Selected from Nature, Bioaktywny tonik kondycjonująco - rozjaśniający

Selected from Nature, Bioaktywny tonik kondycjonująco - rozjaśniający

To skuteczny kosmetyk do oczyszczenia i odświeżenia każdego typu cery, która potrzebuje łagodnej pielęgnacji opartej na naturalnych, biologicznie czynnych składnikach. Bezalkoholowa formuła toniku skutecznie usuwa pozostałości makijażu, nie naruszając naturalnej równowagi skóry i przywracając jej naturalne pH. Tonik poprawia kondycję skóry, dogłębnie ją nawilżając, rozjaśniając oraz zapobiegając uczuciu `ściągnięcia` i suchości. Odpowiedni dla skóry w każdym wieku.

Skład: Aqua, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castror Oil, Allantoin Disodium EDTA, Ethoxydiglycol, Cucumis Salivus (Cucumber) Fruit Extract, Propylene Glycol, Triethanolamine, Butylene Glycol, Tilia Cordata (Linden) Extact, Methylparaben, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolionone, Parfum, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Alpha- Isomethyl Ionone.

Cena: 14,60zł / 200ml

Dobry

Bardzo dobry tonik do twarzy
+dobrze czyści skórę i domywa z resztek makijażu
+odświeża skórę
+daje przyjemne uczucie mrowienia po aplikacji
+nie wysusza skóry, nie podrażnia jej i nie powoduje wysypu
+tonizuje
+zostawia skórę gładką i matową
+faktycznie lekko rozjaśnia twarz

Porażka na całej linii

Tonik dostałam i na pewno był kupiony w dobrej wierze, ale jego skład (w szczególności kiedy się przez chwilę uwierzy w hasełko "***SELECTed from nature" jest szokująco chemiczny!

Uzywałam go przez 6 tygodni, jednak po powrocie do domu natychmiast go zmieniłam.
Na skórze pozostawiał lepki film, który nie miał nic wspólnego z uczuciem świeżości, także po jego zastosowaniu bardziej miałam ochotę ponownie umyć twarz niż stwierdzić że spełnił swoją rolę. Z resztkami makijażu radził sobie tylko kiedy się dobrze potarło, ale wtedy z kolei skóra stawała się mega podrażniona.
W dodatku pienił mi się podczas przemywania twarzy płatkiem, co bardzo mi się nie podobało.

Zapach jest chyba najbardziej zbliżony do kosmetyku naturalnego.

Opakowanie wygodne i stabilne.

Jednak zdecydowanie nie polecam nikomu ze skórą wrażliwą ani mieszaną!

świetnie oczyszcza!

Tonik bardzo dobrze radzi sobie z usunięciem resztek makijażu, głęboko oczyszcza pory, po jego użyciu ma się wrażenie, że skóra wreszcie porządnie "oddycha". Skóra jest po nim lekko napięta.

Nie podrażnia, ani nie wysusza skóry.

Minus:
-nie rozjaśnia

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Całkiem niezły.

Na początku bardzo go lubiłam. Odpycha mnie od niego skład naszpikowany chemią. Myślę że poszukam jakiegoś bardziej naturalnego toniuk.

Zalety:) :
+ dobrze oczyszcza skórę z resztek makijażu,
+ nie zawiera alkoholu,
+ podoba mi sie jego zapach,
+ wydajny starcza na jakies 4 miesiące.

Wady:( :
- skład, dużo chemi, zdecydowanie za dużo, wolę kosmetyki bardziej naturlane,
- nie zauważyłam efektu rozjaśnienia.

CIEKAWOSTKA: ma prawie idetyczny skład jak tonik Lirene do cery normalnej i mieszanej (ten w niebieskiej butelce) a jest droższy :P

Używam tego produktu od: od około 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie

SAMA CHEMIA WBREW NAZWIE

Kupiłam (w awaryjnej sytuacji), zużyłam, więcej nie kupię. Powód? Tonik naszpikowany chemią do granic możliwości. Nie lubię kosmetyków które są zwyczajne (i nawet całkiem przyzwoite w używaniu) a które producent opatruje komentarzem wprowadzającym konsumenta w błąd.
Recenzowany tonik dobrze usuwał zanieczyszczenia z całego dnia. Nie używałam go do okolic oczu ze względu na skład, a konkretnie te składniki: Propylene Glycol, Triethanolamine (konserwant), Butylene Glycol, Methylparaben (konserwant), Methylchloroisothiazolinone (konserwant), Methylisothiazolionone (konserwant), Parfum, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional (aldehyd wzmacniający zapach). Działanie rozjaśniające oczywiście zerowe, ale trudno mieć o to pretensję do toniku z hipermarketu. Pretensję można mieć jedynie do producenta, że wypisuje głupoty.
Zużyłam jedną butelkę, jak wspomniałam, produkt przyzwoicie oczyszczał, przy czym bardzo przetłuszczał moją tłustą cerę. Czasami powodował szczypanie lub pieczenie, mam cerę alergiczną i tonik nie był dla niej wystarczająco łagodny. Obiecywane rozjaśnienie to czysta kpina, niby co w tym kosmetyku miałoby rozjaśniać? Producent powinien się dwa razy zastanowić zanim powypisuje takie bajki. Nie ponowiłam zakupu, ponieważ jeśli chodzi o produkty tak naładowane chemią, to wolę inne toniki, ze wskazaniem na apteczne marki. Lub chociażby dwa razy tańsze toniki Ziaji, które mają dwa razy mniej konserwantów oraz również zawierają wyciągi roślinne. Recenzowany tonik w NICZYM nie jest bardziej "BIO" niż wszystkie inne toniki w hipermarketach, drogeriach i osiedlowych sklepach wielobranżowych.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

przeciętny, acz przyjemny ;)

bardzo podoba mi się założenie, jakim kierował się producent- produkt naturalny, nienaszpikowany \'chemią\', niełypiący na nas fluorescencyjnymi kolorami z opakowania. myślę, że Dr Irena Eris nawet się wywiązała ;)

tonik nie jest produktem, który- jak chociażby krem- ma pielęgnować czy robić cokolwiek spektakularnego. wystarczy mi, aby odświeżył, delikatnie oczyścił, przywrócił skórze naturalne pH. od matującego wymagam matowienia, od tego nie, chociaż trzeba przyznać, że skóra po nim się nie lepi i nie świeci.

cenię go sobie za naturalny skład i roślinne ekstrakty, opakowanie, które baaardzo mi się podoba, kolor- jest idealnie przezroczysty :) i piękny ZAPACH- nie jestem w stanie określić, czym pachnie, ale podejrzewam, że to aloes i lipa w tym maczali palce ;) na szczęście nie wyczuwam woni ogórka, bo nie lubię tego zapachu w kosmetykach.

po użyciu czuję się świeżo i pachnąco na buzi ;) używam go na noc (teraz ze względu na upały), bo na dzień mam matującą bielendę.

jednak czegoś mi w lirene brakuje, dlatego też nie dostał więcej gwiazdek.

Dobry

Dobry jest dla cery normalnej.
PLUSY:
- wydajny
- ładnie pachnie
- dobrze zmywa podkład i makijaż oka
MINUSY:
- raz zamiast zmyć ciemny cień trochę go rozmazał, ale chyba dlatego że za dużo go użyłam

Cera po nim jest mięciutka i gładka.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

bez zarzutów, bez zachwytu

Skóra jest odświeżona i stonizowana. Zauważyłam efekt delikatnego chłodzenia i szybkiego wchłaniania.

Brak podrażnień, wysuszenia skóry czy też nie przyjemnego ściągnięcia.

Stosuję go regularnie i zauważyłam delikatne rozjaśnienie cery.

Ma bardzo przyjemny, pozytywny zapach.

Reasumując :

Jest w porządku jednak nie zachwycił mnie. Sądzę, że naturalność tego produktu objawia się w braku podrażnień nic poza tym.

niby zwykly, ale robi co ma robic tonik

Od tonikow wiele nie wymagam. Maja odswiezac, tonizowac, nie kleic sie. Ten spelnia te warunki. Ladnie pachnie, moaj tlusta cera jest odswiezona i przygotowana na wklepanie kremu. Nie zauwazylam jednak zadnego rozjasnienia, ale w sumie nie ma to dla mnie znaczenia.Zgadzam się też z zarzutami na temat składu tego produktu. Jaki to on jest niby BIO skoro skład jest nie za fajny!

cienki przereklamowany

Męczyłam miesiąc ten tonik. Skusiłam się na obietnicę naturalnego kosmetyku. Może i jest on naturalny ale jakoś wielkiego zachwytu we mnie nie wzbudził. Nie podrażniał skóry to plus dla niego. Ma ładne opakowanie aczkolwiek nie jest poręczne w podróży. Zapach delikatny, trochę mnie męczył ale to sprawa subiektywna :)
Ogólnie nie robił nic cudownego dla mojej cery. Jakoś nie byłam nim zachwycona ot jak zwykła woda. Znam lepiej działające toniki. Do tego nie wrócę ponownie.

Używam tego produktu od: przez miesiąc

niczym się nie wyróżnia

Zgłosiłam wiec pora ocenić. Od jakiegoś czasu, zachęcona kilkoma pozytywnymi przykładami, zaczęłam testować polskie kosmetyki do pielęgnacji. Tak, jestem kosmetyczną snobką i uwielbiam piękne zapachy, misterne puzdereczka i śliczny design nawet jeśli chodzi o zwykły tonik. Ale postanowiłam zaryzykować i ściągnęłam z półki do koszyka niepozorny produkt który kusił w nazwie słówkiem „bio”.
Niestety niczym pozytywnym mnie nie zaskoczył. Oczyszcza skórę, tonizuje ale nie rozjaśnia przebarwień tak jak obiecuje producent. Nie dostarcza też żadnych dodatkowych doznań: nie pachnie, zamknięty jest w prostym, charakterystycznym dla Lirene, opakowaniu (stylizowanym na eco).
Ot zużyć i zapomnieć.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Całkiem całkiem...

Tonik jak tonik. Niczym szczególnym się nie wyróżnia.
Spełnia swoje podstawowe zadania: tonizuje, lekko oczyszcza, likwiduje uczucie suchości po użyciu wody.
Nie zauważyłam żeby nawilżał czy rozjaśniał skórę. Na plus, że nie podrażnia i nadaje się do wrażliwej skóry. Nie pozostawia też żadnego filmu, więc osoby ze skłonnością do świecenia będą zadowolone.
Ładny zapach, opakowanie estetyczne.
Słowem porządny kosmetyk, ale nie ma w sobie tego "czegoś" bym chciała kupić go ponownie.
Mimo to wato spróbować.