Eucerin, DermoPurifyer (Krem aktywny na noc)

Eucerin, DermoPurifyer (Krem aktywny na noc)

Cena już od 39,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Aktywny krem na noc wspomaga regeneracją skóry poprzez dostarczenie kwasu mlekowego. Kwas mlekowy ma działanie keratolityczne i tym samym komedolityczne, co oznacza, że rozpuszcza on zrogowaciały czop, otwierając tym samym zaskórniki - przeciwdziałając zakłóceniom rogowacenia ujść mieszków włosowych. Umożliwia to lepszy przepływ nadmiaru sebum.
Zalety:
- skutecznie przeciwdziała powstawaniu niedoskonałości i zmian trądzikowych,
- skutecznie matuje i poprawia wygląd skóry,
- zapewnia skórze odpowiednie nawilżanie,
- normalizuje produkcję łoju, działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie,
- niekomedogenny (nie zatyka porów),
- beztłuszczowy, nie zawiera substancji zapachowych i parabenów,
- lekka formuła zapewnia szybkie wchłanianie,
-nie powoduje interakcji z powszechnie stosowanymi lekami przeciwtrądzikowymi.

Przyzwoity ;)

Krem wraz z żelem do mycia buzi oraz kremem na dzień z tej samej serii otrzymałam w ramach testów- zestaw sprawdził się u mnie całkiem nieźle.

Krem ma przyjemną konsystencję, szybko się wchłania, nie pozostawia po sobie lepkiej/tłustej warstwy - buźka po jego nałożeniu jest matowa ale przy tym przyjemnie nawilżona :)
Co najważniejsze to krem nie zapchał skóry, nie podrażnił jej ani nie przesuszył.
Po dłuższym czasie stosowania kremu stan mojej cery uległ widocznej poprawie; cera stała się gładsza, jej koloryt został wyrównany, pory zwężone.

Minusem może być wysoka cena ale krem jest bardzo wydajny - więc jest to inwestycja na kilka miesięcy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226016].usefull || 0 }}% pomocna.

Dostateczny

Spróbowałam go zanim kupiłam krem przeciwzmarszczkowy, szczerze mówiąc nie jest zły, ale czegoś mu brakuje. Nie mogłam się do niego przekonać i prawie odwiódł mnie od tej firmy. Może komuś innemu bardziej przypadnie do gustu.

Używam tego produktu od: jednorazowo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032750].usefull || 0 }}% pomocna.

nie wiem skąd te komenatarze, jest naprawdę dobry :)

dostałam w zestawie z żelem i kremem na dzień w aptece, sama bym go nie kupiła. wziełam cały zestaw w ciemno, przyszłam do domu włączyłąm wizaż.pl żeby poczytać co kupiłam no i szok! po przeczytaniu recenzji nawet nie chciało mi się go używać bo się bałam :D leżał sobie chyba z3 tyg nieruszony, zraziłam się tym bardziej po tym co nawyczyniał krem na dzień z tej serii, naprawdę się bałam :D ale któregoś wieczoru nie wiedziałam co nałożyć na twarz, z reguły na zamianę daję maść na trądzik a następną noc coś nawilżającego ale jakoś mnie tchnęło i użyłam tego kremu. no i tu zaskoczenie! krem nie jest wcale taki zły jak tu go opisano (gorszy jest ten dzień krem z piekła rodem który btw ma niezłe recenzje..)

Ja widzę w nim same PLUSY:
+ rano po przebudzeniu buźka się nie świeci, nie błyszczy, nie jest tłusta
+ nie ma żadnych niespodzianek
+ czasem jak przypadkiem zajade kremem w okolice oczu to nie podrażnia nie piecze ani nic
+ nie jest zaczerwieniona a wręcz nawet jakby zamtowiona jakby krem się całkowicie wchłanął
+ zauważyłam poprawę stanu cery, jest zdecydowanie bardziej zmatowiona a przy tym nie ma suchych skórek, strefa T jest wyciszona
+ po porannym myciu twarzy nie mam wrażenia że coś zmywam, że coś tam się lepi i muszę to zmyć wręcz przeciwnie - poranna toaleta bardziej służy odświeżeniu niż oczyszeniu po kremie na noc (czasami miewałam takie uczucnie, nienawdzię tego)
+ w opisie jest że krem "nie powoduje interakcji z powszechnie stosowanymi lekami przeciwtrądzikowymi" i to jest prawda, wiele kremów wytwarza taką interakcję, skóra sie wtedy czerwieni, łuszczy i przede wszystkim swędzi a ja jak pisałam wcześniej używam Duac który jest dość mocny i tu zostały spełnione obietnice producenta a ciężko jest znaleźć taki krem !!!

no muszę przyznać że jeżeli dalej tak pójdzie to zostanę z tym kremem na dłużej, napewno na czas letni go nie zmienię. Wg mnie jest naprawdę warty polecenia, jak widać czasem trzeba się przekonać na własnej skórze. POLECAM

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017740].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

bez rewelacji

Po zastosowaniu mało ciekawego kremu na dzień z tej samej serii byłam ciekawa kremu na noc. Beztłuszczowa formuła jest ciekawą innowacją, gdyż zwykle kremy na noc z kwasami są dość ciężkie i błyszczą się. Tu jest odwrotnie - krem szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy, wręcz matuje twarz (paradoksalnie lepiej niż krem na dzień!).
Z moją twarzą jednak zrobił niewiele. Nie wygląda ona ani lepiej, ani gorzej. Oczyszczanie porów to tylko reklama z ulotki, wygładzenie skóry również. Działa łagodnie i nie pogarsza stanu cery, niemniej cudów żadnych po tym preparacie nie spodziewajcie się. Mi zależało przede wszystkim na ograniczeniu świecenia się twarzy i uzupełnianiu pielęgnacji podczas snu, jednak efekty działania tego kremu są po prostu znikome. Niedoskonałości wciąż wyskakują, a seboregulacja jest żadna. Na szczęście lekko nawilża i nie przesusza, co jednak nie jest główną rzeczą, którą ten krem powinien robić.
Cena nieadekwatna do jakości, a paraben w składzie dyskwalifikuje ten krem jako dermokosmetyk. Średnio wydajny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999643].usefull || 0 }}% pomocna.

Poprawia stan skóry trądzikowej

Od wielu lat walczę z trądzikiem i używałam naprawdę wielu różnych kosmetyków specjalistycznych.
\\nTen krem akurat w moim przypadku zdecydowanie poprawił stan skóry. Już po około tygodniu regulrnego stosowania skóra w widoczny sposób wyładniała - stała się gładsza, zaczęły znikać nierówności i drobne krostki a przy tym dobrze nawilżył i uelastycznił skórę.
\\n
\\nPo odstawieniu niestety zmiany wróciły, ale to przecież nie lek.

Minusem może być nieco sztuczny i drażniący zapach, który jednak szybko się ulatnia ze skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988758].usefull || 0 }}% pomocna.

Spodziewałam się czegoś innego.

Nic ciekawego, a miało być tak pięknie. To nie jest krem dla osób z problemami trądzikowymi. To jest tłusty krem nawilżający. Tylko jakbym chciała kupić krem nawilżający to bym nie wydała na niego 50 zł. Przekłamanie. Używam innych kosmetyków z serii Eucerin Dermo Purifyer dlatego zawierzyłem marce i kupiłam także ten produkt, by moja skóra miała kompleksową pielęgnację zarówno w dzień jak i w nocy. Zawiodłam się. Nie twierdzę, że jest to zły produkt, ale rozminęłam się z nim w oczekiwaniach. Krem miał regulować pracę gruczołów łojowych, odblokowywać pory, przeciwdziałać powstawaniu niedoskonałości, działać przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie. Nie zrobił ani jednej rzeczy z wyżej wymienionych. Piszą, że skutecznie matuje i poprawia wygląd skóry? Przepraszam ale jak tłusty krem ma matowić skórę? Mnie w szkole kosmetycznej uczyli co innego. A zapach? Jak coś jest bezzapachowe to nie pachnie, a on jest perfumowany. Zapach jest akurat ładny, ale miało go nie być. Lekka formuła sprawia, że się szybko wchłania. Kolejna bzdura. Po nałożeniu błyszczę się jak po oliwie, a rano mam tłustą skórę jakbym się tą oliwą oblała. Dla skóry wysuszonej i matowej to on jest rewelacyjny. Ale ja mam trądzik i skórę mieszaną. Pomyłka.😥 Jedna gwiazdka za zapach, który mi się naprawdę spodobał. Reszta do kitu.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie opakowania pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[969815].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomocny w kuracji dermatologicznej

Stosuję go na epiduo (na noc). Ma dziwną konsystencję, taką trochę tępą. Pomagał nawilżyć skórę i likwidował suche skórki. Uznałabym go za krem regeneracyjny, a nie jakiś aktywny, bo z niedoskonałościami nie robi nic. Skład też ma kiepski, preferuję naturalność ale dostałam go od cioci aptekarki, więc czemu nie spróbować. Odkąd go używam co noc mogę spokojnie rano nakładać podkład mineralny i nie martwić się o suchą skórę. Polecam tylko osobom w trakcie kuracji dermatologicznej retinoidami, tak jak ja. Powtarzam, z trądzikiem wam nie pomoże. Tylko nawilży.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[963202].usefull || 0 }}% pomocna.

Krem wielkie nic

To chyba mój najgorszy krem do twarzy wszechczasów. Kupiłam go w zestawie z żelem do mycia twarzy, w dodatku była promocja na dermokosmetyki, więc zapłaciłam za dwa produkty niewiele ponad 40 zł. Ta promocyjna cena, to chyba jedyny plus tego zakupu...
Miał być to krem aktywny, ale nie zrobił NIC. NIC, czyli "wysypywał nowe pryszcze" i nic dalej. Liczyłam, że coś dalej będzie działał, wypryski pojawiały się, goiły się długo i to chyba raczej mojej dopełniającej pielęgnacji poza tym kremem.
Opakowanie jest moim zdaniem, drugim plusem kremu. Jest ładne minimialistyczne, łatwo się z niego korzysta. Jeśli chodzi o zapach, to mnie porczątkowo on odrzucał na kilometr, potem się przyzywyczaiłam do tej nieprzyjemnej woni. Wydajność całkiem dobra, tylko na co ona, skoro krem nic nie daje?
Absolutnie nie polecam, zbędny wydatek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[963139].usefull || 0 }}% pomocna.

Zbędny produkt

:(nie odblokowuje porów, anie nie zapobiega powstawaniu zaskórników (inne produkty z dodatkiem kwasów to czyniły w moim przypadku)
:(nie jest lekki- konsystencja jest raczej toporna, zostawia ciężką warstwę po aplikacji (jak niektóre filtry); trochę też bieli jak one przy aplikacji!;)
;)szybko się rozsmarowuje
:(nie zauważyłam poprawy stanu skóry jak twierdzi producent
:(słabo nawilża (z lekko odwodnioną skórą nie daje rady)
:)estetyczne, płaskie opakowanie
:)dobra konsystencja, nie rzadka białego kremu
:)skóra nie jest tłusta i świecąca po aplikacji, a zmatowiona z wspomnianą już ciężką, białą warstwą;)
;)nie nasilił zmian
:)rzeczywiście nie czuć żadnej tłustości, więc myślę, że prawdą jest iż jest beztłuszczowy jak napisał producent
:)skład bardzo przyjemny dla cer tradzikowych

W moim przypadku jest to produkt zbędny.Jako zamiennik kosmetyków z kwasem nie polecam- tutaj po odstawieniu 5% toniku z kwasem migdałowym i acne derm moja skóra szybko się zanieczyściła (do czego ma tendencję)...:( Czytając poniższe komentarze, zastanawiam się czy owe "zapchanie" to nie jest efekt po prostu niestosowania dobrych produktów z kwasami przy cerze jak moja (skłonna do zanieczyszczania)...?

Ten produkt w moim przypadku nie wpłynął na regulację rogowacenia ujść mieszków włosowych.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[866342].usefull || 0 }}% pomocna.

Aktywny

+ Świetnie matuje, choć nie jest to efekt, jakiego spodziewałabym się po kremie na noc, raczej skutek uboczny.
+ + Wydajny, dobrze sie rozprowadza, szybko wchłania, ale pozostaje na twarzy cienkim filmem.
+ + + Nie podrażnia, nie zapycha, nie zaognia stanów zapalnych, nie wysusza, nie piecze w oczy.
+ + + + Zwęża pory, redukuje niedoskonałości, zapobiega powstawaniu nowych.
- Cena.
- - Nie nawilża ani nie odżywia, czego zresztą nie ma robić, więc na suche partie cery mieszanej nie powinno się go nakładać.

Używam tego produktu od: pół roku.
Ilość zużytych opakowań: 1 / 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[735776].usefull || 0 }}% pomocna.