Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Cena już od 4,65 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Wake Me Up Make Up Foundation to pierwszy podkład Rimmel, który pobudza cerę i sprawia, że promienieje blaskiem. Nadaje nieskazitelny wygląd. Wake Me Up Make Up Foundation Rimmel działa natychmiast przeciw oznakom zmęczenia. Zawiera peptydy i nawilżający Kompleks Witaminowy.
Dostępny w 6 odcieniach.

fluidy
Cera
normalna, sucha
Krycie
lekkie
w buteleczce

Znasz skład tego produktu?

Nie dla cery mieszanej problematycznej

Pamiętam jak zachwycałam się tym podkładem kilka lat temu kiedy na wyjeździe pożyczyłam od koleżanki, jednak było to w okresie bardzo dobrej kondycji mojej cery. Ostatnio skuszona promocją w Rossmannie - 49% i dobrymi wspomnieniami skusiłam się na ten produkt. Jednak jak się okazało nie jest on już dla mnie.
Tak naprawdę trudno mi znaleźć jego plusy, na mojej bladej, problematycznej, mieszanej skórze tworzy niestety pomarańczowe, świecące się ciasto.
W promocji za tą cenę można wypróbować, bo jak napisałam na 17-letniej cerze bez problemów spisywał się dobrze.

+ cena w promocji, w cenie regularniej nie warto
+ wygodne opakowanie z pompką
+ nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek
+ mnie nie zapchał, ale stosowałam tylko kilka razy, nie wiem jak przy dłuższym stosowaniu

- bardzo ciemny odcień jak na najjaśniejszy w gamie (odcień Ivory), na bladej skórze tworzy efekt pomarańczowej maski, nawet na nieco opalonej skórze bardzo się odznacza pomarańczowymi tonami
-wygląda się w nim po prostu niekorzystnie, buzia się świeci, ma się wrażenie jakby zupełnie na wysychał na twarzy, nawet po przypudrowaniu jest z tym problem, przez co moja twarz wyglądała na napuchniętą, w żadnym wypadku nie na wyspaną. W moim przypadku problem nie ograniczał się tylko do strefy T z którą mam problem, ale policzki też przypominały 2 świecące kulki
-roluje się, ściera po kilku godzinach
-ciężko współpracuje z pudrem matującym, nie mówiąc o bronzerze, różu, rozświetlaczu
-nie oczekiwałam od niego super krycia, ale niestety na skórze z wypryskami, przebarwieniami nie daje nawet minimum krycia, dlatego trzeba wszystko, nawet niewielkie zmiany, które normalnie podkład wyrównywał, traktować korektorem. Przez swój pomarańczowy odcień, niestety, ale dodatkowo podkreśla każdą niedoskonałość, przebarwienie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1273341].usefull || 0 }}% pomocna.

słaby

Dla mnie podkład słaby, nie ujednolica koloru skóry. Kupiłam najjaśniejszy kolor, niestety podkład po otwarciu zrobił się ciemniejszy. Szybko się zużywa. Jeżeli ktoś ma jednolity kolor cery, podkład powinien się sprawdzić, bo nawet ładnie rozświetla.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268261].usefull || 0 }}% pomocna.

bez zachwytu

Podkład przy mojej skórze mieszanej dość szybko zaczyna się świecić. Zupełnie nie sprawdza się u mnie na lato. Stosuję go w miesiącach zimowych, ale też muszę go dobrze przypudrować. Jego konsystencja jest stosunkowo ciężka dlatego nie nadaje się do skóry tłustej. Plusem jest to, że nie zapycha porów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1266088].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

I tak i nie

Podkład spełnia swoje założenia - ukrywa niedoskonałości, rozświetla skórę, daje efekt świeżej cery, ale... Nie współgra z tłustą cerą, z rozszerzonymi porami. Rozświetlające drobinki dają wizualny efekt jeszcze większych "kraterów". Ogólnie produkt dobry, ale nie dla każdego typu skóry - warto o tym pamiętać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265818].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę świetny!

Podkład ładnie ujednolica cerę i ją rozświetla. Buzia wygląda na wypoczętą. Ma średnie krycie, ale razem z korektorem jest wystarczający. Niestety nie nadaje się zbytnio do mojej tłustej cery. Bardzo szybko zaczyna się świecić i muszę zmatowić go bibułką bądź pudrem. Nie powoduje powstawania wyprysków i nie zapycha, co jest dla mnie bardzo ważne. Jest wydajny i ma praktyczne opakowanie! Generalnie bardzo fajny naturalny podkład !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264923].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo skuteczny!

Uwielbiam podkłady z Rimmel i na tm też się nie zawiodłam. Jest rewelacyjny. Ukrywa niedoskonałości i delikatnie rozświetla twarz. Ja stosuję go na co dzień samego już bez pudru i naprawdę wygląda rewelacyjnie..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261931].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z najlepszych podkładów!

Używam go już od dawien dawna, obecnie jestem w trakcie siódmego opakowania. To świadczy tylko o jego ponadprzeciętności! ;)
Jest strzałem w dziesiątkę na rano, po nieprzespanej nocy, kiedy jesteśmy spóźnione. Wtedy wystarczy wycisnąć trochę na rękę, chwycić za gąbkę i nałożyć go na twarz, a podkład zrobi swoje. Nie trzeba używać kremu, bo ten produkt nawilży cerę równie dobrze jak sprawdzony krem. Czy ma dobre krycie? Hm, to zależy dla kogo. Dla mnie w zestawieniu z korektorem to duet idealny, ale sam podkład nie przykrywa wszystkich moich niedoskonałości. Przebarwień i wyprysków, bo to z tym się borykam. Perfekcyjnie usuwa wszystkie oznaki zmęczenia, co czyni go chyba najlepszym możliwym kosmetykiem do twarzy na ranek. Cena nie zwala z nóg, a produkt jest naprawdę niesamowity. Poza tym bardzo pięknie rozświetla skórę, leciutko rozjaśnia i delikatnie wygładza. Kolor dla mnie jest odrobinę za jasny, ale przy starannej aplikacji tego nie widać.
Naprawdę go polecam, bo czyni cuda! Moja mama i większość koleżanek to potwierdza. ;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: sześć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1260341].usefull || 0 }}% pomocna.

OK!

Podklad jest przyjemny, aczkolwiek nie dla kazdego.
Nie utrzymuje sie na skorze zbyt dlugo, trzeba go w ciagu dnia przypudrowac.
Jest malo wydajny, ale za taka cene jak na drogeryjny kosmetyk jest ok.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258238].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Nie polecam posiadaczką cery mieszanej.

Skusiłam się na travel size także jestem szczęśliwa że nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto bo ten podkład to nieporozumienie przy mojej mieszanej cerze.Po dwóch dniach mogę powiedzieć o nim że:
* ma słabe krycie, wręcz znikome,
* odcień ivory jest przy mojej jasnej cerze ok, nie zauważyłam by ciemnial,
* świecę się strasznie co nie wygląda estetycznie mimo że próbowałam solidnie przypodrowac twarz,
*zostawia uczucie jakby"oblepienia" twarzy bardzo denerwujące,
* po kilku h ( 4h,) nie wygląda dobrze,sciera się.
Podsumowując nie kupię tej wersji może osoby z cerą normalną lub suchą będą mieć więcej szczęścia z tym kosmetykiem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1257868].usefull || 0 }}% pomocna.

Raczej jestem na TAK

Uwaga - to będzie dłuuuga recenzja

Kupiłam ponad rok temu na lato i nosiłam zdecydowanie za długo- bo do końca listopada. Najjaśniejszy odcień - jest dla mnie dobry tylko w okresie letnim ...
Pierwsze wrażenie- słabo kryje , znika z twarzy... Potem się przyzwyczaiłam, ale od paździerza miałam wrażenie , że wygląda źle.... miałam obsesję, ze wchodzi w bruzdy nosowo-wargowe.. Dlatego jak miałam do niego wrócić w czerwcu tego roku- to zwlekałam jak najdłużej (ponad pół buteleczki szkoda wyrzucić). W lipcu wróciłam i przyznam , że podoba mi się efekt jaki daje. Negatywne odczucia z jesieni zupełnie przysłoniły mi jego zalety.

Plusy:
+ zdrowy, promienny wygląd skóry
drobinki - są, jest ich wiele - ale nie rzucają się w oczy (no chyba, ze ktoś będzie się przyglądał z odległości 20 cm...)
dodam, że nie tylko drobinki powodują efekt rozświetlenia. Podkład jest jakby lekko perłowy, jakby ktoś dodał do niego bazę rozświetlającą z L'oreal'a.
+ dobrze wyrównuje, jeśli dobrze dobierzemy kolor, to się wtapia w skórę
+ nie zapycha

Neutralne:
~ trwałość - średnia.
w tym roku jednak nie zauważyłam , żeby znikał jakoś strasznie
~krycie - średnie w kierunku słabym
na problemy- korektor
~ po 2 godzinach twarz się świeci - i nie piszę tu o efekcie rozświetlającym...
w moim przypadku- to nic niespotykanego. Dłużej wytrzymuje True Match od L'oreal (mój ulubieniec)

Minusy:
- brak jasnego odcienia
- formuła raczej dla cer suchych - ja mam mieszaną.
chociaż- w sumie to nie minus.

Nie jestem fanką tego podkładu- ale widzę jego zalety. Wydaje mi się, ze wśród podkładów rozświetlających z drogerii - ten jest najlepszy.

Dziś szukałam podkładu na zimę - i na dłoń nałożyłam Bourjois Healthy Mix 51, True Match N1, Revlon Colorstay 150 oraz recenzowany Wake Me Up 100 od Rimela - w celu porównania "jasności" fluidów.

Najbardziej wyróżniły się N1 oraz Wake Me Up 100.
N1- bo rzeczywiście jest najjaśniejszy i jako jedyny ma odcień prawdziwie neutralny - reszta to beżo/żółcie.
Rimel natomiast pokazał swoje właściwości "rozświetlające"- dopiero wtedy zauważyłam wspomnianą już "perłowatość" podkładu.
Healthy Mix i True Match- tez są rozświetlające- ale nie sposób było tego zauważyć na dłoni.

Dodam jeszcze - że w tym porównaniu, ku mojemu zdziwieniu , Rimel nie był cieniejszy od Revlona czy Bourjois .... czyli 2 ostatnie nie są wcale takie jasne...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255551].usefull || 0 }}% pomocna.