Art Work, Mousse fixage - fix2. (pianka trwale nadająca objętość) (Pianka trwale nadająca objętość)

Pianka trwale nadająca objętość. Doskonale dodaje objętości i miękkości włosom. Nakładać jednolicie na włosy suche lub wilgotne. Dostępna w sklepach z artykułami fryzjerskimi.

oj dobra, dobra :))

Pianka, która rzeczywiście spełnia obietnice producenta:) Stosowałam fix2 ale pewnie skuszę się też na delikatniejszą jej wersję. Mam delikatne i cienkie włosy, stsowałam tę piankę zarówno na włosy wilgotne jak i suche. Wystarczy mała ilość pianki. Włosy początkowo są lekko sklejone ale nie obciążone , potem jak wyschną albo gdy pianka wchłonie się już we włosy nie ma tego efektu sklejenia. Łatwo się rozczesują. Rzeczywiście włosów jest optycznie więcej i nie trzeba używać lakieru żeby efekt utrzymał się długo. U mnie przez cały dzień włosy wyglądały super :)) Pięknie, bezproblemowo się układały, były miękkie w dotyku, naturalne i rzeczywiście było ich więcej. Były bardziej puszyste.Ponieważ mam wycieniowane włosy to zauważyłam ,że po użyciu tej pianki włosy bardziej mi sie kręcą, czyli pianka dodatkowo podkreśla skręt. Zapach nie zauważalny, jakiś taki dla mnie obojętny. Jedyny minus, ale malutki mogę mieć do lekkiego przesuszenia po niej włosów, ale zwykła odżywka przywraca równowagę a poza tym może wersja fix2 jest zbyt "ostra" dla moich włosów ?? Ale to przesuszenie nie jest jakieś bardzo wyczuwalne ani widoczne. Mogliby dołożyć do pianki odrobinę odżywki albo środka nawilżającego i wtedy byłaby nie do pobicia przez inne pianki ;) Ale i tak, żeby nie było, przesuszenie jest delikatne, bardzo lekkie.Polecam te piankę wszystkim tym , którzy lubią mieć sporo na głowie mimo małej ilości włosów ;)Na pewno na długo pozostanę wierna tej linii ponieważ zadowolona jestem bardzo :)