Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Green Pharmacy, Szampon do włosów osłabionych i zniszczonych z rumiankiem lekarskim

W ziołowych szamponach serii Green Pharmacy zebrał wszystko czym obdarza Matka Natura. Wyciąg z rumianku wzmacnia, regeneruje, łagodzi podrażnienia i swędzenie skóry, odżywia cebulki włosów. Zawiera flawonoidy zwalczające wolne rodniki. Przywraca włosom zdrowie, daje piękne, naturalne refleksy. Bogactwo witaminy C, naturalnego przeciwutleniacza oraz witamina B3, poprawia stan skóry głowy. Szampon daje włosom lekkość, połysk, elastyczność i nawilżenie

TAK!

Zadaniem szamponu jest mycie, więc ten spełnia wymagania! Prosty skład, środki myjące i duże stężenie rumianku, na którym w przypadku moich naturalnych włosów zależy mi najbardziej :) ! Po umyciu:
- włosy ładnie pachną (ziołowy zapach rumianka)
- mają piękne blond refleksy
Szampon ma dobrą konsystencję, i kosztuje niewiele :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1475056].usefull || 0 }}% pomocna.

OD CZASU DO CZASU

PLUSY:
+ świetnie oczyszcza
+ wydajność (ponieważ nie zaleca się go stosować przy każdym myciu)
+ cena bardzo niska
+ nadaje objętości włosom (a w połączeniu z odpowiednią odżywką lub maską po nim, włosy wyglądają jak milion dolarów)
+ buteleczka ciemna, solidna i wygodna
+ dosyć gęsta, żelowa konsystencja
+ bardzo dobrze się pieni

MINUSY:
- wysusza (dlatego powinniśmy go używać raz na 1/2 tygodnie)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1449817].usefull || 0 }}% pomocna.

wysusza

Miał poprawić nawilżenie, a wysuszył. Dobry do używana od czasu do czasu, ale na pewno nie cały czas. Niech was nie zwiedzie ładne, babcine opakowanie - szampon zawiera silikony, tylko są inaczej nazwane w składzie!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435826].usefull || 0 }}% pomocna.
Jak dobrać pielęgnację do rodzaju włosów?

Ok

Szampon używam od 2 tygodni i jest całkiem dobry. Ma ładny, naturalny, delikatny zapach. Jest dość wydajny. Jest również bardzo tani, jak na produkt ziołowy. Niestety, nie pieni się zbyt dobrze, ale włosy po nim ładnie się układają.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1405821].usefull || 0 }}% pomocna.

czwórka z plusem

Nie jestem fanką szamponów ziołowych. Mam włosy farbowane i plątliwe. Z reguły nie służą moim włosom. Szamponu rumiankowego używam od czasu do czasu w celu rozświetlenia brązu i wzmocnienia włosów.

Green Pharmacy zachęcił mnie ceną i takim składem pół na pół - sporo natury, ale troszkę chemii. Po umyciu włosy troszeczkę "skrzypią", ale nie plączą się jakoś strasznie. Po 3 umyciach wychodzą piękne refleksy. Co najważniejsze - włosy są świeże jeszcze 2 dni po umyciu. Nie są przyklapnięte, ładnie się mienią. Nie wierzę za bardzo w ekstra wzmocnienie po użyciu samego szamponu, więc nie oceniam produktu w tej kategorii.

Daję mu czwórkę z plusem w kategorii ziołowe. Włosy są po nim takie lejące i sypkie, więc nie radzę stosować szamponu przed większą stylizacją. Zapach bardzo ładny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395666].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

najgorszy szampon jaki używałam

Szamponem musiałam myć włosy u Koleżanki, wszystkie jakie posiadała były do blond włosów a ja mam ciemne- ten niby nie był konkretnie do jasnych.

JEst absolutnie koszmarny, po umyciu już po paru godzinach miałam niesamowicie tłuste i oklapnięte włosy, matowe i bez życia. Coś niesamowitego. Drugie podejście i ten sam efekt- włosy wyglądały jak niemyte przez około 10 dni. Przy innych szamponach ten efekt na szczęście nie występuje, myję włosy średnio co 2-3 dni.

Tyle na jego temat, każdemu absolutnie odradzam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338586].usefull || 0 }}% pomocna.

Czy warto....?

Bardzo lubię serie produktów Green Pharmacy, czuje do nich sentyment dlatego, że niezależnie po jaki produkt z tej serii kosmetyków nie sięgnę, zawsze jestem zadowolona z niego.
Szampon nie należy do hitów półkowych w sklepach, jest dość specyficzny, gęsta konsystencja nie ułatwia aplikacji produktu, poza tym trzeba brać pod uwagę, że nie pieni się zbytnio co nie oznacza, że źle domywa włosy, wręcz przeciwnie, niestety miałam wrażenie powiedzmy oporności w umyciu włosów, takie odczucie twardości, niestety mocno kołtuni włosy, trzeba delikatnie myć włosy aby je później rozczesać.
Mimo tych wszystkich uwag, szampon z serii Green Pharmacy zaskarbił sobie moją przychylność, tak jak wspomniałam po opanowaniu sztuki mycia włosów tym szamponem, włosy po regularnym stosowaniu są miękkie w dotyku, lśniące, nie przetłuszczają się, zmniejszyła się ilość wypadających włosów, razem z balsamem (pokrzywa) pomógł w zwalczeniu rozdwajających się końcówek.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1322271].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Green Pharmacy to moja ulubiona (jak na razie) marka szamponów. Jestem posiadaczką bardzo słabych włosów, więc wybór właśnie tego produktu był oczywisty.
Plusy:
+ łagodny szampon o delikatnym zapachu,
+ dobrze oczyszcza włosy, nie obciążając ich,
+ wydajny, butelka wystarcza mi nawet na dwa miesiące,
+ dobrze się pieni,
+ łatwo dostępny,
+ nie mam problemu z układaniem fryzur po nim,
+ tani (często w Rossmanie na promocji).
Minusy
- stan słabych włosów poprawił się nieznacznie, ale jest to mało zauważalna zmiana.
Szampony Green Pharmacy pomogły wyprowadzić moje włosy na prostą po okresie przetłuszczania się, dodatkowo mam do nich ogromny sentyment i często do nich wracam :).

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1312731].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Od około pół roku na mojej półce goszczą prawie tylko i wyłącznie szampony bez SLS, parabenów itp. Nie dlatego, że to modne - moje włosy uwielbiają wprost delikatne środki do mycia (są cieniutkie, ale długie i gęste). Po szamponach z SLS zawsze miałam mega puszyste włosy kilka godzin, jednak następnego dnia prosiły o kolejne mycie, a na długości był jak siano...
Teraz takie mocniejsze oczyszczacze stosuję co mniej więcej 4. mycie.
Ten szampon bardzo przypadł mi do gustu. Gęsty, wydajny, o ładnym zapachu, sprawia, że skóra jest dobrze oczyszczona. Domywa również oleje. W promocji za 5zł. Nie zauważyłam, żeby jakoś wzmocnił cebulki czy ograniczył wypadanie, ale nie oczekiwałam tego. Póki co na wypadanie stosuję co innego wewnętrznie i zewnętrznie. Bardzo dobry, delikatny szampon. I faktycznie, na moją decyzję o kupnie go wpłynął troszkę 'babciny' i jak już ktoś wspomniał 'bezpieczny' wygląd :) Dodatkowo, po kilka miesiącach stosowania zauważyłam, że podbił moje jasne blond refleksy we włosach, które porobiły mi się po lecie. Nie raz byłam pytana, czy mam pasemka czy farbowałam itd. A to zasługa słońca i rumiankowego szamponu ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1301536].usefull || 0 }}% pomocna.

OK

Szampon ten lubię, gdyż po nich moje włosy wyglądają zdrowo, świeżo i dobrze się układają. Produkt jest tani, wydajny i w praktycznym opakowaniu. Skład też nie jest najgorszy, zapach ziołowy a do tego łatwo można go kupić w większości drogerii. Szampon dobrze się pieni i łatwo się zmywa, a także nie podrażnia skóry.
Polecam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1287831].usefull || 0 }}% pomocna.