Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Wake Me Up Make Up Foundation

Cena już od 4,65 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Wake Me Up Make Up Foundation to pierwszy podkład Rimmel, który pobudza cerę i sprawia, że promienieje blaskiem. Nadaje nieskazitelny wygląd. Wake Me Up Make Up Foundation Rimmel działa natychmiast przeciw oznakom zmęczenia. Zawiera peptydy i nawilżający Kompleks Witaminowy.
Dostępny w 6 odcieniach.

fluidy
Cera
normalna, sucha
Krycie
lekkie
w buteleczce

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 24

Ok

Dostałam go do testów. Mimo, że mam najjaśniejszy kolor, to jest dla mnie za ciemny, jednak jestem typowym bladziochem. Podkład ładnie rozświetla. Nie widać na skórze złotych drobin. Jednak nie do końca podoba mi się jak wygląda na mojej skórze. Po kilku godzinach się ścierał. Ogólnie jest ok, ale szału nie ma.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232986].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Jest okej

Mam odcienie 103 i 200 które nadają się tylko do opalonej skóry

Plusy
+nie wysusza co w przypadku mojej suchej skóry jest ogromnym plusem
+nie podkreśla suchych skórek
+ladne opakowanie
+zapach
+latwo sie rozprowadza
+ma w sobie srebrne drobinki ktore nie są widoczne, ladnie rozswietla skórę, wtapia sie w nią
+ długotrwały ( z pudrem wytrzyma nawet 24h w moim przypadku)
+łatwo dostępny

+/- ma średnie krycie więc moim zdaniem jest dla osób bez większych wypryskow

Minusy
-cena
-uboga gama odcieni, brak podkladu dla osob z jasna cera

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232618].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

świetny

Najlepszy podkład drogeryjny jaki do tej pory miałam
+ ładnie rozświetla
+ dobrze stapia się z cerą, nie wysusza jej
+ wydajny
+ długo utrzymuje się na skórze
+ daje naturalny, bardzo ładny wygląd skóry
+ wystarczy niewielka ilość aby pokryć całą twarz
+ niezłe krycie
+ dobrze współpracuje z innymi kosmetykami
+ ładne, praktyczne opakowanie

- cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1229476].usefull || 0 }}% pomocna.

Bordowe usta H&M

Napisanych recenzji: 5

Zaskoczenie :)

Ten podkład kupiła moja mama na promocji -49 tak na przetestowanie. Ze wzgledu na fakt , ze moja mama ma ciemniejsza karnację ode mnie ani razu nie robiłam do niego podchodów aż w koncu mama mi go oddała twierdząc , ze moze mi sie spodoba. Leżał sobie w toaletce i leżał aż w koncu dopadł mnie deficyt w podkładach i go wypróbowałam... Wow! Efekt jest świetny , podkład okazał sie troszkę za ciemny ale mieszam go ze skin balance i jest miód ;) lekki, nawilżający , nie nachalny , długo utrzymuje się na skórze. Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228196].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Wykorzystała: kilka próbek

Nie za bardzo...

mam cerę trądzikową i mieszaną. Podkład (a raczej próbkę) kupiłam na stronce kosmetyki z ameryki. Kolor był idealny, konsystencja i nakładanie produktu przyjemne. Ale nie podoba mi sie efekt rozświetlenia. Jest tak jakby brokatowy. Nawet po przypudrowaniu moja twarz świeciła się po około 3h. Wolę urzyć matującego podkładu i rozświetlacza niż rozświetlaczo-podkładu. nie polecam dla skóry takiej jak moja.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227318].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Lubię na lato

Dla mnie czyli dla mojej wrażliwej, suchej skóry na lato idealny jest ten podkład z rimmela, który ma właściwości nawilżające i rozświetlające. Moja skóra na twarzy wygląda dzięki niemu promiennie i naturalnie. Szczerze polecam!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225421].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Mocne nie

Kupiłam będąc przekonana, ze sprawdzi się na lato. Był lekki, rozświetlający, same plusy. Kupiłam niestety kolor dla mnie odrobine za jasny (jedyny jaki został na rosmannowskiej promocji -49%). Kompletnie nietrafiony zakup. Kolor mimo iż jaśniejszy na początku, ściemniał i zrobił się pomarańczowy. Krycie miał zerowe, był wodnisty i trudno było cokolwiek nim zdziałać. Efekt rozświetlenia tez niestety nie przypadł mi do gustu. Miałam wrażenie świecenia się, ale bie był to pozytywny połysk. Byc moze byłby idealny na osób z doskonała cerą, bez niedoskonałości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225131].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

super!

Posiadam odcień 300 Sand :)
+piękne, naturalne rozświetlenie
+wytrzymuje 8-10 godzin na twarzy
+łatwo się nakłada
+nie zostawia smug
+nie przeszkadzający zapach
+nie podkreśla porów i suchych skórek
+nie wysusza cery
+niska cena jak na tak dobry podkład
+ładne opakowanie
+pompka wydziela idealną ilość kosmetyku
+całkiem dobre krycie na co dzień (w przypadku trądziku może być nie wystarczające)
Polecam go osobą o cerze suchej i normalnej (takiej jak moja)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217598].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 40

Nie polubiłam się z nim :(

Jest to podkład rozświetlający a ja jestem posiadaczką cery mieszanej. Usłyszałam, że może on fajnie wyglądać również na cerze mieszanej i zakupiłam go na promocji. Najjaśniejszy odcień niestety okazał się pomarańczowy. I niestety nie polubiła go moja mieszana cera. W wyniku czego podkład leży nieużywany, czasami jedynie dodaję odrobinkę do swojego obecnego faworyta podkładowego, kiedy mam ochotę na odrobinę rozświetlenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1215833].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

rewelka

Jak dla mnie podkład jest super. ładnie się wchłania, nie ma efektu "lalki", czego nie lubię.... Polecam każdej kobiecie, która ceni sobie naturalność.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1206093].usefull || 0 }}% pomocna.