Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Cena już od 29,69 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Wake Me Up Make Up Foundation to pierwszy podkład Rimmel, który pobudza cerę i sprawia, że promienieje blaskiem. Nadaje nieskazitelny wygląd. Wake Me Up Make Up Foundation Rimmel działa natychmiast przeciw oznakom zmęczenia. Zawiera peptydy i nawilżający Kompleks Witaminowy.
Dostępny w 6 odcieniach.

fluidy
Cera
normalna, sucha
Krycie
lekkie
w buteleczce

Całkiem dobry podkład

Podkład dobry dla suchej cery, jednak jego konsystencja, wg mnie, nie jest na tyle kremowa, żeby rozprowadzić go pędzlem; lepiej sprawdza się gąbeczka, dzięki temu nie tworzy się "efekt maski". Dla mnie największym minusem są odcienie podkładu, które wchodzą w lekko pomarańczowy kolor. Kosmetyk w odcieniu 100, może wydawać się odpowiedni dla jasnej cery, jednak po nałożeniu skóra odcina się od szyi i nie wygląda to estetycznie. Ten produkt najlepiej sprawdzi się dla opalonej cery w porze letniej. Nie zauważyłam zatkanych porów; podkład nadaje blasku i młodzieńczego wyglądu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1571086].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomarańczowa masakra

Podkład kupowałam dwa razy.. Za pierwszym razem zciemniał strasznie. Z ładnego dopasowanego koloru stał się pomarańczową masakrą.

Bardzo dużo pochlebnych opinii jednak dalej słyszałam. Kupiłam kolejny. Ta sama sytuacja. Najjaśniejszy odcień, w sklepie idealny, przez pierwsze użycia też. Potem powtórka z rozrywki.
Na minus wielkie drobiny brokatu. Jak na kosmetyk rozświetlający zbyt duże.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1570316].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie.

Kupiłam go z myślą o lekkim podkładzie na lato, niestety twarz po nim bardzo się świeci, nie polecam osobom z problematyczną, tłustą cerą.

Na plażę może i się nadaje, jeśli chcemy żeby twarz w słońcu była rozświetlona. Nie zapycha.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1568596].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak nakładać podkład?

Pierwszy i ostatni raz

Zdecydowanie się nie polubilismy..
MINUSY :
- ma dziwną konsystencję, mam wrażenie jakbym nakladala na twarz jakiś konkretny tłusty krem
- ma chamski brokat, przez który w sloneczne dni twarz wygląda jak kula dyskotekowa
-kolor! Czemu najjasniejszy z gamy jest pomarańczowy?! Nawet bourjois healthy nic 54 jest jaśniejszy!
-kiepsko z trwałością.. świece się już po 3 godzinach, a po całym dniu już nie ma co zmywac
-nie kryje nic

PLUSY:
+cena na promocji (w rossmanie dałam niecałe 20zl)
+całkiem ładny zapach
+podoba mi się opakowanie

+ /- myślę że jest wydajny, co dla mnie jest minusem, bo będę dłużej musiała się z nim męczyć

Daje 3, ponieważ nie robi krzywdy dla mojej twarzy i w pochmurne dni nie widać brokatu, miałam nieprzyjemnosc używać jeszcze gorszych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567526].usefull || 0 }}% pomocna.

nie lubię.

MINUSY:
1. cena nie jest niska (około 9 funtów)
2. najjaśniejszy odcień jest mega dla mnie za ciemny, musze go mieszać z białym mixerem do podkładu
3. ZERO krycia niedoskonałości. Jakiś syfek albo zaczerwieniona skóra to trzeba naładować korektora bo podkład nic nie przykryje..

PLUSY:
tylko 1. fajne opakowanie z pompeczką
ogólnie to jakoś go zużyje ale nie kupie więcej..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1565631].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Jak dla mnie ideał

Plusy:
+konsystencja
+wygląd
+trwałość
+opakowanie
+rozświetlenie

Minusy:
Jak dla mnie brak

-/+ cena (jednak często go widzę na promocji)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564171].usefull || 0 }}% pomocna.

Podkład świetny, butelka trefna

Podkład sam w sobie jest świetny, jednak trafiłam na jakieś trefne opakowanie, po jakimś tygodniu używania zaczęła psuć się pompka, dodatkowo zimą mieszałam go z podkładem Loreala, były otwarte w tym samym czasie, mieszane pół na pół, a podkład Rimmela skończył się, gdy podkładu Loreala była jeszcze połowa... musiałam trafić na butelkę, gdzie nalano tylko połowę produktu za co odejmuję jedną gwiazdkę. Ale oceniając sam podkład:

+ślicznie rozświetla cerę, przez co staje się bardziej promienna,
+ładnie pachnie,
+dobrze kryje,
+nie podkreśla suchych skórek,
+nie ciastkuje się,
+nie roluje się,
+dobrze stapia się z kremem,

-gdy jest ciepło świeci się w strefie T,
-mało odcieni, najjaśniejszy i tak jest ciemny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564071].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabiutko

Za taką jakość cena z kosmosu. W Rossmannie z 46zł. Kupiłam na szalonej promocji -55%. Mam kolor 100 który jest niestety za ciemny. A w tej serii nie ma jaśniejszych odcieni, tak jak w przypadku innych ich podkładów. Krycie zerowe. Z podkładem wyglądam jakbym nic nie użyła kryjącego. Jedynym plusem jest jego delikatne rozświetlenie. Nie lubię całkiem matowej twarzy, więc ten efekt akurat mi się podoba.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562681].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam ten podklad. Fajnie sie rozprowadza, ładnie pachnie i ma świetne drobinki w sobie, ktore pięknie rozświetlaja cere , dla mnie jest idealny na wieksze wyjścia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1553376].usefull || 0 }}% pomocna.

NOT

Podkład ciemnieje na twarzy strasznie, oprócz tego po jakiś 2 miesiącach ściemniał nawet w opakowaniu i całkowicie zmienił swój kolor co uniemożliwia dalsze używanie go. Efekt rozświetlenia jet ładny,ale co z tego skoro robi się tak ciemny (najjaśniejszy kolor). Jedyną opcją jest mieszanie go z bardzo jasnym kolorem np, Revlon colorstay 100.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551111].usefull || 0 }}% pomocna.