Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)

Wake Me Up Make Up Foundation

Cena już od 4,65 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Wake Me Up Make Up Foundation to pierwszy podkład Rimmel, który pobudza cerę i sprawia, że promienieje blaskiem. Nadaje nieskazitelny wygląd. Wake Me Up Make Up Foundation Rimmel działa natychmiast przeciw oznakom zmęczenia. Zawiera peptydy i nawilżający Kompleks Witaminowy.
Dostępny w 6 odcieniach.

fluidy
Cera
normalna, sucha
Krycie
lekkie
w buteleczce

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 5

Porażka

Zachęcona pozytywnymi opiniami na temat tego podkładu skusiłam się i go kupiłam na promocji: 2 w cenie 1. Całkowicie się on u mnie nie sprawdził, więc powędrował do innej właścicielki.
PLUSY:
+ wygodny aplikator
+ ładne opakowanie, napisy się nie ścierają
+ całkiem wydajny
MINUSY:
- przede wszystkim bardzo mała gama kolorystyczna, najjaśniejszy kolor jest na mojej twarzy dosłownie pomarańczowy
- miałam wrażenie, że dodatkowo ciemnieje w ciągu dnia
- bardzo słabe krycie
- nierównomiernie ściera się w ciągu dnia
- powoduje efekt maski, ogólnie wygląda bardzo nienaturalnie
- rozświetlenie nie jest naturalne, drobinki są za duże
- niezbyt przyjemna konsystencja
- stanowczo za wysoka cena, jak na taki podkład

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254836].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Średniak.

Nie dla każdej kobiety :) Z pewnością sprawdzi się przy cerze pozbawionej naturalnego blasku- suchej, gorzej już przy mieszanej, a także będzie odpowiedni aby tylko wyrównać koloryt dla skóry bezproblemowej, ponieważ jego działanie maskujące niedoskonałości jest bardzo słabe. Drobinki rozświetlają cerę i twarz jest bardziej "świeża" i "wypoczęta" Trwałość +/-.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254096].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Niestety nie dla mnie

Korzystając z promocji w SuperPharm drugi kosmetyk za 1 zł postanowiłam skusić się na ten podkład, o którym słyszałam już wiele dobrego i od dłuższego czasu chciałam go wypróbować. Oceniam kolor 100 ivory.
Konsystencja przyjemna, niezbyt rzadka, niezbyt gęsta - w sam raz. Rozprowadzał się w porządku (z tym akurat nigdy nie mam problemu bo zawsze używam beautyblendera).
Niestety kolor zupełnie nietrafiony - na mojej twarzy wyglądał na bardzo różowy, nie pomagało nawet rozjaśnianie białym the one foundation z makeup revolution. Bardzo nie podobał mi się efekt jaki Wake me up dawał na skórze - wcale nie wyglądała na promienistą. Wręcz przeciwnie ;( Dość trwały, opakowanie z pompką też na +, ale niestety moja buzia się z nim nie polubiła.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250031].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak dobrać puder

Napisanych recenzji: 4

Najlepszy z najlepszych!

Jestem posiadaczką cery młodej, ale pozbawionej wypryskow. Raz na jakiś czas cos sie pojawi jednak jest to sporadyczne. Ten podkład sprawdził się świetnie zarówno na lato jak i zimę. Jest leciutki, płynny, a konsystencja jest na tyle przyjemna, że nakładanie go jest wręcz ekspresowe. Pozostawia zdrową i rozswietlona skórę. Minusem jest to, że strefa T po pewnym czasie jest mocno świecąca wiec posiadaczki cery mieszanej bądź tłustej maja nie lada wyzwanie z nim. Mi to jednak nie przeszkadzało. Zdecydowanie najlepszy podkład jakiego dotychczas używałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249366].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 31

Napisanych recenzji: 60

Ładnie rozświetla, słabo kryje

Podkład właściwie spełnia swoją rolę, w końcu bardzo ładnie rozświetla skórę.
Dzięki niemu szara, ziemista cera naprawdę będzie wyglądała zdrowiej. Problem tylko w tym, jeśli ktoś chce również pokryć niedoskonałości. Niestety ten produkt nie zapewni takiego efektu.
Jego konsystencja wcale nie jest taka lekka, natomiast krycie jest średnie, a raczej trzeba użyć słowa słabe.
Natomiast jeśli ktoś chce uzyskać lekkie krycie, ale za to poprawę wyglądu skóry, to jak najbardziej polecam.
Rozświetlenie uzyskiwane jest za pomocą drobno zmielonych nazwijmy to, płatków brokatu. Ale na szczęście nie rzucają się one nachalnie w oczy tworząc na twarzy świecącą tafle, a po prostu współgrają ze słońcem czy światłem dając twarzy naturalny blask.
Używam tego produktu głównie latem.
Ogólnie oceniam na 3,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246153].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

jest przyzwoity

Moja cera jest wymagająca, na czole i brodzie się świeci. Policzki, okolice oczu i nosa SUSZ. Do tego od czasu do czasu coś wyskoczy, ale jak już wyskoczy to kilka na raz. Szukałam czegoś co sprosta.
Wzięłam ten podkład z ciekawości, kryje dość dobrze, cera wygląda na świeżą, nawilżoną, jednak zauważyłam, że ciemnieje, do tego po kilku godzinach nie widać go na twarzy, jakby spłynął, pozostają tylko drobinki.
Zapowiadał się podkład idealny, ale niestety nie wyszło.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242536].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Rozświetla i dość mocno kryje

Większość rozświetlających podkładów ma lekkie, mało widoczne krycie. W przypadku WMU jest zupełnie inaczej! To podkład mocno rozświetlający, ale jednocześnie z dość dobrym kryciem. Miła odmiana od kryjących, ale bardzo ciężkich i matowych podkładów. Na twarzy wygląda bardzo zdrowo i promiennie. Jego jedyny minus to trwałość, bo niestety wymaga przypudrowywania w ciągu dnia - inaczej będzie się ścierał. Ze względu na jego dość mocne krycie, sama na co dzień wybieram Healthy Mix, a po Wake me up sięgam w dniach, w których zależy mi na mocniejszym kryciu. Jest bardzo fajny na wieczór - dobrze wygląda na zdjęciach i w sztucznym świetle :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239306].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Wykorzystała: kilka próbek

Polecam, ale...

Mimo, ze kocham ten podkład, musiałam przyznac 4 gwiazdki za trwałość. Na pewnej stronie dostałam próbki 15 ml, w odcieniach 010 Light Porcelaine. Gdy patrzyłam w Rossmannie, nie było tam ani próbek, ani normalnej wersji tego koloru. Na ów stronie takze nie było podstawowej 30-sto ml wersji w kolorze 010. Dlatego wolę kupować probki, ale w jasniejszyn kolorze, niz ciemne kolory. Ale z podkładu jestem zadowolona, konczę 3 próbkę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238096].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 24

Ok

Dostałam go do testów. Mimo, że mam najjaśniejszy kolor, to jest dla mnie za ciemny, jednak jestem typowym bladziochem. Podkład ładnie rozświetla. Nie widać na skórze złotych drobin. Jednak nie do końca podoba mi się jak wygląda na mojej skórze. Po kilku godzinach się ścierał. Ogólnie jest ok, ale szału nie ma.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232986].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Jest okej

Mam odcienie 103 i 200 które nadają się tylko do opalonej skóry

Plusy
+nie wysusza co w przypadku mojej suchej skóry jest ogromnym plusem
+nie podkreśla suchych skórek
+ladne opakowanie
+zapach
+latwo sie rozprowadza
+ma w sobie srebrne drobinki ktore nie są widoczne, ladnie rozswietla skórę, wtapia sie w nią
+ długotrwały ( z pudrem wytrzyma nawet 24h w moim przypadku)
+łatwo dostępny

+/- ma średnie krycie więc moim zdaniem jest dla osób bez większych wypryskow

Minusy
-cena
-uboga gama odcieni, brak podkladu dla osob z jasna cera

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232618].usefull || 0 }}% pomocna.