Elfa, Green Pharmacy, Eliksir ziołowy do włosów wzmacniający

Elfa, Green Pharmacy, Eliksir ziołowy do włosów wzmacniający

Cena już od 4,69 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Ziołowy eliksir do włosów z łubinem wąskolistnym, skrzypem polnym, owocem kasztanowca, łopianem.
Naturalny preparat ziołowy wyprodukowany w oparciu o receptury ze starych ksiąg zielarskich.
Wskazany do wzmocnienia włosów, zapobiega ich wypadaniu. Eliksir wzmacnia mieszki włosowe, odbudowuje rdzeń włosa, poprawia jego stan u nasady i na końcówkach. Wzmacnia włosy, dając im siłę niezbędną do dalszego wzrostu. Efektem regularnego stosowania są gęste, zdrowe, pełne blasku włosy.

Nie pomógł

Do kupienia eliksiru zachęcił mnie jego bardzo dobry skład. Znajduje się w wygodnym opakowaniu z dozownikiem. Jego zapach jest przyjemny.
PLUSY:
+cena
+dostępność
+wydajność
+opakowanie
+nie obciąża włosów
+nie przetłuszcza włosów

MINUSY:
-nie wzmocnił włosów
-włosy mimo jego stosowania i tak wypadały

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1273886].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę mi pomógł.

Rok temu, w lecie, postanowiłam zrobić coś z wypadającymi włosami. Zaczęłam kupować różne, skuteczne mniej lub bardziej rzeczy, aż w końcu, po kilku miesiącach, trafiłam na to cudo. Kilka tygodni wcierałam płyn w skórę głowy prawie codziennie przed snem (zużyłam na oko 3/5 opakowania). Po jakimś czasie włosy praktycznie przestały mi wypadać, w wannie rzadko widziałam więcej, niż 5 włosów. Czasem wcierałam eliksir również we włosy na długości, tutaj nie było niesamowitych efektów. (poza przyjemnym, ziołowym zapachem).
Jedynym, do czego mogę się przyczepić jest to, że coś dziwnego stało się z atomizerem - nie tworzy się mgiełka, tyllko strumień. Ale w porównniu do działania jest to naprawdę drobna wada.
Kupię ponownie, jeśli znajdę, bo eliksir został niestety wycofany z Rossmanna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250033].usefull || 0 }}% pomocna.

słaby

Oceniam ten produkt jako bardzo słaby, nie spełniający swoich zadań, czyli wzmacniania, nie zauważyłam też żadnej poprawy jeśli chodzi o ilość wypadanych włosów
więc podsumowuję:
+ ładnie pachnie,
+wydajność
+ łatwy w rozprowadzaniu
+ opakowanie

-cena
-działanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220243].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Może być,ale szału nie ma...

Na początku zauważyłam poprawę,włosy znacznie mnie wypadały,ale...
ja zaszłam w ciążę i nie wiedziałam czy to zasługa tego preparatu czy hormonów,później włosy zaczęły z powrotem wypadać jak kiedyś i nie wiem do końca czy ta mgiełka zaczęła obciążać moje włosy czy po ciąży już mi nic nie pomogło..
Ale generalnie krzywdy mi nie zrobiło.
Zapach ziołowy jakoś specjalnie w nos "nie gryzło"
Na bardzo długo starcza,używałam zawsze po umyciu włosów.
Podobało mi się to,że nie trzeba było spłukiwać,czego ja nie lubię i wygodny atomizer co uwielbiam.Bardzo tani ok 7 zł

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1199108].usefull || 0 }}% pomocna.

jak znajdę w promocji to kupię :) ogólnie nie jest najgorszy chociaż poprawy włosów za bardzo nie w

fajny skład oraz zapach i sposób nakładania :)
włosy mają fajny połysk i nie wyglądaja na mega zniszczone chociaż ja mam na prawdę słabe i szukam czegoś odpwiedniego chociaż żeby trochę poprawił kondycję moich włosów więc jako dodatek do pielęgnacji to czemu nie :)

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1124026].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby

Dostałam w prezencie, sama bym go nie kupiła.

Zalety:
- wygodne opakowanie
- pozwala na wykorzystanie do końca
- wydajny
- ładny zapach
- skład ziołowy
- nie powoduje przetłuszczania ani przesuszania włosów
- włosy są lekkie, puszyste, błyszczące

Wady:
- nie wzmacnia włosów
- nie zapobiega wypadaniu włosów

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1074881].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie warto.....

Nie warto...kupować eliksiru tylko po to, by mieć opakowanie ze sprejem. Kupiłam, licząc na zmniejszenie wypadania, a leciało mi z głowy ponad 100 włosów dziennie. Skład opisany imponujący i wiele dobroczynnych ziół, które znane są z dobrego działania na włosy. Niestety wyciągu w składzie musi być niewiele, skoro tak słabo działa.. Używałam wcierki po każdym myciu, sprej używa się dobre, opakowanie jest solidne, dobrze leży w ręku, a ja tradycyjnie przelałam zawartość do butelki po rzepie Joanny. Używałam kilka dobrych tygodni i nie zauważyłam żadnego widocznego efektu.
Jako że nie lubię wyrzucać kosmetyków zużyłem do rozrabiania glinek i sproszkowanych, hinduskich ziół. Do butelki przelałam własnej produkcji wcierkę ziołową.
Słowem - nie warto. Plus za to,że dało się zużyć jako półprodukt i że butelka do spreju też sie przyda 😉. Istnieje wiele lepszych ścierek. Tej nie widzę sensu kupować. Szkoda, bo lubię polskie produkty.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno, pierwsze i ostatnie zarazem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029060].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry ale nie w tym co obiecuje producent

Kolejny produkt, na który się skusiłam w walce z wypadającymi włosami.

Plusy;
- przyjemny zapach,
- cena,
- wydajny,
- bardzo łatwa aplikacja,
- nie powoduje przetłuszczania ani przesuszania włosów,
- włosy są lekkie, puszyste, błyszczące,

Minusy:
- nie robi tego co obiecuje producent, nie wzmacnia włosów, nie hamuje wypadania ani odrobinę.

Może za jakiś czas do niej wrócę, bo ogólnie bardzo fajna ta wcierka, ma dobrą cenę, włosy się błyszczą nie puszą, ma na prawdę wiele plusów. Dałam jej niską ocenę dlatego, że niestety z tym do czego jest stworzona nie robi nic.

Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028857].usefull || 0 }}% pomocna.

Szału nie ma

Uwielbiam kosmetyki z Green Pharmacy, najbardziej pomógł mi olejek łopianowy ze skrzypem polnym, po którym naprawdę przestały mi wypadać włosy. Postanowiłam wzmocnić kurację tym eliksirem. Ciężko mi ocenić jego działanie, nie wiem czy cokolwiek pomaga, najwyżej nie szkodzi. Jest raczej nijaki i zbędny.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025833].usefull || 0 }}% pomocna.

Szału nie ma

Nie można się spodziewać cudów po produkcie za 8 zł...
Mgiełka nie jest wydajna. Nie zapobiega wypadaniu włosów i nie wzmacnia ich. Wcześniej używałam Radical i też nie było widocznych efektów. Takie wcierki to chyba tylko naciąganie klientów.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016731].usefull || 0 }}% pomocna.