Nivea Visage, Q10 Plus, Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy

Nivea Visage, Q10 Plus, Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy

Krem należy do najnowszej generacji preparatów przeciwzmarszczkowych o bardzo wszechstronnym działaniu przeznaczonych specjalnie do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu.
Ekspertom z Laboratoriów NIVEA udało się przyspieszyć naturalny proces regeneracji skóry dzięki połączeniu w jednym kreie dwóch występujących w skórze najbardziej skutecznych substancji przeciwzmarszczkowych: koenzymu Q10 i koenzymu R.
Przy regularnym stosowaniu już po 4 tygodniach wyraźnie zmniejsza się głębokość i widoczność drobnych i głębokich zmarszczek wokół oczu. Poza tym, krem znacznie opóźnia powstawanie nowych zmarszczek. Już po 10 dniach stosowania skóra staje się bardziej elastyczna i napięta.
Krem nie zawiera żadnych substancji zapachowych, a jego lekka, aksamitna konsystencja sprawia, że już samo nakładanie kremu staje się czystą przyjemnością. Preparat momentalnie się wchłania nadając delikatnej skórze wokół oczu jędrność i gładkość.

Skład: Aqua, Glycerin, Octyldodecyl Myristate, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Cetearyl Isononanoate, Methylpropanediol, Octyldodecanol, Stearyl Alcohol, Titanium Dioxide, Glyceryl Stearate, Distarch Phosphate, Ubiquinone, Creatine, 1-Methylhydantoine-2-imide, Tocopheryl Acetate, Cyclodextrin, Alumina, Butylene Glycol, Simethicone, Sodium Carbomer, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Iodopropynyl Butylcarbamate.

Cena: 27 zł / 15 ml

Nawilżacz

Zmarszczek na pewno nie zredukuje, z moją jedną marną przez trzy miesiące regularnego stosowania sobie nie poradził. Aczkolwiek nawilża dobrze. Nie spełnia obietnic producenta bo cieni pod oczami też nie zmniejsza. Także jak ktoś potrzebuje nawilżenia to ok, ale ze zmarszczkami czy cieniami pod oczami sobie nie poradzi.

Nie dziala

Meczylam sie z nim strasznie bo nie lubie wyrzucac kosmetykow, za ktore place wiec go w koncu skoczylam i nie zamierzam do niego wracac.

Nie dziala, nic a nic, probowalam go na rozne sposoby, cienka wartwe, gruba warstwe, wklepywalam, rozsmarowywalam, na dzien (roluje sie strasznie pod korektorem) i na noc. Wymeczylam cala tubke do konca i nie ma cudu, nie ma nic! Nic nie zrobil. Wyrzucone pieniadze i tyle. Cale szczescie nie sa to duze pieniadze.

Odnosnie wrazliwych oczu, moja naleza do super wytrzymalych ale ten krem to koszmar, jak sie dostanie do oczu nawet troszeczke to szczypanie i pieczenie murowane przez ~1o min.

Odradzam!

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Kiepski

Jeden z tych kosmetyków które jak dla mnie nie robią zupełnie nic... Liczyłam że chociaż trochę wygładzi moje zmarszczki mimiczne a jeśli nie to przynajmniej porządnie nawilży i odżywi skórę w okolicach oczu, jednak pomimo zużycia całej tubki efektów się nie doczekałam... Zero wygładzenia, zero odżywienia, a co gorsza - jeśli krem przypadkiem dostał się do spojówki - pół godziny pieczenia i łzawienia oka murowane. No i ta cena - dużo za dużo biorąc pod uwagę działanie, a właściwie w moim przypadku jego brak. Jedna gwiazdka za konsystencję i wygodną tubkę. Ale więcej na pewno już go nie kupię.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy

Manicure - glitter nails

Kicha nie krem

Stosowałam go przez 3 m-ce i nie widzę żadnych efektów.Mam leciutkie zmarszczki mimiczne, myślałam że on ciut je zniweluje, ale gdzie tam!Szumna nazwa "przeciwzmarszczkowy" kompletnie nie na miejscu.Cena 32 zł - stanowczo za drogo dla tego nicnieroba .Odrobinę nawilżył okolice oczu ale to samo zrobiłby kremik za 10 zł.Tak,że szkoda zachodu.Do plusów mogę jeszcze zaliczyć to,że jest w tubce, więc bardziej higieniczny.

Używam tego produktu od: używałam pól roku temu
Ilość zużytych opakowań: jedno niedokończone

koszmarny

koszmarny krem , suchy , nieefektywny. Za wyjątkiem zmarszczek nie mam zadnych innych problemów ze skórą wokół oczu. Ten krem to biała maź ,która wogóle nie chce wchłonąć sie w skórę. Pozostawia białą skorupę i człowiek straszy domowników ( przy uzyciu na noc) , w związku z czyn nie nadaje sie też na dzień pod makijaż. Zero nawilżenia, ujedrnienia, spłycenia zmarszczek czy rozjaśnienia cieni. ZERO efektów. Stosowałam rano jako kompres na około 1 godzinę i przed nałozeniem makijażu spłukiwałam wodą.
\\nOmijać szerokim łukiem.

Kiepski

Używam tego kremu od pół roku ale kompletnie nie widzę żeby wygładził mi lekkie zmarszczki wokół oczu z czego jestem bardzo niezadowolona. Mało tego po zastosowaniu kremu pieką mnie oczy przez pewien czas. Jestem bardzo rozczarowana tym kosmetykiem. Jest przereklamowany i nie działa w żaden zachwycający sposób. Cena jak za tak kiepski krem \"przeciwzmarszczkowy\" też jest nieadekwatna. dwie gwiazdki za konsystencję i wydajność. Nie polecam

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Taki sobie

Krem ma bardzo fajną konsystencję, jednakże przy nabraniu większej ilości jest problem żeby równo go wklepać i nie mieć pod oczami białych podkówek.
Fajnie nawilża skórę wokół oczu, ale poza tym nie robi nić jeśli chodzi o jakieś wygładzenie zmarszczek.
Jako pierwszy kosmetyk mnie uczulił i łzawią mi oczy po zastosowaniu.
Kupiłam skuszona reklamą......no cóż człowiek uczy się całe życie.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego opakowania.

Niespełnione obietnice....

Niestety krem nie podziałał w żaden sposób na moje zmarszczki mimiczne wokół oczu(mam 27 lat i jak na razie są one bardzo płyciutkie ale SĄ). Jest to pierwszy krem pod oczy po który sięgnełam. Na plus zaliczam:
nie uczula,
praktyczne opakowanie,
niska cena,

Minusy:
- nie wygładza zmarszczek,
- u mnie trudno się wchłaniał, rolował się na skórze,
- raczej wysuszył mi skórę pod oczami.
Teraz używam kremu pod oczy też tego samego producenta tylko w wersji aptecznej Eucerin Q10 Active i czekam na jakieś efekty...

Używam tego produktu od: dwa miesiące

w porządku ale bez szaleństw

- działanie: co do przeciwzmarszczkowego działania nie jestem w 100% przekonana, mam już niestety pierwsze zmarszczki mimiczne i powalającego działania wygładzającego nie zauważyłam :/
Skoro w moim wypadku nie zadziałał, to nie wiem czy dałby sobie radę ze zmarszczkami bardziej głębokimi.

- używanie: przyjemne, ale konsystencja trochę "marząca się". Trzeba cierpliwiej wsmarowywać krem. Nie roluje się. Nie podrażnia. bezzapachowy

- opakowanie: standardowa tubka, zaleta: płaska nakrętka, bez problemu stoi na półce i nie przewraca się jak inne kremy ze szpiczastą nakrętką. Higieniczny wąski dozownik.

Nie wiem czy kupię znowu, bo nie robi nic za bardzo ze zmarszczkami, i to w dodatku pierwszymi i płytkimi.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

jest dobry

bardzo odpowiada mi konsystencja kremu, jest gęsty, treściwy, a mimo tego bardzo dobrze się rozsmarowuje, wygładza i napina skórę pod oczami, choć nie jestem pewna, czy daje radę zwalczyć zmarszczki mimiczne, u mnie, choć widoczne dopiero kiedy się uśmiecham - jakie były, takie są, liczę, że przed całkowitym zużyciem kremu, choć trochę się wygładzą.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Rewelacja

Jestem bardzo zadowolona ,ponieważ spełnił obietnice producenta,wygładził zmarszczki mimiczne ,stały się płytsze,nie mam już drobnych zmarszczek,nie mam cieni pod oczami,a było sino..używałam innych nie robily prawie nic,trochę pomogło ziaja kozie mleko,ale ten jest dla moich oczu najlepszy,cena też niewysoka jak na dobry krem pod oczy,ja przy nim już zostanę,u mnie efekty były widoczne bardzo szybko ,a teraz..co tu dużo mówić..teraz jest super.:-) polecam spróbować ,

Używam tego produktu od:4 mies

Dory

Krem nie uczula, nie podraznia nie sciaga. Ladnie wygladza skore, nawilza, delikatnie ujedrnia i uelastycznia. Nie zostawia tlustej warstwy, bardzo szybko sie wchlania, super po makijaz, bardzo przyjemny w uzyciu.
Jednak na zmniejszenie zmarszczek nie ma co liczyc, no moze jakies bardzo drobniutkie, ale np. mimiczne (ktore ja posiadam) pozostaja bez zmian. Moze i zapobiego powstawaniu nowych?
Podsumowywujac, krem polecam jako profilaktyke przeciwzmarszczkowa, lub dla osob, ktorym wlasnie pojawiaja sie niewielkie zmarszczki. W tym przypadku wierze, ze krem pomoze. Jednak jezeli ktos oczekuje wyprasowania glebszych zmarszczek, niech szuka czegos innego.Używam tego produktu od:3 miesiecy