwykle miękka, gładka i WYDAJE się, że jest nawilżona. Niestety nawilżenie jest tylko pozorne - na drugim miejscu w składzie jest parafina. Nieustannie szukam dobrego zamiennika tego produktu z lepszym składem, niestety jest to bardzo trudne.
Nie widzę żadnej różnicy między starą a nową wersją oprócz tego, że nowe opakowanie jest dużo wygodniejsze.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Całkiem przyjemny

Żel kupiłam kiedy rozpoczęłam poszukiwania kosmetyków myjacych, które nie zawierają SLS. Produkt nie jest jakoś szczególnie wspaniały, ale wydaje sie, że jest wart swojej ceny. Nie mogę wiarygodnie stwierdzić czy dokładnie oczyscza, ponieważ do codziennego demakijażu używam kilku specyfików, a opisywany żel jest jednym z ostatnich kroków.

W każdym razie:
+ dostępność
+cena
+zapach
+nie zawiera SLS
+wydajny

-nie pieni się (mi to szczególnie nie przeszkadza, ale wiem, że nie wszyscy lubią myć twarz "kremem")

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: 5 całych opakowań, w trakcie 6

przeciętny

Co prawda nie jest to żel do mojej mieszanej cery, ale czasami mam wrażenie, że moja skóra potrzebuje nawilżenia zamiast konkretnego oczyszczenia dlatego kupiłam ten żel.
Ma on dobrą konsystencję ale co z tego skoro strasznie trudno go wydobyć z opakowania!! Nawet, gdy mam go jeszcze połowę to nie mogę go wycisnąć bez wcześniejszego potrząsania opakowaniem...
Nic to... Żel miał nawilżać a słabo sobie z tym radzi... Nie mam skóry suchej, więc moja ocena jest raczej subiektywna ale skoro miał nawilżać skórę suchą to moją powinien tym bardziej:P
Żel zawiera malutkie drobinki, jednorazowo mogą się trafić 3, 5 a czasami żadna. Znikają bardzo szybko, żel szybciutko się zmywa, co jest plusem, bo nie trzeba się męczyć, by zmyć go z buzi, a drobinki zawsze się rozpuszczają, więc nie istnieje ryzyko, że zawędrują do włosów jak w innych żelach:D
po jego użyciu buzia jest nieco gładsza, miła w dotyku, ale to nie jest ten efekt na jakim mi zależy:)

Ilość zużytych opakowań: ok. trzy