Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Wake Me Up Make Up Foundation to pierwszy podkład Rimmel, który pobudza cerę i sprawia, że promienieje blaskiem. Nadaje nieskazitelny wygląd. Wake Me Up Make Up Foundation Rimmel działa natychmiast przeciw oznakom zmęczenia. Zawiera peptydy i nawilżający Kompleks Witaminowy.
Dostępny w 6 odcieniach.

fluidy
Cera
normalna, sucha
Krycie
lekkie
w buteleczce

Dzienny podkład

Mam go w kolorze 010 light porcelain, który jest niestety różowy, na szczęście nie widać bardzo tego różu, chociaż nie powiem że jest kompletnie nie widoczny. Ładnie odbija światło, ale chyba ma trochę drobinek. Glow jest nadal po przypudrowaniu, zależy kto co lubi, mi się ten efekt podoba. Ładnie pachnie ale nie bardzo intensywnie. Jest jaśniutki ale chyba troszkę ciemnieje, tak mi się zdaje. Ściera się dosyć mocno. po 8 godzinach nie mam go na nosie, przy nosie są placki czerwone, na żuchwie widać moje naczynka. Ale za to po nałożeniu go, wygląda bardzo naturalnie. U mnie nie byłby widać go na twarzy gdyby nie był różowy. Kryje dosyć okej, da się stopniować ale nie uzyskamy nim mocnego krycia. Ma krycie średnie w kierunku lekkiego, tak jak powinny mieć kremy BB.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1455967].usefull || 0 }}% pomocna.

Przęciętniak

Posiadam cerę mieszaną i ten podkład nie utrzymuje się na niej zbyt długo. Co prawda zaaplikowany gąbeczką daje całkiem naturalny efekt to z przykrywaniem niedoskonałości sobie nie radzi.. Polecam więc głównie do skór suchych. Mieszane cery mogłyby go polubić ale w sezonie letnim gdzie niedoskonałości jest trochę mniej..
Plusy:
- całkiem naturalny efekt
- przyjemny zapach
- ładne odcienie
- wygodne opakowanie
- posiada filtr SPF15
Minusy:
- słaba trwałość (nawet po przypudrowaniu)
- krycie (z niedoskonałościami i przebarwieniami sobie nie radzi)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1453512].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry ale nie trwały

Używałam go chyba z 2 lata temu. Podkład fajnie się nakładał, posiadał przyjemny zapach i lekkie drobinki, które mieniły się w słońcu
nie utrzymywał mi się długo na twarzy , choć przypudrowałam go niemal zawsze'
był bardzo średni ale jeśli ktoś nie potrzebuje dużego krycia to bardzo polecam , daje efekt promiennej, pobudzonej skóry)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1451517].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak malować rzęsy

Przeciętny

Plusy:
-ładny zapach
- ładnie rozświetla cerę. wygląda na bardzo wypoczętą
- dość trwały jak na podkład rozświetlający
- ładne opakowanie z pompką

Minusy:
- może zapychać
- większość odcieni wpada w ton różowy i ciemnieje przynajmniej na mojej cerze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448796].usefull || 0 }}% pomocna.

Podkreśla wiek i stan cery

Długo się przed nim broniłam. Niby lubię podkłady rozświetlające, ale tyle się naczytałam złych opinii, że zawsze odkładałam go z powrotem na półkę.
Bałam się przede wszystkim zapychania porów przez rozświetlające drobinki, więc obserwowałam strefę T bardzo skrupulatnie. Całe szczęście obyło się bez pogorszenia wyglądu skóry i bez wysypu niespodzianek.
Niestety, jednak nie pozostaniemy przy sobie na dłużej, bo chociaż podkład nie pogarsza stanu cery to po prostu źle na niej wygląda (oczywiście nie chodzi mi o błyszczącą strefę T, bo jak można chcieć matowania od czegoś, co ma rozświetlać) i dodaje lat. Zdrowy połysk jest, co wynika z tłustawej formuły i obecności drobinek. Krycie średnie, łatwo się rozprowadza i szybko stapia ze skórą. Nie podkreśla rozszerzonych porów, za to wydobywa wszelkie nierówności cery, suche skórki, zmarszczki etc. Szkoda, bo jest komfortowy (zero uczucia ściągnięcia), ale na mnie wygląda naprawdę najgorzej tam, gdzie cera jest sucha :/
Może dałoby się przeżyć, gdyby nie to, że na tłustych partiach jest z kolei bardzo mało trwały.
Podsumowując – ładne odcienie i obiecujący początek. Rozświetlenie perfekcyjne, acz mam wrażenie, że przyjazne skórze suchej czy normalnej, ale przy tym młodej. Moja czasy największej gładkości ma już raczej w odwrocie, muszę więc poszukać dalej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445136].usefull || 0 }}% pomocna.

U mnie kompletnie się nie sprawdził

Podkład totalnie zaprzeczający wymaganiom mojej cery choć przez ponad rok byłam z niego zadowolona. Sądzę, że idealnie sprawdzi się u dziewczyn z cerą bez niedoskonałości, zaczerwienień i strefy T.

+ ładny zapach
+ ładnie rozświetla cerę
+ dobrze nawilża

- trwałość (łatwo się ściera mimo utrwalenia pudrem)
- słabo kryje
- uwidacznia problem przetłuszczającej się skóry w strefie T

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441166].usefull || 0 }}% pomocna.

rozświetla, ale słabo kryje

Jeśli ma się z natury ładną cerę bez większych przebarwień i problemów, to podkład będzie fajny, bo ładnie rozświetla buzię. Twarz wygląda w nim naturalnie i świeżo, jest lekki, ale za to nie ma większego krycia. Osobiście ze względu na problematyczną cerę oczekuję od podkładów większego przykrycia niedoskonałości, ale jak sama nazwa wskazuje jest to produkt rozświetlający, więc tutaj producent nie kłamał :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1439261].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z ulubionych

Polubiłam ten fluid za rozświetlenie. Lubie takie podkłady, które ładnie rozświetlają, nadają blask i świeżość. Podkład jest wydajny i trwały. Ma tylko jeden minus - opakowanie. Nie ma możliwości opróżnięnia go do końca. Podkład jest gęsty, więc nie spływa, a pędzelki nie sięgają.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1436931].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudeńko

Cudeńko w pięknym opakowaniu. Podkład nadaje się do codziennego stosowania. Cera wygląda dzięki niemu promiennie i młodo. Jak go użyję słyszę często komplementy dotyczące mojej cery. Trzeba lubić efekt rozjaśnienia, ale mogę go polecić każdej dziewczynie, która chce urozmaicić swój codzienny makijaż.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433776].usefull || 0 }}% pomocna.

na lato świetny

przez parę lat uwielbiałam go. Zwłaszcza latem kiedy to jego rozświetlające drobinki dodawały blasku mojej skórze jednocześnie bez efektu świecenia- był to taki subtelny blask zdrowo wyglądającej cery.
Nie wysuszał, nie zapychał, średnio wydajny, na moje potrzeby wystarczająco trwały, często na promocji w cenie ok 25zł, zapach również na +,.... ale jakiś czas temu zauważyłam że powoduje ciemnienie... nie wiem do te pory tego nie zauważałam albo więcej się opalałam i przez to nie zauważyłam zmiany koloru- dodam że cały czas używałam jednego odcienia 200,więc może i powinnam zejść na jakiś jaśniejszy kolor. Jednak przez to trochę się zawiodłam i to było powodem aby spróbować czegoś innego- na topie był healthy mix- spróbowałam i sorry ale nadszedł własnie koniec panowania dla tego Rimmela. Myślę że do niego jeszcze wrócę, aczkolwiek wpadłam w manię testowania więc pewnie będzie to nie prędko

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1432186].usefull || 0 }}% pomocna.