Sisley, Complexe aux resines tropicales [Tropical resins complex] (Preparat ściągajacy rozszerzone pory)

Kompleksowy preparat na bazie żywic tropikalnych. Dla skóry tłustej i mieszanej. Jest to żelowo-emulsyjny beztłuszczowy preparat który oczyszcza skórę, ściąga rozszerzone pory. Jednocześnie matuje, nawilża i przywraca równowagę. Stanowi doskonale uzupełniającą się kombinację wyciągów roślinnych - z żywic tropikalnych, irysu, rozmarynu o właściwościach oczyszczających i ściągających pory.
Szybko się wchłania dobry na rano / wieczór.

fatalny!

W perfumerii polecono mi go jako świetny krem do cery mieszanej, który matuje i nawilża. Niestety nie robi ani jednego ani drugiego. Skóra po nim nie jest może ściągnięta, ale zostawia uczucie niepełnego nawilżenia. Do tego cera po nałożeniu "świeci" się jakbym nałożyła ciężki odżywczy krem. Dawno nie miałam tak fatalnego kosmetyku.

Krem nie dla mnie

Niestety, czasami zdarza sie, ze za namowa Pani w drogerii, kupujemy produkt za 100euro(kupilam w Hiszpani), a potem okazuje sie, ze jest kompletnie nie dla nas!
Moja cera-mieszana, czesto odwodniona, zdecydowanie nie zaakceptowala tego kremu..Krem strasznei wysusza, matuje. Mysle, ze jest ok, ale do cery tlustej, mlodej.
Z mojej strony zero pozytywow...

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: pol opakowania

OMG! oto krem, ktory pomogl oczyscic moja facjate!

Tak, myslalam, ze nigdy nie zaznam tego uczucia jak to jest miec ladna i czysta cere bez grudek, bolacych gul, zaskornikow itd. Zakochalam sie w kosmetykach Sisley (niestety to milosc baaardzo kosztowna). Zaczelam od uzywania probek, ktore okazaly sie bardzo wydajne, starczyly na 3tyg codziennego uzywania. Krem ma lekka, zelowa konsystencje, szybciutko sie wchlania. Ja uzywam go zawsze w polaczeniu z nawilzeniem (Ecological albo AYAD od Sisley) i jest cudnie. Pieknie wyszyscil mi cere, jak juz cos wyskoczy przed okresem to szybciutko i bez sladu sie goi. Pierwszy raz mam taka cere, czysta, mniej sie przetluszczajaca, piekna po prostu!
Cena jest bardzo, bardzo zaporowa. Nawet na necie (a tylko tam kupuje) musialam oszczedzac aby pozwolic sobie na te specyfiki ale warto! To zakup na pol roku!
I te efekty!!! och ach

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

TRAGEDIA I NA DODATEK DROGA

Krem kosztuje w Sephorze 370zł. Nie dałbym 30zł za niego! Jest okropny - podrażnia skórę, matuje może na 30 min. maks., pozostawia nieprzyjemny filtr na twarzy. Mam cerę mieszaną/przetłuszczającą się i miałem nadzieje, że krem ten mi pomoże ale wyszła totalna porażka.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 mies.

Świetny!