Wella, Wella Pro Series, Moisture Treatment (Intensywna maska)

Wella, Wella Pro Series, Moisture Treatment (Intensywna maska)

Intensywna Maska Wella Pro Series Moisture, przeznaczona jest do suchych, puszących się włosów. Pomaga zachować naturalne nawilżenie, nadając im miękkość i gładkość. Jej 1 minutowa intensywnie nawilżająca formuła wygładza włosy, pozostawiając je miękkimi jak jedwab. Ochrona i nawilżenie dla perfekcyjnego wyglądu.
Składniki tworzą cienką warstwę wokół włosa, która spełnia 4 istotne zadania:
- wygładza włosy,
- chroni przed wchłanianiem wilgoci z atmosfery,
- zapobiega puszeniu się włosów,
-zapewnia wspaniały połysk.

wierność temu kosmetykowi popłaca ;)

Moje włosy są kręcone... to mało powiedziane - są bardzo mocno skręcone. Pielęgnacja takich włosów nie należy do najłatwiejszych, trzeba poświęcić im mnóstwo uwagi, aby na głowie nie sterczało przesuszone i szarawe (to przez odcień moich włosów), co tu dużo kryć, siano.

Oczywiście, jak każda kobieta, lubię swoje włosy mieco potorturować prasując co jakiś czas rozgrzaną prostownicą. Nie muszę chyba dodawać, że po takich zabiegach sterczy mi na głowie jeszcze gorsze siano.

Kosmetyki z serii moisture od Welli są dla mnie wybawieniem - włosy są po nich pryzjemnie miękkie, troszkę odzyskują utracony i przypalony blask, są gładkie i o wiele łatwiej jest je rozczesać.

Po wielu odżywkach czy maskach nawilżających, jakich w swoim zakręconym z racji włosów życiu msuiałam wypróbować, stwierdzam, że pozostanę tej masce, a także świetnej odżywce wierna.

Z kwestii pobocznych warto tu także dodać, że wydajność produktu jest w zupełności zadowalająca, a jego zapach bardzo przyjemny. Udany kosmetyk, właściwie stał się już swego rodzaju niezbędnikiem w mojej pięlęgnacji loków.

Używam tego produktu od: co najmniej trzech lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Nie powaliła

Trochę sobie obiecywałam po tym słowie "intensywna". W praktyce sprawuje się słabiej niż zwykła odżywka z tej serii.

Nic złego nie robi, ale po intensywnie nawilżającej masce spodziewałabym się naprawdę porządnego nawilżenia, a tu jest po prostu... Okej.

Nawilżać nawilża, ale nie intensywnie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Rewelacyjny produkt

Ta maska jest moim faworytem, pięknie moje włosy wygładza, nawilża są pelne życia i energii.

+ naprawdę działa, w pelni podpisuje sie pod słowami producenta o jej działaniu
+ moich włosów absolutnie nie przetluszcza(choć mają do tego tendencję)
+ opakowanie jest bardzo przemyślane, bo pozwala nabrać tyle produktu ile potrzebujemy
+ szybki czas działania ( 1min ) choć ja lubię ją trzymac trochę dłużej, widzę wtedy o wiele lepsze efekty
+włosy wyglądają jak z reklamy, jabym wyszła prosto od fryzjera
Polecam tą maskę jak najbardziej, ja stalam się jej fanką!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 opakowania 200 ml

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Zdecydowanie TAK!

Mój największy hit, który absolutnie polecam! Chyba pierwszy raz spotkałam się z tak dobrą maską- poza tym, że jest mało wydajna, ma same zalety! Ma piękny zapach, świetną konsystencję, super odżywia moje włosy, nie obciąża i nadaje piękny połysk mojej czuprynie. Ponadto wystarczą tylko dwie minuty aplikacji i można cieszyć się obiecanym efektem. Mimo tej małej wydajności, polecam! :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

działająca ekspresowa maska

Zazwyczaj używałam tej maski dłużej niż zalecaną minutę i wtedy widać było wyraźnie odżywienie włosów. Łatwiej się rozczesywały, były gładsze, bardziej miękkie. Po trzymaniu jej 1 minutę efekt był słabszy, ale też na plus. Moim włosom służy lepiej niż biowax.

Maska godna polecenia

Na tle szamponu i odżywki maska ta wypada najlepiej. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jej działaniem. Rewelacyjne jest to, że naprawde możemy ją trzymać na włosach chwilę, a efekt jest zauważalny. Moje włosy po jej zastosowaniu były bardzo miękkie, gładkie, przyjmene w dotyku. Dobrze się układały i po prostu ładnie wyglądały. Włosy nie puszyły się i nie plątały. Maska nie obciąża włosów, nie przetłuszcza ich.

Plusy:

- włosy są gładkie i przyjemne w dotyku
- nie obiąża i nie przetłuszcza
- ładnie pachnie
- ekspresowe i natychmiast zauważalne działanie
- włosy fajnie się układają , nie puszą się, nie elektryzują
- idealna konsystencja

Minusy:

- brak

Nawilża

Kupiłam jako uzupełnienie działania szamponu nawilżającego. O ile szampon okazał się tragiczną pomyłką, o tyle maska jest całkiem przyjemna.

Plusy:
- przyjemna, nie za rzadka konsystencja
- ekspresowe działanie (trzymałam na włosach ok. 2-3 minuty)
- jest dosyć wydajna
- znacznie ułatwia rozczesywanie włosów
- włosy po jej użyciu są miękkie i nawilżone
- delikatnie nabłyszcza
- stosowana "od ucha" nie obciążała, ani nie przetłuszczała włosów

Minusy:
- drażnił mnie jej zapach
- trzeba uważać, żeby nie nałożyć jej za dużo, bo "strąki" murowane

Przyjemny produkt, ale szału nie ma.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 pudełko 200ml

Uwielbiam!

Świetna maseczka, która bez cienia zawahania zasługuje na 5 gwiazdek!
+ dokładnie nawilża włosy, które przestały być już suche na końcach
+ włosy przestały się elektryzować do ubrania!
+ maska ułatwia modelowanie oraz rozczesywanie włosów
+ przywraca naturalny blask, uwydatnia połysk koloru
+ bardzo dobra cena przy wysokiej wydajności
+ świetna jakość
+ przyjemny zapach
+ lekka konsystencja, która nie obciąża włosa
Wadą może być fakt, że niestety włosy trochę szybciej się przetłuszczają, więc trzeba codziennie myć głowę, gdy maska jest nakładana 3 razy w tygodniu. Ogólnie uważam, że produkt w 100% zasługuje na uznanie!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Zasługuje na pięć gwiazdek

Maskę do włosów Welli stosuję na zmianę z odżywką z tej samej serii, natomiast włosy myję co 2-3 dni. Po miesiącu regularnego nakładania maski dochodzę do wniosku, że jest najlepszym produktem z wszystkich masek, które używałam (m.in. Dove, Syoss, Mila, Gliss Kur). Spisuje się równie świetnie jak odzywka, gdyż tak jak ona ma zbawienny wpływ na wołające niegdyś o mocne nawilżenie moje włosy.

Zalety maski:

- co najważniejsze dla mnie, nie obciąża, nie wzmaga przetłuszczania
- jest łatwo zmywalna
- pięknie pachnie, zapach długo utrzymuje się na włosach (zresztą lubię zapach produktów z całej serii)
- wygodne zastosowanie - wystarczy tylko 1 min., by poczuć jej dobroczynne działanie
- pomaga przywrócić odpowiednie nawilżenie włosom przesuszonym, włosy odzyskują zdrowszy wygląd, są cudownie miękkie i odżywione
- niweluje puszenie się, włosy są wygładzone i śliskie
- jest wydajna, dzięki odkręcanemu pudełku możemy wykorzystać odpowiednią dla siebie ilość maski
- konsystencja gęsta, bez problemu utrzymuje się na włosach do momentu spłukania

Jest to produkt, który w pełni zasługuje na pięć gwiazdek. Jak najbardziej godna polecenia :-)

Pozytywna

Maska od Welli okazała się odpowiednim produktem dla moich włosów, dzięki niej moje włosy są lśniące nie ulegają puszeniu, pięknie pachną. Dużym plusem jest fakt, że łatwo się spłukuje i nie obciąża włosów a do tego jest wydajna.

Przyjemna!

maska bardzo mnie zaskoczyła.
włosy były po niej gładkie, lśniące i łatwo się rozczesywały. Końcówki są wygładzone i nie rozdwajają się. Chętnie do niej wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Bardzo dobra maska.

Maska, jak cała seria Moisture, bardzo przypadła mi do gustu.

+ Ma wygodne opakowanie, z którego łatwo wybiera się tyle kosmetyku, ile potrzeba.
+ Jest dosyć gęsta, nie spływa z włosów.
+ Wyraźnie poprawia wygląd i kondycję włosów. Pozostawia je miłe w dotyku, miękkie i puszyste, wyraźnie je nawilża, przez co mniej się puszą.
+ Ułatwia rozczesywanie.
+ Nie obciąża, nie przetłuszcza włosów.
+ Łatwo się zmywa.
+ Jest szybka w stosowaniu, producent zaleca ją trzymac na włosach przez 1 minutę.

Pół gwiazdki odejmuję za zapach. Jest wyraźnie chemiczny, chociaż mnie osobiście nie odrzuca, ani mi jakoś mocno nie przeszkadza.