Green Pharmacy, Szampon do włosów osłabionych i zniszczonych z rumiankiem lekarskim

W ziołowych szamponach serii Green Pharmacy zebrał wszystko czym obdarza Matka Natura. Wyciąg z rumianku wzmacnia, regeneruje, łagodzi podrażnienia i swędzenie skóry, odżywia cebulki włosów. Zawiera flawonoidy zwalczające wolne rodniki. Przywraca włosom zdrowie, daje piękne, naturalne refleksy. Bogactwo witaminy C, naturalnego przeciwutleniacza oraz witamina B3, poprawia stan skóry głowy. Szampon daje włosom lekkość, połysk, elastyczność i nawilżenie

O niee

Z racji że lubię testować szampony , na stanie mam ich teraz z 10 .. to ten jest najgorszy jaki spotkałam w swoim życiu .
Wiem, że ziołowe mają to do siebie , że ciężko rozczesac włosy, ale tu był koszmar .. tona odżywki by tu nie pomogla. Wyrywalam tyle włosów ...
Wysuszył i nie domył . Tyle w temacie

Najlepszy szampon

Kupiłam ten szampon przez przypadek i okazał się moim hitem ! Włosy są po nim lśniące, miękkie, nie puszą się. Używam wraz ze spreyem pokrzywowym. Mam nadzieje ze ten efekt sie utrzyma !

Średni

Szampon do włosów osłabionych i zniszczonych z rumiankiem lekarskim. Szampon firmy Green pharmacy. Kupiłam go z ciekawości ponieważ zazwyczaj produkty tej firmy są w miarę okej. Szampon ma ładny zapach i jest wydajny. Jednakże jego działanie jest średnie, nie zauważyłam aby moje włosy się wzmocniły, ożyły i mniej wypadały. Szampon dobrze oczyszcza włosy, nadaje im objętości jednak przy częstym stosowaniu wysusza włosy. Dlatego używam go raz na jakiś czas.

Manicure - gradientowe kropki

Nigdy więcej!

Kupiłam, gdyż wszyscy mówili że ziołowe szampony są najlepsze dla włosów zero silikonów, etc. Moje zadowolenie zniknęło w dniu, kiedy pierwszy raz go użyłam. Zacznijmy od tego, że w ogóle się nie pienił, nawet minimalnie. Wiem, że ziołowe mają to do siebie, ale w tym przypadku jedyne co ten szampon zrobił to skołtunił moje włosy i o zgrozo, on nawet ich nie umył! Kolejnego dnia tuż po tym jak wstałam i zobaczyłam swoje włosy - zaniemówiłam. Oklapnięte, przy nasadzie przetłuszczone pierwszy raz miałam taką sytuację. Włosy wyglądały tak, jak wyglądają zazwyczaj drugiego dnia od umycia. Dałam mu drugą szansę, efekt był taki sam. Po tym szampon wylądował w śmietniku. Nie polecam, okropieństwo.

TAK!

Zadaniem szamponu jest mycie, więc ten spełnia wymagania! Prosty skład, środki myjące i duże stężenie rumianku, na którym w przypadku moich naturalnych włosów zależy mi najbardziej :) ! Po umyciu:
- włosy ładnie pachną (ziołowy zapach rumianka)
- mają piękne blond refleksy
Szampon ma dobrą konsystencję, i kosztuje niewiele :)

OD CZASU DO CZASU

PLUSY:
+ świetnie oczyszcza
+ wydajność (ponieważ nie zaleca się go stosować przy każdym myciu)
+ cena bardzo niska
+ nadaje objętości włosom (a w połączeniu z odpowiednią odżywką lub maską po nim, włosy wyglądają jak milion dolarów)
+ buteleczka ciemna, solidna i wygodna
+ dosyć gęsta, żelowa konsystencja
+ bardzo dobrze się pieni

MINUSY:
- wysusza (dlatego powinniśmy go używać raz na 1/2 tygodnie)

wysusza

Miał poprawić nawilżenie, a wysuszył. Dobry do używana od czasu do czasu, ale na pewno nie cały czas. Niech was nie zwiedzie ładne, babcine opakowanie - szampon zawiera silikony, tylko są inaczej nazwane w składzie!

Ok

Szampon używam od 2 tygodni i jest całkiem dobry. Ma ładny, naturalny, delikatny zapach. Jest dość wydajny. Jest również bardzo tani, jak na produkt ziołowy. Niestety, nie pieni się zbyt dobrze, ale włosy po nim ładnie się układają.

czwórka z plusem

Nie jestem fanką szamponów ziołowych. Mam włosy farbowane i plątliwe. Z reguły nie służą moim włosom. Szamponu rumiankowego używam od czasu do czasu w celu rozświetlenia brązu i wzmocnienia włosów.

Green Pharmacy zachęcił mnie ceną i takim składem pół na pół - sporo natury, ale troszkę chemii. Po umyciu włosy troszeczkę "skrzypią", ale nie plączą się jakoś strasznie. Po 3 umyciach wychodzą piękne refleksy. Co najważniejsze - włosy są świeże jeszcze 2 dni po umyciu. Nie są przyklapnięte, ładnie się mienią. Nie wierzę za bardzo w ekstra wzmocnienie po użyciu samego szamponu, więc nie oceniam produktu w tej kategorii.

Daję mu czwórkę z plusem w kategorii ziołowe. Włosy są po nim takie lejące i sypkie, więc nie radzę stosować szamponu przed większą stylizacją. Zapach bardzo ładny.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

najgorszy szampon jaki używałam

Szamponem musiałam myć włosy u Koleżanki, wszystkie jakie posiadała były do blond włosów a ja mam ciemne- ten niby nie był konkretnie do jasnych.

JEst absolutnie koszmarny, po umyciu już po paru godzinach miałam niesamowicie tłuste i oklapnięte włosy, matowe i bez życia. Coś niesamowitego. Drugie podejście i ten sam efekt- włosy wyglądały jak niemyte przez około 10 dni. Przy innych szamponach ten efekt na szczęście nie występuje, myję włosy średnio co 2-3 dni.

Tyle na jego temat, każdemu absolutnie odradzam.

Czy warto....?

Bardzo lubię serie produktów Green Pharmacy, czuje do nich sentyment dlatego, że niezależnie po jaki produkt z tej serii kosmetyków nie sięgnę, zawsze jestem zadowolona z niego.
Szampon nie należy do hitów półkowych w sklepach, jest dość specyficzny, gęsta konsystencja nie ułatwia aplikacji produktu, poza tym trzeba brać pod uwagę, że nie pieni się zbytnio co nie oznacza, że źle domywa włosy, wręcz przeciwnie, niestety miałam wrażenie powiedzmy oporności w umyciu włosów, takie odczucie twardości, niestety mocno kołtuni włosy, trzeba delikatnie myć włosy aby je później rozczesać.
Mimo tych wszystkich uwag, szampon z serii Green Pharmacy zaskarbił sobie moją przychylność, tak jak wspomniałam po opanowaniu sztuki mycia włosów tym szamponem, włosy po regularnym stosowaniu są miękkie w dotyku, lśniące, nie przetłuszczają się, zmniejszyła się ilość wypadających włosów, razem z balsamem (pokrzywa) pomógł w zwalczeniu rozdwajających się końcówek.

Bardzo dobry

Green Pharmacy to moja ulubiona (jak na razie) marka szamponów. Jestem posiadaczką bardzo słabych włosów, więc wybór właśnie tego produktu był oczywisty.
Plusy:
+ łagodny szampon o delikatnym zapachu,
+ dobrze oczyszcza włosy, nie obciążając ich,
+ wydajny, butelka wystarcza mi nawet na dwa miesiące,
+ dobrze się pieni,
+ łatwo dostępny,
+ nie mam problemu z układaniem fryzur po nim,
+ tani (często w Rossmanie na promocji).
Minusy
- stan słabych włosów poprawił się nieznacznie, ale jest to mało zauważalna zmiana.
Szampony Green Pharmacy pomogły wyprowadzić moje włosy na prostą po okresie przetłuszczania się, dodatkowo mam do nich ogromny sentyment i często do nich wracam :).